О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2003 года N 1388
В целях реализации Закона  Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2004 год" следующие изменения и дополнение:
в приложении 2 к указанному постановлению:
1) в функциональной группе 04 "Образование":
по администратору 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
программу 012 "Целевые инвестиционные трансферты областным бюджетам, бюджету города Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования" изложить в следующей редакции:
"012       Целевые инвестиционные трансферты
областным бюджетам, бюджету города
Алматы на строительство и
реконструкцию объектов образования        5920000
в том числе на инвестиционные
проекты:
Строительство пристройки к казахской
школе им. Богенбай батыра в городе
Ерейментау Ерейментауского района
Акмолинской области                        114230
Строительство Теректинской средней
школы на 320 мест в поселке Таскопа
Темирского района Актюбинской
области                                    134100
Строительство средней школы на 504
мест в селе Караой Уилского района
Актюбинской области                        119980
Строительство Мартукской средней
школы на 520 мест Мартукского района
Актюбинской области                         70000
Строительство школы на 550 мест в
селе Алгабас Карасайского района
Алматинской области                        100000
Строительство школы на 400 мест в
селе Бирлик Талгарского района
Алматинской области                        118000
Строительство школы на 180 мест в
селе Коянкус Илийского района
Алматинской области                         50000
Строительство школы на 180 мест в
селе Кольды Енбекшиказахского района
Алматинской области                        102600
Строительство средней школы на 600
мест в селе Шамалган Карасайского
района Алматинской области                 614000
Строительство школы на 320 мест в
селе Курилкино Балакшинского
поселкового округа города Атырау
Атырауской области                          85000
Строительство средней школы на 220
мест в селе Уштаган Курмангазинского
района Атырауской области                  121090
Строительство школы на 120 мест в
селе Асан Курмангазинского района
Атырауской области                          92000
Строительство средней школы на 320
мест в селе Герасимовка Уланского
района Восточно-Казахстанской области       79200
Строительство школы на 160 мест
в селе Жаркын города Семипалатинска
Восточно-Казахстанской области              70000
Строительство школы на 250 мест на
участке Жамбыла (Карга-батыра)
Меркенского района Жамбылской области      146990
Завершение строительства школы на
250 мест в селе Талапты Жуалынского
района Жамбылской области                  109380
Строительство средней школы с
казахским языком обучения на 1700
мест в городе Сатпаев Карагандинской
области                                    200000
Строительство средней школы с
казахским языком обучения на 680 мест
в микрорайоне "Водник" поселка
Затобольск Костанайского района
Костанайской области                       100000
Строительство средней школы на 864
места в городе Аральск Аральского
района Кызылординской области              200000
Строительство средней школы на 464
места в селе Тартогай Шиелийского
района Кызылординской области               90000
Строительство средней школы на 464
места в селе Актобе Кармакшинского
района Кызылординской области               90000
Строительство общежития-интерната
на 200 мест школы-интерната в селе
Жынгылды Мангистауского района
Мангистауской области                      122910
Строительство средней школы на 624
места в поселке Жетыбай Каракиянского
района Мангистауской области               283990
Строительство средней школы на 420
мест в селе Набережное Павлодарского
района Павлодарской области                312440
Строительство школы с казахским
языком обучения на 198 мест в селе
Иртышск Иртышского района
Павлодарской области                       231340
Строительство школы-интерната
санаторного типа на 220 мест для
детей, переболевших туберкулезом,
в селе Шалдай Щербактинского района
Павлодарской области                       300000
Строительство школы на 360 мест в
селе Бишкуль Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области               171000
Строительство школы на 900 мест в
отделении Новостройка села Карачик
городской администрации города
Туркестан Южно-Казахстанской области       240000
Строительство школы на 624 места
в селе Абай Сарыагашского района
Южно-Казахстанской области                 155540
Завершение строительства школы на
1266 мест в селе Мельдеби
Шардаринского района Южно-
Казахстанской области                      170000
Строительство средней школы на 660
мест в селе Атбулак Казыгуртского
района Южно-Казахстанской области          145120
Строительство основной школы на 360
мест в селе Айнатас Казыгуртского
района Южно-Казахстанской области           81090
Завершение строительства средней
школы на 1266 мест в селе Шолаккорган
Созакского района Южно-Казахстанской
области                                    190000
Строительство средней школы на 624
места в микрорайоне "Сельстрой"
города Атырау                              430000
Строительство школы на 1000 мест в
поселке Ужет Жетысуского района
города Алматы                            280000";

Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 31 желтоқсандағы N 1388 қаулысы
"2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы Заңын  iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260 қаулысына  мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзілсiн:
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
1) 04 "Бiлiм беру" деген функционалдық топта:
225 "Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi" деген әкiмшi бойынша:
012 "Бiлiм беру объектiлерiн салуға және қайта жаңартуға облыстық бюджеттерге, Алматы қалалық бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер" деген бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"012      Бiлiм беру объектiлерiн салуға және қайта
жаңартуға облыстық бюджеттерге, Алматы
қаласының бюджетiне берiлетін мақсатты
инвестициялық трансферттер                       5920000
соның iшiнде, инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы Ерейментау ауданының
Ерейментау қаласында Бөгенбай батыр атындағы
қазақ мектебiне қосымша құрылыс салу              114230
Ақтөбе облысы Темiр ауданының Тасқопа кентiнде
320 орынға арналған Теректi орта мектебiн салу    134100
Ақтөбе облысы Ойыл ауданының Қараой ауылында
504 орынға арналған орта мектеп салу              119980
Ақтөбе облысының Мәртөк ауданында 520 орынға
арналған Мәртөк орта мектебiн салу                 70000
Алматы облысы Қарасай ауданының Алғабас
ауылында 550 орынға арналған мектеп салу          100000
Алматы облысы Талғар ауданының Бiрлiк ауылында
400 орынға арналған мектеп салу                   118000
Алматы облысы Iле ауданының Қоян-құс ауылында
180 орынға арналған мектеп салу                     50000
Алматы облысы Еңбекшiқазақ ауданының Көлдi
ауылында 180 орынға арналған мектеп салу          102600
Алматы облысы Қарасай ауданының Шамалған
ауылында 600 орынға арналған орта мектеп салу     614000
Атырау облысы Атырау қаласы Балықшы кенттiк
округiнің Курилкино ауылында 320 орынға
арналған мектеп салу                               85000
Атырау облысы Құрманғазы ауданының Үштаған
ауылында 220 орынға арналған орта мектеп салу     121090
Атырау облысы Құрманғазы ауданының Асан
ауылында 120 орынға арналған мектеп салу           92000
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданының
Герасимовка ауылында 320 орынға арналған
орта мектеп салу                                   79200
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Жарқын
ауылында 160 орынға арналған мектеп салу           70000
Жамбыл облысы Мерке ауданының Жамбыл
учаскесiнде (Қарғабатыр) 250 орынға арналған
мектеп салу                                       146990
Жамбыл облысы Жуалы ауданының Талапты
ауылында 250 орынға арналған мектеп салуды
аяқтау                                            109380
Қарағанды облысының Сәтпаев қаласында 1700
орынға арналған қазақ тiлiнде оқытатын орта
мектеп салу                                       200000
Қостанай облысы Қостанай ауданы Затобольск
кентінің "Водник" шағын ауданында 680 орынға
арналған қазақ тiлiнде оқытатын орта мектеп салу  100000
Қызылорда облысы Арал ауданының Арал қаласын.
да 864 орынға арналған орта мектеп салу           200000
Қызылорда облысы Шиелi ауданының Тартоғай
ауылында 464 орынға арналған орта мектеп салу      90000
Қызылорда облысы Қармақшы ауданының Ақтөбе
ауылында 464 орынға арналған орта мектеп салу      90000
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданының Жыңғылды
ауылындағы мектеп-интернаттың 200 орынға
арналған жатақхана-интернатын салу                122910
Маңғыстау облысы Қарақия ауданының Жетiбай
кентiнде 624 орынға арналған орта мектеп салу     283990
Павлодар облысы Павлодар ауданының Набережное
ауылында 420 орынға арналған орта мектеп салу     312440
Павлодар облысы Ертiс ауданының Ертiс ауылында
198 орынға арналған қазақ тiлiнде оқытатын
мектеп салу                                       231340
Павлодар облысы Шарбақты ауданының Шалдай
ауылында туберкулез ауруына шалдыққан балалар
үшiн 220 орынға арналған мектеп-интернат салу     300000
Солтүстiк Қазақстан облысы Қызылжар ауданының
Бескөл ауылында 360 орынға арналған мектеп салу   171000
Оңтүстiк Қазақстан облысы Түркiстан қаласы
қалалық әкiмшiлiгiнiң Қарашық ауылы
Новостройка бөлiмшесiнде 900 орынға арналған
мектеп салу                                       240000
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының
Абай ауылында 624 орынға арналған мектеп салу     155540
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шардара ауданының
Мелдiби ауылында 1266 орынға арналған мектеп
салуды аяқтау                                     170000
Оңтүстік Қазақстан облысы Қазықұрт ауданының
Атбұлақ ауылында 660 орынға арналған орта
мектеп салу                                       145120
Оңтүстiк Қазақстан облысы Қазықұрт ауданының
Айнатас ауылында 360 орынға арналған негiзгi
мектеп салу                                        81090
Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ ауданының
Шолақ-қорған ауылында 1266 орынға арналған
орта мектеп салуды аяқтау                         190000
Атырау қаласының "Сельстрой" шағын ауданында
624 орынға арналған орта мектеп салу              430000
Алматы қаласы Жетiсу ауданының Өжет кентiнде
1000 орынға арналған мектеп салу                280000";

2) в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
по администратору 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
программу 005 "Целевые инвестиционные трансферты областным бюджетам на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения" изложить в следующей редакции:
"005       Целевые инвестиционные трансферты
областным бюджетам на строительство
и реконструкцию объектов
здравоохранения                           4022600
в том числе на инвестиционные
проекты:
Строительство корпуса на 50 мест
детского противотуберкулезного
санатория "Бурабай" в поселке
Боровое Щучинского района Акмолинской
области                                     70000
Строительство туберкулезной больницы
на 60 коек в городе Кандыагаш
Мугалжарского района Актюбинской
области                                     80000
Строительство туберкулезной больницы
на 60 коек в поселке Шубаркудук
Темирского района Актюбинской области      100000
Строительство туберкулезной больницы
на 60 коек в городе Шалкар
Шалкарского района Актюбинской
области                                    140000
Завершение строительства родильного
дома на 60 коек в городе Жаркент
Панфиловского района Алматинской
области                                     50000
Реконструкция акушерско-
гинекологического корпуса на 100
коек в городе Есик Енбекшиказахского
района Алматинской области                  50000
Строительство многопрофильной
больницы на 50 коек с поликлиникой
на 150 посещений в селе Шамалган
Карасайского района Алматинской
области                                    470000
Строительство туберкулезной больницы
на 100 коек в селе Ганюшкино
Курмангазинского района Атырауской
области                                    192130
Строительство больничного комплекса
на 50 коек с поликлиникой на 70
посещений в смену в поселке Доссор
Макатского района Атырауской области       100000
Строительство туберкулезной больницы
на 100 коек в городе Атырау
Атырауской области                         150000
Строительство радиологического
центра областного онкодиспансера
в городе Семипалатинске Восточно-
Казахстанской области                      100000
Строительство тубдиспансера на 40
коек в селе Саудакент Сарысуского
района Жамбылской области                   49550
Строительство родильного дома на 60
коек в селе Аса Жамбылского района
Жамбылской области                          36150
Строительство родильного дома на 76
коек в селе Кулан района
им. Т. Рыскулова Жамбылской области         99060
Строительство центральной районной
больницы на 150 коек в селе Кулан
района им. Т. Рыскулова Жамбылской
области                                    234470
Строительство детского
противотуберкулезного санатория
на 75 коек в поселке Каракыстак
района им. Т. Рыскулова Жамбылской
области                                    100000
Строительство центральной районной
больницы на 100 коек с поликлиникой
на 200 посещений в поселке Осакаровка
Карагандинской области                     100000
Строительство Каркаралинской
центральной районной больницы на 100
коек с поликлиникой на 200 посещений
в городе Каркаралинске Карагандинской
области                                    120000
Реконструкция Жана-Аркинской
центральной районной больницы на 100
коек с поликлиникой на 250 посещений
в поселке Атасу Карагандинской
области                                     50000
Реконструкция областной детской
больницы на 310 коек в городе
Костанае Костанайской области              150000
Строительство туберкулезной больницы
на 100 коек в городе Аральск
Аральского района Кызылординской
области                                    100000
Строительство противотуберкулезного
диспансера на 60 коек в поселке
Жосалы Кармакшинского района
Кызылординской области                     100000
Строительство туберкулезной больницы
на 50 коек в поселке Теренозек
Сырдарьинского района Кызылординской
области                                    100000
Строительство туберкулезной больницы
на 50 коек в поселке Шетпе
Мангистауского района Мангистауской
области                                     50000
Строительство туберкулезной больницы
на 35 коек в селе Баянаул
Баянаульского района Павлодарской
области                                    280000
Строительство лечебного корпуса на
100 коек на территории областного
тубдиспансера в городе Петропавловске      100000
Завершение строительства поликлиники
на 200 посещений в смену в поселке
Бишкуль Кызылжарского района Северо-
Казахстанской области                      155270
Реконструкция центральной районной
больницы под специализированное
лечебно-профилактическое учреждение
в селе Благовещенка Жамбылского
района Северо-Казахстанской области         75000
Строительство туберкулезной больницы
на 80 коек в поселке Аксу Сайрамского
района Южно-Казахстанской области           50000
Строительство противотуберкулезного
диспансера на 60 коек с поликлиникой
на 200 посещений в городе Туркестане
Туркестанского района
Южно-Казахстанской области                  54650
Строительство центральной районной
больницы на 150 коек с поликлиникой
на 200 посещений в селе Абай
Сарыагашского района Южно-
Казахстанской области                      150000
Строительство центральной районной
больницы на 150 коек с поликлиникой
на 250 посещений в смену в городе
Жетысае Мактааральского района
Южно-Казахстанской области                 286320
Строительство центральной районной
больницы на 240 коек с поликлиникой
на 500 посещений в смену в селе
Темирлановка Ордабасинского района
Южно-Казахстанской области                80000";

2) 05 "Денсаулық сақтау" деген функционалдық топта:
226 "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігi" деген әкiмшi бойынша:
005 "Денсаулық сақтау объектiлерiн салуға және қайта жаңартуға облыстық бюджеттерге берілетiн мақсатты инвестициялық трансферттер" деген бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"005      Денсаулық сақтау объектiлерiн салуға және
қайта жаңартуға облыстық бюджеттерге берілетiн
мақсатты инвестициялық трансферттер              4022600
соның iшiнде, инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы Шортанды ауданының Бурабай
кентiнде 50 орынға арналған "Бурабай"
туберкулезге қарсы балалар санаториясының
корпусын салу                                      70000
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының Қандыағаш
қаласында 60 төсекке арналған туберкулез
ауруханасын салу                                   80000
Ақтөбе облысы Темiр ауданының Шұбарқұдық
кентiнде 60 төсекке арналған туберкулез
ауруханасын салу                                  100000
Ақтөбе облысы Шалқар ауданының Шалқар
қаласында 60 төсекке арналған туберкулез
ауруханасын салу                                  140000
Алматы облысы Панфилов ауданының Жаркент
қаласында 60 төсекке арналған перзентхана
үйiн салуды аяқтау                                 50000
Алматы облысы Еңбекшiқазақ ауданының Есiк
қаласында 100 төсекке арналған акушерлiк-
гинекологиялық корпусты қайта жаңарту              50000
Алматы облысы Қарасай ауданының Шамалған
ауылында 150 адамға арналған емханасы бар 50
төсекке арналған көп бейiндi аурухана салу        470000
Атырау облысы Құрманғазы ауданының Ганюшкино
ауылында 100 төсекке арналған туберкулез
ауруханасын салу                                  192130
Атырау облысы Мақат ауданының Доссор кентiнде
70 адамға арналған емханасы бар 50 төсекке
арналған аурухана кешенiн салу                    100000
Атырау облысының Атырау қаласында 100 төсекке
арналған туберкулез ауруханасын салу              150000
Шығыс Қазақстан облысының Семей қаласында
облыстық онкодиспансердiң радиологиялық
орталығын салу                                    100000
Жамбыл облысы Сарысу ауданының Саудакент
ауылында 40 төсекке арналған туберкулез
диспансерiн салу                                   49550
Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Аса ауылында
60 төсекке арналған перзентхана үйiн салу          36150
Жамбыл облысы T. Рысқұлов атындағы ауданның
Құлан ауылында 76 төсекке арналған перзентхана
үйiн салу                                          99060
Жамбыл облысы T. Рысқұлов атындағы ауданның
Құлан ауылында 150 төсекке арналған орталық
аудандық аурухана салу                            234470
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов атындағы ауданның
Қарақыстақ кентiнде 75 төсекке арналған
туберкулезге қарсы балалар санаторийiн салу       100000
Қарағанды облысының Осакаров кентiнде 200
адамға арналған емханасы бар 100 төсекке
арналған орталық аудандық аурухана салу           100000
Қарағанды облысының Қарқаралы қаласында 200
адамға арналған емханасы бар 100 төсекке арнал.
ған Қарқаралы орталық аудандық аурухана салу      120000
Қарағанды облысының Атасу кентiнде 250 адамға
арналған емханасы бар 100 төсекке арналған
Жаңа Арқа орталық аудандық ауруханасын
қайта жаңарту                                      50000
Қостанай облысының Қостанай қаласында 310
орынға арналған облыстық балалар ауруханасын
қайта жаңарту                                     150000
Қызылорда облысы Арал ауданының Арал қаласында
100 төсекке арналған туберкулез ауруханасын салу  100000
Қызылорда облысы Қармақшы ауданының Жосалы
кентінде 60 төсекке арналған туберкулезге
қарсы диспансер caлу                              100000
Қызылорда облысы Сырдария ауданының Тереңөзек
кентiнде 50 төсекке арналған туберкулез
ауруханасын салу                                  100000
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданының Шетпе
кентiнде 50 төсекке арналған туберкулез
ауруханасын салу                                   50000
Павлодар облысы Баянауыл ауданының Баянауыл
ауылында 35 төсекке арналған туберкулез
ауруханасын салу                                  280000
Петропавл қаласында облыстық туберкулез
диспансерiнің аумағында 100 төсекке арналған
емдеу корпусын салу                               100000
Солтүстiк Қазақстан облысы Қызылжар ауданының
Бішкөл кентiнде, бiр ауысымда 200 адамдық емхана
салуды аяқтау                                     155270
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының
Благовещенка ауылында орталық аудандық
аурухананы мамандандырылған емдеу-алдын алу
мекемесi етiп қайта жаңарту                        75000
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сайрам ауданының Ақсу
кентiнде 80 төсекке арналған туберкулез
ауруханасын салу                                   50000
Оңтүстiк Қазақстан облысы Түркiстан ауданының
Түркiстан қаласында 200 адамға арналған емханасы
бар 60 төсекке арналған туберкулезге қарсы
диспансер салу                                     54650
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының
Абай ауылында 200 адамға арналған емханасы бар
150 төсекке арналған орталық аудандық
аурухана салу                                     150009
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал ауданының
Жетiсай қаласында 250 адамға арналған
емханасы бар 150 орынға арналған орталық
аудандық аурухана салу                            286320
Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы ауданының
Темiрлан ауылында бiр ауысымда 500 адамға
арналған емханасы бар 240 төсекке арналған
орталық аудандық аурухана салу                   80000";

по инвестиционному проекту "Реконструкция основного технологического оборудования насосных станций NN 7(3-и агрегат), 11(1), 12(3), 15(4), 18(3), 19(1), 22(3) канала имени К.Сатпаева" цифры "431 040" заменить цифрами "381 040";
дополнить новым инвестиционным проектом следующего содержания:
"Реконструкция главного коллектора
(ГКС) Акдалинского массива орошения
Балхашского района Алматинской
области                                   50000".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Қ.Сәтпаев атындағы арнаның су сорғыш станцияларының негiзгi технологиялық жабдығын NN 7(3-қондырғы), 11(1), 12(3), 15(4), 18(3), 19(1), 22(3) қайта жаңарту" деген инвестициялық жоба бойынша "431 040" деген сандар "381 040" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жаңа инвестициялық жобамен толықтырылсын:
"Алматы облысының Балқаш ауданы Ақдала суару
алқабының бас коллекторын (БКЖ) қайта жаңарту  50 000".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі