О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 2003 года N 912
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2003 года N 1373
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 2003 года N 912 "Некоторые вопросы закрытого акционерного общества "Продовольственная контрактная корпорация" следующее дополнение:
пункт 1 дополнить словами ", "Хлебная база N 7".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 9 қыркүйектегі N 912 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 31 желтоқсандағы N 1373 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" жабық акционерлік қоғамының кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 9 қыркүйектегі N 912 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақ "N 6 Нан базасы" деген сөздерден кейін ", "N 7 Нан базасы" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі