О внесении дополнения и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2003 года N 150аф
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год" следующие дополнение и изменения:
в приложении 193 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5:
после слова "районов)," дополнить словами "г. Усть-Каменогорск, г. Курчатов, г. Риддер, Глубоковский, Уланский,";
после слова "Тарбагатайский" слово "район" заменить словами ", Кокпектинский, Урджарский районы";
цифры "37640" заменить цифрами "40835";
цифры "24493" заменить цифрами "38114".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 30 желтоқсандағы N 150аф қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына мынадай толықтыру мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 193-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесіндегі "Бағдарламаны (кіші бағдарламаны) іске асыру жөніндегі іс-шаралар" деген 5-бағанда:
"басқа) Шығыс Қазақстан облысының" деген сөздерден кейін "Өскемен қаласы, Курчатов қаласы, Риддер қаласы, Глубоков, Ұлан," деген сөздермен толықтырылсын;
"Тарбағатай" деген сөзден кейінгі "ауданы" деген сөз ", Көкпекті, Үржар аудандары" деген сөздермен ауыстырылсын;
"37640" деген сандар "40835" деген сандармен ауыстырылсын;
"24493" деген сандар "38114" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі