О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2003 года N 150ас
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год" следующие изменения и дополнение:
в приложении 376 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
графу 5 изложить в следующей редакции:
"Финансирование подготовки офицеров запаса на военных кафедрах высших учебных заведений. Среднегодовая численность студентов - 5500 (в том числе среднегодовой прием по разнарядке Министерства обороны - 1333).";
в приложении 388 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5 слова "мероприятия, посвященного Международному дню борьбы с наркоманией; проведение 2-х конкурсов, спортивных соревнований по антинаркотической тематике - 1; проведение радиопередач, круглых столов, конференций - 4" заменить словами "республиканской научно-практической конференции студенческой и учащейся молодежи; подготовка, производство и размещение в эфире видеоматериалов, отражающих проблемы наркомании";
в приложении 408 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
графу 5 дополнить словами ", коммутатор в наборе - 5 штук.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 27 желтоқсандағы N 150ас қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзілсiн:
көрсетiлген қаулыға 376-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесiнде:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Жоғары оқу орындарының әскери кафедраларында запастағы офицерлердi даярлауды қаржыландыру. Студенттердiң жылдық орташа саны - 5500 (оның iшiнде Қорғаныс министрлiгiнiң рұқсат қағазы бойынша жылдық орташа қабылдау - 1333).";
көрсетiлген қаулыға 388-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесiнде:
5-бағандағы "Халықаралық нашақорлыққа қарсы күресу күнiне арналған шаралар өткiзу; Нашақорлыққа қарсы тақырыпқа 2-конкурс, 1-жарыс өткiзу; Радиохабарлар, дөңгелек столдар, 4-конференция өткiзу" деген сөздер "студент және оқушы жастардың республикалық ғылыми-практикалық конференциясын өткiзу; нашақорлық проблемаларын көрсететiн бейнематериалдар дайындау, шығару және эфирде орналастыру" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 408-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесiнде:
5-баған ", жиынтықтағы коммутатор - 5 дана" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi