О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2003 года N 150ю
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе", Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год" следующие дополнения и изменения:
1) в приложении 749 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
после слов "цифровой карты - 1 шт." дополнить словами: "; анализаторов спектра - 3 шт.; малошумящих усилителей - 2 шт.; комплектов антенн - 3 шт.; комплектов ответвителей - 3 шт.";
в пункте 7:
после слов "цифровая карта - 1 шт." дополнить абзацами следующего содержания:
"анализаторы спектра - 3 шт.;
малошумящие усилители - 2 шт.;
комплекты антенн - 3 шт.;
комплекты ответвителей - 3 шт.";
2) в приложении 757 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Приобретение технических средств - 3 комплекта; базового программного обеспечения - 2 комплекта";
дополнить пунктом 5 следующего содержания:
"5. Доработка ведомственной информационной системы";
в пункте 7:
слова "технические средства - 1 комплект; базового программного обеспечения 1 комплект" заменить словами "технические средства - 3 комплекта; базового программного обеспечения - 2 комплекта";
3) в приложении 760 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
пункт 3 дополнить подпунктом 3.4. следующего содержания:
"3.4. Приобретение технических средств для организации электронного архива - 1 комплект.";
дополнить пунктом 6 следующего содержания:
"6. Разработка технического задания на создание информационно-маркетинговых центров для продвижения товаров и услуг на национальном рынке.";
в пункте 7:
после слов "обучение пользователей - 200 человек" дополнить словами "приобретение технических средств для организации электронного архива - 1 комплект";
дополнить предложением следующего содержания:
"Разработка технического задания на создание информационно-маркетинговых центров для продвижения товаров и услуг на национальном рынке".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 қарашадағы N 150ю қаулысы
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі Заңына сәйкес, Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулыға 749-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесінің 5-бағанында:
"сандық карта - 1 дана" сөздерден кейін "спектр анализаторлары - 3 дана; шуылы аз күшейткіштер - 2 дана; антенналар жиынтығы - 3 дана; тармақтағыштар жиынтығы - 3 дана." деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта:
"1 дана сандық карта" деген сөздерден кейін мынандай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"спектр анализаторлары - дана;
шуылы аз күшейткіштер - 2 дана;
антенналар жиынтығы - 3 дана;
тармақтағыштар жиынтығы 3 дана.";
2) көрсетілген қаулыға 757-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру бойынша iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесінің 5-бағанында:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Мыналарды сатып алу: техникалық құралдар - 3 жиынтық; базалық бағдармалық қамтамасыз ету - 2 жиынтық";
мынандай мазмұндағы 5-тармақпен толықтырылсын:
"5. Ведомстволық ақпараттық жүйені жетілдіру";
7-тармақта:
" - 1 жиынтық" деген сөздер "сатып алу: техникалық құралдар - 3 жиынтық; базалық бағдарламалық қамтамасыз ету - 2 жиынтық" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) көрсетiлген қаулыға 760-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру бойынша iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
3-тармақ мынадай мазмұндағы 3.4-тармақшамен толықтырылсын:
"3.4. Электрондық мұрағатты ұйымдастыру үшiн техникалық құралдар сатып алу - 1 жиынтық";
мынадай мазмұндағы 6-тармақпен толықтырылсын:
"6. Ұлттық рынокта тауарлар мен қызметтер көрсетудi жылжыту үшiн ақпараттық-маркетингтiк орталықтарды құруға арналған техникалық тапсырманы әзiрлеу.";
7-тармақта:
"Пайдаланушыларды оқыту - 200 адам" деген сөздерден кейiн "Электрондық мұрағатты ұйымдастыру үшiн техникалық құралдар сатып алу - 1 жиынтық" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Ұлттық рынокта тауарлар мен қызметтер көрсетудi жылжыту үшiн ақпараттық-маркетингтiк орталықтарды құруға арналған техникалық тапсырманы әзiрлеу".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі