О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2003 года N 534
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2003 года N 1330
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2003 года N 534 "Об утверждении Перечней участков недр (блоков) Республики Казахстан по углеводородному сырью, твердым полезным ископаемым, подземным водам и лечебным грязям, подлежащих выставлению Компетентным органом на открытый конкурс инвестиционных программ в 2003 году" следующие изменения и дополнение:
1) в Перечне участков недр (блоков) Республики Казахстан по углеводородному сырью, подлежащих выставлению на открытый конкурс инвестиционных программ Компетентным органом в 2003 году, утвержденном указанным постановлением:
в графе 5, строки, порядковый номер 1, цифры "2. 55 о 25'10"" заменить цифрами "2. 55 о 20'10"";
графу 5, строки, порядковый номер 10, изложить в следующей редакции:
1. 46 о 00'00" с.ш. 53 о 48'24" в.д.
2. 46 о 11'00" с.ш. 53 о 50'00" в.д.
3. 46 о 11'00" с.ш. 54 о 10'00" в.д.
4. 46 о 16'45" с.ш. 54 о 10'00" в.д.
5. 46 о 16'45" с.ш. 54 о 20'20" в.д.
6. 46 о 18'48" с.ш. 54 о 20'16" в.д.
7. 46 о 18'48" с.ш. 54 о 23'30" в.д.
8. 46 о 17'38" с.ш. 54 о 23'12" в.д.
9. 45 о 58'30" с.ш. 54 о 16'40" в.д.
10. 46 о 01'10" с.ш. 54 о 09'23" в.д.
11. 46 о 04'00" с.ш. 54 о 03'33" в.д.
12. 46 о 06'00" с.ш. 53 о 59'00" в.д.
Из площади блоков исключаются месторождения:
"Кульжан (западная часть) с координатами угловых точек:
1. 46 о 00'29" с.ш. 54 о 14'13" в.д.
2. 46 о 01'31" с.ш. 54 о 16'21" в.д.
3. 46 о 01'40" с.ш. 54 о 17'42" в.д.
4. 46 о 00'40" с.ш. 54 о 17'28" в.д.
5. 46 о 00'21" с.ш. 54 о 16'10" в.д.
площадью 6,1 кв.км. и глубиной исследования до палеозойского фундамента.
Боранколь (западная часть) с координатами угловых точек:
1. 46 о 06'10" с.ш. 54 о 12'50" в.д.
2. 46 о 08'10" с.ш. 54 о 14'42" в.д.
3. 46 о 09'18" с.ш. 54 о 20'20" в.д.
4. 46 о 05'30" с.ш. 54 о 19'07" в.д.
5. 46 о 04'30" с.ш. 54 о 16'10" в.д.
площадью 50,1 кв.км. и глубиной исследования минус 5500 м.
Табынай (западная часть) с координатами угловых точек:
1. 46 о 09'17" с.ш. 54 о 20'06" в.д.
2. 46 о 11'00" с.ш. 54 о 20'06" в.д.
3. 46 о 11'01" с.ш. 54 о 20'54" в.д.
4. 46 о 09'20" с.ш. 54 о 20'20" в.д.
площадью 2,1 кв. км и глубиной исследования до пермотриасовых отложений.

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 6 маусымдағы N 534 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 27 желтоқсандағы N 1330 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметі қаулы етеді:
1. "2003 жылы Құзыреттi орган инвестициялық бағдарламалардың ашық конкурсына шығаруы тиiс Қазақстан Республикасының көмiрсутегi шикізаты, қатты пайдалы қазбалар, жерасты сулары және емдiк балшықтар бойынша жер қойнауы учаскелерiнiң (блоктарының) тiзбелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 6 маусымдағы N 534 қаулысына  мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзілсiн:
1) көрсетiлген қаулымен бекітілген 2003 жылы Құзыреттi орган инвестициялық бағдарламалардың ашық конкурсына шығаруы тиiс Қазақстан Республикасының көмiрсутегi шикiзаты бойынша жер қойнауы учаскелерiнiң (блоктарының) тiзбесiнде:
5-бағанның реттiк нөмiрi 1-жолында "2.55 о  25' 10"" деген сандар "2.55 о  20' l0"" деген сандармен ауыстырылсын;
5-бағанның реттiк нөмiрi 10-жолы мынадай редакцияда жазылсын:
1. 46 о  00' 00" c.e 53 о  48' 24" ш.б.
2. 46 о  11' 00" c.e 53 о  50' 00" ш.б.
3. 46 о  l1' 00" c.e 54 о  10' 00" ш.б.
4. 46 о  16' 45" c.e 54 о  10' 00" ш.б.
5. 46 о  16' 45" c.e 54 о  20' 20" ш.б.
6. 46 о  18' 48" c.e 54 о  20' 16" ш.б.
7. 46 о  18' 48" c.e 54 о  23' 30" ш.б.
8. 46 о  17' 38" c.e 54 о  23' 12" ш.б.
9. 45 о  58' 30" c.e 54 о  16' 40" ш.б.
10. 46 о  01' 10" c.e 54 о  09' 23" ш.б.
11. 46 о  04' 00" c.e 54 о  03' 33" ш.б.
12. 46 о  06' 00" c.e 53 о  59' 00" ш.б.
Блоктар алаңынан мынадай кен орындары алынып тасталады:
"Құлжан (батыс бөлiгi) мынадай бұрыштық нүктелерi координаталары мен:
1. 46 о  00' 29" c.e. 54 о  14' 13" ш.б.
2. 46 о  01' 31" c.e. 54 о  16' 21" ш.б.
3. 46 о  01' 40" c.e. 54 о  17' 42" ш.б.
4. 46 о 00' 40" с.е  54 о  17' 28" ш.б.
5. 46 о  00' 21" с.е  54 о  16' 10" ш.б.
ауданы 6,1 ш.км. және зерттеу тереңдегі палеозой фундаментiне дейiн.
Боранкөл (батыс бөлiгi) мынадай бұрыштық нүктелерi координаталарымен:
1. 46 о  06' 10" c.e. 54 о  12'50" ш.б.
2. 46 о  08' 10" c.e. 54 о  14' 42" ш.б.
3. 46 о  09' 18" c.e. 54 о  20' 20" ш.б.
4. 46 о  05' 30" c.e. 54 о  19' 07" ш.б.
5. 46 о  04' 30" c.e. 54 о  16' 10" ш.б.
ауданы 50,1 шаршы км. және зерттеу тереңдiгi минус 5 500 м.
Табынай (батыс бөлiгi) мынадай бұрыштық нүктелерi координаталарымен:
1. 46 о  09' 17" c.e. 54 о  20' 06" ш.б.
2. 46 о  11' 00" c.e. 54 о  20' 06" ш.б.
3. 46 о  11' 01' c.e. 54 о  20' 54" ш.б.
4. 46 о  09' 20" c.e. 54 о  20' 20" ш.б.
ауданы 2,1 шаршы км. және зерттеу тереңдiгi пермотриасотты түзiлiмдерге дейiн.

Общая площадь блоков, за вычетом исключаемых месторождений, составляет - 762,3 кв. км.";
в графе 5, строки, порядковый номер 15 в Примечании слова "От точки 3 до точки 15" заменить словами "От точки 3 до точки 5", далее по тексту;
строки, порядковые номера 21 и 22, исключить;
2) в Перечне участков недр (блоков) Республики Казахстан по твердым полезным ископаемым, подлежащих выставлению на открытый конкурс инвестиционных программ Компетентным органом в 2003 году, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 4, исключить;
графу 5 строки, порядковый номер 25, изложить в следующей редакции: "Координаты: участок N 1 1. 52 о 30'00"с.ш. 61 о 00'00"в.д. 2. 52 о 30'00"с.ш. 61 о 15'00"в.д. 3. 52 о 20'00"с.ш. 61 о 15'00"в.д. 4. 52 о 20'00"с.ш. 61 о 15'00"в.д.
157 кв.км.
Участок N 2 1. 52 о 10'00"с.ш. 60 о 50'00"в.д. 2. 52 о 10'00"с.ш. 61 о 15'00"в.д.
3. 52 о 00'00"с.ш. 61 о 15'00"в.д. 4. 52 о 00'00"с.ш. 60 о 50'00"в.д.
527,6 кв.км.
Из участка N 2 исключается участок месторождения Кутюхинское с координатами:
1. 52 о 05'21"с.ш. 61 о 08'52"в.д. 2. 52 о 05'23"с.ш. 61 о 11'32"в.д. 3. 52 о 03'02"с.ш. 61 о 11'32"в.д. 4. 52 о 03'02"с.ш. 61 о 08'52"в.д. площадью 13,13 кв.км.";
графу 5 строки, порядковый номер 26, изложить в следующей редакции:
"1. 52 о 03'21"с.ш. 61 о 10'39"в.д.; 2. 52 о 03'21"с.ш. 61 о 11'16"в.д.; 3. 52 о 04'09"с.ш.
61 о 10'42"в.д.; 4. 52 о 04'39"с.ш. 61 о 09'14"в.д.; 5. 52 о 04'41"с.ш. 61 о 09'02"в.д.;
6. 52 о 04'47"с.ш. 61 о 09'02"в.д.; 7. 52 о 04'48"с.ш. 61 о 09'23"в.д.; 8. 52 о 05'03"с.ш.
61 о 09'23"в.д.; 9. 52 о 04'46"с.ш. 61 о 09'49"в.д.; 10. 52 о 04'35"с.ш. 61 о 10'44"в.д.;
11. 52 о 03'46"с.ш. 61 о 11'30"в.д.; 12. 52 о 03'03"с.ш. 61 о 11'32"в.д.; 13. 52 о 03'02"с.ш.
61 о 10'40"в.д.
2,665 кв.км.";
строку, порядковый номер 30, исключить;
графу 5 строки, порядковый номер 31, изложить в следующей редакции: "Участок 1
1. 49 о 40'00"с.ш. 71 о 09'58"в.д.; 2. 49 о 40'00"с.ш. 71 о 30'00"в.д.; 3. 49 о 25'00"с.ш.
71 о 30'00"в.д.; 4. 49 о 25'00"с.ш. 72 о 00'00"в.д.; 5. 49 о 10'00"с.ш. 72 о 00'00"в.д.;
6. 49 о 10'00"с.ш. 71 о 09'58"в.д.
2351,7 кв.км.
Участок 2
1. 48 о 56'30"с.ш. 70 о 45'00"в.д.; 2. 48 о 56'30"с.ш. 71 о 00'00"в.д.; 3. 48 о 30'00"с.ш.
71 о 00'00"в.д.; 4. 48 о 30'00"с.ш. 70 о 00'00"в.д.; 5. 48 о 40'00"с.ш. 70 о 00'00"в.д.;
6. 48 о 40'00"с.ш. 70 о 45'00"в.д.
1922,7 кв.км.";
графу 5 строки, порядковый номер 41, изложить в следующей редакции:
"1. 50 о 26'00"с.ш. 81 о 13'40"в.д.; 2. 50 о 29'00"с.ш. 81 о 21'00"в.д.; 3. 50 о 29'00"с.ш.
81 о 34'00"в.д.; 4. 50 о 21'00"с.ш. 81 о 34'00"в.д.; 5. 50 о 21'20"с.ш. 81 о 20'30"в.д.;
6. 50 о 23'00"с.ш. 81 о 20'30"в.д.

Алынып тасталатын кен орындарын қоспағанда, блоктардың жалпы алаңы 762,3 шаршы км.";
5-бағанның реттiк нөмiрi 15-жолдағы Ескертуде "3-нүктеден 15-нүктеге дейiн" деген сөздер "3-нүктеден 5-нүктеге дейiн" деген сөздермен ауыстырылсын одан әрi мәтiн бойынша;
реттiк нөмiрлерi 21 және 22-жолдар алынып тасталсын;
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген 2003 жылы Құзыретті орган инвестициялық бағдарламалардың ашық конкурсына шығаруы тиiс Қазақстан Республикасының қатты пайдалы қазбалар бойынша жер қойнауы учаскелерiнiң (блоктарының) тiзбесiнде:
реттiк нөмiрi 4-жол алынып тасталсын;
5-бағанның реттiк нөмiрi 25-жолы мынадай редакцияда жазылсын: "Координаталар: N 1 учаске. 1. 52 о  30'00" c.e. 61 о 00'00" ш.б. 2. 52 о  30'00" c.e. 61 о  15'00" ш.б. 3. 52 о  20'00" c.e. 61 о  15'00'' ш.б. 4. 52 о  20'00" c.e. 61 о  15'00" ш.б.
157 ш.м.
N 2 учаске. 1. 52 о  10'00" c.e. 60 о  50'00" ш.б. 2. 52 о  l0'00" c.e. 61 о  15'00" ш.б. 3. 52 о  00'00" c.e. 61 о  15'00" ш.б. 4. 52 о  00'00" c.e. 60 о  50'00" ш.б.
527,6 ш.м.
N 2 учаскеден Көтеке кен орнының координаталары мынадай учаскесi алынып тасталады:
1. алаңы 13,13 ш.м. 52 о 05'21" c.e. 61 о 08'52" ш.б. 2. 52 о 05'23" c.e. 61 о 11'32" ш.б. 3. 52 о 03'02" c.e. 61 о ll'32" ш.б. 4. 52 о 03'02" c.e. 61 о 08'52" ш.б.
5-бағанның реттiк нөмiрi 26-жолы мынадай редакцияда жазылсын:
1. 52 о 03'21'' c.e. 61 о 10'39" ш.б. 2. 52 о 03'21" c.e. 61 о 11'16" ш.б. 3. 52 о 04'09" c.e. 61 о l0'42" ш.б. 4. 52 о 04'39" с.е. 61 о 09'14" ш.б. 5. 52 о 04'41" c.e. 61 о 09'02" ш.б. 6. 52 о 04'47" с.е. 61 о 09'02" ш.б. 7. 52 о 04'48" c.e. 61 о 09'23" ш.б. 8. 52 о 05'03" c.e. 61 о 09'23" ш.б. 9. 52 о 04'46" c.e. 61 о 09'49" ш.б. 10. 52 о 04'35" c.e. 61 о 10'44" ш.б. 11. 52 о 03'46" с.е. 61 о ll'30" ш.б. 12. 52 о 03'03" c.e. 61 о 11'32" ш.б. 13. 52 о 03'02" c.e. 61 о 10'40" ш.б.
2,665 ш.м.
реттiк нөмiрi 30-жол алынып тасталсын;
5-бағанның реттiк нөмiрi 31-жолы мынадай редакцияда жазылсын: "1-учаске
1. 49 о 40'00" c.e. 71 о 09'58" ш.б. 2. 49 о 40'00" c.e. 71 о 30'00" ш.б. 3. 49 о 25'00" c.e. 71 о 30'00" ш.б. 4. 49 о 25'00" c.e. 72 о 00'00" ш.б. 5. 49 о 10'00" c.e. 72 о 00'00" ш.б. 6. 49 о 10'00" c.e. 71 о 09'58" ш.б.
2351,7 ш.м.
2-учаске
1. 48 о 56'30" c.e. 70 о 45'00" ш.б. 2. 48 о 56'30" c.e. 71 о 00'00" ш.б. 3. 48 о 30'00" c.e. 71 о 00'00" ш.б. 4. 48 о 30'00" c.e. 70 о 00'00" ш.б. 5. 48 о 40'00" c.e. 70 о 00'00" ш.б. 6. 48 о 40'00" c.e. 70 о 45'00" ш.б.
1922,7 ш.м.
5-бағанның реттiк нөмiрi 41-жолы мынадай редакцияда жазылсын: "1. 50 о 26'00" c.e. 81 о 13'40" ш.б. 2. 50 о 29'00" c.e. 81 о 21'00" ш.б. 3. 50 о 29'00" c.e. 81 о 34'00" ш.б. 4. 50 о 21'00" c.e. 81 о 34'00" ш.б. 5. 50 о 21'20" с.е. 81 о 20'30" ш.б. 6. 50 о 23'00" c.e. 8l о 20'30" ш.б.

274,62 кв.км.";
дополнить строкой, порядковый номер 42-1, следующего содержания:
"42-1 Медь Техно-  Восточ- 1. 49 о 59'23,2"с.ш.               добыча
генные  но-Ка-     82 о 35'17,0"в.д.
мине-   зах-    2. 49 о 59'19,8"с.ш.
ральные стан-      82 о 35'18,4"в.д.
образо- ская    3. 49 о 59'21,8"с.ш.
вания              82 о 35'07,6"в.д.
(клин-          4. 49 о 59'21,1"с.ш.
керы)              82 о 35'43,3"в.д.
Усть-           5. 49 о 59'17,1"с.ш.
камено-            82 о 35'42,4"в.д.
горс-           6. 49 о 59'19,9"с.ш.
кого               82 о 35'51,0"в.д.
цинко-          7. 49 о 59'20,7"с.ш.
вого               82 о 35'56,1"в.д.
завода          8. 49 о 59'18,6"с.ш.
82 о 35'57,6"в.д.
9. 49 о 59'18,4"с.ш.
82 о 35'50,0"в.д.
10. 49 о 59'21,2"с.ш.
82 о 35'49,7"в.д.                  ";
графу 4 строки, порядковый номер 43, изложить в следующей редакции: "Актюбинская";
графу 5 строки, порядковый номер 47, изложить в следующей редакции:
"1. 50 о 00'00"с.ш. 68 о 20'00"в.д. 2. 49 о 53'18"с.ш. 69 о 10'55"в.д. 3. 49 о 18'44"с.ш.
70 о 33'00"в.д. 4. 49 о 18'40"с.ш. 71 о 09'58"в.д. 5. 49 о 08'02"с.ш. 71 о 04'15"в.д.
6. 49 о 11'26"с.ш. 70 о 06'39"в.д. 7. 49 о 26'05"с.ш. 69 о 49'42"в.д. 8. 49 о 37'48"с.ш. 68 о 30'58"в.д.
5629,7 кв.км.";
графу 5 строки, порядковый номер 55, изложить в следующей редакции:
"1. 50 о 20'28"с.ш. 82 о 10'07"в.д. 2. 50 о 20'00"с.ш. 82 о 20'00"в.д. 3. 50 о 17'00"с.ш.
82 о 20'00"в.д. 4. 50 о 16'54"с.ш. 82 о 15'00"в.д.
52,61 кв.км.";
графу 5 строки, порядковый номер 61, изложить в следующей редакции:
"1. 50 о 30'20"с.ш. 81 о 55'45"в.д. 2. 50 о 26'30"с.ш. 82 о 04'36"в.д. 3. 50 о 24'45"с.ш.
82 о 08'20"в.д. 4. 50 о 25'00"с.ш. 82 о 02'00"в.д.
36,5266 кв.км.";
в графе 5 строки, порядковый номер 66:
цифры "2451" заменить цифрами "2448,49";
слова "Дружное и Родниковое" заменить словами "Дружное, Родниковое и участка Куязбай";
графу 2 строки, порядковый номер 73, изложить в следующей редакции:
"Свинец, цинк, золото";
строку порядковый номер 143, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

274,62 ш.м.
мынадай мазмұндағы реттiк нөмірі 42-1 -жолмен толықтырылсын:
"42-1 Мыс Өскемен    Шығыс     1. 49 о 59'23,2" c.e.   өндiру
мырыш      Қазақстан 82 о 35'l7,0" ш.б.
зауытының            2. 49 о 59'19,8" c.e.
техногендiк          82 о 35'18,4" ш.б.
минералдық           3. 49 о 59'21,8" c.e.
түзілімдерi          81 о 35'07,6" ш.б.
(клинкерлер)         4. 49 о 59'21,1" c.e.
82 о 35'43,3" ш.б.
5. 49 о 59'17,1" c.e.
82 о 35'42,4" ш.б.
6. 49 о 59'19,9" c.e.
82 о 35'51,0" ш.б.
7. 49 о 59'20,7" c.e.
82 о 35'56,1" ш.б.
8. 49 о 59'18,6" c.e.
82 о 35'57,6" ш.б.
9. 49 о 59'l8,4" c.e.
82 о 35'50,0" ш.б.
10. 49 о 59'21,2" c.e.
82 о 35'49,7" ш.б. ";
4-бағанның реттiк нөмiрi 43-жолы мынадай редакцияда жазылсын: "Ақтөбе";
5-бағанның реттiк нөмiрi 47-жолы мынадай редакцияда жазылсын: "1. 50 о 00'00" c.e. 68 о 20'00" ш.б. 2. 49 о 53'18" c.e. 69 о 10'55" ш.б. 3. 49 о 18'44" c.e. 70 о 33'00" ш.б. 4. 49 о 18'40" c.e. 71 о 09'58" ш.б. 5. 49 о 08'02" с.е. 71 о 04'15" ш.б. 6. 49 о 11'26" c.e. 70 о 06'39" ш.б. 7. 49 о 26'05" c.e. 69 о 49'42" ш.б. 8. 49 о 37'48" c.e. 68 о 30'58" ш.б.
5629,7 ш.м.";
5-бағанның peттік нөмiрi 55-жолы мынадай редакцияда жазылсын: "1. 50 о 20'28" c.e. 82 о 10'07" ш.б. 2. 50 о 20'00" c.e. 82 о 20'00" ш.б. 3. 50 о 17'00" c.e. 82 о 20'00"  ш.б. 4. 50 о 16'54" c.e. 82 о 15'00" ш.б.
52,61 ш.м.";
5-бағанның реттiк нөмiрi 61-жолы мынадай редакцияда жазылсын: "1. 50 о 30'20" c.e. 81 о 55'45" ш.б. 2. 50 о 26'30" c.e. 82 о 04'36" ш.б. 3. 50 о 24'45" c.e. 82 о 08'20" ш.б. 4. 50 о 25'00" c.e. 82 о 02'00" ш.б.
35,5266 ш.м.";
5-бағандағы реттiк нөмiрi 66-жолда:
"2451" деген сандар "2448,49" деген сандармен ауыстырылсын;
"Дружное және Родниковое" деген сөздер "Дружное, Родниковое және Құязбай учаскесі" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-бағандағы реттік нөмiрi 73-жол мынадай редакцияда жазылсын: "Қорғасын, мырыш, алтын";
реттiк нөмiрi 143-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi