Об утверждении перечней форм общегосударственной и ведомственной статистической отчетности Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 января 2004 года N 2. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2008 года N 1056.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14.11.2008 N 1056 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
1) перечень форм общегосударственной статистической отчетности Республики Казахстан;
2) перечень форм ведомственной статистической отчетности Республики Казахстан.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2003 года N 217 "Об утверждении перечней форм общегосударственной и ведомственной статистической отчетности Республики Казахстан".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 января 2004 года N 2
Перечень
форм общегосударственной статистической
отчетности Республики Казахстан <*>
Сноска. Перечень дополнен строкой 34-1 - постановлением Правительства РК от 13 ноября 2004 г. N 1191 .
____________________________________________________________________
N !  Код   !Наименование !Индекс!Перио-!    Респонденты   !Срок
п/п! формы  !формы, дата и!формы !дич-  !                  !предс-
! по ОКУД!N приказа    !      !ность !                  !тавле-
!        !Агентства по !      !      !                  !ния
!        !статистике об!      !      !                  !
!        !утверждении  !      !      !                  !
--------------------------------------------------------------------
1 !    2   !       3     !   4  !  5   !         6        !   7
--------------------------------------------------------------------
Статистика межотраслевого баланса
1.  0606504  Отчет о        11   Годо-   Юридические лица  15 апре-
наличии и           вая     со списочной      ля после
движении                    численностью      отчет-
основных                    работающих свыше  ного
средств и                   50 человек; их    года
нематериаль-                территориально-
ных активов                 обособленные
(28.05.2003г.               подразделения
N 15-г)                     (филиалы, пред-
ставительства,
другие подразде-
ления, самостоя-
тельно ведущие
учет своей произ-
водственной
деятельности),
государственные
учреждения,
организации
здравоохранения
и образования,
банки, страховые
и общественные
организации, не-
зависимо от чис-
ленности работа-
ющих

Қазақстан Республикасының жалпы мемлекеттiк және ведомстволық статистикалық есептiлігі нысандарының тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 5 қаңтардағы N 2 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 14 қарашадағы N 1056 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 14 қарашадағы N 1056 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған:
1) Қазақстан Республикасының жалпы мемлекеттік статистикалық есептiлiк нысандарының тiзбесi;
2) Қазақстан Республикасының ведомстволық статистикалық есептiлiк нысандарының тiзбесi бекiтiлсiн.
2. "Қазақстан Республикасының жалпы мемлекеттiк және ведомстволық статистикалық есептiлiгi нысандарының тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 28 ақпандағы N 217 қаулысының күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 5 қаңтардағы
N 2 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының жалпы мемлекеттiк
статистикалық есептiлігі нысандарының
тiзбесi
Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.11.13. N 1191 қаулысымен.
__________________________________________________________________
N  |  БҚЖС  | Нысанның атауы,|Нысанның|Кезең.|Респонденттер|Табыс
p/р | бойынша|   Статистика   |индексi |дiлiгi|             |ету
|нысанның|   жөнiндегi    |        |      |             |мер.
|  коды  |  агенттiктiң   |        |      |             |зiмi
|        |бекiткенi туралы|        |      |             |
|        | бұйрықтың күнi |        |      |             |
|        |     мен N      |        |      |             |
__________________________________________________________________
1     2            3             4      5           6        7
__________________________________________________________________
Салааралық баланс статистикасы
1.   0606504  Негiзгi құрал-   11       Жылдық Жұмыс iстей.  Есептi
жабдықтар мен                    тiндердiң     жылдан
бейматериалдық                   тiзiмдiк      ке.
aктивтердің                      саны 50       йiнгі
нақты бар-жоғы                   адамнан       15
және қозғалысы                   асатын заңды  сәуір
туралы есеп                      тұлғалар;
(28.05.2003ж.                    олардың
N 15-г)                          аумақтық-
оқшауланған
бөлiмшелерi
(өзiнiң
өндiрiстiк
қызметінiң
есебiн дербес
жүргiзетiн
филиалдары,
өкiлдiктерi
және басқа да
бөлiмшелерi),
жұмыс
iстейтiндер
санына
қарамастан,
мемлекеттік
мекемелер,
денсаулық
сақтау және
бiлiм беру
ұйымдары,
банктер,
сақтандыру
және қоғамдық
ұйымдар

2. 0606036    Основные     Прило- Годо-   Юридические лица  15 апре-
средства,    жение  вая     со списочной      ля после
используемые к фор-         численностью      отчет-
в предприни- ме 11          работающих свыше  ного
мательской                  50 человек, их    года
деятельности                территориально-
(28.05.2003г.               обособленные
N 15-г)                     подразделения
(филиалы, пред-
ставительства,
другие подразде-
ления, самостоя-
тельно ведущие
учет своей произ-
водственной
деятельности),
а также банки и
страховые органи-
зации, независимо
от численности
работающих
3.  0606043  Отчет об      1-СНС  Годо-   Юридические лица, До 31
использовании (МП)   вая     занимающиеся      марта
товаров и                    предпринима-      после
услуг и нали-                тельской дея-     отчет-
чии товарно-                 тельностью со     ного
материальных                 списочной         года
запасов малого               численностью
предприятия                  работающих
(28.05.2003г.                не более 50
N 15-г)                      человек (по
перечню,
установленному
органами госу-
дарственной
статистики)
вместе с отчетом
по форме 2-МП
(годовая)
4.  0606042  Отчет об ис-  1-СНС  Годо-   Юридические лица  До 14
пользовании          вая     со списочной      мая
продукции                    численностью ра-  после
(товаров,                    ботающих, включая отчет-
услуг) и дви-                филиалы, свыше    ного
жении товарно-               50 человек, кроме года
материальных                 государственных
запасов                      организаций,
(28.05.2003г.                банков, страховых
N 15-г)                      и общественных
организаций
(код ОКЭД 91)
5. 0606028   Основные      2-МП   Годо-   Юридические лица, До 31
показатели           вая     осуществляющие    марта
деятельности                 предприниматель-  после
малого пред-                 скую деятельно-   отчет-
приятия                      сть, включая      ного
(19.06.2003г.                применяющих       года
N 30-г)                      упрощенную сис-
тему налогообло-
жения, со спи-
сочной числен-
ностью работающих
не более 50 чело-
век, кроме орга-
низаций здраво-
охранения и обра-
зования, банков,
страховых и
общественных
организаций
(код ОКЭД 91)
Отчет об      Прило- Годо-   Предприятия со    До 25
услугах       жение  вая     списочной чис-    марта
почтовой      к форме        ленностью рабо-   после
связи         2-МП           тающих не более   отчет-
50 человек, и     ного
их филиалы,       года
независимо от
численности,
осуществляющие
деятельность в
области почтовой
связи

2.   0606036  Кәсiпкерлiк      11-ны.   Жылдық Жұмыс iстей.  Есептi
қызметте         санға           тiндердiң     жылдан
пайдаланылатын   қосымша         тiзiмдiк      ке.
негiзгi                          саны 50       йiнгi
құрал-жабдықтар                  адамнан       15
(28.05.2003ж.                    асатын заңды  сәуiр
N 15-г)                          тұлғалар;
олардың
аумақтық-
оқшауланған
бөлiмшелерi
(өзiнiң
өндiрiстiк
қызметiнiң
есебiн дербес
жүргiзетiн
филиалдары,
өкiлдiктерi
және басқа да
бөлiмшелерi),
сондай-ақ
жұмыс
iстейтiндер
санына
қарамастан
банктер мен
сақтандыру
ұйымдары
3.   0606043  Шағын кәсiпорын. 1-ҰШЖ    Жылдық Кәсiпкерлiк   Есептi
дардың тауарлар  (ШК)            қызметпен     жылдан
мен көрсетiлетiн                 айналысатын   ке.
қызметтердi                      жұмыс         йiнгi
пайдалануы және                  iстейтiндер.  31
тауар-материал.                  дiң тiзiмдiк  нау.
дық қорларының                   саны 50       рызға
бар-жоғы туралы                  адамнан       дейiн
есеп                             аспайтын
(28.05.2003ж.                    (мемлекеттiк
N 15-г)                          статистика
органдары
белгiлеген
тiзбе
бойынша)
заңды
тұлғалар,
2-ШК (жылдық)
нысаны
бойынша
есеппен бірге
4.   0606042  Өнiмдердi        1-ҰШЖ    Жылдық Жұмыс iстей.  Есептi
(тауарларды,                     тiндердiң     жылдан
қызметтердi)                     тiзiмдiк      ке.
пайдалану және                   саны,         йiнгi
тауар-материал.                  филиалдарын   14
дық қорлардың                    қоса,         ма.
қозғалысы туралы                 50 адамнан    мырға
есеп                             асатын,       дейiн
(28.05.2003ж.                    мемлекеттiк
N 05-г)                          ұйымдардан,
банктерден,
сақтандыру
және қоғамдық
ұйымдардан
басқа, заңды
тұлғалар
5.   0606028  Шағын кәсiпорын  2-ШК     Жылдық Кәсiпкерлiк   Есептi
қызметiнiң                       қызметтi      жылдан
негiзгi                          жүзеге        ке.
көрсеткiштерi                    асыратын,     йiнгi
(19.06.2003ж.                   салық салудың  31
N 30-г)                          оңайлатылған  нау.
жүйесiн       рызға
қолдана.      дейiн
тындарды
қоса, жұмыс
iстейтiндер.
дiң тiзiмдiк
саны 50
адамнан
аспайтын,
денсаулық
сақтау және
бiлiм беру
ұйымдарынан,
банктерден,
сақтандыру
және қоғамдық
ұйымдардан
басқа заңды
тұлғалар
(ЭҚЖС
коды 91)
Почта байланы.   2-ШК     Жылдық Жұмыс істей.  Есептi
сының көрсеткен  нысанына        тiндердiң     жылдан
қызметтерi       қосымша         тiзiмдiк      ке.
туралы есеп                      саны 50       йiнгi
адамнан       25
аспайтын және нау.
жұмыс         рызға
iстейтiндер   дейiн
санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
почта
байланысы
саласындағы
қызметтi
жүзеге
асыратын
(ЭҚЖС коды

(код ОКЭД 64.1)
Отчет об      Прило- Годо-   Предприятия со    До 25
услугах       жение  вая     списочной чис-    марта
электри-      к форме        ленностью рабо-   после
ческой        2-МП           тающих не более   отчет-
связи                        50 человек и      ного
их филиалы,       года
независимо от
численности,
осуществляющие
деятельность в
области
электрической
связи
(код ОКЭД 64.2)
Отчет о       Прило- Годо-   Предприятия со    До 25
работе        жение  вая     списочной чис-    марта
транспорта    к форме        ленностью рабо-   после
по видам      2-МП           тающих не более   отчет-
сообщений                    50 человек и их   ного
филиалы,          года
независимо от
численности, с
основным видом
деятельности -
"Транспорт"
(коды ОКЭД 60-63,
кроме 63.3), а
также предприятия
других видов
деятельности,
осуществляющие
перевозку пассажиров
общественным
транспортом
Отчет о       Прило- Годо-   Предприятия со    До 10
наличии и     жение  вая     списочной чис-    февраля
работе        к форме        ленностью рабо-   после
автотран-     2-МП           тающих не более   отчет-
спорта                       50 человек и их   ного
филиалы, незави-  года
симо от числен-
ности, имевшие
на своем балансе
или арендующие
автотранспорт,
а также взявшие
автотранспорт
по лизингу
Отчет о       Прило- Годо-   Предприятия со    До 31
структуре     жение  вая     списочной чис-    марта
реализации    к форме        ленностью рабо-   после
товаров       2-МП           тающих не более   отчет-
предприяти-                  50 человек и их   ного
ями оптовой                  филиалы,          года
торговли                     независимо
от численности,
с основным видом
деятельности
"Оптовая
торговля" (коды
ОКЭД 51.2-51.9)
Отчет о       Прило- Годо-   Предприятия со    До 31
структуре     жение  вая     списочной числен- марта
реализации    к форме        ностью работающих после
товаров       2-МП           не более 50 чело- отчет-
предприятиями                век и их филиалы, ного
розничной                    независимо от     года
торговли                     численности, с
основным видом
деятельности
"Розничная
торговля" (коды
ОКЭД 52.1-52.6)
Отчет об      Прило- Годо-   Предприятия со    До 31
оптовой тор-  жение  вая     списочной числен- марта
говле через   к форме        ностью работающих после
агентов (за   2-МП           не более 50 чело- отчет-
вознаграж-                   век и их филиалы, ного
дение или                    независимо от     года
на дого-                     численности, с
ворной                       основным видом
основе)                      деятельности
"Оптовая торговля
через агентов
(за вознаграждение
или на договорной
основе" (код ОКЭД

64.1)
кәсiпорындар
Электр байланы.  2-ШК     Жылдық Жұмыс iстей.  Есептi
сының көрсеткен  нысанына        тiндердiң     жылдан
қызметтерi       қосымша         тiзiмдiк      ке.
туралы есеп                      саны 50       йiнгi
адамнан       25
аспайтын      нау.
және жұмыс    рызға
iстейтiндер   дейiн
санына бай.
ланыссыз
олардың
филиалдары,
электр
байланысы
саласындағы
қызметтi
жүзеге
асыратын
(ЭҚЖС коды
64.2) кәсi.
порындар
Қатынас түрлерi  2-ШК     Жылдық Жұмыс iстей.  Есепті
бойынша көлiк    нысанына        тiндердiң     жылдан
жұмысы туралы    қосымша         тiзiмдiк      ке.
есеп                             саны 50       йiнгi
адамнан       25
аспайтын      нау.
кәсiпорындар  рызға
және          дейiн
жұмыс
істейтіндер
санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтiң
негiзгi
түрі "Көлiк"
(ЭҚЖС кодтары
60-63,
63.3-тен
басқа),
сондай-ақ
қоғамдық
көлікпен
жолаушылар
тасымалдауды
жүзеге
асыратын
қызметтің
басқа
түрлерiмен
айналысатын
кәсіпорындар
Автокөлiктiң     2-ШК     Жылдық Жұмыс iстей.  Есепті
бар-жоғы және    нысанына        тiндердiң     жылдан
жұмысы туралы    қосымша         тiзiмдiк      ке.
есеп                             саны 50       йiнгi
адамнан       10 ақ.
аспайтын      панға
және жұмыс    дейiн
iстейтiндер
санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
Өз балансында
немесе жалға
алған
автокөлiгi
болған,
сондай-ақ
лизинг
бойынша
автокөлiк
алған
кәсіпорындар
Көтерме сауда    2-ШК     Жылдық Жұмыс iстей.  Есептi
кәсіпорындарының нысанына        тiндердiң     жылдан
тауар өткiзу     қосымша         тiзiмдiк      ке.
құрылымы туралы                  саны 50       йiнгi
есеп                             адамнан       31
аспайтын      нау.
кәсiпорындар  рызға
және жұмыс    дейiн
iстейтiндер.
дiң санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтің
негiзгi түрi
"Көтерме
сауда" (ЭҚЖС
кодтары
51,2-51,7)
Бөлшек сауда     2-ШК     Жылдық Жұмыс істей.  Есепті
кәсіпорындарының нысанына        тiндердiң     жылдан
тауар өткiзу     қосымша         тiзiмдiк      ке.
құрылымы туралы                  саны 50       йiнгi
есеп                             адамнан       31 нау.
аспайтын      рызға
кәсiпорындар  дейiн
және жұмыс
iстейтiндер.
дiң санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметiнiң
негiзгi түрi
"Бөлшек
сауда" (ЭҚЖС
кодтары
52.1-52.6)
Агенттер арқылы  2-ШК     Жылдық Жұмыс iстей.  Есептi
көтерме сауда    нысанына        тiндердiң     жылдан
туралы есеп      қосымша         тiзiмдiк      ке.
(сыйақыға немесе                 саны 50       йiнгi
шарт негiзiнде)                  адамнан       31
аспайтын      нау.
кәсiпорындар  рызға
және жұмыс    дейiн
iстейтiндер.
дiң санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтің
негiзгі түрi
"Агенттер
арқылы
көтерме сауда"
(сыйақыға
немесе шарт
негiзiнде)
(ЭҚЖС коды

51.1)
Отчет о       Прило- Годо-   Предприятия со    До 31
структуре     жение  вая     списочной числен- марта
реализации    к форме        ностью работающих после
услуг ресто-  2-МП           не более 50 чело- отчет-
ранами,                      век и их филиалы, ного
барами, сто-                 независимо от     года
ловыми, по-                  численности, с
ставке гото-                 основным видом
вой пищи                     деятельности
"Рестораны, бары,
столовые, постав-
ка готовой пищи"
(коды ОКЭД 55.3-
55.5)
Отчет о       Прило- Годо-   Предприятия со    До 31
реализации    жение  вая     списочной числен- марта
услуг пред-   к форме        ностью работающих после
приятиями     2-МП           не более 50 чело- отчет-
по ремонту                   век и их филиалы, ного
бытовых                      независимо от     года
изделий и                    численности, с
предметов                    основным видом
личного                      деятельности
пользования                  "Ремонт бытовых
изделий и
предметов
личного
пользования"
(код ОКЭД 52.7)
Отчет о       Прило- Годо-   Предприятия со    До 31
продаже и     жение  вая     списочной числен- марта
ремонте       к форме        ностью работающих после
автомобилей,  2-МП           не более 50 чело- отчет-
мотоциклов                   век и их филиалы, ного
независимо от     года
численности, с
основным видом
деятельности
"Продажа, техни-
ческое обслужи-
вание, ремонт
автомобилей и
мотоциклов"
(код ОКЭД 50)
Отчет         Прило- Годо-   Предприятия со    До 30
предприятий   жение  вая     списочной числен- марта
об объеме     к форме        ностью работающих после
оказанных     2-МП           не более 50 чело- отчет-
услуг                        век и их филиалы, ного
независимо от     года
численности, с
основным видом
деятельности в
сфере услуг,
связанных с
недвижимым
имуществом,
арендой машин
и оборудования,
вычислительной
техникой,
услугами в
области иссле-
дований и разра-
боток, предостав-
ления прочих
видов услуг
потребителям,
удаления сточных
вод, услуг по
организации отдыха,
прочих услуг
(коды ОКЭД 70-74, 90,
92, 93)
6.  0606032  Основные      2-МП   Квар-   Юридические лица, 25
показатели           тальная осуществляющие    числа
деятельности                 предприниматель-  после
малого пред-                 скую деятельность,отчет-
приятия                      со списочной      ного

51.1)
Мейрамханалар.   2-ШК     Жылдық Жұмыс iстей.  Есепті
дың, барлардың,  нысанына        тiндердiң     жылдан
acxaналардың     қосымша         тiзiмдiк      ке.
және дайын                       саны 50       йiнгі
тағамдарды                       адамнан       31
жеткiзу бойынша                  аспайтын      нау.
көрсетілетiн                     кәсiпорындар  рызға
қызметтердi                      және жұмыс    дейiн
өткiзу құрылымы                  iстейтiндер.
туралы есеп                      дiң санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтiң
негiзгi түрi
"Мейрамхана.
лар, барлар,
асханалар,
дайын
тағамдарды
жеткiзу"
(ЭҚЖС
кодтары
55.3-55.5)
Тұрмыстық және   2-КК     Жылдық Жұмыс iстей.  Есептi
жеке пайдалана.  нысанына        тiндердiң     жылдан
тын бұйымдарды   қосымша         тiзiмдiк      ке.
жөндеу кәсіпо.                   саны 50       йiнгi
рындарының                       адамнан       31
көрсеткен                        аспайтын      нау.
қызметтерi                       кәсіпорындар  рызға
туралы есеп                      және жұмыс    дейін
iстейтiндер.
дiң санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтің
негiзгi түрi
"Тұрмыстық
және жеке
пайдаланатын
бұйымдарды
жөндеу"
(ЭҚЖС коды
52.7)
Автомобильдердi, 2-ШК     Жылдық Жұмыс iстей.  Есептi
мотоциклдердi    нысанына        тiндердiң     жылдан
сату және жөндеу қосымша         тiзiмдiк      ке.
туралы есеп                      саны 50       йiнгi
адамнан       31
аспайтын      нау.
кәсiпорындар  рызға
және жұмыс    дейiн
iстейтiндер.
дiң санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтің
негiзгі түрi
"Автомобиль.
дер мен
мотоциклдердi
сату,
техникалық
қызмет
көрсету және
жөндеу"
(ЭҚЖС коды
50)
Кәсiпорынның    2-ШК      Жылдық Жұмыс iстей.  Есептi
көрсеткен       нысанына         тiндердiң     жылдан
қызметінiң      қосымша          тiзiмдiк      ке.
көлемi туралы                    саны 50       йiнгi
есебi                            адамнан       30
аспайтын      нау.
және жұмыс    рызға
iстейтiндер.  дейiн
дің санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтiң
негiзгi түрi
қызмет
көрсету
саласындағы
жылжымайтын
мүлiкке,
машиналар
мен
жабдықтарды
жалға беруге,
есептеу
техникасына,
зерттеулер
және әзiрле.
мелер сала.
сында қызмет
көрсетуге,
тұтынушыларға
қызметтiң
өзге де түр.
лерiн көрсетуге,
ақаба суларды
жоюға, демалысты
ұйымдастыру
жөнiнде қызмет
көрсетуге,
өзге де
қызметтерге
байланысты
кәсiпорындар
(ЭҚЖС кодтары
70-74, 90,
92, 93)
6.   0606032  Шағын кәсiпорын  2-ШК     Тоқ.   Кәсiпкерлiк   Есепті
қызметiнiң                сандық қызметпен     тоқ.
негiзгi                          айналысатын,  саннан
көрсеткiштерi                    жұмыс iстей.  ке.

(19.06.2003г.                численностью      квар-
N 30-г)                      работающих не     тала
более 50 человек
(по перечню, ус-
тановленному
органами госу-
дарственной ста-
тистики)
Отчет о       Прило- Квар-   Предприятия со    До 30
работе        жение  тальная списочной числен- числа
транспорта    к форме        ностью работающих после
по видам      2-МП           не более 50       отчет-
сообщений                    человек и их      ного
филиалы, незави-  квартала
симо от числен-
ности, с
основным видом
деятельности
"Транспорт"
(коды ОКЭД 60-63,
кроме 63.3), а
также предприятия
других видов
деятельности,
осуществляющие
перевозку пас-
сажиров общественным
транспортом
Отчет о       Прило- Квар-   Предприятия со    На 2-ой
работе        жение  тальная списочной числен- день
прочего       к форме        ностью работающих после
сухопутного   2-МП           не более 50 чело- отчет-
транспорта                   век и их филиалы, ного
независимо от     квар-
численности, с    тала
основным видом
деятельности
"Прочий сухопутный
транспорт" (код
ОКЭД 60.2), а
также предприятия
других видов
деятельности,
осуществляющие
перевозку пасса-
жиров общественным
транспортом
Отчет о       Прило- Квар-   Предприятия со    На 2-ой
работе        жение  тальная списочной числен- день
речного       к форме        ностью работающих после
транспорта    2-МП           не более 50 чело- отчет-
век и их филиалы, ного
независимо от     квар-
численности, с    тала
основным видом
деятельности
"Речной транспорт"
(код ОКЭД 61.2)
Отчет о       Прило- Квар-   Предприятия со    На 2-ой
работе трубо- жение  тальная списочной числен- день
проводного    к форме        ностью работающих после
транспорта    2-МП           не более 50 чело- отчет-
век и их филиалы, ного
независимо от     квар-
численности, с    тала
основным видом
деятельности
"Транспортировка
по трубопроводу"
(код ОКЭД 60.3)
Отчет о       Прило- Квар-   Предприятия со    На 2-ой
работе        жение  тальная списочной числен- день
воздушного    к форме        ностью работающих после
транспорта    2-МП           не более 50 чело- отчет-
век и их филиалы, ного
независимо от     квар-
численности, с    тала
основным видом
деятельности
"Воздушный
транспорт"
(код ОКЭД 62)
Отчет пред-   Прило- Квар-   Предприятия со    До 25
приятий об    жение  тальная списочной числен- числа
объеме        к форме        ностью работающих после
оказанных     2-МП           не более 50 чело- отчет-
услуг                        век и их филиалы, ного
независимо от     квар-
численности       тала
работающих, с
основным видом
деятельности в
сфере услуг,
связанных с не-
движимым имуществом,
арендой машин и
оборудования,
вычислительной
техникой, услугами
в области иссле-
дований и разра-
боток, предостав-
ления прочих
видов услуг
потребителям,
удаления сточных
вод, услуг по
организации
отдыха, прочих
услуг (коды
ОКЭД 70-74, 90,

(19.06.2003ж.                    тіндердің     йiнгi
N 30-г)                          тiзiмдiк      25-i
саны 50       күнi
адамнан
аспайтын
(мемлекеттік
статистика
органдары
белгiлеген
тiзбе
бойынша)
заңды
тұлғалар
Қатынас түрлерi  2-ШК     Тоқ.   Жұмыс iстей.  Есептi
бойынша көлiк    нысанына сандық тiндердiң     тоқ.
жұмысы туралы    қосымша         тiзiмдiк      саннан
есеп                             саны 50       ке.
адамнан       йiнгi
аспайтын      30-
кәсiпорындар  күнге
және жұмыс    дейiн
iстейтiндер
санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтің
негiзгi
түрi
"Көлiк"
(ЭҚЖС
кодтары
60-63,
63.3-тен
басқа),
сондай-ақ
қоғамдық
көлiкпен
жолаушылар
тасымал.
дауды
жүзеге
асыратын
қызметтің
басқа түр.
лерiмен
айналысатын
кәсiпорындар
Құрылықтағы өзге 2-ШК     Тоқ.   Жұмыс iстей.  Есептi
де көлiктердiң   нысанына сандық тiндердiң     тоқ.
жұмысы туралы    қосымша         тiзiмдiк      саннан
есеп                             саны 50       ке.
адамнан       йiнгi
аспайтын      2-күнге
кәсiпорындар
және жұмыс
iстейтiндер
санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтің
негiзгi
түрi "Құры.
лықтағы
өзге де
көлiк" (ЭҚЖС
кодтары
60.2),
сондай-ақ
қоғамдық
көлiкпен
жолаушылар
тасымалдауды
жүзеге
асыратын
қызметтiң
басқа түр.
лерiмен
айналысатын
кәсiпорындар
Өзен көлігінiң   2-ШК     Тоқ.   Жұмыс iстей.  Есептi
жұмысы туралы    нысанына сандық тiндердiң     тоқ.
есеп             қосымша         тiзiмдiк      саннан
саны 50       ке.
адамнан       йiнгi
аспайтын      2-күнге
кәсiпорындар
және жұмыс
iстейтiндер
санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтің
негiзгi
түрi "Өзен
көлiгi"
(ЭҚЖС
кодтары
61.2)
Құбыр көлігінiң  2-ШК     Тоқ.   Жұмыс iстей.  Есептi
жұмысы туралы    нысанына сандық тiндердiң     тоқ.
есеп             қосымша         тiзiмдiк      саннан
саны 50       ке.
адамнан       йiнгi
аспайтын      2-күнге
кәсiпорындар
және жұмыс
iстейтiндер
санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтің
негiзгi
түрi
"Құбырмен
тасымалдау"
(ЭҚЖС
кодтары
60.3)
Әуе көлігінiң    2-ШК     Тоқ.   Жұмыс iстей.  Есептi
жұмысы туралы    нысанына сандық тiндердiң     тоқ.
есеп             қосымша         тiзiмдiк      саннан
саны 50       ке.
адамнан       йiнгi
аспайтын      2-күнге
кәсiпорындар
және жұмыс
iстейтiндер
санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтің
негiзгi
түрi "Әуе
көлiгi"
(ЭҚЖС
коды 62)
Кәсіпорынның     2-ШК     Тоқ.   Жұмыс iстей.  Есептi
көрсеткен        нысанына сандық тiндердiң     тоқ.
қызметінiң       қосымша         тiзiмдiк      саннан
көлемi туралы                    саны 50       ке.
есебi                            адамнан       йiнгi
аспайтын      25-не
және жұмыс    дейiн
iстейтiндер.
дiң санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтің
негiзгi түрi
қызмет
көрсету сала.
сындағы жыл.
жымайтын
мүлiкке,
машиналар мен
жабдықтарды
жалға беруге,
есептеу
техникасына,
зерттеулер
және әзiрлеме.
лер саласында
қызмет көрсе.
туге, тұтыну.
шыларға қыз.
меттiң өзге
де түрлерiн
көрсетуге,
ақаба суларды
жоюға, дема.
лысты ұйымдас.
тыру жөнiнде
қызмет көрсе.
туге, өзге де
қызметтерге
байланысты
кәсiпорындар
(ЭҚЖС кодтары
70-74, 90,

92, 93)
Отчет о       Прило- Квар-   Предприятия со    До 25
туристской    жение  тальная списочной числен- числа
деятельности  к форме        ностью работающих после
2-МП           не более 50 чело- отчет-
век, занимающиеся ного
деятельностью в   квар-
области туризма   тала
и гостиничного
хозяйства (коды
ОКЭД 55.1, 55.2,
63.3)
Отчет о       Прило- Квар-   Предприятия со    До 25
структуре     жение  тальная списочной числен- числа
реализации    к форме        ностью работающих после
товаров       2-МП           не более 50 чело- отчет-
предприя-                    век и их филиалы, ного
тиями опто-                  независимо от     квартала
вой торговли                 численности, с
основным видом
деятельности
"Оптовая торговля"
(коды ОКЭД 51.2-
51.9)
Отчет о       Прило- Квар-   Предприятия со    До 25
структуре     жение  тальная списочной числен- числа
реализации    к форме        ностью работающих после
товаров       2-МП           не более 50 чело- отчет-
предприя-                    век и их филиалы, ного
тиями                        независимо от     квартала
розничной                    численности, с
торговли                     основным видом
деятельности
"Розничная
торговля" (коды
ОКЭД 52.1-52.6)
Отчет об      Прило- Квар-   Предприятия со    До 25
оптовой       жение  тальная списочной числен- числа
торговле      к форме        ностью работающих после
через агентов 2-МП           не более 50 чело- отчет-
(за вознаг-                  век и их филиалы, ного
раждение или                 независимо от     квартала
на договорной                численности, с
основе)                      основным видом
деятельности
"Оптовая
торговля через
агентов (за воз-
награждение или
на договорной
основе)" (код
ОКЭД 51.1)
Отчет о       Прило- Квар-   Предприятия со    До 25
структуре     жение  тальная списочной числен- числа
реализации    к форме        ностью работающих после
услуг         2-МП           не более 50 чело- отчет-
ресторанами,                 век и их филиалы, ного
барами,                      независимо от     квартала
столовыми,                   численности, с
поставке                     основным видом
готовой                      деятельности
пищи                         "Рестораны, бары,
столовые, пос-
тавка готовой
пищи" (коды
ОКЭД 55.3-55.5)
Отчет о       Прило- Квар-   Предприятия со    До 25
реализации    жение  тальная списочной числен- числа
услуг пред-   к форме        ностью работающих после
приятиями     2-МП           не более 50 чело- отчет-
по ремонту                   век и их филиалы, ного
бытовых                      независимо от     квартала
изделий и                    численности, с
предметов                    основным видом
личного                      деятельности
пользования                  "Ремонт бытовых
изделий и предметов
личного пользования"

92, 93)
Туристiк қызмет  2-ШК     Тоқ.   Жұмыс iстеу.  Есептi
туралы есеп      нысанына сандық шiлердiң      тоқ.
қосымша         тiзiмдiк      саннан
саны 50       ке.
адамнан       йiнгi
аспайтын,     25-
туризм және   күнге
қонақ үй      дейiн
шаруашылығы
қызметiмен
айналысатын
кәсiпо.
рындар (ЭҚЖС
кодтары 55.1,
55.2, 63.3)
Көтерме сауда    2-ШК     Тоқ.   Жұмыс iстей.  Eceпті
кәсiпорындарының нысанына сандық тіндердiң     тоқ.
тауар өткiзу     қосымша         тізiмдiк      саннан
құрылымы туралы                  саны 50       ке.
есеп                             адамнан       йiнгi
аспайтын      25-шi
кәсiпорындар  күнге
және жұмыс    дейiн
iстейтiндер.
дiң санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтiң
негiзгi түрi
"Көтерме
сауда" (ЭҚЖС
кодтары
51.2-51.9)
Бөлшек сауда     2-ШК     Тоқ.   Жұмыс iстей.  Есептi
кәсіпорындарының нысанына сандық тiндердiң     тоқ.
тауар өткiзу     қосымша         тiзiмдiк      саннан
құрылымы туралы                  саны 50       ке.
есеп                             адамнан       йiнгi
аспайтын      25-шi
кәсiпорындар  күнге
және жұмыс    дейiн
iстейтiндер.
дiң санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтiң
негiзгi түрi
"Бөлшек
сауда" (ЭҚЖС
кодтары
52.1-52.6)
Агенттер арқылы  2-ШК     Тоқ.   Жұмыс iстей. Есептi
көтерме сауда    нысанына сандық тiндердiң    тоқ.
туралы есеп      қосымша         тiзiмдiк     саннан
(сыйақыға                        саны 50      кейiнгi
немесе шарт                      адамнан      25-шi
негізінде)                       аспайтын     күнге
кәсіпорындар дейiн
және жұмыс
iстейтiндер.
дің санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтің
негізгi түрi
"Агенттер
арқылы
көтерме сауда
(сыйақыға
немесе шарт
негiзiнде)"
(ЭҚЖС коды
51.1)
Мейрамханалар.   2-ШК     Тоқ.   Жұмыс iстей.  Есептi
дың, барлардың,  нысанына сандық тiндердiң     тоқ.
acxaналардың     қосымша         тiзiмдiк      саннан
және дайын                       саны 50       ке.
тағамдарды                       адамнан       йiнгi
жеткізуде                        аспайтын      25-шi
көрсетілетін                     кәсiпорындар  күнге
қызметтерді                      және жұмыс    дейiн
өткiзу құрылымы                  iстейтiн.
туралы есеп                      дердiң санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтің
негiзгi түрi
"Мейрамхана.
лар, барлар,
асханалар,
дайын тағам.
дарды жеткізу"
(ЭҚЖС кодтары
55,3-55,5)
Тұрмыста және    2-ШК     Тоқ.   Жұмыс iстей.  Есептi
жеке пайдала.    нысанына сандық тiндердiң     тоқ.
натын бұйымдарды қосымша         тiзiмдiк      саннан
жөндеу кәсiпо.                   саны 50       ке.
рындары көрсет.                  адамнан       йiнгi
кен қызметтер                    аспайтын      25-шы
туралы есеп                      кәсiпорындар  күнге
және жұмыс    дейiн
iстейтiндер.
дiң санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтiң
негiзгi түрi
"Тұрмыстық
және жеке
пайдаланатын
бұйымдарды
жөндеу" (ЭҚЖС

(код ОКЭД 52.7)
Отчет о       Прило- Квар-   Предприятия со    До 25
продаже и     жение  тальная списочной числен- числа
ремонте       к форме        ностью работающих после
автомобилей,  2-МП           не более 50 чело- отчет-
мотоциклов                   век и их филиалы, ного
независимо от     квартала
численности, с
основным видом
деятельности
"Продажа, техни-
ческое обслужи-
вание, ремонт
автомобилей и
мотоциклов"
(код ОКЭД 50)
Отчет о       Прило- Месяч-  Предприятия со    До 3
реализации    жение  ная     списочной чис-    числа
товаров,      к форме        ленностью рабо-   после
услуг         2-МП           тающих свыше      отчет-
20 и не более     ного
50 и их филиалы,  месяца
независимо от
численности, с
основным видом
деятельности
"Торговля,
техническое
обслуживание,
ремонт автомо-
билей и мотоцик-
лов; оптовая
торговля и тор-
говля через
комиссионных
агентов; роз-
ничная торговля
и ремонт изде-
лий домашнего
пользования;
рестораны,
столовые и др.
(коды ОКЭД
50-52, 55.3-55.5)
Отчет о       Прило- Месяч-  Предприятия со    На 2-ой
работе        жение  ная     списочной чис-    день
транспорта    к форме        ленностью         после
2-МП           работающих не     отчет-
более 50 человек  ного
и их филиалы,     месяца
независимо от
численности, с
основным видом
деятельности
"Транспорт"
(коды ОКЭД
60-62), а также
предприятия
других видов
деятельности,
осуществляющие
перевозку пасса-
жиров обществен-
ным транспортом
Отчет об      Прило- Месяч-  Предприятия со    До 20
услугах       жение  ная     списочной числен- числа
почтовой и    к форме        ностью работаю-   после
электри-      2-МП           щих не более 50   отчет-
ческой                       человек,          месяца
и их филиалы
независимо от
численности,
осуществлявшие
деятельность в
области почтовой
и электрической
связи
(код ОКЭД 64)
Статистика финансов предприятий и организаций
7. 0606031  Отчет о       1-ЦБ   Годовая Юридические       28
наличии и                    лица, являющиеся  марта
движении                     эмитентами,       после
ценных бумаг                 инвесторами и     отчет-
(28.05.2003г.                профессиональ-    ного
N 15-г)                      ными участниками  года
рынка ценных
бумаг (ЗАО
"Центральный
депозитарий
ценных бумаг",
ЗАО "Казахстан-
ская фондовая
биржа" и другие)
8.  0606040  Отчет об      1-ЦБ   Годовая Министерство      28
эмиссии,      (гос)          финансов РК,      марта
обращении и                  Национальный Банк после
погашении                    РК, местные ис-   отчет-
государст-                   полнительные      ного
венных ценных                органы - эмитенты года
бумаг (28.05.                государственных
2003г. N 15-г)               ценных бумаг

коды 52.7)
Автомобильдердi, 2-ШК     Тоқ.   Жұмыс iстей.  Есептi
мотоциклдердi    нысанына сандық тiндердiң     тоқ.
сату және жөндеу қосымша         тiзiмдiк      саннан
туралы есеп                      саны 50       ке.
адамнан       йiнгі
аспайтын      25-шы
кәсiпорындар  күнге
және жұмыс    дейiн
iстейтiндер.
дiң санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтiң
негiзгi түрi
"Автомобиль.
дер мен
мотоциклдердi
сату, тех.
никалық
қызмет көрсету
және жөндеу"
(ЭҚЖС коды
50)
Тауарларды,      2-ШК     Айлық  Жұмыс iстей.  Есептi
көрсетілетiн     нысанына        тiндердiң     айдан
қызметтердi      қосымша         тiзiмдiк      ке.
өткiзу туралы                    саны 20       йінгi
есеп                             адамнан       3-шы
асатын және   күнге
50 адамнан    дейін
аспайтын
кәсiпорындар
және жұмыс
iстейтiндер.
дің санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтiң
негiзгi түрi
"Автомобиль.
дер мен
мотоциклдердi
сату,
техникалық
қызмет көрсету
және жөндеу";
көтерме сауда
және комиссия.
лық агенттер
арқылы сауда;
бөлшек сауда
және үйде
пайдаланатын
бұйымдарды
жөндеу;
мейрамханалар,
асханалар
және басқа.
лары (ЭҚЖС
кодтары 50-52,
55.3-55.5)
Көлiк жұмысы     2-ШК     Айлық  Жұмыс iстей.  Есептi
туралы есеп      нысанына        тiндердiң     айдан
қосымша         тiзiмдік      ке.
саны 50       йiнгi
адамнан       2-шi
аспайтын      күн
кәсiпорындар
және жұмыс
iстейтіндер
санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтiң
негiзгi түрi
"Көлiк"
(ЭҚЖС кодтары
60-62),
сондай-ақ
қоғамдық
көлiкпен
жолаушылар
тасымалдауды
жүзеге
асыратын
қызметтiң
басқа түр.
лерiмен
айналысатын
кәсiпорындар
Почта және       2-ШК     Айлық  Жұмыс iстей.  Есептi
электр байланы.  нысанына        тiндердің     айдан
сының көрсеткен  қосымша         тiзiмдiк      ке.
қызметтерi                       саны 50       йiнгі
туралы есеп                      адамнан       20-шы
аспайтын      күнге
кәсiпорындар  дейiн
және жұмыс
iстейтіндер.
дiң санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
почта және
электр
саласындағы
қызметті
жүзеге
асыратындар
(ЭҚЖС коды
64)
Кәсiпорындар мен ұйымдардың қаржы статистикасы
7.   0606031  Бағалы           1-БҚ     Жылдық Бағалы қағаз. Есептi
қағаздардың                      дар рыногының жылдан
нақты бары және                  эмитенттерi,  ке.
қозғалысы туралы                 инвесторлары  йiнгi
есеп                             және кәсiпқой 28
(28.05.2003ж.                    қатысушылары  наурыз
N 15-г)                          болып
табылатын
заңды
тұлғалар
("Бағалы
қағаздардың
орталық
депозитарийi"
ЖАҚ,
"Қазақстан.
дық қор
биржасы" ЖАҚ
және басқа.
лары)
8.   0606040  Мемлекеттiк      1-БҚ     Жылдық Мемлекеттiк   Есептi
бағалы қағаздар  (мемл)          бағалы        жылдан
эмиссиясы,                       қағаздар      ке.
айналысы және                    эмитенттерi   йiнгi
өтеу туралы есеп                 - ҚР Қаржы    28
(28.05.2003ж.                    министрлiгi,  наурыз
N 15-г)                          ҚР Ұлттық
банкi,
жергіліктi
атқарушы
органдар

9.  0606029  Отчет о       1-ПФ   Годовая Юридические       5
производст-                  лица, осуществ-   апреля
венно-финан-                 ляющие предпри-   после
совой деятель-               нимательскую      отчет-
ности пред-                  деятельность,     ного
приятия (орга-               со списочной      года
низации)                     численностью
(13.06.2003г.                работающих
N 27-г)                      свыше 50 человек.
Не представляют
отчетность орга-
низации образо-
вания, здраво-
охранения, банки,
страховые ком-
пании и общест-
венные органи-
зации (код
ОКЭД 91)
10. 0606026  Отчет о       1-ПФ   Квар-   Юридические       25
производст-          тальная лица, осуществ-   числа
венно-финан-                 ляющие предпри-   после
совой дея-                   нимательскую      отчет-
тельности                    деятельность,     ного
предприятия                  со списочной      квартала
(организации)                численностью
(13.06.2003г.                работающих
N 27-г)                      свыше 50 человек.
Не представляют
отчетность ор-
ганизации обра-
зования, здраво-
охранения, банки,
страховые компа-
нии и обществен-
ные организации
(код ОКЭД 91)
11. 0606023  Отчет о       1-ЦБ   Квар-   Юридические       21
наличии              тальная лица, являющиеся  числа
и движении                   эмитентами,       после
ценных бумаг                 инвесторами и     отчет-
(28.05.2003г.                профессиональ-    ного
N 15-г)                      ными участниками  квартала
рынка ценных
бумаг (ЗАО
"Центральный
депозитарий
ценных бумаг",
ЗАО "Казахстан-
ская фондовая
биржа" и другие)
12. 0606037  Отчет об      1-ЦБ   Квар-   Министерство      21
эмиссии,      (гос)  тальная финансов РК,      числа
обращении                    Национальный      после
и погашении                  Банк РК, местные  отчет-
государствен-                исполнительные    ного
ных ценных                   органы - эмитенты квартала
бумаг (28.05.                государственных
2003г. N 15-г)               ценных бумаг
13. 0606033  Отчет о       1-ПФ   Срочная Юридические       15
производст-          -месяч- лица, осущест-    числа
венно-финан-         ная     вляющие пред-     после
совой деяте-                 принимательскую   отчет-
льности                      деятельность,     ного
предприятия                  со списочной      месяца
(организации)                численностью
(13.06.2003г.                работающих свыше
N 27-г)                      50 человек. Не
представляют
отчетность орга-
низации образо-
вания, здраво-
охранения, банки,
страховые компа-
нии и обществен-
ные организации
(код ОКЭД 91)
Статистика сельского, лесного и рыбного хозяйства

9.   0606029  Кәсіпорынның     1-ӨҚ     Жылдық Жұмыс iстей.  Eceпті
(ұйымның)                        тiндердiң     жылдан
өндiрiстік-қаржы                 тiзімдiк      ке.
қызметi туралы                   саны 50       йiнгі
есеп                             адамнан       5 сәуiр
(13.06.2003ж.                    асатын,
N 27-г)                         кәсiпкерлiк
қызметтi
жүзеге
асыратын
заңды
тұлғалар.
Білім беру,
денсаулық
сақтау
ұйымдары,
банктер,
сақтандыру
компаниялары
мен қоғамдық
ұйымдар есеп
бермейдi
(ЭҚЖС
коды 91)
10.  0606026  Кәсіпорынның     1-ӨҚ     Тоқ.   Жұмыс iстей.  Eceпті
(ұйымның)                 сандық тiндердiң     жылдан
өндiрiстік-қаржы                 тiзімдiк      ке.
қызметi туралы                   саны 50       йiнгі
есеп                             адамнан       25
(13.06.2003ж.                    асатын,       сәуiр
N 27-г)                         кәсiпкерлiк
қызметтi
жүзеге
асыратын
заңды
тұлғалар.
Білім беру,
денсаулық
сақтау
ұйымдары,
банктер,
сақтандыру
компаниялары
мен қоғамдық
ұйымдар есеп
бермейдi
(ЭҚЖС
коды 91)
11.  0606023  Бағалы қағаздар. 1-БҚ     Тоқ.   Бағалы        Есепті
дың нақты бары            сандық қағаздар      тоқ.
және қозғалысы                   рыногының     саннан
туралы есеп                      эмитенттерi,  ке.
(28.05.2003ж.                    инвесторлары  йінгі
N 15-г)                          және кәсiпқой 21-күні
қатысушылары
болып
табылатын
заңды
тұлғалар
("Бағалы
қағаздардың
орталық
депозита.
рийі" ЖАҚ,
"Қазақстан.
дық қор
биржасы" ЖАҚ
және басқа.
лары)
12.  0606037  Мемлекеттік      1-БҚ     Тоқ.   Мемлекеттік   Есептi
бағалы қағаздар  (мемл)   сандық бағалы        тоқ.
эмиссиясы,                       қағаздар      саннан
айналысы және                    эмитенттері   ке.
өтеуi туралы                     - ҚР Қаржы    йiнгi
есеп                             министрлiгi,  21-күнi
(28.05.2003ж.                    ҚР Ұлттық
N 15-г)                          банкі,
жергiлiктi
атқарушы
органдар
13.  0606033  Кәсiпорынның     1-ӨҚ     Жедел  Жұмыс істей.  Есептi
(ұйымның)                 -      тiндердiң     айдан
өндiрiстік-               айлық  тізiмдiк      ке.
қаржы қызметi                    саны 50       йiнгi
туралы есебi                     адамнан       15-күнi
(13.06.2003ж.                    асатын,
N27-г)                           кәсiпкерлiк
қызметтi
жүзеге
асыратын
заңды тұлға.
лар. Білім
беру,
денсаулық
сақтау
ұйымдары,
банктар,
сақтандыру
компаниялары
мен
қоғамдық
ұйымдар есеп
бермейді
(ЭҚЖС
коды 91)
Ауыл, орман және балық шаруашылығы статистикасы

14. 0604051  Отчет о       1-лес  Годовая Предприятия       Не позд-
заготовке                    с основным видом  нее 10
леса (работ,                 деятельности      февраля
услуг) и                     "Лесоводство,     после
проведении                   лесозаготовки     отчет-
лесокультур-                 и связанные с     ного
ных и лесо-                  этим услуги",     года
хозяйственных                с численностью
работ                        работающих свыше
(10.07.2003г.                50 человек
N 34-г)
15. 0604078  Отчет о       1-лес  Годовая Предприятия       Не позд-
заготовке    (малые)         с основным видом  нее 10
леса (работ,                 деятельности      февраля
услуг) и                     "Лесоводство,     после
проведении                   лесозаготовки     отчет-
лесокультур-                 и связанные с     ного
ных и лесо-                  этим услуги",     года
хозяйственных                с численностью
работ                        работающих не
(10.07.2003г.                более 50 человек
N 34-г)
16. 0604067  Сведения о    6-р    Годовая Администрация     Не
наличии       (фер-          аульных (сель-    позднее
земельных     мер)           ских), поселковых 15 июля
угодий,                      и городских       после
сельхоз-                     округов           отчет-
техники и                                      ного
построек в                                     года
крестьянских
(фермерских)
хозяйствах
(10.07.2003г.
N 34-г)
17. 0604068  Сведения о    7-р    Годовая Администрация     Не
наличии       (насе-         аульных (сель-    позднее
земельных     ление)         ских), поселковых 15 июля
угодий в                     и городских       после
личных                       округов           отчет-
хозяйствах                                     ного
населения                                      года
(10.07.2003г.
N 34-г)
18. 0604077  Отчет о       1-СХ   Годовая Предприятия и     Не
деятельности                 крестьянские      позднее
сельхоз-                     (фермерские) хо-  1 марта
формирования                 зяйства, осущес-  после
(10.07.2003г.                твляющие сельско- отчет-
N 34-г)                      хозяйственную     ного
деятельность      года
(имевшие посевную
площадь, сенокосы
и пастбища, много-
летние насаждения,
скот и птицу), с
численностью
работающих свыше
50 человек

14.  0604051  Ағаш дайындау    1-       Жылдық Қызметтiң     Есептi
(жұмыс, қызмет   орман           негiзгі       жылдан
көрсету) мен                     түрi "Орман   ке.
орман өсiру                      өсiру,        йiнгi
және орман                       ағаш          10 ақ.
шаруашылығы                      дайындау      паннан
жұмыстарын                       және осыған   кешiк.
жүргiзу                          байланысты    тiрмей
туралы есеп                      қызметтер",
(10.07.2003ж.                    жұмыс iстей.
N 34-г)                          тiндердiң
саны 50
адамнан
асатын
кәсіпорындар
15.  0604078  Ағаш дайындау    1-       Жылдық Қызметтiң     Есептi
(жұмыс, қызмет   орман           негiзгі       жылдан
көрсету) мен     (шағын)         түрi "Орман   ке.
орман өсiру                      өсiру,        йiнгi
және орман                       ағаш          10 ақ.
шаруашылығы                      дайындау      паннан
жұмыстарын                       және осыған   кешiк.
жүргiзу                          байланысты    тiрмей
туралы есеп                      қызметтер",
(10.07.2003ж.                    жұмыс iстей.
N 34-г)                          тiндердiң
саны 50
адамнан
аспайтын
кәсіпорындар
16.  0604067  Шаруа (фермер)   6-p      Жылдық Ауылдық       Есептi
қожалықтарындағы (фермер)        (селолық),    жылдан
қолда бар пайда.                 кенттiк       ке.
ланылатын                        және          йінгі
жерлер, ауыл                     қалалық       15 шiл.
шаруашылығы                      округтердiң   деден
техникалары және                 әкiмшілiктерi кешiк.
құрылыстардың                                  тiрмей
бары туралы
мәлiметтер
(10.07.2003ж.
N34-г)
17.  0604068  Елдiң жеке       7-p      Жылдық Ауылдық       Eceпті
шаруашылықта.    (xалық)         (селолық),    жылдан
рындағы қолда                    кенттік       ке.
бар пайдаланы.                   және          йiнгi
латын жерлер                     қалалық       15 шіл.
туралы                           округтер.     деден
мәліметтер                       дің әкiм.     кешiк.
(10.07.2003ж.                    шілiктерi     тiрмей
N 34-г)
18.  0604077  Ауыл шаруашылық  1-АШ     Жылдық Жұмыс істей.  Есепті
құралымының                      тiндердiң     жылдан
қызметі туралы                   саны 50       кейiнгі
есеп                             адамнан       1 нау.
(10.07.2003ж.                    асатын,       рыздан
N 34-г)                          ауыл          кешiк.
шаруашылық    тiрмей
қызметін
жүзеге
асыратын
(eгic алқабы,
шабындығы
мен жайылымы,
көпжылдық
екпе
ағаштары,
мал мен құсы
болған)
кәсіпорындар
мен шаруа
(фермер)
қожалықтары

19. 0604082  Отчет о       1-СХ   Годовая Предприятия и     Не
деятельности  (малые)        крестьянские      позднее
сельхоз-                     (фермерские) хо-  1 марта
формирования                 зяйства, осущес-  после
(10.07.2003г.                твляющие сельско- отчет-
N 34-г)                      хозяйственную     ного
деятельность      года
(имевшие посевную
площадь, сенокосы
и пастбища, много-
летние насаждения,
скот и птицу), с
численностью
работающих не более
50 человек
20. 0604003  Отчет об      4-СХ   Годовая Все предприятия и Не
итогах сева                  крупные крестьян- позднее
под урожай                   ские (фермерские) 5 дней
(10.07.2003г.                хозяйства,        после
N 34-г)                      имевшие посевную  оконча-
площадь, с        ния сева
численностью      яровых
работающих свыше  культур
50 человек
21. 0604044  Сведения о    10-мех Годовая Все юридические   Не
наличии                      лица, крестьян-   позднее
сельско-                     ские (фермерские) 15 марта
хозяйственной                хозяйства,        после
техники и                    осуществляющие    отчет-
энергетических               сельскохозяйс-    ного
мощностей                    твенную деятель-  года
(10.07.2003г.                ность, с числен-
N 34-г)                      ностью работающих
свыше 50 человек
22. 0604007  Отчет о сборе 29-СХ  Годовая Все предприятия и Не
урожая сель-                 крупные крестьян- позднее
скохозяйст-                  ские (фермерские) 2 ноября
венных культур               хозяйства,        после
со всех земель               имевшие посевную  отчет-
(10.07.2003г.                площадь, сенокосы ного
N 34-г)                      и пастбища или    года
только много-
летние насаждения,
с численностью
работающих
свыше 50 человек
23. 0604035  Отчет по      2-     Годовая Лица, занима-     Не
охотничьему   охота          ющиеся видом      позднее
хозяйству                    деятельности      25 фев-
(10.07.2003г.                "Охота и          раля
N 34-г)                      разведение дичи,  после
включая предос-   отчет-
тавление услуг    ного
в этих областях", года
с численностью
работающих свыше
50 человек
24. 0604079  Отчет по      2-     Годовая Лица, занима-     Не
охотничьему   охота          ющиеся видом      позднее
хозяйству     (малые)        деятельности      25 фев-
(10.07.2003г.                "Охота и          раля
N 34-г)                      разведение дичи,  после
включая предос-   отчет-
тавление услуг    ного
в этих областях", года
с численностью
работающих не
более 50 человек

19.  0604082  Ауыл шаруашылық  1-АШ     Жылдық Жұмыс iстей.  Есепті
құралымының      (шағын)         тiндердің     жылдан
қызметi туралы                   саны 50       ке.
есеп                             адамнан       йiнгі
(10.07.2003ж.                    аспайтын,     1 нау.
N 34-г)                          ауыл          рыздан
шаруашылық    кешiк.
қызметiн      тірмей
жүзеге
асыратын
(eгic алқабы,
шабындығы
мен жайылымы,
көпжылдық
екпе
ағаштары,
мал мен құсы
болған)
кәсiпорындар
мен шаруа
(фермер)
қожалықтары
20. 0604003  Себiлген егiннiң  4-АШ     Жылдық Жұмыс iстей.  Жаздық
қорытындылары                     тiндердiң     дақыл.
туралы есеп                       саны 50       дарды
(10.07.2003ж.                     адамнан       себудi
N 34-г)                           асатын,       аяқта.
eгістік       ғаннан
алқабы        кейiн
болған        5 күн.
барлық        нен
кәсіпорындар  кешiк.
мен iрi шаруа тiрмей
(фермер)
қожалықтары
21.  0604044  Қолда бар ауыл   10-мex   Жылдық Жұмыс iстей.  Eceпті
шаруашылық                       тiндердiң     жылдан
техникалары мен                  саны 50       ке.
энергетикалық                    адамнан       йiнгі
қуаттар туралы                   асатын, ауыл  15 нау.
мәліметтер                       шаруашылық    рыздан
(10.07.2003ж.                    қызметін      кешiк.
N 34-г)                          жүзеге        тірмей
асыратын
барлық заңды
тұлғалар мен
шаруа
(фермер)
қожалықтары
22.  0604007  Барлық жерлерден 29-АШ    Жылдық Жұмыс iстей.  Есептi
ауыл шаруашылығы                 тiндердiң     жылдан
дақылдарының                     саны 50       ке.
өнiмiн жинау                     адамнан       йiнгі
туралы есеп                      асатын, егiс  2 қара.
(10.07.2003ж.                    алқабы,       шадан
N 34-г)                          шабындығы     кешiк.
мен жайылымы  тiрмей
немесе тек
қана көп
жылдық екпе
ағаштары
болған барлық
кәсiпорындар
мен iрi шаруа
(фермер)
қожалықтары
23.  0604035  Аңшылық          2-аң.    Жылдық Жұмыс iстей.  Eceпті
шаруашылығы      шылық           тiндердiң     жылдан
бойынша есеп                     саны 50       ке.
(10.07.2003ж.                    адамнан       йiнгi
N 34-г)                          асатын,       25 ақ.
қызметтiң     паннан
"Жабайы құс   кешiк.
аулау және    тiрмей
өcipу, осы
салалардағы
ұсынылатын
қызметтердi
қоса" түрiмен
айналысатын
тұлғалар
24.  0604079  Аңшылық шаруа.   2-аң.    Жылдық Жұмыс iстей.  Есепті
шылығы бойынша   шылық           тіндердiң     жылдан
есеп             (шағын)         саны 50       ке.
(10.07.2003ж.                    адамнан       йiнгі
N 34-г)                          аспайтын,     25 ақ.
қызметтiң     паннан
"Жабайы құс   кешік.
аулау және    тірмей
өcipу, осы
салалардағы
ұсынылатын
қызметтердi
қоса" түрiмен
айналысатын
тұлғалар

25. 0604081  Отчет о       1-рыба Годовая Юридические       Не
рыбоводстве,                 лица, с основным  позднее
улове рыбы                   видом деятель-    10 фев-
и других                     ности "Рыболов-   раля
морепродуктов                ство, рыбоводство после
(10.07.2003г.                и связанные с     отчет-
N 34-г)                      этим услуги",     ного
с численностью    года
работающих свыше
50 человек
26. 0604080  Отчет о       1-рыба Годовая Юридические       Не
рыбоводстве,  (малые)        лица, с основным  позднее
улове рыбы                   видом деятель-    10 фев-
и других                     ности "Рыболов-   раля
морепродуктов                ство, рыбоводство после
(10.07.2003г.                и связанные с     отчет-
N 34-г)                      этим услуги",     ного
с численностью    года
работающих не
более 50 человек
27. 0604057  Отчет пред-   8-СХ   Годовая Предприятия и     Не
приятий       (услу-         организации с     позднее
(организаций), ги)           основным видом    15 марта
оказывающих                  деятельности      после
сельскохозяй-                "Предоставление   отчет-
ственные                     услуг в области   ного
услуги                       сельского хозяй-  года
(09.07.2002г.                ства, кроме
N 36-г)                      ветеринарных
услуг", с чис-
ленностью рабо-
тающих свыше
50 человек
28. 0604076  Наличие       49-СХ  Годовая Юридические       Не позд-
построек и                   лица, имеющие     нее 10
сооружений в                 посевные площади  февраля
сельском                     и поголовье скота после
хозяйстве                                      отчет-
(10.07.2003г.                                  ного
N 34-г)                                        года
29. 0604075  Расход кормов 10-СХ  Годовая Юридические       Не позд-
(09.07.2002г.                лица, имевшие     нее 1
N 36-г)                      скот и птицу      марта
после
отчет-
ного
года
30. 0604083  Итоги учета   5-СХ   Едино-  Все предприятия и Не
сортовых             време-  крупные крестьян- позднее
посевов              нная    ские (фермерские) 5 дней
зерновых,                    хозяйства,        после
технических                  с численностью    окон-
культур,                     работающих свыше  чания
картофеля                    50 человек,       сева
и трав                       имевшие посевную  яровых
(22.08.2003г.                площадь           культур
N 45-г)

25.  0604081  Балық өсiру,     1-балық  Жылдық Қызметтiң     Есептi
балық және басқа                 негiзгi түрі  жылдан
да теңіз                         "Балық аулау, ке.
өнiмдерiн аулау                  балық өсiру   йiнгi
туралы есеп                      және осыған   10 ақ.
(10.07.2003ж.                    байланысты    паннан
N 34-г)                          көрсетiлетiн  кешік.
қызметтер",   тірмей
жұмыс iстей.
тiндердiң
саны 50
адамнан
асатын заңды
тұлғалар
26.  0604080  Балық өсiру,     1-балық  Жылдық Қызметтiң     Есептi
балық және басқа (шағын)         негiзгi түрі  жылдан
да теңіз                         "Балық аулау, ке.
өнiмдерiн аулау                  балық өсiру   йiнгi
туралы есеп                      және осыған   10 ақ.
(10.07.2003ж.                    байланысты    паннан
N 34-г)                          көрсетiлетiн  кешік.
қызметтер",   тірмей
жұмыс iстей.
тiндердiң
саны 50
адамнан
аспайтын
заңды
тұлғалар
27.  0604057  Ауыл шаруашылығы 8-АШ     Жылдық Қызметтiң     Есептi
қызметтерiн      (қызмет         негiзгi       жылдан
көрсететін       көрсету)        түрi "Ауыл    ке.
кәсiпорындардың                  шаруашылығы   йiнгi
(ұйымдардың) есебi               саласында     15 нау.
(09.07.2002ж.                    қызмет        рыздан
N 36-г)                          көрсету,      кешiк.
ветеринарлық  тiрмей
қызметтен
басқа", жұмыс
iстейтiндер.
дiң саны 50
адамнан
асатын
кәсіпорындар
мен ұйымдар
28.  0604076  Ауыл шаруашылы.  49-АШ    Жылдық Eгic алқап.   Есептi
ғындағы                          тары және     жылдан
құрылыстар мен                   малдары бар   ке.
ғимараттардың                    заңды         йiнгi
бары                             тұлғалар      10 ақ.
(10.07.2003ж.                                  паннан
N 34-г)                                        кешiк.
тiрмей
29.  0604075  Жемшөп шығысы    10-АШ    Жылдық Малы және     Есепті
(09.07.2002ж.                    құсы болған   жылдан
N 36-г)                          заңды         ке.
тұлғалар      йінгi
1 нау.
рыздан
кешiк.
тiрмей
30.  0604083  Дәндi дақылдар.  5-AШ     Бір    Жұмыс iстей.  Жаздық
дың, техникалық           жолғы  тiндердiң     дақыл.
дақылдардың,                     саны 50       дарды
картоптың және                   адамнан       себудi
шөптiң сортты                    асатын,       аяқта.
тұқымдарын себу                  егiс          ғаннан
есебiнiң                         алқабы        кейін
қорытындылары                    болған,       5 күн.
(2.08.2003 ж.                    барлық        нен
N 45-г)                          кәсіпорындар  кешiк.
мен iрi шаруа тірмей
(фермер)
қожалықтары

31. 0604065  Сведения о    6-ж    Полу-   Администрация     Не
наличии       (фер-  годовая аульных (сель-    позднее
скота и       мер)           ских), поселковых 15
птицы в                      и городских       января
крестьянских                 округов           и 15
(фермерских)                                   июля
хозяйствах
(10.07.2003г.
N 34-г)
32. 0604066  Сведения о    7-ж    Полу-   Администрация     Не
наличии       (насе- годовая аульных (сель-    позднее
скота и       ление)         ских), поселковых 15
птицы в                      и городских       января
личных                       округов           и 15
хозяйствах                                     июля
населения
(10.07.2003г.
N 34-г)
33. 0604015  Отчет о       24-СХ  Срочная Юридические       Не позд-
состоянии            -месяч- лица, осущест-    нее 2-го
животновод-          ная     вляющие сельско-  числа
ства                         хозяйственную     после
(09.07.2002г.                деятельность      отчет-
N 36-г)                      (имевшие скот     ного
и птицу), с       месяца
численностью
работающих свыше
50 человек
34. 0604084  О наличии и   2-СХ  Месячная Все юридические   Не
движении      (зер-          лица, крестьян-   позднее
зерна         но)            ские (фермерские) 4-го
(09.10.2003г.                хозяйства,        числа
N 52-г)                      являющиеся        после
владельцами зерна отчет-
ного
месяца
34-1 0604086 Отчет о сборе    30-   Годо- Все крестьянские  Не
урожая           сх    вая   (фермерские)      позднее
зерновых                     хозяйства,        2 ноя-
культур со всех              имевшие           бря
земель                       посевные          после
(15.09.2004 г.               площади           отчет-
N 31-г)                      зерновых          ного
культур           года
Статистика промышленного производства
35. 0601043  Отчет о       1-     Годовая Предприятия       21
работе водо-  водо-          и их филиалы      января
провода       провод         с основным и      после
(отдельной                   не основным       отчет-
водопровод-                  видами деятель-   ного
ной сети)                    ности "Сбор,      года
(05.06.2003г.                очистка и рас-
N 19-г)                      пределение
воды"
(код ОКЭД 41)
36. 0601004  Отчет о       24-   Годовая  1. Предприятия    3 марта
производстве, энер-          и их филиалы с    после
распределении гети-          основным и не     отчет-
и потреблении ка             основным видами   ного
электрической                деятельности      года
энергии, сос-                "Производство и
тав энергети-                распределение
ческого обору-               электроэнергии"

31.  0604065  Шаруа (фермер)   6-м      Жарты  Ауылдық       15 қаң.
қожалықтарындағы (фермер) жылдық (селолық),    тардан
мал мен құстың                   кенттік       және 5
бары туралы                      және қалалық  шiл.
мәлiметтері                      округтердің   деден
(10.07.2003ж.                    әкiмшілiктерi кешiк.
N 34-г)                                        тірмей
32.  0604066  Халықтың жеке    7-м      Жарты  Ауылдық       15 қаң.
шаруашылықта.    (халық)  жылдық (селолық),    тардан
рындағы мал мен                  кенттік және  және
құстың бары                      қалалық       15 шiл.
туралы                           округтердiң   деден
мәлiметтер                       әкімшіліктерi кешiк.
(10.07.2003ж.                                  тiрмей
N 34-г)
33.  0604015  Мал шаруашылы.   24-АШ    Жедел- Жұмыс iстей.  Есепті
ғының жағдайы             айлық  тiндердiң     айдан
туралы есеп                      саны 50       ке.
(09.07.2002ж.                    адамнан       йiнгi
N 36-г)                          асатын, ауыл  2-күн.
шаруашылығы   нен
қызметiн      кешiк.
жүзеге        тірмей
асыратын
(малы және
құсы болған)
заңды
тұлғалар
34.  0604084  Астықтың қолда   2-АШ     Айлық  Астық иесi    Есептi
бары және        (астық)         болып         айдан
қозғалысы                        табылатын     ке.
(09.10.2003ж.                    барлық        йiнгi
N 52-г)                          заңды         4-күн.
тұлғалар,     нен
шаруа         кешiк.
(фермер)      тiрмей
қожалықтары
34-1 0604086 Барлық            30-аш   Жыл-  Дәндi-дақыл    Есепті
жерлерден                 дық   себетiн        жылдан
дәндi-дақыл-                    алаңдары       кейінгі
дар жинау                       болған барлық 2 қараша.
туралы есеп                     шаруа (фермер) дан
(15.09.2004 ж.                  қожалықтары   кешіктір.
N 31-г)                                       мей
Өнеркәсiп өндiрiсiнiң статистикасы
35.  0601043  Cу құбырының     1-су     Жылдық Кәсіпорындар  Есептi
(жеке су құбыры  құбыры          мен олардың   жылдан
желiсiнiң)                       филиалдары,   ке.
жұмысы туралы                    қызметтің     йiнгi
есеп                             негiзгi және  21
(05.06.2003ж.                    негiзгi емес  қаңтар
N 19-г)                          түрлерi "Cу
жинау,
тазалау және
бөлу" (ЭҚЖС
коды 41)
36.  0601004  Электр           24-энер. Жылдық 1. Кәсiпорын. Есептi
энергиясын       гетика          дар мен       жылдан
өндiру, бөлу                     олардың       ке.
және тұтыну,                     филиалдары,   йiнгi
энергегикалық                    қызметтiң     3
жабдықтардың                     негізгi және  наурыз
құрамы туралы                    негiзгі емес
есеп                             түрлерi
(05.06.2003ж.                    "Электр
N 19-г)                          энергиясын
өндiру және
бөлу" (ЭҚЖС

дования                      (код ОКЭД 40.1);
(05.06.2003г.                2. Предприятия
N 19-г)                      и их филиалы с
основным видом
деятельности
"Промышленность"
(коды ОКЭД 10-37,
40.2, 40.3, 41),
потреблявшие
электроэнергию
37. 0601041  Отчет         1-ТЕП  Годовая Предприятия и     26
предприятия                  их филиалы с      января
об отпуске                   основным и не     после
и производ-                  основным видами   отчет-
стве тепловой                деятельности      ного
энергии                      "Снабжение паром  года
(05.06.2003г.                и горячей водой"
N 19-г)                      (код ОКЭД 40.3)
38. 0601042  Отчет пред-   1-П    Годовая Юридические       14 фев-
приятия о     (под-          лица, имевшие не  раля
производстве  собная)        основной вид      после
и отгрузке                   деятельности      отчет-
продукции                    "Промышленность"  ного
(товаров,                    (коды ОКЭД 10-37, года
услуг)                       40, 41)
(05.06.2003г.
N 19-г)
39. 0601008  О технико-    6-ТП   Годовая Предприятия и     11 фев-
экономических                их филиалы с      раля
показателях                  основным и не     после
работы тепло-                основным видами   отчет-
электростанции,              деятельности      ного
гидроэлектро-                "Производство и   года
станции и                    распределение
котельной                    электроэнергии",
(05.06.2003г.                "Снабжение паром
N 19-г)                      и горячей водой"
(коды ОКЭД 40.1,
40.3)
40. 0601040  Отчет о       1-ГАЗ  Годовая Предприятия и     30
работе пред-                 их филиалы, осу-  января
приятий, от-                 ществлявшие       после
пускавших                    производство и    отчет-
природный и                  распределение     ного
сжиженный газ                газообразного     года
(05.06.2003г.                топлива
N 19-г)                      (код ОКЭД 40.2)
41. 0601044  Отчет пред-   1-пром Годовая Предприятия с     1 марта
приятия о                    основным видом    после
производстве                 деятельности      отчет-
продукции                    "Промышленность"  ного
(товаров,                    (коды ОКЭД 10-37, года
услуг) с раз-                40, 41), с чис-
бивкой по                    ленностью рабо-
месяцам                      тающих свыше 50
(05.06.2003г.                человек и их
N 19-г)                      филиалы
42. 0601006  Отчет пред-   1-П    Годовая Предприятия с     1 марта
приятия о                    основным видом    после
производстве                 деятельности      отчет-
и отгрузке                   "Промышленность"  ного
продукции                    (коды ОКЭД 10-37, года
(товаров,                    40, 41), с чис-
услуг)                       ленностью рабо-

коды 40.1);
2. Электр
энергиясын
тұтынған
кәсiпорындар
мен олардың
филиалдары,
қызметтің
негiзгi түрі
"Өнеркәсiп"
(ЭҚЖС коды
10-37, 40.2,
40.3, 41)
37.  0601041  Кәсiпорындардың  1-жылу   Жылдық Кәсiпорындар  Есептi
жылу энергиясын                  мен олардың   жылдан
өндiру және                      филиалдары,   ке.
жiберу туралы                    қызметтiң     йiнгі
есебi                            негiзгi және  26
(05.06.2003ж.                    негізгi емес  қаңтар
N 19-г)                          түрлерi
"Бумен және
ыстық сумен
жабдықтау"
(ЭҚЖС коды
40.3)
38.  0601042  Кәсiпорындардың  1-Ө      Жылдық "Өнеркәсiп"   Есептi
өнiм (тауар,     (қо.            қызметтің     жылдан
қызмет) өндiру   салқы)          негiзгi емес  ке.
және жөнелту                     түрiн жүзеге  йiнгi
туралы есебi                     асырған заңды 14
(05.06.2003ж.                    тұлғалар      ақпан
N 19-г)                          (ЭҚЖС коды
10-37,
40,41)
39.  0601008  Жылу электр      6-TК     Жылдық Кәсіпорындар  Eceпті
стансалары,                      мен олардың   жылдан
гидроэлектр                      филиалдары,   кейін.
стансалары және                  қызметтің     гі 11
қазандықтар                      негiзгi және  ақпан
жұмысының                        негiзгi емес
техникалық-                      түрлерi
экономикалық                     "Электр
көрсеткiштерi                    энергиясын
туралы есеп                      өндiру және
(05.06.2003ж.                    бөлу", "Бумен
N 19-г)                          және ыстық
сумен жабдық.
тау" (ЭҚЖС
коды 40.1,
40.3)
40.  0601040  Табиғи және      1-ГАЗ    Жылдық Газ тәрiздес  Eceпті
сұйытылған газ                   отындарды     жылдан
жіберген                         өндiрудi және ке.
кәсіпорындар                     бөлудi жүзеге йiнгi
жұмысы туралы                    асырған       30
есеп                             кәсiпорындар  қаңтар
(05.06.2003ж.                    мен олардың
N 19-г)                          филиалдары
(ЭҚЖС коды
40.2)
41.  0601044  Кәсiпорынның     1-өнер.  Жылдық Қызметтің     Есепті
өнiм (тауарлар,  кәсіп           негізгi түрi  жылдан
қызмет көрсету)                  "Өнеркәсіп"   ке.
өндiру туралы                    (ЭҚЖС коды    йiнгi
есебi (ай-айға                   10-37, 40,    1
бөлiп)                           41), жұмыс    наурыз
(05.06.2003ж.                    iстейтiндер.
N 19-г)                          дiң саны 50
адамнан
асатын
кәсіпорындар
және олардың
филиалдары
42.  0601006  Кәсiпорынның     1-Ө      Жылдық Қызметтің     Есептi
өнім (тауарлар,                  негiзгі түрi  жылдан
қызмет көрсету)                  "Өнеркәсiп"   кейiн.
өндiру және                      (ЭҚЖС коды    гi 1
жөнелту туралы                   10-37, 40,    наурыз
есебi                            41), жұмыс

(05.06.2003г.                тающих свыше
N 19-г)                      50 человек и их
филиалы
43. 0601451  Отчет пред-   1-П    Годовая Предприятия с     1 марта
приятия о    (малые)         основным видом    после
производстве                 деятельности      отчет-
продукции                    "Промышленность"  ного
(товаров,                    (коды ОКЭД 10-37, года
услуг)                       40, 41), с чис-
(05.06.2003г.                ленностью рабо-
N 19-г)                      тающих не более
50 человек и их
филиалы
44. 0601014  Баланс произ- БМ     Годовая Предприятия и их   31
водственной                  филиалы, осуществ- января
мощности                     лявшие вид дея-    после
(05.06.2003г.                тельности          отчет-
N 19-г)                      "Промышленность"   ного
(коды ОКЭД 10-37,  года
40, 41)
45. 0601053  Отчет пред-   1-П    Квар-   Предприятия       25
приятия о    (малые) тальная имеющие основной  числа
производстве                 вид деятельности  после
продукции                    "Промышленность"  отчет-
(товаров,                    (коды ОКЭД 10-37, ного
услуг)                       40, 41), с числе- квартала
(05.06.2003г.                нностью занятых
N 19-г)                      не более 50
человек и их
филиалы
46. 0601052  Отчет         1-П    Квар-   Юридические лица, 10
предприятия   (под-  тальная осуществляющие    числа
о производ-   собная)        не основной вид   после
стве                         деятельности      отчет-
продукции                    "Промышленность", ного
(товаров,                    (коды ОКЭД 10-37, квартала
услуг)                       40, 41)
(05.06.2003г.
N 19-г)
47. 0601005  Отчет пред-   1-П    Срочная Предприятия и их  1 числа
приятия о            -месяч- филиалы, с основ- после
производстве         ная     ным видом деятель-отчет-
и отгрузке                   ности "Промышлен- ного
продукции                    ность" (коды ОКЭД месяца
(товаров,                    10-37, 40, 41),
услуг)                       со списочной чис-
(05.06.2003г.                ленностью рабо-
N 19-г)                      тающих свыше 50
человек
48. 0601036  Отчет пред-   1-алк  Месяч-  Предприятия,      10 числа
предприятия о (пром) ная     производящие      после
производстве                 спирт этиловый и  отчет-
и отгрузке                   алкогольную       ного
этилового                    продукцию         месяца
спирта и
алкогольной
продукции
(05.06.2003г.
N 19-г)
49. 0601049  Отчет пред-   1-П    Месяч-  Предприятия и их  Первая
приятия об    ожи-   ная     филиалы, с        половина
ожидаемом     даемое         основным видом    месяца
выпуске                      деятельности      по уста-
продукции в                  "Промышленность"  новлен-
натуральном                  (коды ОКЭД 10-37, ному
выражении                    40, 41), со       органами
(24.07.2003г.                списочной числен- статис-
N 35-г)                      ностью работающих тики
свыше 50 человек  графику
Статистика инвестиций и строительного производства

(05.06.2003ж.                    iстейтіндер.
N 19-г)                          дiң саны 50
адамнан
асатын
кәсiпорындар
және олардың
филиалдары
43.  0601451  Кәсiпорынның     1-Ө      Жылдық Қызметтің     Есептi
өнім (тауарлар,  (шағын)         негiзгі түрi  жылдан
қызмет көрсету)                  "Өнеркәсiп"   кейiн.
өндiру туралы                    (ЭҚЖС коды    гi 1
есебi                            10-37, 40,    наурыз
41), жұмыс
(05.06.2003ж.                    iстейтіндер.
N 19-г)                          дiң саны 50
адамнан
аспайтын
кәсiпорындар
және олардың
филиалдары
44.  0601014  Өндiрiстiк қуат  ҚБ       Жылдық "Өнеркәсіп"   Есепті
балансы                          қызмет түрiн  жылдан
(05.06.2003ж.                    жүзеге        кейiн.
N 19-г)                          асырған       гi 31
кәсiпорындар  қаңтар
және олардың
филиалдары
(ЭҚЖС коды
10-37, 40,
41)
45.  0601453  Кәсiпорынның     1-Ө      Тоқ.   Қызметтің     Есептi
өнім (тауарлар,  (шағын)  сандық негiзгі түрi  тоқ.
қызмет көрсету)                  "Өнеркәсiп"   саннан
өндiру туралы                    (ЭҚЖС коды    кейiн.
есебi                            10-37, 40,    гі
41), жұмыс    25-күні
(05.06.2003ж.                    iстейтіндер.
N 19-г)                          дiң саны 50
адамнан
аспайтын
кәсiпорындар
және олардың
филиалдары
46.  0601052  Кәсiпорындардың  1-Ө      Тоқ.   "Өнеркәсiп"   Есептi
өнiм (тауарлар,  (қо.     сандық қызметтiң     тоқ.
қызмет көрсету)  салқы)          негiзгi емес  саннан
өндiру туралы                    түрiн жүзеге  ке.
есебi                            асыратын      йiнгi
(05.06.2003ж.                    заңды тұлға.  10-күні
N 19-г)                          лар (ЭҚЖС
коды 10-37,
40, 41)
47.  0601005  Кәсiпорындардың  1-Ө      Жедел- Қызметтiң     Есептi
өнiм (тауарлар,           айлық  негiзгі түрі  айдан
қызмет көрсету)                  "Өнеркәсiп"   ке.
өндiру және                      (ЭҚЖС коды    йiнгi
жөнелту туралы                   10-37, 40,    1-күнi
есебі                            41), жұмыс
(05.06.2003ж.                    iстейтiндер.
N 19-г)                          дiң тiзiмдiк
саны 50
адамнан
асатын
кәсіпорындар
және олардың
филиалдары
48.  0601036  Кәсiпорындардың  1-алк    Айлық  Этил спиртi   Есептi
этил спирті және (өнер.          мен алко.     айдан
алкогольдi       кәсiп)          гольдi        ке.
өнiмдердi өндiру                 өнiмдердi     йiнгi
және жөнелту                     өндiретiн     10-күні
туралы есебi                     кәсіпорындар
(05.06.2003ж.
N 19-г)
49.  0601049  Кәсiпорындардың  1-ө кү.  Айлық  Қызметтің     Статис.
заттай           тілетiн         негiзгi түрі  тика
көрінiсіндегi                    "Өнеркәсіп"   орган.
өнімнің күтілетін                (ЭҚЖС коды    дары
шығарылымы                       10-37, 40,    белгі.
туралы есебі                     41), жұмыс    леген
(14.07.2003ж.                    iстейтiндер.  кесте
N 35-г)                          дiң тiзiмдiк  бо.
саны 50       йынша
адамнан       айдың
асатын        бi.
кәсiпорындар  рiншi
және олардың  жар.
филиалдары    тысы
Инвестициялар және құрылыс өндiрiсiнiң статистикасы

50. 0602028  Сведения об   1-ин-  Годовая Юридические лица, 15
инвестициях   вест           их филиалы и      апреля
(10.06.2003г.                представительства после
N 24-г)                      со списочной      отчет-
численностью      ного
работающих свыше  года
50 человек
51. 0602029  Сведения о    2-КС   Годовая Юридические лица, На
вводе в     (стройка)        их филиалы и      позднее
действие                     представительства 1 фев-
объектов                     - застройщики     раля
(10.06.2003г.                                  после
N 24-г)                                        отчет-
ного
года
52. 0602012  Сведения об    2-КС  Годовая Юридические лица, Не позд-
освоении                     их филиалы и      нее 15
инвестиций в                 представительства марта
строительство                - застройщики,    после
и вводе в                    ведущие строи-    отчет-
действие                     тельство или      ного
основных                     имеющие на        года
средств                      балансе объекты
(10.06.2003г.                незавершенного
N 24-г)                      строительства
53. 0602007  Сведения о    1-ИЖС  Годовая Территориальные   Не позд-
вводе в                      органы архитек-   нее 1
действие                     туры и градо-     февраля
индивидуальных               строительства     после
жилых домов и                                  отчет-
других объектов                                ного
(10.06.2003г.                                  года
N 24-г)
54. 0602010  Сведения о    12-    Годовая Предприятия,      Не позд-
наличии и     строи-         имевшие на        нее 20
использовании тельс-         балансе           января
основных      тво            строительные      после
строительных                 машины            отчет-
машин, чис-                                    ного
лящихся на                                     года
балансе
отчитывающейся
организации
(10.06.2003г.
N 24-г)
55. 0602003  Сведения об   18-КС  Годовая Юридические лица, Не позд-
инвестициях                  их филиалы и      нее 5
на охрану                    представительства февраля
окружающей                                     после
среды и                                        отчет-
рациональное                                   ного
использование                                  года
природных
ресурсов

50.  0602028  Инвестициялар    1-инвест Жылдық Жұмыс iстей.  Есептi
туралы                           тiндердiң     жылдан
мәлiметтер                       тiзiмдiк саны ке.
(10.06.2003ж.                    50 адамнан    йiнгi
N 24-г)                          асатын заңды  15
тұлғалар,     сәуiр
олардың
филиалдары
және
өкiлдiктерi
51.  0602029  Объектілердi     2-КҚ     Жылдық Құрылыс       Есепті
iске қосу       (құрылыс)        салушылар -   жылдан
туралы                           заңды         кейін.
мәлiметтер                       тұлғалар,     гі 1
(10.06.2003ж.                    олардың       ақпан.
N 24-г)                          филиалдары    нан
мен           кешік.
өкiлдiктерi   тірмей
52.  0602012  Құрылысқа        2-КҚ     Жылдық Құрылыс       Есептi
салынған                         салып жатқан  жылдан
инвестицияларды                  немесе        ке.
игеру және                       балансында    йiнгi
негiзгі құрал-                   аяқталмаған   15 нау.
жабдықтарды іске                 құрылыс       рыздан
қосу туралы                      объектілерi   кешiк.
мәліметтер                       бар құрылыс   тiрмей
(10.06.2003ж.                    салушылар -
N 24-г)                          заңды
тұлғалар,
олардың
филиалдары
мен
өкiлдiктерi
53.  0602007  Жеке тұрғын      1-ЖТҮ    Жылдық Сәулет        Есепті
үйлер мен басқа                  және қала     жылдан
да объектілердi                  құрылысының   ке.
iске қосу туралы                 аумақтық      йiнгi
мәлiметтер                       органдары     1 ақ.
(10.06.2003ж.                                  паннан
N 24-г)                                        кешiк.
тiрмей
54.  0602010  Есеп беретін     12-құ.   Жылдық Балансында    Есептi
ұйымның          рылыс           құрылыс       жылдан
балансында                       машиналары    ке.
есепте тұрған                    болған        йiнгi
негiзгі құрылыс                  кәсiпорындар  20 қаң.
машиналарының                                  тардан
нақты бар және                                 кешiк.
пайдаланылуы                                   тірмей
туралы
мәлiметтер
(10.06.2003ж.
N 24-г)
55.  0602003  Қоршаған ортаны  18-КҚ    Жылдық Заңды         Есептi
қорғауға                         тұлғалар,     жылдан
арналған инвес.                  олардың       ке.
тициялар және                    филиалдарымен йiнгi
табиғи pecуpc.                   өкiлдiктерi   5 ақ.
тарды ұтымды                                   паннан
пайдалану туралы                               кешiк.
мәлiметтер                                     тiрмей

(10.06.2003г.
N 24-г)
56. 0602025  Сведения об   1-КС   Годовая Организации       Не
объемах работ                (предприятия),    позднее
(услуг),                     их филиалы и      31 марта
выполненных                  представительства после
строительными                с основным видом  отчет-
организациями                деятельности      ного
(10.06.2003г.                "Строительство",  года
N 24-г)                      с численностью
работающих свыше
50 человек
57. 0602034  Сведения об   1-КС   Годовая Организации       Не
объемах работ (ма-           (предприятия),    позднее
(услуг),      лые)           их филиалы и      31 марта
выполненных                  представительства после
строительными                с основным видом  отчет-
организациями                деятельности      ного
(10.06.2003г.                "Строительство",  года
N 24-г)                      с численностью
работающих не
более 50 человек
58. 0602032  Сведения о     1-    Полу-   Юридические лица, 7 числа
строительстве  ПРИП  годовая их филиалы и      после
и вводе в            Квар-   представи-        отчет-
действие             тальная тельства, по      ного
объектов,                    объектам          квартала
включенных в                 включенным в      и 10
Перечень                     Перечень респуб-  числа
республи-                    ликанских         после
канских                      (местных) инвес-  отчет-
(местных)                    тиционных         ного
инвести-                     проектов          полу-
ционных                      Республики        годия
проектов                     Казахстан
Республики                   (по списку)
Казахстан
(10.06.2003г.
N 24-г)
59. 0602033  Сведения об   1-КС   Квар-   Организации       Не
объемах работ (ма-   тальная (предприятия),    позднее
(услуг),      лые)           их филиалы и      10 числа
выполненных                  представительства после
строительными                с основным видом  отчет-
организациями                деятельности      ного
(10.06.2003г.                "Строительство",  квартала
N 24-г)                      с численностью
работающих не
более 50 человек
60. 0602018  Сведения об   1-ин-  Квар-   Юридические лица, На 25
инвестициях   вест   тальная их филиалы и      день
(10.06.2003г.                представительства после
N 24-г)                      со списочной      отчет-
численностью      ного
работающих свыше  квартала
50 человек

(10.06.2003ж.
N 24-г)
56.  0602025  Құрылыс ұйымдары 1-КҚ     Жылдық Жұмыс iстей.  Есептi
орындаған                        тiндердiң     жылдан
жұмыстардың                      саны 50       ке.
(көрсетiлген                     адамнан       йiнгi
қызметтердің)                    асатын        31 нау.
көлемі туралы                    ұйымдар       рыздан
мәлiметтер                       (кәсіпорын.   кешiк.
(10.06.2003ж.                    дар), олардың тiрмей
N24-г)                           филиалдары
мен өкiлдiк.
терi, қызмет.
тің негiзгi
түрі
"Құрылыс"
57.  0602034  Құрылыс ұйымдары 1-КҚ     Жылдық Жұмыс істей.  Есептi
орындаған        (шағын)         тіндердiң     жылдан
жұмыстардың                      саны 50       ке.
(көрсетiлген                     адамнан       йінгі
қызметтердің)                    аспайтын      31 нау.
көлемi туралы                    ұйымдар (кә.  рыздан
мәлiметтер                       сіпорындар),  кешiк.
(10.06.2003ж.                    олардың фи.   тiрмей
N 24-г)                          лиалдары мен
өкiлдiктерi,
қызметтiң
негiзгi түрi
"Құрылыс"
58.  0602032  Қазақстан        1-РИЖТ   Жарты  Қазақстан     Есептi
Республикасының           жылдық Республика.   тоқ.
Республикалық             Тоқ.   сының Рес.    саннан
(жергілiкті)              сандық публикалық    ке.
инвестициялық                    (жергiлiктi)  йiнгi
жобалар                          инвестициялық 7-күні
тiзбесiне                        жобалар       және
енгiзiлген                       тiзбесiне     есептi
объектілердің                    енгiзiлген    жарты
құрылысы және                    объектілер    жыл.
iске қосу туралы                 бойынша заңды дықтан
мәлiметтер                       тұлғалар,     ке.
(10.06.2003ж.                    олардың       йінгі
N 24-г)                          филиалдары    10-күні
мен
өкiлдiктерi
(тiзiм
бойынша)
59.  0602033  Құрылыс ұйымдары 1-КҚ     Тоқ.   Жұмыс істей.  Есептi
орындаған        (шағын)  сандық тіндердiң     тоқсан.
жұмыстардың                      саны 50       нан ке.
(көрсетiлген                     адамнан       йінгі
қызметтердің)                    аспайтын      10
көлемi туралы                    ұйымдар (кә.  күннен
мәлiметтер                       сіпорындар),  кешiк.
(10.06.2003ж.                    олардың фи.   тiрмей
N 24-г)                          лиалдары мен
өкiлдiктерi,
қызметтiң
негiзгi түрi
"Құрылыс"
60.  0602018  Инвестициялар    1-инвест Тоқ.   Жұмыс iстей.  Есептi
туралы                    сандық тiндердiң     тоқ.
мәліметтер                       тізiмдiк      саннан
(10.06.2003ж.                    саны 50       ке.
N 24-г)                          адамнан       йiнгi
асатын заңды  25-
тұлғалар,     күнге
олардың
филиалдары
мен
өкiлдiктерi

61. 0602047  Сведения об   1-ин- Срочная- Юридические лица, Не
инвестициях   вест  месячная их филиалы и      позднее
в основной                   представительства,2 числа
капитал                      с численностью    после
(10.06.2003г.                работающих свыше  отчет-
N 24-г)                      50 человек        ного
месяца
62. 0602006  Сведения о   2-КС   Срочная- Юридические лица, Не позд-
вводе в     (строй- месячная их филиалы и      нее 2
действие     ка)             представительства числа
объектов                     - застройщики     после
(10.06.2003г.                                  отчет-
N 24-г)                                        ного
месяца
63. 0602008  Отчет о       1-ИЖС Срочная- Территориальные   Не позд-
вводе в             месячная органы архитек-   нее 2
действие                     туры и градо-     числа
индивидуальных               строительства     после
жилых домов и                                  отчет-
других объектов                                ного
(10.06.2003г.                                  месяца
N 24-г)
64. 0602031  Сведения об   1-КС  Срочная- Организации       Не
объемах работ       месячная (предприятия),    позднее
(услуг),                     их филиалы и      4 числа
выполненных                  представительства после
подрядными                   с основным видом  отчет-
строительными                деятельности      ного
организациями                "Строительство",  месяца
(10.06.2003г.                с численностью
N 24-г)                      работающих свыше
50 человек
Статистика сферы услуг
65. 0605503  Отчет о       1-     Годовая Юридические и     До 10
работе        водо-          физические лица,  февраля
канализации   отвод          имеющие на своем  после
(отдельной                   балансе водопро-  отчет-
канализацион-                водно-канализа-   ного
ной сети)                    ционные объекты,  года
(19.05.2003г.                осуществляющие
N 10-г)                      отвод сточных вод
66. 0603418  Отчет природ- 1-за-  Годовая Природные         До 25
ных заповед-  повед-         заповедники (код  января
ников, госу-  ник            ОКЭД 92.53.2)     после
дарственных                                    отчет-
национальных                                   ного
природных                                      года
парков
(19.05.2003г.
N 10-г)
67. 0603415  Отчет о       1-     Годовая Музеи (код        До 10
деятельности  музеи          ОКЭД 92.52.1)     января
музея                                          после
(19.05.2003г.                                  отчет-
N 10-г)                                        ного
года

61.  0602047  Негiзгi          1-инвест Жедел- Жұмыс iстей.  Есепті
капиталға                 айлық  тіндердiң     айдан
инвестициялар                    саны 50       ке.
туралы                           адамнан       йiнгi
мәлiметтер                       асатын        2-
(10.06.2003ж.                    заңды         күннен
N 24-г)                          тұлғалар,     кешiк.
олардың       тiрмей
филиалдары
мен
өкiлдiктерi
62.  0602006  Объектiлердi     2-КҚ     Жедел- Құрылыс       Есептi
iске қосу туралы (құры.   айлық  салушылар -   айдан
мәлiметтер       лыс)            заңды         ке.
(10.06.2003ж.                    тұлғалар,     йiнгi
N 24-г)                          олардың       2-
филиалдары    күннен
мен           кешiк.
өкiлдiктерi   тірмей
63.  0602008  Жеке тұрғын      1-ЖТY    Жедел- Сәулет және   Есептi
үйлер мен басқа           айлық  қала құрылы.  айдан
да объектiлердi                  сының аумақ.  ке.
іске қосу туралы                 тық органдары йінгі
мәліметтер                                     2-
(10.06.2003ж.                                  күннен
N 24-г)                                        кешiк.
тірмей
64.  0602031  Мердiгерлiк      1-КҚ     Жедел- Жұмыс iстей.  Есепті
құрылыс ұйымдары          айлық  тiндердiң     айдан
орындаған                        саны 50       ке.
жұмыстардың                      адамнан       йiнгi
(көрсетiлген                     асатын        4-
қызметтердiң)                    ұйымдар (кә.  күннен
көлемi туралы                    сіпорындар),  кешiк.
мәлiметтер                       олардың       тiрмей
(10.06.2003ж.                    филиалдары
N 24-г)                          және өкiлдiк.
терi, қызмет.
тiң негiзгi
түрі "Құрылыс"
Қызмет көрсету саласы статистикасы
65.  0605503  Кәрiз (жекелеген 1-су.    Жылдық Ағынды суды   Есепті
кәріз желiсiнiң) бұрғы           бұруды жүзеге жылдан
жұмысы туралы                    асыратын      ке.
есеп                             және өзiнiң   йінгі
(19.05.2003ж.                    балансында су 10 ақ.
N 10-г)                          құбыры-       панға
кәрiздiк      дейін
объектiлерi
бар заңды
және жеке
тұлғалар
66.  0603418  Табиғат         1-қорық   Жылдық Табиғат       Есептi
қорықтарының,                    қорықтары     жылдан
мемлекеттік                      (ЭҚЖС коды    ке.
ұлттық табиғат                   92.53.2)      йінгі
парктерінің                                    25 қаң.
есебі                                          тарға
(19.05.2003ж.                                  дейiн
N 10-г)
67.  0603415  Мұражай қызметі  1-мұ.    Жылдық Мұражайлар    Есептi
туралы есеп      ражай           (ЭҚЖС коды    жылдан
(19.05.2003ж.                    92.52.1)      ке.
N 10-г)                                        йінгі
10 қаң.
тарға
дейiн

68. 0603416  Отчет         1-     Годовая Учреждения        До 10
учреждения    клубы          культуры          января
культуры                     клубного типа     после
клубного типа                (код ОКЭД         отчет-
(19.05.2003г.                92.51.5)          ного
N 10-г)                                        года
69. 0603420  Отчет о       1-     Годовая Театры (код ОКЭД  До 10
деятельности  театр          92.31.1)          января
театра                                         после
(19.05.2003г.                                  отчет-
N 10-г)                                        ного
года
70. 0603417  Отчет о рабо- 1-     Годовая Библиотеки в      До 10
те библиотеки библи-         разрезе струк-    января
(19.05.2003г. отека          турных подраз-    после
N 10-г)                      делений по месту  отчет-
своего нахождения ного
(код ОКЭД         года
92.51.2, кроме
библиотек школ,
вузов и колледжей)
71. 0603421  Отчет о       1-     Годовая Парки развлечений До 10
работе луна-  парки          и отдыха          января
парка и парка                (код ОКЭД 92.33)  после
отдыха                                         отчет-
(19.05.2003г.                                  ного
N 10-г)                                        года
72. 0603419  Отчет о рабо- 1-     Годовая Зоопарки (код     До 10
те зоопарка   зоо-           ОКЭД 92.53.1)     января
(19.05.2003г. парк                             после
N 10-г)                                        отчет-
ного
года
73. 0605102  Отчет о       1-кино Годовая Организации,      До 10
деятельности                 осуществляющие    января
организации,                 деятельность,     после
осуществляющей               связанную с       отчет-
кинопоказ,                   демонстрацией     ного
(19.05.2003г.                кинофильмов (код  года
N 10-г)                      ОКЭД 92.13)
74. 0605101  Отчет о       1-     Годовая Организации,      До 10
концертной    кон-           осуществляющие    января
деятельности  церт           концертную        после
(19.05.2003г.                деятельность (код отчет-
N 10-г)                      ОКЭД 92.31.2)     ного
года
75. 0603423  Отчет пред-   2-     Годовая Предприятия со    До 30
приятий об    услуги         списочной числен- марта
объеме                       ностью работающих после
оказанных                    свыше 50 человек  отчет-
услуг                        и их филиалы,     ного

68.  0603416  Клуб түрiндегi   1-клуб.  Жылдық Клуб түрiн.   Есептi
мәдениет         тар             дегi мәдениет жылдан
мекемелерінің                    мекемелерi    ке.
есебi                            (ЭҚСЖ коды    йiнгі
(19.05.2003ж.                    92.51.5)      10 қаң.
N 10-г)                                        тарға
дейiн
69.  0603420  Театр қызметi    1-театр  Жылдық Театрлар      Есептi
туралы есеп                      (ЭҚЖС коды    жылдан
(19.05.2003ж.                    92.31.1)      ке.
N 10-г)                                        йiнгi
10 қаң.
тарға
дейін
70.  0603417  Кітапхана жұмысы 1-кі.    Жылдық Тұрған жерi   Есепті
туралы есеп      тапхана         бойынша       жылдан
(19.05.2003ж.                    құрылымдық    ке.
N 10-г)                          бөлімшелер    йінгі
бөлiнiсiндегі 10 қаң.
кiтапханалар  тарға
(ЭҚЖС коды    дейін
92.51.2,
мектептердiң,
жоғары оқу
орындарының
және
колледждердің
кiтапханала.
рынан басқа)
71.  0603421  Луна-парк пен    1-парк.  Жылдық Ойын-сауық    Есептi
демалыс паркiнің тер             және демалыс  жылдан
жұмысы туралы                    парктері      ке.
есеп                             (ЭҚЖС коды    йiнгі
(19.05 2003ж.                    92.33)        10 қаң.
N 10-г)                                        тарға
дейiн
72.  0603419  Хайуанаттар      1-хай.   Жылдық Хайуанаттар   Eceптi
паркiнiң жұмысы  уанат.          парктері      жылдан
туралы есеп      тар             (ЭҚЖС коды    ке.
(19.05.2003ж.    паркi           92.53.1)      йiнгi
N 10-г)                                        10 қаң.
тарға
дейiн
73.  0605102  Кино көрсетудi   1-кино   Жылдық Кинофильмдер  Есептi
жүзеге асыратын                  көрсетуге     жылдан
ұйымдардың                       байланысты    ке.
қызметi туралы                   қызметті      йiнгi
есеп                             жүзеге        10 қаң.
(19.05.2003ж.                    асыратын      тарға
N 10-г)                          ұйымдар (ЭҚЖС дейiн
коды 92.13)
74.  0605101  Концерттік      1-концерт Жылдық Концерттік    Есептi
қызмет туралы                    қызметті      жылдан
есеп                             жүзеге        ке.
(19.05.2003ж.                    асыратын      йiнгi
N 10-г)                          ұйымдар       10 қаң.
(ЭҚЖС коды    тарға
92.31.2)      дейiн
75.  0603423  Кәсіпорынның     2-қызмет Жылдық Жұмыс iстей.  Есепте
көрсеткен        көрсету         тiндердiң     жылдан
қызметінің                       тiзiмдiк      ке.
көлемi туралы                    саны 50       йiнгi
есебi                            адамнан       30 нау.

(29.05.2003г.                независимо        года
N 16-г)                      от численности
работающих,
с основным видом
деятельности
в сфере услуг,
связанных с нед-
вижимым имущест-
вом, арендой
машин и оборудо-
вания, вычисли-
тельной техникой,
услугами в
области исследо-
ваний и разработок,
предоставления
прочих видов
услуг потребителям,
удаления сточных
вод, услуг по
организации отдыха
(коды ОКЭД 70-74,
90, 92, 93)
76. 0603403  Отчет учреж-  2-     Годовая Учреждения с      До 30
дений госу-   услуги         основным видом    марта
дарственного  (управ-        деятельности в    после
управления об ление)         сфере государст-  отчет-
объеме ока-                  венного управле-  ного
занных услуг                 ния, оказывающие  года
(29.05.2003г.                услуги предприя-
N 16-г)                      тиям, учреждениям
или населению
(код ОКЭД 75)
77. 0605069  Отчет о       1-ТЭ   Квар-   Предприятия со    До 25
туристской    (ту-   тальная списочной числен- числа
деятельности  ризм)          ностью работающих после
(29.05.2003г.                свыше 50 человек, отчет-
N 16-г)                      занимающиеся      ного
деятельностью в   квартала
области туризма и
гостиничного
хозяйства
(коды ОКЭД 63.3,
55.1, 55.2)
78. 0603424  Отчет пред-   2-     Квар-   Предприятия со    До 25
приятий об    услуги тальная списочной числен- числа
объеме ока-                  ностью работающих после
занных услуг                 свыше 50 человек  отчет-
(29.05.2003г.                и их филиалы,     ного
N 16-г)                      независимо от     квартала
численности
работающих,
с основным видом
деятельности в
сфере услуг,
связанных с нед-
вижимым имущест-
вом, арендой
машин и оборудо-
вания, вычисли-
тельной техникой,
услугами в
области исследо-
ваний и разработок,
предоставления
прочих видов
услуг потребителям,
удаления сточных
вод, услуг по
организации отдыха
(коды ОКЭД 70-74,
90, 92, 93)
Статистика внутренней и внешней торговли
79. 0603382  Отчетный      1-ТЭБ  Годовая Предприятия,      25 марта
топливно-                    независимо от     после
энергетический               вида деятель-     отчет-
баланс                       ности, являющиеся ного
(17.06.2002г.                поставщиками и    года
N 24-г)                      потребителями
топлива и энер-
гии (по малым
предприятиям -
по перечню,
установленному
органами госу-
дарственной
статистики)

(29.05.2003ж.                    асатын кәсi.  рызға
N 16-г)                          порындар      дейiн
және жұмыс
iстейтіндер.
дiң санына
байланыссыз
олардың фи.
лиалдары,
қызметтiң
негiзгi түрi
қызмет
көрсету сала.
сындағы жыл.
жымайтын
мүлiкке, ма.
шиналар мен
жабдықтарды
жалға беруге,
есептеу тех.
никасына,
зерттеулер
және әзiрле.
мелер сала.
сында қызмет
көрсетуге,
тұтынушыларға
қызметтiң
өзге де
түрлерiн көр.
сетуге, ақаба
суларды жоюға,
демалысты
ұйымдастыру
жөнiнде қызмет
көрсетуге,
өзге де
қызметтерге
байланысты
(ЭҚЖС кодтары
70-74, 90,
92, 93)
76.  0603403  Мемлекеттік     2-қызмет  Жылдық Қызметтің     Есептi
басқару         көрсету          негізгi түрi  жылдан
мекемелерiнің   (басқару)        кәсiпорын.    ке.
көрсеткен                        дарға,        йiнгi
қызметінің                       мекемелерге   30
көлемi туралы                    немесе халық. нау.
есебi                            қа қызмет     рызға
(29.05.2003ж.                    көрсететiн    дейiн
N 16-г)                          мемлекеттік
басқару
саласындағы
мекемелер
(ЭҚЖС
коды 75)
77.  0605069  Туристік        1-ТЭ      Тоқ.   Жұмыс iстей.  Есептi
қызмет          (туризм)  сандық тiндердiң     тоқсан.
туралы                           тiзiмдiк саны нан
есеп                             50 адамнан    кейінгі
(29.05.2003                      асатын,       25-
ж. N 16-г)                       туризм және   күнге
қонақ үй      дейін
шаруашылығы
қызметiмен
айналысатын
(ЭҚЖС кодтары
63.3, 55.1,
55.2)
кәсіпорындар
78.  0603424  Кәсіпорын.      2-қызмет  Тоқ.   Жұмыс iстей.  Есептi
ның көрсет.     көрсету   сандық тiндердiң     тоқ.
кен қызме.                       тізiмдiк      саннан
тінің көле                       саны 50       ке.
мі туралы                        адамнан       йінгі
есебі                            асатын        25-
(29.05.2003                      кәсіпорындар  күнге
ж. N 16-г)                       және жұмыс    дейiн
iстейтіндер.
дің санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтiң
негiзгі түрi
қызмет
көрсету
саласындағы
жылжымайтын
мүлiкке,
машиналар мен
жабдықтарды
жалға беруге,
есептеу
техникасына
зерттеулер
және әзiрле.
мелер сала.
сында қызмет
көрсетуге,
тұтынушыларға
қызметтiң
өзге де түр.
лерiн көрсе.
туге, ақаба
суларды жоюға,
демалысты
ұйымдастыру
жөнiнде қызмет
көрсетуге,
өзге де қыз.
меттерге бай.
ланысты (ЭҚЖС
кодтары 70-74,
90, 92, 93)
Ішкі және сыртқы сауда статистикасы
79.  0603382  Есептік отын-    1-035    Жылдық Қызмет түрiне Есептi
энергетикалық                    байланыссыз,  жылдан
баланс                           жылумен       ке.
(17.06.2002ж.                    энергияны     йiнгі
N 24-г)                          жеткiзушi     25
және тұтынушы наурыз
болып
табылатын
кәсiпорындар
(шағын
кәсіпорындар
бойынша -
мемлекеттiк
статистика
органдары
белгілеген
тiзiм
бойынша)

80. 0603413  Отчет о       1-опт  Годовая Предприятия со    До 31
структуре                    списочной чис-    марта
реализации                   ленностью рабо-   после
товаров пред-                тающих свыше      отчет-
приятиями                    50 человек и их   ного
оптовой тор-                 филиалы, неза-    года
говли                        висимо от числен-
(02.06.2003г.                ности, с основным
N 17-г)                      видом деятель-
ности "Оптовая
торговля"
(коды ОКЭД 51.2-
51.9)
81. 0603409  Отчет об      1-пос- Годовая Предприятия со    До 31
оптовой       ред-           списочной числен- марта
торговле      ники           ностью работающих после
через агентов                свыше 50 человек  отчет-
(за вознаг-                  и их филиалы,     ного
раждение или                 независимо от     года
на договорной                численности рабо-
основе)                      тающих , с
(02.06.2003г.                основным видом
N 17-г)                      деятельности
"Оптовая торговля
через агентов
(за вознаграждение
или на договорной
основе)"
(код ОКЭД 51.1)
82. 0603412  Отчет о       1-роз- Годовая Предприятия со    До 31
структуре     ница           списочной числен- марта
реализации                   ностью работающих после
товаров                      свыше 50 человек  отчет-
предприятиями                и их филиалы,     ного
розничной                    независимо от     года
торговли                     численности, с
(02.06.2003г.                основным видом
N 17-г)                      деятельности
"Розничная
торговля"
(коды ОКЭД 52.1-
52.6)
83. 0603411  Отчет о       1-     Годовая Предприятия со    До 31
продаже и     авто           списочной числен- марта
ремонте                      ностью работающих после
автомобилей,                 свыше 50 человек  отчет-
мотоциклов                   и их филиалы,     ного
(02.06.2003г.                независимо от     года
N 17-г)                      численности, с
основным видом
деятельности
"Продажа,
техническое
обслуживание,
ремонт автомоби-
лей и мотоциклов"
(код ОКЭД 50)
84. 0603410  Отчет о       1-     Годовая Предприятия со    До 31
реализации    ремонт         списочной числен- марта
услуг пред-                  ностью работающих после
приятиями по                 свыше 50 человек  отчет-
ремонту                      и их филиалы,     ного
бытовых                      независимо от     года
изделий и                    численности, с
предметов                    основным видом
личного                      деятельности
пользования                  "Ремонт бытовых

80.  0603413  Көтерме сауда    1-кө.    Жылдық Жұмыс iстей.  Есептi
кәсiпорындарының терме           тiндердiң     жылдан
тауарларды өткiзу                тiзiмдiк      ке.
құрылымы туралы                  саны 50       йiнгi
есеп                             адамнан       31 нау.
(02.06.2003ж.                    асатын        рызға
N 17-г)                          кәсiпорындар  дейiн
және жұмыс
істейтiндер.
дiң санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтiң
негiзгi түрi
"Көтерме
сауда" (ЭҚЖС
кодтары
51.2-51.9)
81.  0603409  Агенттер арқылы  1-дел.   Жылдық Жұмыс iстей.  Есептi
(сыйақыға немесе далдар          тiндердiң     жылдан
шарт негiзiнде)                  тiзiмдiк      ке.
көтерме сауда                    саны 50       йiнгi
туралы есеп                      адамнан       30 нау.
(02.06.2003ж.                    асатын        рызға
N 27-г)                          кәсiпорындар  дейін
және жұмыс
iстейтіндер.
дiң санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтiң
негiзгi түрi
"Агенттер
арқылы
көтерме сауда
(сыйақыға
немеce шарт
негiзiнде)"
(ЭҚЖС коды
51.1)
82.  0603412  Бөлшек сауда кә. 1-бөлшек Жылдық Жұмыс iстей.  Есептi
сіпорындарының   сауда           тiндердiң     жылдан
тауар өткізу                     тiзiмдiк      ке.
құрылымы туралы                  саны 50       йiнгi
есеп                             адамнан       31 нау.
(02.06.2003ж.                    асатын        рызға
N 17-г)                          кәсіпорындар  дейiн
және жұмыс
iстейтiндер.
дiң санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтiң
негiзгi түрi
"Бөлшек
сауда" (ЭҚЖС
кодтары
52.1-52.6)
83.  0603411  Автомобильдердi, 1-авто   Жылдық Жұмыс iстей.  Ecепті
мотоциклдерді                    тiндердiң     жылдан
сату және жөндеу                 тiзiмдiк      ке.
туралы есеп                      саны 50       йiнгi
(02.06.2003ж.                    адамнан       31 нау.
N 17-г)                          асатын        рызға
кәсiпорындар  дейiн
және жұмыс
iстейтiндер.
дің санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтiң
негiзгi түрi
"Автомобиль.
дер мен
мотоциклдерді
сату,
техникалық
қызмет
көрсету және
жөндеу"
(ЭҚЖС коды
50)
84.  0603410  Тұрмыстық және   1-жөндеу Жылдық Жұмыс iстей.  Есептi
жеке пайдала.                    тiндердiң     жылдан
натын бұйымдар.                  тiзiмдiк      ке.
ды жөндеу                        саны 50       йiнгi
бойынша кәсі.                    адамнан       31 нау.
порындар                         асатын        рызға
көрсеткен                        кәсіпорындар  дейiн
қызметтер                        және жұмыс
туралы есеп                      істейтін.

(02.06.2003г.                изделий и
N 17-г)                      предметов личного
пользования"
(код ОКЭД 52.7)
85. 0603357  Отчет о       12-    Годовая Все рынки, пред-  До 30
рынках        торг           приятия, имеющие  марта
(28.05.2003г.                в своем составе   после
N 13-г)                      рынки             отчет-
ного
года
86. 0603414  Отчет о       1-     Годовая Предприятия со    До 31
структуре     рес-           списочной числен- марта
реализации    тораны         ностью работающих после
услуг ресто-                 свыше 50 человек  отчет-
ранами,                      и их филиалы,     ного
барами, сто-                 независимо от     года
ловыми,                      численности, с
поставке                     основным видом
готовой пищи                 деятельности
(02.06.2003г.                "Рестораны, бары,
N 17-г)                      столовые, поставка
готовой пищи"
(коды ОКЭД 55.3-
55.5)
87. 0603374  Отчет о       1-     Полу-   Товарные биржи    До 10
деятельности  биржа  годовая                   числа
товарной                                       после
биржи                                          отчет-
(17.06.2002г.                                  ного
N 24-г)                                        полу-
годия
88. 0603813  Отчет о       1-ВЭС  Полу-   Юридические       За 1
деятельности         годовая лица, созданные   полуго-
предприятия с                с долевым учас-   дие - 30
участием                     тием иностранных  числа
иностранного                 инвесторов или    после
капитала                     полностью принад- отчет-
(17.06.2002г.                лежащие иностран- ного
N 24-г)                      ным инвесторам,   периода;
филиалы и пред-   за год -
ставительства     25 марта
после
отчет-
ного
года
89. 0603387  Отчет о       1-     Квар-   Предприятия со    До 15
структуре     роз-   тальная списочной числен- числа
реализации    ница           ностью работающих после
товаров                      свыше 50 человек  отчет-
предприя-                    и их филиалы,     ного
тиями                        независимо от     квар-
розничной                    численности, с    тала
торговли                     с основным видом
(02.06.2003г.                деятельности
N 17-г)                      "Розничная
торговля"
(коды ОКЭД 52.1-
52.6)
90. 0603386  Отчет о       1-     Квар-   Предприятия со    До 15
структуре     ресто- таль-   списочной числен- числа
реализации    раны   ная     ностью работающих после
услуг                        свыше 50 человек, отчет-
ресторанами,                 их филиалы, неза- ного
барами,                      висимо от числен- квар-
столовыми,                   ности, с основным тала
поставке                     видом деятель-
готовой                      ности "Рестораны,
пищи                         бары, столовые,

(02.06.2003ж.                    дердің санына
N 17-г)                          байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтің
негiзгi түрi
"Тұрмыстық
және жеке
пайдаланатын
бұйымдарды
жөндеу"
(ЭҚЖС коды
52.7)
85.  0603357  Базарлар туралы  12-сауда Жылдық Өзінiң құ.    Есепті
есеп                             рамында       жылдан
(28.05.2003ж.                    базарлары     ке.
N 13-г)                          бар барлық    йінгі
базарлар,     30 нау.
кәсiпорындар  рызға
дейiн
86.  0603414  Мейрамханалар.   2-мей.   Жылдық Жұмыс iстей.  Есептi
дың, барлардың,  рамха.          тiндердiң     жылдан
acxaналардың     налар           тiзiмдiк      ке.
және дайын                       саны 50       йiнгi
тағамдарды                       адамнан       31 нау.
жеткiзу бойынша                  асатын        рызға
көрсетiлетін                     кәсiпорындар  дейiн
қызметтердi                      және жұмыс
өткiзу құрылымы                  iстейтiндер.
туралы есеп                      дiң санына
(02.06.2003ж.                    байланыссыз
N 17-г)                          олардың
филиалдары,
қызметтің
негiзгi түрi
"Мейрамхана.
лар, барлар,
асханалар,
дайын тағам.
дарды жеткi.
зу" (ЭҚЖС
кодтары 55.3
- 55.5)
87.  0603374  Тауар биржасының 1-биржа  Жарты- Тауар         Есепті
қызметі туралы            жылдық биржалары     жарты
есеп                                           жылдан
(17.06.2002ж.                                  ке.
N 24-г)                                        йінгi
10-
күнге
дейiн
88.  0603813  Шетел капиталы   1-C35    Жарты  Шетел инвес.  1-жар.
қатысқан кәсі.            жылдық торларының    ты.
порынның қызметi                 үлескерлiкпен жылдық
туралы есеп                      қатысуымен    үшiн -
(17.06.2002ж.                    құрылған      есепті
N 24-г)                          немесе        ке.
толықтай      зеңнен
шетел инвес.  кейін.
торларына     гі 30-
жататын заңды күнi;
тұлғалар,     жыл
филиалдары    үшiн -
мен           есептi
өкiлдiктерi   жылдан
кейiн.
гi 25
наурыз
89.  0603387  Бөлшек сауда     1-бөлшек Тоқ.   Жұмыс iстей.  Есептi
кәсіпорындарының сауда    сандық тiндердiң     тоқ.
тауар өткiзу                     тiзiмдiк      саннан
құрылымы туралы                  саны 50       ке.
есеп                             адамнан       йiнгi
(02.06.2003ж.                    асатын        15-шi
N 17-г)                          кәсiпорындар  күнге
және жұмыс    дейiн
iстейтiндер.
дiң санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтің
негiзгi түрi
"Бөлшек
сауда" (ЭҚЖС
кодтары 52.1
- 52.6)
90.  0603386  Мейрамханалардың, 1-мей.  Тоқ.   Жұмыс iстей.  Есептi
барлардың,       рамха.   сандық тіндердiң     тоқ.
асханалардың     налар           тiзiмдiк      саннан
және дайын                       саны 50       ке.
тағамдарды                       адамнан       йiнгi
жеткiзуде көр.                   асатын        15-шi
сетілетін                        кәсіпорындар  күнге
қызметтердi                      және жұмыс    дейін
өткiзу құрылымы                  iстейтіндер.
туралы есеп                      дiң санына

(02.06.2003г.                поставка готовой
N 17-г)                      пищи" (коды ОКЭД
55.3-55.5)
91. 0603388  Отчет о       1-     Квар-   Предприятия со    До 15
структуре     опт    таль-   списочной числен- числа
реализации           ная     ностью работающих после
товаров                      свыше 50 человек  отчет-
предприятиями                и их филиалы, не- ного
оптовой                      зависимо от чис-  квар-
торговли                     ленности, с ос-   тала
(02.06.2003г.                новным видом дея-
N 17-г)                      тельности "Опто-
това торговля"
(коды ОКЭД
51.2-51.9)
92. 0603385  Отчет об      1-     Квар-   Предприятия со    До 15
оптовой       пос-   таль-   списочной числен- числа
торговле      ред-   ная     ностью работающих после
через агентов ники           свыше 50 человек  отчет-
(за вознаг-                  и их филиалы, не- ного
рождение или                 зависимо от чис-  квар-
на договорной                ленности, с ос-   тала
основе)                      новным видом дея-
(02.06.2003г.                тельности "Опто-
N 17-г)                      вая торговля
через агентов (за
вознаграждение
или на договорной
основе)" (код ОКЭД
51.1)
93. 0603383  Отчет о       1-     Квар-   Предприятия со    До 15
продаже и     авто   таль-   списочной числен- числа
ремонте              ная     ностью работающих после
автомоби-                    свыше 50 человек  отчет-
лей, мото-                   и их филиалы, не- ного
циклов                       зависимо от чис-  квар-
(02.06.2003г.                ленности, с ос-   тала
N 17-г)                      новным видом дея-
тельности "Прода-
жа, техническое
обслуживание,
ремонт автомоби-
лей и мотоциклов"
(код ОКЭД 50)
94. 0603384  Отчет о реа-  1-     Квар-   Предприятия со    До 15
лизации услуг ремонт таль-   списочной числен- числа
предприятиями        ная     ностью работающих после
по ремонту                   свыше 50 человек  отчет-
бытовых                      и их филиалы, не- ного
изделий и                    зависимо от чис-  квар-
предметов                    ленности, с ос-   тала
личного                      новным видом дея-
пользования                  тельности "Ремонт
(17.06.2002г.                бытовых изделий
N 24-г)                      и предметов лич-
ного пользования"
(код ОКЭД 52.7)
95. 0603422  О запасах     5-ГСМ  Месяч-  Основные постав-  3 числа
горюче-       (за-   ная     щики и сельхоз-   после
смазочных     пасы)          формирования,     отчет-
материалов                   являющиеся потре- ного

(02.06.2003ж.                    байланыссыз
N 17-г)                          олардың
филиалдары,
қызметтің
негiзгi түрi
"Мейрамхана.
лар, барлар,
асханалар,
дайын
тағамдарды
жеткiзу"
(ЭҚЖС кодтары
55.3 - 55.5)
91.  0603388  Көтерме сауда    1-кө.    Тоқ.   Жұмыс iстей.  Есептi
кәсіпорындарының терме    сандық тiндердiң     тоқ.
тауар өткiзу     сауда           тiзiмдiк      саннан
құрылымы туралы                  саны 50       ке.
есеп                             адамнан       йiнгi
(02.06.2003ж.                    асатын        15-шi
N 17-г)                          кәсiпорындар  күнге
және жұмыс    дейiн
iстейтiндер.
дің санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтің
негiзгі түрi
"Көтерме
сауда" (ЭҚЖС
кодтары 51.2
- 51.9)
92.  0603385  Агенттер арқылы  1-дел.   Тоқ.   Жұмыс iстей.  Есептi
(сыйақы немесе   далдар   сандық тiндердiң     тоқ.
шарт негiзiнде)                  тiзiмдiк      саннан
көтерме сауда                    саны 50       ке.
туралы есеп                      адамнан       йінгi
(02.06.2003ж.                    асатын        15-шi
N 17-г)                          кәсiпорындар  күнге
және жұмыс    дейін
iстейтіндер.
дiң санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтің
негiзгі түрi
"Агенттер
арқылы
көтерме сауда
(сыйақыға
немеce шарт
негiзiнде)"
(ЭҚЖС коды
51.1)
93.  0603383  Автомобильдердi, 1-авто   Тоқ.   Жұмыс iстей.  Есептi
мотоциклдердi             сандық тiндердiң     тоқ.
сату және жөндеу                 тізiмдiк      саннан
туралы есеп                      саны 50       ке.
(02.06.2003ж.                    адамнан       йiнгi
N 17-г)                          асатын        15-шы
кәсiпорындар  күнге
және жұмыс    дейiн
iстейтіндер.
дiң санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтің
негізгi түрі
"Автомобиль.
дер мен
мотоциклдердi
сату, техни.
калық қызмет
көрсету,
жөндеу" (ЭҚЖС
коды 50)
94.  0603384  Тұрмыстық және   1-жөндеу Тоқ.   Жұмыс iстей.  Есептi
жеке                      сандық тiндердiң     тоқ.
пайдаланатын                     тізiмдiк      саннан
бұйымдарды                       саны 50       ке.
жөндеу кәсіпо.                   адамнан       йiнгi
рындары                          асатын        15-шы
көрсеткен                        кәсіпорындар  күнге
қызметтер туралы                 және жұмыс    дейін
есеп                             iстейтiндер.
(17.06.2002ж.                    дiң санына
N 24-г)                          байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтiң
негiзгi түрі
"Тұрмыста
және жеке
пайдаланатын
бұйымдарды
жөндеу" (ЭҚЖС
коды 52.7)
95.  0603422  Жанар-жағар май  5-ЖЖМ    Айлық  Жанар-жағар   Есептi
материалдарының  (қорлар)        май материал. айдан
қоры туралы есеп                 дарын тұтыну. ке.

(17.06.2002г.                бителями горюче-  месяца
N 24-г)                      смазочных мате-   (на
риалов (по малым  период
предприятиям -    полевых
по перечню,       работ-
установленному    с 1
органами государ- марта
ственной статис-  до 1
тики)             октября)
96. 0603381  О запасах     4-     Месяч-  Предприятия,      1 числа
топлива       топ-   ная     независимо от     после
(17.06.2002г  ливо           вида экономичес-  отчет-
N 24-г)       (за-           кой деятельности, ного
пасы)          являющиеся пос-   месяца
тавщиками и пот-  (на
ребителями топ-   период
лива (по малым    отопи-
предприятиям - по тель-
перечню, установ- ного
ленному органами  сезона -
государственной   с 1 ян-
статистики)       варя
до 1
апреля
и с 1
октября
до 1
декабря
97. 0603399  Отчет о       1-     Месяч-  Предприятия со    На 3
реализации    тор-   ная     списочной чис-    день
товаров,      говля          ленностью рабо-   после
услуг                        тающих свыше      отчет-
(28.05.2003г.                50 человек и их   ного
N 13-г)                      филиалы, неза-    месяца
висимо от числен-
ности, с основным
видом деятель-
ности "Торговля",
техническое
обслуживание,
ремонт автомоби-
лей и мотоциклов",
"Оптовая торговля
и торговля через
комиссионных
агентов", "Роз-
ничная торговля
и ремонт изделий
домашнего пользо-
вания", "Ресто-
раны, столовые
и др." (коды ОКЭД
50-52, 55.3-55.5)
Статистика транспорта и связи
98. 0601624  Отчет об      41-шос Годовая Предприятия, их   До 25
автомобильных (дор)          филиалы, незави-  января
дорогах обще-                симо от основного после
го пользова-                 вида деятель-     отчет-
ния                          ности, занимаю-   ного
(17.06.2002 г.               щиеся эксплуата-  года
N 26-г)                      цией, ремонтом
и содержанием
дорог (код ОКЭД
63.21.2)
99. 0601634  Отчет           ЖД   Годовая Предприятия       До 25
железной доро-               железнодорожного  марта
ги о протяжен-               транспорта, а     после
ности эксплуа-               также отделения и отчет-
тируемых линий               участки других    ного
и основных                   железных дорог,   года
показателях                  проходящих по
деятельности                 территории
(17.06.2002 г.               Казахстана
N 26-г)                      (код ОКЭД 60.10)
100.0601612  Отчет о       1-     Годовая Предприятия со    До 10
наличии и     ТР             списочной чис-    февраля
работе авто-  (шос)          ленностью рабо-   после
транспорта                   тающих свыше      отчет-
(17.06.2002 г.               50 человек, их    ного
N 26-г)                      филиалы, неза-    года
висимо от числен-
ности работаю-
щих, имевшие на
своем балансе
или арендовавшие
автотранспорт,
а также взявшие
автотранспорт
по лизингу
101.0601666  Отчет о       1-ТР   Годовая Органы дорожной   До 10
наличии       (шос)          полиции по инди-  февраля
авто-        индивид.        видуальным        после
транспорта                   владельцам        отчет-
(17.06.2002 г.                                 ного
N 26-г)                                        года
102.0601675  Отчет о       1-ТР   Годовая Предприятия,      До 9
железно-      (жел)          имевшие на своем  января
дорожном                     балансе локомо-   после
транспорте                   тивы, вагоны,     отчет-
не общего                    железнодорожные   ного
пользования                  пути не общего    года
(17.06.2002 г.               пользования
N 26-г)
103.0601626  Отчет о       11-вн. Годовая Предприятия       До 1
наличии внут- (вод)          с основным видом  марта
ренних судо-                 деятельности      после
ходных путей                 "Речной транс-    отчет-
и работе вод-                порт" (код ОКЭД   ного
ного транс-                  61.2), а также    года
порта общего                 предприятия,
пользования                  осуществляющие
(17.06.2002г.                прочую вспомо-
N 26-г)                      гательную дея-
тельность водного
транспорта (код

(17.06.2002ж.                    шы болып      йiнгi
N24-г)                           табылатын     3-күнi
негiзгi       (егiс
жеткiзушілер  жұмыс.
мен ауыл      тары
шаруашылығы   кезе.
құралымдары   ңiне -
(шағын        1 нау.
кәсiпорындар  рыздан
бойынша -     1 қа.
мемлекеттік   занға
статистика    дейiн)
органдары
белгілеген
тiзбе
бойынша)
96.  0603381  Отын қорлары     4-отын   Айлық  Экономикалық  Есептi
туралы           (қорлар)        қызмет түрiне айдан
(17.06.2002ж.                    байланыссыз,  ке.
N 24-г)                          отынды        йінгі
жеткiзушi     1-күнi
және тұтынушы (от
болып табыла. жағу
тын кәсіпо.   мау.
рындар (шағын сымы
кәсіпорындар  кезе.
бойынша-      ңiне -
мемлекеттiк   1 қаң.
статистика    тардан
органдары     1 сә.
белгілеген    уiрге
тiзбе         дейiн
бойынша)      және
1 қа.
заннан
1 жел.
тоқ.
санға
дейiн)
97.  0603399  Тауарларды,      1-сауда  Айлық  Жұмыс iстей.  Есептi
қызмет көрсетудi                 тiндердiң     айдан
өткiзу туралы                    тiзiмдiк      ке.
есеп                             саны 50       йiнгi
(28.05.2003ж.                    адамнан       3-ші
N 13-г)                          асатын        күнге
кәсiпорындар
және жұмыс
істейтiндер.
дiң санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтің
негiзгi түрi
"Автомобиль.
дер мен
мотоциклдердi
сату, техника.
лық қызмет
көрсету,
жөндеу",
"Көтерме
сауда және
комиссиялық
агенттер
арқылы сату",
"Үйде пайда.
ланатын бұ.
йымдардың
бөлшек
саудасы және
жөндеу",
"Мейрамхана.
лар, асхана.
лар және
басқалары"
(ЭҚЖС кодтары
50-52, 55.3
- 55.5)
Көлiк және байланыс статистикасы
98.  0601624  Жалпы пайдалану. 41-шос   Жылдық Негiзгi қыз.  Есепті
дағы автомобиль  (жол)           мет түрiне    жылдан
жолдары туралы                   байланыссыз,  ке.
есеп                             жолды пайда.  йінгі
(17.06.2002ж.                    лану, жөндеу  25 қаң.
N26-г)                           және күтіп    тарға
ұстаумен      дейiн
айналысатын
кәсіпорындар,
олардың
филиалдары
99.  0601634  Пайдаланылатын   ТЖ       Жылдық Темiр жол     Есепті
темiр жол желі.                  көлігінің кә. жылдан
лерінің ұзындығы                 сіпорындары,  ке.
мен қызметтің                    сондай-ақ     йінгі
негiзгi көрсет.                  Қазақстан     25 нау.
кіштерi туралы                   аумағы        рызға
темiр жолдың                     бойынша       дейiн
есебі                            өтетiн басқа
(17.06.2002ж .                   да темiр
N 26-г)                          жолдардың
бөлiмдерi мен
учаскелерi
(ЭҚЖС коды
60.10)
100. 0601612  Автокөлiктердің  1-Көлiк  Жылдық Өз балансында Есептi
нақты бары және  (шос)           немесе жалға  жылдан
жұмысы туралы                    алған aвтокө. ке.
есеп                             лiгi болған,  йiнгi
(17.06.2002ж.                    сондай-ақ     10 ақ.
N 26-г)                          лизинг        панға
бойынша       дейiн
автокөлiк
алған, жұмыс
iстейтiндер.
дің тізiмдiк
саны 50
адамнан
асатын кәсi.
порындар
және жұмыс
iстейтiндер.
дiң санына
байланыссыз
олардың
филиалдары
101. 0601666  Нақты бар авто.  1-Көлiк  Жылдық Жеке иелену.  Есептi
көлiктер туралы  (шос)           шiлер бойынша жылдан
есеп                             жол полиция.  ке.
(17.06.2002ж.                    сының         йiнгi
N26-г)                           органдары     10 ақ.
панға
дейiн
102. 0601675  Жалпы пайдала.   1-Көлiк  Жылдық Өз балансында Есептi
нылмайтын темiр  (темiр          жалпы пайда.  жылдан
жол көлiгi       жол)            ланылмайтын   ке.
туралы есеп                      локомотивте.  йінгі
(17.06.2002ж.                    рi, вагонда.  9 қаң.
N 26-г)                          ры, темiр     тарға
жол жолдары   дейiн
болған
кәсiпорындар
103. 0601626  Нақты бар iшкi   11-ішкi  Жылдық Қызметтің     Есептi
кеме қатынас     (cу)            негiзгі түрi  жылдан
жолдары мен                      "Өзен көлiгi" ке.
жалпы пайдала.                   (ЭҚЖС коды    йiнгі
нылатын су                       61.2) болатын 1 нау.
көлiктерiнің                     кәсiпорындар, рызға
жұмысы туралы                    сондай-ақ су  дейiн
есеп                             көлігінің
(17.06.2002ж.                    басқадай
N 26-г)                          қосымша
қызметтерін
жүзеге
асыратын
кәсіпорындар
(ЭҚЖС коды

ОКЭД 63.22)
104.0601680  Отчет о       65     Годовая Предприятия со    До 25
работе                       списочной чис-    марта
транспорта                   ленностью рабо-   после
по видам                     тающих свыше      отчет-
сообщений                    50 человек и их   ного
(04.06.2003г.                филиалы, неза-    года
N 18-г)                      висимо от числен-
ности работающих,
с основным видом
деятельности
"Транспорт"
(коды ОКЭД 60-63,
кроме 63.3),
а также предприя-
тия других видов
деятельности,
осуществляющие
перевозку пасса-
жиров обществен-
ным транспортом
105.0601670  Отчет об      1-     Годовая Предприятия со    До 25
услугах       связь          списочной чис-    марта
почтовой                     ленностью рабо-   после
связи                        тающих свыше      отчет-
(04.06.2003г.                50 человек и их   ного
N 18-г)                      филиалы, неза-    года
висимо от числен-
ности работающих,
осуществлявшие
деятельность в
области почтовой
связи (код ОКЭД
64.1)
106.0601668  Отчет об      2-     Годовая Предприятия со    До 25
услугах       связь          списочной чис-    марта
электрической                ленностью рабо-   после
связи                        тающих свыше      отчет-
(04.06.2003г.                50 человек и их   ного
N 18-г)                      филиалы, неза-    года
висимо от числен-
ности работающих,
осуществлявшие
деятельность в
области электри-
ческой связи
(код ОКЭД 64.2)
107.0601072  Отчет об      1-ТР   Полу-   Подразделения     До 25
автобусных    (марш- годовая региональных      числа
маршрутах     рут)           исполнительных    после
во всех видах                органов (депар-   отчет-
сообщения                    таменты, управ-   ного
(21.08.2003г.                ления транспорта  полу-
N 44-г)                      или другие орга-  годия
низации), осу-
ществляющие
государственное
регулирование
маршрутных
автобусных
перевозок
108.0601664  Отчет о       31-М   Полу-   Морские порты,    До 10
погрузочно-   (пе-   годовая с основным видом  числа
разгрузочных  регр)          деятельности      после
работах в                    "Транспортная     отчет-
морских портах               обработка грузов" ного
(17.06.2002г.                (код ОКЭД 63.11)  полу-
N 26-г)                                        годия
109.0601679  Отчет о       1-ТР   Квар-   Предприятия со    На 2-й
работе        (авто, таль-   списочной чис-    день
прочего       элек-  ная     ленностью рабо-   после
сухопутного   тро)           тающих свыше      отчет-
транспорта                   50 человек и их   ного

63.22)
104. 0601680  Қатынас түрлерi  65       Жылдық Жұмыс iстей.  Есептi
бойынша көлiк                    тiндердiң     жылдан
жұмысы туралы                    тiзiмдiк      ке.
есеп                             саны 50       йiнгi
(04.06.2003ж.                    адамнан       25 нау.
N 18-г)                          асатын кәсi.  рызға
порындар және дейiн
жұмыс iстей.
тіндердің
санына байла.
ныссыз олар.
дың филиал.
дары, қызмет.
тің негізгi
түрi "Көлiк"
(ЭҚЖС коды
60-63; 63.3
басқа),
сондай-ақ
қоғамдық
көлiкпен
жолаушылар
тасымалдауды
жүзеге
асыратын,
қызметтің
басқа түрiмен
айналысатын
кәсiпорындар
105. 0601670  Пошта байланы.   1-бай.   Жылдық Пошта байла.  Есептi
сының көрсеткен  ланыс           нысы саласын. жылдан
қызметтерi                       дағы қызметтi ке.
туралы есеп                      жүзеге асыр.  йiнгi
(04.06.2003ж.                    ған (ЭҚЖС     25 нау.
N 18-г)                          коды 64.1),   рызға
жұмыс iстей.  дейiн
тіндердің
тiзiмдiк саны
50 адамнан
асатын кәсi.
порындар және
жұмыс iстей.
тiндердiң
санына байла.
ныссыз олар.
дың филиал.
дары
106. 0601668  Электр байланы.  2-бай.   Жылдық Электр байла. Есептi
сының көрсеткен  ланыс           нысы саласын. жылдан
қызметтерi                       дағы қызметті ке.
туралы есеп                      жүзеге асыр.  йiнгі
(04.06.2003ж.                    ған (ЭҚЖС     25 нау.
N 18-г)                          коды 64.2),   рызға
жұмыс iстей.  дейiн
тiндердің
тiзiмдiк саны
50 адамнан
асатын кәсi.
порындар және
жұмыс iстей.
тiндердiң
санына
байланыссыз
олардың
филиалдары
107. 0601072  Қатынастың       1-Көлiк  Жарты- Бағыттық      Есептi
барлық           (бағыт)  жылдық автобус       жарты
түрлерiндегi                     тасымалын     жылдан
aвтобус                          мемлекеттік   ке.
бағыттары                        реттеудi      йінгi
туралы есеп                      жүзеге асыра. 25-
(21.08.2003ж.                    тын өңiрлiк   күнге
N44-г)                           атқарушы      дейiн
органдардың
бөлiмшелерi
(көлiк депар.
таменттері,
басқармалары
немесе басқа
ұйымдар)
108. 0601664  Теңiз портта.    31-T     Жарты- Теңiз порт.   Eсепті
рындағы тиеу-    (қайта   жылдық тары, қызмет. жарты
түсiру жұмыс.    тиеу)           тің негiзгі   жылдан
тары туралы есеп                 түрi "Жүк.    ке.
(17.06.2002ж.                    тердi көлiк.  йiнгi
N 26-г)                          тік өңдеу"    10-
(ЭҚЖС коды    күнге
63.11)        дейiн
109. 0601679  Құрылықтағы өзге 1-Көлiк  Тоқ.   Жұмыс iстей.  Есептi
де көлiктердiң   (авто,   сандық тiндердiң     тоқ.
жұмыстары туралы электр)         тiзiмдiк      саннан
есеп                             саны 50       ке.

(04.06.2003г.                филиалы, неза-    квар-
N 18-г)                      висимо от числен- тала
ности работающих,
с основным видом
деятельности
"Прочий сухопут-
ный транспорт"
(код ОКЭД
60.2), а также
предприятия
других видов
деятельности,
осуществляющие
перевозку пасса-
жиров обществен-
ным транспортом
110.0601677  Отчет о       1-ТР   Квар-   Предприятия со    На 2-й
работе        (авиа) таль-   списочной чис-    день
воздуш-              ная     ленностью рабо-   после
ного                         тающих свыше      отчет-
транспорта                   50 человек и их   ного
(17.06.2002г.                филиалы, неза-    квар-
N 26-г)                      висимо от числен- тала
ности работающих,
с основным видом
деятельности
"Воздушный
транспорт"
(код ОКЭД 62)
111.0601673  Отчет о       1-ТР   Квар-   Предприятия       На 2-й
работе        (жд)   таль-   железнодорожного  день
железно-             ная     транспорта, а     после
дорожного                    также отделения   отчет-
транспорта                   и участки других  ного
(17.06.2002г.                железных дорог,   квар-
N 26-г)                      проходящих по     тала
территории
Казахстана
(код ОКЭД 60.10)
112.0601676  Отчет о       1-ТР   Квар-   Предприятия со    На 2-й
работе        (река) таль-   списочной чис-    день
речного              ная     ленностью рабо-   после
транспорта                   тающих свыше      отчет-
(17.06.2002г.                50 человек и их   ного
N 26-г)                      филиалы, неза-    квар-
висимо от числен- тала
ности работающих,
с основным видом
деятельности
"Речной
транспорт"
(код ОКЭД 61.2)
113.0601678  Отчет о       1-ТР   Квар-   Предприятия со    На 2-й
работе        (тру-  таль-   списочной чис-    день
трубо-        бопро- ная     ленностью рабо-   после
проводного    вод)           тающих свыше      отчет-
транспорта                   50 человек и их   ного
(17.06.2002г.                филиалы, неза-    квар-
N 26-г)                      висимо от числен- тала
ности работающих,
с основным видом
деятельности
"Транспортировка
по трубопроводу"
(код ОКЭД 60.3)
114.0601681  Отчет о       2-ТР   Квар-   Все предприятия,  До 15
перевозках    (мар-  таль-   их филиалы, осу-  числа
пассажиров    шрут)  ная     ществляющие ус-   после
маршрутными                  луги по перевозке отчет-
автобусами                   пассажиров авто-  ного
(21.08.2003г.                бусными маршрут-  квар-
N 44-г)                      ными автобусами   тала
115.0601674  Отчет о       1-ТР   Квар-   Предприятия       На 2-й
работе морс-  (море) таль-   с основным видом  день
кого транс-          ная     деятельности      после
порта                        "Морской          отчет-

(04.06.2003ж.                    адамнан       йiнгі
N 18-г)                          асатын        2-күнi
кәсіпорындар
және жұмыс
iстейтiндер.
дiң санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтiң
негізгі түрi
"Құрылықтағы
өзге де жол
көлігі" (ЭҚЖС
коды 60.2),
сондай-ақ
қоғамдық
көлiкпен
жолаушылар
тасымалдауды
жүзеге
асыратын,
қызметтің
басқа түрле.
рiмен айналы.
сатын кәсiпо.
рындар
110. 0601677  Әуе көлiгiнiң    1-Көлiк  Тоқ.   Жұмыс iстей.  Есептi
жұмысы туралы    (авиа)   сандық тiндердiң     тоқ.
есеп                             тiзiмдiк      саннан
(17.06.2002ж.                    саны 50       ке.
N 26-г)                          адамнан       йiнгi
асатын кәсi.  2-күнi
порындар және
жұмыс iстей.
тiндердiң
санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтiң
негiзгi түрi
"Әуе көлігі"
(ЭҚЖС коды
60)
111. 0601673  Темiр жол көлі.  1-Көлiк  Тоқ.   Темiр жол     Есепті
гінің жұмысы     (тж)     сандық көлiгiнің     тоқ.
туралы есеп                      кәсіпорын.    саннан
(17.06.2002ж.                    дары,         ке.
N 26-г)                          сондай-ақ     йiнгi
Қазақстан     2-күнi
аумағы
бойынша
өтетін басқа
да темiр
жолдардың
бөлiмдерi мен
учаскелерi
(ЭҚЖС коды
60.10)
112. 0601676  Өзен көлігінiң   1-Көлiк  Тоқ.   Жұмыс iстей.  Есептi
жұмысы туралы    (өзен)   сандық тiндердiң     тоқ.
есеп                             тiзiмдiк      саннан
(17.06.2002ж.                    саны 50       ке.
N 26-г)                          адамнан       йiнгi
асатын        2-күнi
кәсiпорындар
және жұмыс
iстейтiндер.
дiң санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтiң
негiзгi түрi
"Өзен көлiгi"
(ЭҚЖС коды
61.2)
113. 0601678  Құбыр көлiгінiң  1-Көлiк  Тоқ.   Жұмыс істей.  Есептi
жұмысы туралы    (құбыр)  сандық тiндердiң     тоқ.
есеп                             тiзiмдiк      саннан
(17.06.2002ж.                    саны 50       ке.
N 26-г)                          адамнан       йiнгi
асатын        2-күнi
кәсiпорындар
және жұмыс
iстейтiндер.
дiң санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтің
негiзгi түрi
"Құбыр
бойынша жүк
тасу" (ЭҚЖС
коды 60.3)
114. 0601681  Бағыттық         2-Көлiк  Тоқ.   Автобустық    Есептi
автобустармен    (бағыт)  сандық бағыттық      тоқ.
жолаушылар                       автобустармен саннан
тасымалдау                       жолаушылар    ке.
туралы eceп                      тасымалдау    йiнгi
(21.08.2003ж.                    бойынша       15-
N44-г)                           қызмет        күнге
көрсетудi     дейiн
жүзеге
асыратын
барлық кәсi.
порындар,
олардың
филиалдары
115. 0601674  Теңiз көлiгінiң  1-Көлiк  Тоқ.   Қызметтiң     Есептi
жұмысы туралы    (теңiз)  сандық негiзгi түрi  тоқ.
есеп                             "Теңіз көлi   саннан

(17.06.2002г.                транспорт" (код   ного
N 26-г)                      ОКЭД 61.1)        квар-
тала
116.0601615  Отчет о       65     Квар-   Предприятия со    До 30
работе               таль-   списочной чис-    числа
транспорта           ная     ленностью рабо-   после
по видам                     тающих свыше      отчет-
сообщений                    50 человек и их   ного
(04.06.2003г.                филиалы, неза-    квар-
N 18-г)                      висимо от числен- тала
ности работающих,
с основным видом
деятельности
"Транспорт"
(коды ОКЭД 60-63,
кроме 63.3),
а также пред-
приятия других
видов деятель-
ности, осущест-
вляющие перевозку
пассажиров об-
щественным тран-
спортом
117.0601671  Отчет об      3-     Месяч-  Предприятия, со   До 20
услугах       связь  ная     списочной чис-    числа
почтовой                     ленностью рабо-   после
и электри-                   тающих свыше      отчет-
ческой связи                 50 человек и их   ного
(04.06.2003г.                филиалы, незави-  месяца
N 18-г)                      симо от числен-
ности работающих,
осуществлявшие
деятельность в
области почтовой
и электрической
связи (код ОКЭД
64)
118.0601663  Отчет о       1-     Месяч-  Предприятия со    На 2-й
работе транс- транс- ная     со списочной      день
порта         порт           численностью      после
(04.06.2003г.                работающих свыше  отчет-
N 18-г)                      50 человек и их   ного
филиалы, неза-    месяца
висимо от числен-
ности работающих,
с основным
видом деятель-
ности "Транспорт"
(коды ОКЭД 60-62),
а также предприя-
тия других видов
деятельности,
осуществляющие
перевозку пасса-
жиров обществен-
ным транспортом
Статистика цен
119.0607115  Отчет о фак-  2-ЦСХ  Годо-   Сельскохозяйст-   10 числа
тических             вая,    венные формиро-   после
ценах на             полуго- вания             отчет-
промышленную         довая                     ного
продукцию,                                     периода
тарифах и
расценках на
услуги, при-
обретенные
сельскохозяй-
ственными
формированиями
(12.05.2003г.
N 8-г)
120.0607120  Бланк обсле-  3-ЦКС  Квар-   Строительные      20 числа
дования цен   (ком-  тальная организации       второго
на строитель- понен-                           месяца
ные работы    ты)                              после
(12.05.2003г.                                  отчет-
N 8-г)                                         ного
квартала
121.0607114  Отчет пред-   1-ЦП   Месяч-  Предприятия       Не позд-
приятия-произ-       ная     с основным        нее 20
водителя о                   видом деятель-    числа
ценах на про-                ности             отчет-
мышленную                    "Промышлен-       ного
продукцию и                  ность"            месяца
услуги произ-
водственного
характера
(05.06.2002г.
N 20-г)
122.0607102  Отчет о       2-ЦП   Месяч-  Предприятия       Не позд-
средних ценах        ная     с основным        нее 15
на приобретен-               видом деятель-    числа
ную продукцию                ности "Промыш-    отчет-
производствен-               ленность"         ного
но-технического                                месяца
назначения
(05.06.2002г.
N 20-г)
123.0607101  Отчет о ценах 3-ЦКС  Месяч-  Строительные      20 числа
на приобретен-       ная     организации       отчет-
ные строитель-                                 ного
ные материалы,                                 месяца
детали и кон-
струкции
(12.05.2003г.
N 8-г)
124.0607121  Отчет о ценах 1-ЦСХ  Месяч-  Сельскохозяйст-   16 числа
на реализо-          ная     веные формиро-    отчет-
ванную по всем               вания             ного
каналам сельско-                               месяца
хозяйственную
продукцию
(12.05.2003г.
N 8-г)
125.0607104  Отчет о       1-та-  Месяч-  Предприятия       15 числа
тарифах на    риф    ная     воздушного        отчет-
перевозку     (га)           транспорта        ного
тонны грузов                                   месяца
предприятиями
воздушного
транспорта
(05.06.2002г.
N 20-г)
126.0607103  Отчет о       1-та-  Месяч-  Предприятия       15 числа
тарифах на    риф    ная     автодорожного     отчет-
перевозку     (автом)        транспорта        ного
тонны грузов                                   месяца
предприятиями
автодорожного
транспорта
(05.06.2002г.
N 20-г)
127.0607105  Отчет о       1-та-  Месяч-  ЗАО НК            15 числа
тарифах на    риф    ная     "Казакстан        отчет-
перевозку     (жел)          темiр жолы"       ного
тонны грузов                                   месяца
предприятиями
железнодорож-
ного транс-
порта (05.06.
2002г. N 20-г)
128.0607107  Отчет о       1-та-  Месяч-  Предприятия       15 числа
тарифах на    риф    ная     внутреннего       отчет-
перевозку     (внутр.        водного           ного
тонны грузов  вод.)          транспорта        месяца
предприятиями
внутреннего
водного транс-
порта (05.06.
2002г. N 20-г)
129.0607106  Отчет о       1-та-  Месяч-  Предприятия       15 числа
тарифах на    риф    ная     трубопроводного   отчет-
транспорти-   (труб)         транспорта        ного
ровку грузов                                   месяца
трубопроводным
транспортом
(05.06.2002г.
N 20-г)
130.0607119  Отчет о       1-та-  Месяч-  ОАО "Казпочта",   21 числа
тарифах на    риф    ная     ОАО "Казах-       отчет-
услуги связи  (связь)        телеком"          ного
для юридичес-                                  месяца
ких лиц
(05.06.2002г.
N 20-г)
Статистика труда и занятости населения
131.0608037  Отчет о       1-Т    Годовая Юридические лица  Не
численности   (усло-         с основным видом  позднее
работников,   вия            деятельности в    31 ян-
занятых во    труда)         сфере промышлен-  варя
вредных и                    ности, строитель- после
других не-                   ства, транспорта  отчет-
благоприятных                и связи, здраво-  ного
условиях                     охранения, науки, года
труда (06.06.                кроме отчитываю-
2003г. N 21-г)               щихся по форме
2-МП
132.0608042  Распределение 1-Т    1 раз   Юридические лица, 20
численности   (ЗП)   в год   их филиалы и      июля
работников,                  представительства,
отработавших                 кроме отчитываю-
полностью                    щихся по форме
месяц, по                    2-МП
размерам
начисленной
заработной
платы за июнь
(06.06.2003г.
N 21-г)
133.0608026  Отчет по      1-Т    Годовая Юридические лица, Не позд-
труду                        их филиалы и      нее 12
(06.06.2003г.                представитель-    февраля
N 21-г)                      ства, кроме       после
отчитывающихся    отчет-
по форме 2-МП     ного
года
134.0608044  Отчет о       2-Т    1 раз   Юридические лица, 20
размерах      (проф) в год   их филиалы и      октября
заработной                   представительства,
платы работ-                 кроме отчитываю-
ников по от-                 щихся по форме
дельным долж-                2-МП
ностям и про-
фессиям за
сентябрь
(06.06.2003г.
N 21-г)
135.0608043  Отчет по      1-Т    Квар-   Юридические лица, 7 числа
труду (06.06.        тальная их филиалы и      после
2003г. N 21-г)               представительства,отчет-
кроме отчитываю-  ного
щихся по форме    квар-
2-МП              тала
136.0608006  Отчет по      1-Т    Месяч-  Юридические лица, 7 числа
труду (06.06.        ная     их филиалы и      после
2003г. N 21-г)               представительства отчет-
со списочной      ного
численностью      месяца
работающих свыше
50 человек
Статистика здравоохранения и образования
137.0605070  Отчет о сети, 1-     Годовая Медицинские       25
кадрах и      здрав          службы всех       февраля
деятельности                 министерств,      после
лечебно-профи-               ведомств,         отчет-
лактических                  негосударствен-   ного
учреждений                   ные организации   года
(02.07.2001г.                здравоохранения
N 30-с)
138.0601408  Отчет о       1-НК   Годовая Юридические лица, 5 янва-
работе ас-                   выполняющие под-  ря после
пирантуры и                  готовку аспиран-  отчет-
докторантуры                 тов и докторан-   ного
(02.07.2001г.                тов               года
N 30-с)
139.0605029  Отчет         2-НК   Годовая Юридические лица, 5 ок-
колледжа на                  осуществляющие    тября
начало учеб-                 подготовку спе-   после
ного года                    циалистов со      отчет-
(19.05.2003г.                средним профес-   ного
N 9-с)                       сиональным        года
образованием
140.0605030  Отчет         3-НК   Годовая Высшие учебные    5 ок-
высшего учеб-                заведения         тября
ного заведения                                 после
на начало                                      отчет-
учебного года                                  ного
(19.05.2003г.                                  года
N 9-г)
141.0610018  Отчет днев-   ОШ-1   Годовая Дневные обще-     7 сен-
ной обще-                    образовательные   тября
образователь-                школы             после
ной школы на                                   отчет-
начало учеб-                                   ного
ного года                                      года
(19.05.2003г.
N 9-г)
142.0605031  Отчет пос-    85-К   Годовая Постоянные        5 ян-
тоянной до-                  дошкольные        варя
школьной орга-               организации       после
низации                                        отчет-
(02.07.2001г.                                  ного
N 30-с)                                        года
143.0608004  Отчет         1-     Годовая Юридические лица, 10 ок-
профессио-    проф-          осуществляющие    тября
нальной школы тех            подготовку спе-   после
(лицея) на                   циалистов с на-   отчет-
начало учеб-                 чальным профес-   ного
ного года                    сиональным        года
(02.07.2001г.                образованием
N 30-с)
144.0605099  Отчет о       СОЦФИН Годовая Юридические       Не позд-
финансово-    (обра-         лица сферы        нее 1
хозяйственной зование)       образования       апреля
деятельности                                   после
организации                                    отчет-
образования                                    ного
(02.07.2001г.                                  года
N 30-с)
145.0605098  Отчет о       СОЦФИН Годовая Юридические       Не позд-
финансово-    (здра-         лица сферы        нее 1
хозяйственной воохра-        здравоохранения   апреля
деятельности  нение)         и социальных      после
организации                  услуг             отчет-
здраво-                                        ного
охранения                                      года
(социальной
службы)
(02.07.2001г.
N 30-с)
146.0605097  Отчет         УСЛУГИ Квар-   Юридические       10
учреждения    (здра- тальная лица сферы        числа
здравоохране- воохра-        здравоохранения   после
ния об объеме нение)         и социального     отчет-
оказанных                    обеспечения,      ного
услуг                        независимо от     квар-
(02.07.2001г.                численности       тала
N 30-с)                      работающих
147.0605096  Отчет         УСЛУГИ Квар-   Юридические       10
учреждения    (обра- таль-   лица сферы        числа
образования   зова-  ная     образования,      после
об объеме     ние)           независимо от     отчет-
оказанных                    численности       ного
услуг                        работающих        квар-
(02.07.2001г.                                  тала
N 30-с)
Другие отрасли социальной статистики
148.0601401  Отчет о       1-     Годовая Юридические       25
выполнении    наука          лица, выполняю-   января
научно-техни-                щие научные       после
ческих работ                 исследования и    отчет-
(02.07.2001г.                разработки        ного
N 30-с)                                        года
149.0605004  Отчет о       7-ТПЗ  Годовая Юридические       25
травматизме,                 лица, на которых  января
связанном с                  произошел нес-    после
трудовой дея-                частный случай    отчет-
тельностью,                  или иное повреж-  ного
и профес-                    дение здоровья    года
сиональных                   работника
заболеваниях
(02.07.2001г.
N 30-с)
150.0605103  Отчет о       7-ТПЗ  Квар-   Юридические       По
травматизме,         тальная лица, на которых  факту
связанном с                  произошел нес-    свер-
трудовой дея-                частный случай    шения
тельностью,                  или иное повреж-  события
и профес-                    дение здоровья
сиональных                   работника
заболеваниях

(17.06.2002ж.                    гі" (ЭҚЖС     ке.
N 26-г)                          коды 61.1)    йiнгi
болатын       2-күнi
кәсiпорындар
116. 0601615  Қатынас түрлерi  65       Тоқ.   Жұмыс істей.  Есепті
бойынша көлiк             сандық тiндердің     тоқ.
жұмысы туралы                    тiзiмдiк      саннан
есеп                             саны 50       ке.
(04.06.2003ж.                    адамнан       йiнгі
N 18-г)                          асатын кәсі.  30-
порындар және күнге
жұмыс iстей.  дейiн
тiндердiң
санына байла.
ныссыз
олардың
филиалдары,
қызметтің
негiзгі түрi
"Көлiк" (ЭҚЖС
коды 60-63;
63.3 басқа),
сондай-ақ
қоғамдық
көлiкпен
жолаушылар
тасымалдауды
жүзеге
асыратын,
қызметтiң
басқа түрiмен
айналысатын
кәсiпорындар
117. 0601671  Пошта және       3-бай.   Айлық  Пошта және    Есептi
электр           ланыс           электр        айдан
байланысы                        байланысы     20-
көрсеткен                        саласындағы   күнге
қызметтер                        қызметті      дейiн
туралы есеп                      жүзеге
(04.06.2003ж.                    асырған
N 18-г)                          кейінгi (ЭҚЖС
коды 64),
жұмыс iстей.
тіндердің
тiзiмдiк саны
50 адамнан
асатын
кәсiпорындар
және жұмыс
iстейтiн.
дердiң санына
байланыссыз
олардың
филиалдары
118. 0601663  Көлiк жұмысы     1-көлiк  Айлық  Жұмыс iстей.  Eceптi
туралы есеп                      тiндердiң     айдан
(04.06.2003ж.                    тiзiмдiк      ке.
N 18-г)                          саны 50       йiнгi
адамнан       2-күнге
асатын
кәсiпорындар
және жұмыс
iстейтiндер.
дiң санына
байланыссыз
олардың
филиалдары,
қызметтің
негiзгi түрі
"Көлiк" (ЭҚЖС
кодтары
60-62),
сондай-ақ
қоғамдық
көлiкпен
жолаушылар
тасымалдауды
жүзеге
асыратын,
қызметтiң
басқа түрімен
айналысатын
кәсiпорындар
Баға статистикасы
119. 0607115  Ауыл шаруашылығы 2-АШБ   Жылдық, Ауыл шаруа.   Есептi
құрамалары               жарты-  шылық         кезең.
сатып алған              жылдық  құралымдары   нен
өнеркәсіп                                      ке.
өнiмдерінiң                                    йінгі
нақты бағалары,                                10-күні
көрсетiлген
қызметтердің
тарифтерi мен
бағалары туралы
есеп
(12.05.2003ж.
N 8-г)
120. 0607120  Құрылыс          3-ҚҚБ    Тоқ.   Құрылыс       Есептi
жұмыстарының     (компо.  сандық ұйымдары      тоқ.
бағаларын        ненттер)                      саннан
зерттеу бланкiсi                               ке.
(12.05.2003ж.                                  йінгі
N 8-г)                                         екiншi
айдың
20-күні
121. 0607114  Өнеркәсiп        1-КБ     Айлық  Қызметтiң     Есептi
өнiмдерiмен                      негізгi түрi  айдың
өндiрiстiк                       "Өнеркәсіп"   20-сы.
сипаттағы қызмет                 болатын       нан
көрсету бағалары                 кәсіпорындар  кешік.
туралы өндiрушi                                тірмей
кәсіпорындардың
есебi
(05.06.2002ж.
N 20-г)
122. 0607102  Өндiрiстiк-      2-КБ     Айлық  Қызметтiң     Есептi
техникалық                       негiзгi түрi  айдың
мақсатта сатып                   "Өнеркәсіп"   15-
алынған өнiм.                    болатын       інен
дердің орташа                    кәсіпорындар  кешiк.
бағалары туралы                                тiрмей
есеп
(05.06.2002ж.
N 20-г)
123. 0607101  Сатып алынған    3-ҚҚБ    Айлық  Құрылыс       Есепті
құрылыс                          ұйымдары      айдың
материалдары,                                  20-күнi
бөлшектерi және
құрылымдардың
бағалары туралы
есеп
(12.05.2003ж.
N 8-г)
124. 0607121  Барлық арналар   1-АШБ    Айлық  Ауыл          Есепті
бойынша                          шаруашылық    айдың
өткiзiлген ауыл                  құралымдары   16-күнi
шаруашылық
өнiмдерiнiң
бағалары туралы
есеп
(12.05.2003ж.
N 8-г)
125. 0607104  Әуе көлiгі кәс.  1-тариф  Айлық  Әуе көлiгi    Есептi
іпорындарының    (га)            кәсіпорындары айдың
бір тонна жүкті                                15-күнi
тасымалдау
тарифтерi туралы
есебi
(05.06.2002ж.
N 20-г)
126. 0607103  Автожол көлігі   1-тариф  Айлық  Автожол       Есепті
кәсіпорындарының (автом)         көлiгі        айдың
бiр тонна жүкті                  кәсіпорындары 15-күнi
тасымалдау
тарифтерi туралы
есебi
(05.06.2002ж.
N 20-г)
127. 0607105  Темiр жол көлігі 1-тариф  Айлық  "Қазақстан    Есепті
кәсiпорындарының (темiр          Темiр жолы"   айдың
бiр тонна жүкті  жол)            ҰК ЖАҚ        15-күнi
тасымалдау
тарифтерi
туралы есебi
(05.06.2002ж.
N 20-г)
128. 0607107  Iшкi су көлiгі   1-тариф  Айлық  Iшкi су       Есептi
кәсіпорындарының (iшкi           көлігі        айдың
бiр тонна жүктi  cу)             кәсіпорындары 15-күні
тасымалдау
тарифтерi туралы
eceбi
(05.06.2002ж.
N 20-г)
129. 0607106  Құбыр көлiгімен  1-тариф  Айлық  Құбыр көлігі  Есепті
жүктердi         (құбыр)         кәсiпорындары айдың
тасымалдау                                     15-күнi
тарифтерi
туралы есеп
(05.06.2002ж.
N20-г)
130. 0607119  Заңды тұлғаларға 1-тариф  Айлық  "Қазпошта"    Есептi
арналған         (бай.           ААҚ           айдың
байланыс         ланыс)          "Қазтелеком"  21-күнi
қызметтерiнiң                    ААҚ
тарифтерi
туралы есеп
(05.06.2002ж.
N 20-г)
Еңбек және халықты жұмыспен қамту статистикасы
131. 0608037  Зиянды және      1-Е      Жылдық 2-ШК нысаны   Есептi
қолайсыз еңбек   (еңбек          бойынша есеп  жылдан
жағдайында жұмыс жағдайы)        беретіндерден ке.
істейтiн                         басқа,        йiнгi
қызметкерлердің                  қызметтің     31 қаң.
саны туралы есеп                 негiзгi түрi  тардан
(06.06.2003ж.                    өнеркәсіп,    кешiк.
N 21-г)                          құрылыс,      тiрмей
көлiк және
байланыс,
денсаулық
сақтау, ғылым
салаларындағы
заңды
тұлғалары
132. 0608042  Маусым айына     1-Е (Ж)  Жылына 2-ШК нысаны   20
есептелген                1 peт  бойынша есеп  шiлде
жалақының                        беретіндерден
мөлшерi бойынша                  басқа заңды
толық ай жұмыс                   тұлғалар,
істеген тiзiмдiк                 олардың
құрамдағы                        филиалдары
қызметкерлердiң                  мен
санын бөлу                       өкiлдiктерi
(06.06.2003ж.
N 21-г)
133. 0608026  Еңбек бойынша    1-E      Жылдық 2-ШК нысаны   Есептi
есеп                             бойынша есеп  жылдан
(06.06.2003ж.                    беретiндерден ке.
N 21-г)                          басқа заңды   йінгі
тұлғалар,     12 ақ.
олардың       паннан
филиалдары    кешiк.
мен           тiрмей
өкiлдiктерi
134. 0608044  Қызметкерлердiң  2-E      Жылына 2-ШК нысаны   20
жекелеген        (маман)  1 рет  бойынша есеп  қазан
лауазымдары мен                  беретiндерден
мамандықтары                     басқа заңды
бойынша қыркүйек                 тұлғалар,
айындағы жалақы                  олардың
мөлшерi туралы                   филиалдары мен
есеп                             өкiлдiктерi
(06.06.2003ж.
N 21-г)
135. 0608043  Еңбек бойынша    1-Е      Тоқ.   2-ШК нысаны   Есептi
есеп                      сандық бойынша есеп  тоқ.
(06.06.2003ж.                    беретіндерден саннан
N 21-г)                          басқа заңды   ке.
тұлғалар,     йінгі
олардың       7-күні
филиалдары
мен
өкiлдiктерi
136. 0608006  Еңбек бойынша    1-Е      Айлық  Жұмыс iстей   Есептi
есеп                             тiндердiң     айдан
(06.06.2003ж.                    тiзiмдiк      ке.
N 21-г)                          саны 50       йiнгi
адамнан       7-күні
асатын заңды
тұлғалар,
олардың
филиалдары
мен
өкiлдiктерi
Денсаулық сақтау және бiлiм беру статистикасы
137. 0605070  Емдеу-алдын алу  1-ден-   Жылдық Барлық        Есептi
мекемелерiнiң    саулық          министрлiк.   жылдан
желiсi, кадрлары                 тердiң,       кейін.
және қызметі                     ведомство.    гi 25
туралы есеп                      лардың        ақпан
(02.07.2001ж.                    медициналық
N 30-с)                          қызметтері,
денсаулық
сақтаудың
мемлекеттiк
емес ұйымдары
138. 0601408  Аспирантуралар   1-HК     Жылдық Аспиранттар   Есептi
мен докторан.                    мен докто.    жылдан
туралардың                       ранттарды     кейiн.
жұмысы туралы                    даярлайтын    гi 5
есеп                             заңды         қаңтар
(02.07.2001ж.                    тұлғалар
N 30-с)
139. 0605029  Колледждiң оқу   2-HК     Жылдық Орта кәсiптiк Есептi
жылының                          бiлiмi бар    жылдан
басындағы есебi                  мамандар      кейiн.
(19.05.2003ж.                    даярлауды     гi 5
N 9-с)                           жүзеге        қазан
асыратын
заңды
тұлғалар
140. 0605030  Жоғары оқу       3-HК     Жылдық Жоғары оқу    Есепті
орнының оқу                      орындары      жылдан
жылының басын.                                 кейiн.
дағы есебi                                     гi 5
(19.05.2003ж.                                  қазан
N 9-с)
141. 0610018  Күндiзгi жалпы   ЖМ-1     Жылдық Күндiзгі      Есептi
бiлiм беретiн                    жалпы бiлiм   жылдан
мектептiң оқу                    беретiн       ке.
жылының басын.                   мектептер     йiнгi
дағы есебi                                     7 қыр.
(19.05.2003ж.                                  күйек
N 9-с)
142. 0605031  Тұрақты мектепке 85-К     Жылдық Тұрақты       Есепті
дейiнгi ұйымның                  мектепке      жылдан
есебі                            дейiнгi       кейiн.
(02.07.2001ж.                    ұйымдар       гi 5
N 30-с)                                        қаңтар
143. 0608004  Кәсiптiк         1-кә.    Жылдық Бастауыш      Есептi
мектептiң        сiптех          кәсiптiк      жылдан
(лицейдiң) оқу                   бiлiмi бар    кейiн.
жылының басын.                   мамандар      гi 10
дағы есебi                       даярлауды     қазан
(02.07.2001ж.                    жүзеге
N 30-с)                          асыратын
заңды
тұлғалар
144. 0605099  Білім беру       ӘЛҚАРЖЫ  Жылдық Білiм беру    Есепті
ұйымының қаржы-  (білiм          саласының     жылдан
шаруашылық       бepу)           заңды         ке.
қызметі туралы                   тұлғалары     йiнгi
есебi                                          1 сә.
(02.07.2001ж.                                  уiрден
N 30-с)                                        кешiк.
тiрмей
145. 0605098  Денсаулық сақтау ӘЛҚАРЖЫ  Жылдық Денсаулық     Есепті
ұйымының         (ден.           сақтау және   жылдан
(әлеуметтік      саулық          әлеуметтік    ке.
қызметтің)       сақтау)         қызмет        йінгі
қаржы-шаруашылық                 көрсету       1 сә.
қызметi туралы                   салаларының   уірден
eceбi                            заңды         кешiк.
(02.07.2001ж.                    тұлғалары     тiрмей
N 30-с)
146. 0605097  Денсаулық сақтау Қызмет   Тоқ.   Жұмыс iстей.  Есептi
мекемесiнің      көрсету  сандық тіндердің     тоқ.
көрсеткен        (ден.           санына        саннан
қызметінің       саулық          байланыссыз,  ке.
көлемі туралы    caқтау)         денсаулық     йiнгi
есебі                            сақтау және   10-күні
(02.07.2001ж                     әлеуметтік
N 30-с)                          қамсыздандыру
салаларының
заңды
тұлғалары
147. 0605096  Білiм беру       Қызмет   Тоқ.   Жұмыс iстей.  Есептi
мекемесiнiң      көрсету  сандық тiндердің     тоқ.
көрсеткен        (білiм          санына        саннан
қызметiнiң       бepу)           байланыссыз,  ке.
көлемі туралы                    білім беру    йінгі
есебi                            саласының     10-күні
(02.07.2001ж.                    заңды
N 30-с)                          тұлғалары
Әлеуметтік статистиканың басқа да салалары
148. 0601401  Ғылыми-техника.  1-ғылым  Жылдық Ғылыми зерт.  Есепті
лық жұмыстардың                  теулер мен    жылдан
орындалуы туралы                 әзірлемелерді кейiн.
есеп                             орындайтын    гi 25
(02.07.2001ж.                    заңды         қаңтаp
N 30-с)                          тұлғалар
149. 0605004  Еңбек қызметіне  7-ЖКА    Жылдық Бақытсыздық   Есепті
байланысты                       жағдайларға   жылдан
жарақтану және                   душар болған  кейін.
кәсіптік аурулар                 немесе        гi 25
туралы есеп                      қызметкерiнің қаңтар
(02.07.2001ж.                    денсаулығына
N 30-с)                          өзге де зақым
келген заңды
тұлғалар
150. 0605103  Еңбек қызметіне  7-ЖКА    Тоқ.   Бақытсыздық   Оқи.
байланысты                сандық жағдайларға   ғаның
жарақаттану және                 душар         болу
кәсіптік аурулар                 болған немесе фак.
туралы есеп                      қызметкерiнің тiсi

(10.09.2003г.
N 48-г)
Статистика по охране окружающей среды
151.0601414  Отчет о       4-ОС   Полу-   Предприятия,      На 55
текущих              годовая использующие      день
затратах на                  природные ресур-  после
охрану природы,              сы, имеющие       отчет-
экологических                выбросы и сбросы  ного
платежах и                   загрязняющих      года
плате за при-                веществ, и отходы
родные ресурсы               производства
(05.06.2002г.
N 19-г)
152.0601415  Отчет об      3-ток- Полу-   Предприятия,      10
образовании   сичные годовая имеющие токсичные числа
и удалении    отходы         промышленные      после
токсичных                    отходы (образова- отчет-
отходов                      ние, складирова-  ного
(05.06.2002г.                ние, захоронение, периода
N 19-г)                      использование,
обезвреживание,
уничтожение)
153.0601419  Отчет об ох-  2-ТП   Полу-   Предприятия,      10 числа
ране атмос-   воздух годовая имеющие стацио-   после
ферного воз-                 нарные источники  отчет-
духа                         загрязнения       ного
(05.06.2002г.                атмосферного      периода
N 19-г)                      воздуха
Cтатистика предприятий
154.0604601  Отчет (анке-  1-РЕГ  Годовая Юридические лица, Не
та) о состоя-                осуществляющие    позднее
нии и дея-                   коммерческую      1 ноября
тельности                    деятельность
предприятия                  (нефинансовые
(23.05.2002г.                корпорации),
N 16-г)                      с численностью
занятых свыше
50 человек
Примечание: В перечень форм общегосударственной статистической отчетности не вошли формы специально организованных статистических наблюдений, которые проводятся Агентством Республики Казахстан по статистике, согласно Плану статистических работ.
--------------------------------------------------------------------
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 января 2004 года N 2
Перечень
форм ведомственной статистической отчетности
Республики Казахстан
------------------------------------------------------------------
N  !Код формы!Наименование формы, дата!Индекс!Перио-! Респондент
п/п! по ОКУД !и N нормативного акта об!формы !дич-  !
!         !      утверждении       !      !ность !
-------------------------------------------------------------------

(10.09.2003ж.                    денсаулығына  бойынша
N48-г)                           өзге де зақым
келген заңды
тұлғалар
Қоршаған ортаны қорғау жөнiндегi статистика
151. 0601414  Табиғат қорғауға 4-ҚО     Жарты- Табиғи        Есептi
жұмсалған                 жылдық ресурстарды   жылдан
ағымдағы шығын.                  пайдаланатын, ке.
дар, экологиялық                 ластағыш      йiнгi
төлемдер мен                     заттектердің  55-
табиғи ресурстар                 шығарындылары күнге
үшiн төлем                       мен төгiнді.
туралы есеп                      лерi және
(05.06.2002ж.                    өндiрiстiк
N 19-г)                          қалдықтары
бар кәсiпо.
рындар
152. 0601415  Улы қалдықтардың 3-улы    Жарты- Өнеркәсiптiк  Есептi
пайда болуы және қал.     жылдық улы қалдық.   кезең.
жойылуы туралы   дықтар          тары бар      нен ке.
есеп                             кәсіпорындар  йiнгi
(05.06.2002ж.                    (пайда болу,  10-күн
N 19-г)                          жинақтау,
көму, пайда.
лану, зиян.
сыздандыру,
құрту)
153. 0601419  Атмосфералық     2-ТП     Жарты- Атмосфералық  Есептi
ауаны қорғау     ауа      жылдық ауаны         кезең.
туралы                           ластайтын     нен ке.
(05.06.2002ж.                    тұрақты       йiнгi
N 19-г)                          көздері бар   10-күн
кәсіпорындар
Кәсiпорындар статистикасы
154. 0604601  Кәсіпорынның     1-РЕГ    Жылдық Жұмыспен      1 қара.
жағдайы және                     қамтылғандар  шадан
қызметі туралы                   саны 50       кешiк.
есеп (сауалнама)                 адамнан       тiрмей
(23.05.2002ж.                    асатын,
N16-г)                           коммерциялық
қызметтi
жүзеге
асыратын
(қаржылық
емес корпо.
рациялар)
заңды
тұлғалар
__________________________________________________________________
Ескерту: Жалпы мемлекеттік статистикалық есептiлiк нысандарының тiзбесiне Статистикалық жұмыстар жоспарына сай Қазақстан Республикасының Статистика жөнiндегi агенттігі жүргiзетiн арнайы ұйымдастырылған статистикалық байқаулардың нысандары кiрмедi.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 5 қаңтардағы
N 2 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының ведомстволық
статистикалық есептілігі нысандарының тізбесі
------------------------------------------------------------------
р/с! БҚЖЖ  ! Нысанның атауы ! Нысан.!Кезеңді.!   Респондент
N !бойынша!бекітілуі туралы!  ның  !  лігі  !
! нысан.!  нормативтік   !индексі!        !
! ның   ! кесімнің күні  !       !        !
! коды  !     мен N      !       !        !
------------------------------------------------------------------

1 !    2    !            3           !   4  !   5  !      6
-------------------------------------------------------------------
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
1   0610372   Отчет об отдельных ин-   1-ин-  квар-  1. Медчасти
фекционных и паразитар-  фекция таль-  СИЗО, ЛПУ, об-
ных заболеваниях         СЭС    ная    служивающие
(23.10.02 г. N 48-г)     МВД           личный состав
2. СЭС ГУВД
гг. Астаны,
Алматы, ГУВД-
УВД областей
2    0610361  Отчет о профилактичес-   5-СЭС  квар-  1. Медчасти
ких прививках и движе-   МВД    таль-  СИЗО, ЛПУ, об-
нии вакцин                      ная    служивающие
(23.10.02 г. N 48-г)                   личный состав
2. СЭС ГУВД
гг. Астаны,
Алматы, ГУВД-
УВД областей
3    0610662  Отчет об охвате профи-   6-СЭС  квар-  1. Медчасти
лактическими прививками  МВД    таль-  СИЗО, ЛПУ, об-
(23.10.02 г. N 48-г)            ная    служивающие
личный состав
2. СЭС ГУВД
гг. Астаны,
Алматы, ГУВД-
УВД областей
4    0610362  Отчет о результатах      7-СПИД квар-  1. Медчасти
обследования на СПИД     СЭС    таль-  СИЗО, ЛПУ, об-
лиц, находящихся на ме-  МВД    ная    служивающие
дицинском обследовании                 личный состав
в учреждениях органов
внутренних дел
(23.10.02 г. N 48-г)
2. СЭС ГУВД
гг. Астаны,
Алматы, ГУВД-
УВД областей
5    0610337  Отчет о работе санитар-  36 СЭС годо-  СЭС ГУВД
но-эпидемиологической    МВД    вая    гг. Астаны,
станции                                Алматы, ГУВД-
(23.10.02 г. N 48-г)                   УВД областей
6    0610322  Отчет лечебно-профилак-  1-леч  годо-  1. Лечебно-
тического учреждения     ЛС     вая    профилактичес-
(23.10.02 г. N 48-г)     МВД           кие учрежде-
ния, обслужи-
вающие личный
состав органов
внутренних
дел, СИЗО
2. Медуправле-
ния, медотделы
(здравпункты)
высших и сред-
них профессио-
нальных учеб-
ных заведений
МВД РК
3. Медуправле-
ния, медотделы
(службы) ГУВД-
УВД областей,
ГУВД гг.
Астаны, Алматы,
Центральный
госпиталь с
поликлиникой
МВД
7    0610323  Медицинский отчет след-  1-леч  годо-  1. медицинские
ственного изолятора,     СК     вая    части (здрав-
исправительного учреж-   МВД           пункты) СИЗО
дения (23.10.02 г.
N 48-г)                                2. Медуправле-
ния, медотделы
(службы) ГУВД-
УВД областей,
ГУВД гг. Аста-
на, Алматы
8    0610332  Отчет медуправления,     2-леч  годо-  Медуправления,
медотдела, медслужбы     МВД    вая    медотделы
(23.10.02 г. N 48-г)                   (службы) ГУВД-
УВД областей,
ГУВД гг. Аста-
на, Алматы,
учебных заве-
дений МВД
9    0610334  Отчет здравпункта меди-  4-леч  годо-  1. Медицинские
цинского вытрезвителя    МВД    вая    вытрезвители
(23.10.02 г. N 48-г)
2. Медуправле-
ния, медотделы
(службы) ГУВД-
УВД областей,
ГУВД гг. Аста-
на, Алматы
10   0610335  Отчет военно-врачебной   7-леч  годо-  1. Госпиталь-
комиссии (23.10.02 г.    МВД    вая    ные и гарни-
N 48-г)                                зонные ВВК
2. ВВК ГУВД,
УВД областей,
ГУВД гг. Аста-
ны, Алматы

1 !   2   !       3        !   4   !    5   !       6
------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
1   0610372  Жекелеген       1-инфек. тоқсан.  1. Тергеу изоляторы.
жұқпалы және    ция      дық      ның (ТИ) дәрігерлік
паразиттік      ІІМ-нің           бөлмесі, жеке құрамға
аурулар         СЭҚ-ы             қызмет көрсететін
туралы есеп                       ЕПМ
(23.10.02 ж.                      2. Астана, Алматы қ.
N 48г)                            ІІББ-ның СЭҚ-ы,
облыстардағы
ІІББ-ІІБ-сы
2   0610361  Алдын ала егу.  ІІМ-нің  тоқсан.  1. Тергеу изоляторы.
лер мен вак.    5-СЭҚ-ы  дық      ның (ТИ) дәрігерлік
цинаның қозға.                    бөлмесі, жеке құрамға
лысы туралы                       қызмет көрсететін
есеп (23.10.                      ЕПМ
02 ж. N 48г)                      2. Астана, Алматы қ.
ІІББ-ның СЭҚ-ы,
облыстардағы ІІББ-
ІІБ-сы
3   0610662  Алдын-ала егу.  ІІМ-нің  тоқсан.  1. Тергеу изоляторы.
лер мен қамту   6-СЭҚ-ы  дық      ның (ТИ) дәрігерлік
туралы есеп                       бөлмесі, жеке құрамға
(23.10.02 ж.                      қызмет көрсететін
N 48г)                            ЕПМ
2. Астана, Алматы қ.
ІІББ-ның СЭҚ-ы,
облыстардағы ІІББ-
ІІБ-сы
4   0610362  Ішкі істер      ІІМ-нің  тоқсан.  1. Тергеу изоляторы.
органдарының    СЭҚ-ы    дық      ның (ТИ) дәрігерлік
мекемелерінде   7-СПИД            бөлмесі, жеке құрам.
медициналық                       ға қызмет көрсететін
зерттелуде                        ЕПМ
жатқан адам.                      2. Астана, Алматы қ.
дарды СПИД-ке                     ІІББ-ның СЭҚ-ы,
зерттеудің                        облыстардағы ІІББ-
нәтижесі                          ІІБ-сы
туралы есеп
(23.10.02 ж.
N 48г)
5   0610337  Санитарлық-     ІІМ-нің  жылдық   Астана, Алматы қ.
эпидемиология.  36-СЭҚ-ы          ІІББ-ның СЭҚ-ы,
лық станция.                      облыстардағы
ның жұмысы                        ІІББ-ІІБ-сы
туралы есеп
(23.10.02 ж.
N 48г)
6   0610322  Емдеу-алдын-    ІІМ-нің  жылдық   1. Ішкі істер органы.
алу мекеме.     ЛС                ның жеке құрамына,
сінің есебі     1-емдеу           ТИ-ге қызмет көрсете.
(23.10.02 ж.                      тін емдеу-алдын-алу
N 48г)                            мекемелері ЕПМ
2. ҚР ІІМ-нің жоғары
және арнаулы орта
оқу орындарының
медбасқармалары,
медбөлімдер (денсау.
лық пункттері)
3. Облыстардағы ІІББ-
ІІБ-ның медбасқарма.
лары, медбөлімдері
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы,
ІІМ-нің емханасы бар
орталық госпиталі
7   0610323  Түзеу мекеме.   ІІМ-нің  жылдық   1. ТИ-дың медицина.
сіндегі, тергеу СК                лық бөлімдері
изоляторының    1-емдеу           (денсаулық пункттері)
медициналық                       2. Облыстардағы ІІББ-
есебі (23.10.                     ІІБ-ның медбасқарма.
02 ж. N 48г)                      лары, медбөлімдері
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы
8   0610332  Медбасқарма,    ІІМ-нің  жылдық   Облыстардағы ІІББ-
медбөлім,       2-емдеу           ІІБ-ның медбасқарма.
медқызметтер.                     лары, медбөлімдері
дің есебі                         (қызметтері), Астана,
(23.10.02 ж.                      Алматы қ. ІІББ-сы,
N 48г)                            ІІМ-нің оқу орындары
9   0610334  Медициналық     ІІМ-нің  жылдық   1. Медициналық айық.
айықтырғыштар.  4-емдеу           тырғыштар
дағы денсаулық
пункттерінің
есебі (23.10.
02 ж. N 48г)
2. Облыстардағы ІІББ-
ІІБ-ның медбасқарма.
лары, медбөлімдері
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы,
10  0610335  Әскери-дәрігер. ІІМ-нің  жылдық   1. Госпитальдық және
лік комиссияның 7-емдеу           гарнизондық ӘДК,
есебі (23.10.
02 ж. N 48г)
2. Облыстардағы ІІББ-
ІІБ-ның ӘДК-і,
Астана, Алматы қ.
ІІББ-сы

3. Медотделы,
медслужбы,
медсанчасти
учебных заве-
дений МВД РК
11   0610363  Отчет о причинах времен- 16-ВН  полу-  1. ЛПУ, обслу-
ной нетрудоспособности   МВД    годо-  живающие лич-
(23.10.02 г. N 48-г)            вая    ный состав
ОВД, СИЗО
2. Медуправле-
ния, медотделы
(службы) ГУВД-
УВД областей,
ГУВД гг. Аста-
на, Алматы,
Центральный
госпиталь с
поликлиникой
МВД
12   0610338  Отчет санатория          64 МВД годо-  Санатории
(23.10.02 г. N 48-г)             вая
13   0610325  Отчет о зарегистриро-    прило- годо-  1. Лечебно-
ванных заболеваниях и    жение  вая    профилактичес-
их исходах (23.10.02 г.  N 1           кие учрежде-
N 48-г)                  (к            ния, обслужи-
формам        вающие личный
NN 1-         состав органов
леч ЛС        внутренних
МВД,          дел, СИЗО
1-леч
СК МВД)
2. Медуправле-
ния, медотделы
(службы) ГУВД-
УВД областей,
ГУВД гг. Аста-
на, Алматы,
Центральный
госпиталь с
поликлиникой
МВД РК
14   0610326  Отчет о медицинской по-  прило- годо-  1. Лечебно-
мощи детям (23.10.02 г.  жение  вая    профилактичес-
N 48-г)                  N 2           кие учрежде-
(к            ния, обслужи-
форме         вающие личный
N 1-          состав органов
леч ЛС        внутренних
МВД)          дел, СИЗО, дом
ребенка
2. Медуправле-
ния, медотделы
(службы) ГУВД-
УВД областей,
ГУВД гг. Аста-
на, Алматы
15   0610327  Отчет о медицинской по-  Отчет- годо-  1. Медицинские
мощи беременным, роже-   вкла-  вая    части (здрав-
ницам и родильницам      дыш           пункты) СИЗО
(23.10.02 г. N 48-г)     N 3
(к
форме
N 1-
леч СК
МВД)
2. Медуправле-
ния, медотделы
(службы) ГУВД-
УВД областей,
ГУВД гг. Аста-
на, Алматы
16   0610329  Отчет о контингентах     прило- годо-  1. Лечебно-
больных венерическими,   жение  вая    профилактичес-
паразитарными заболе-    N 5           кие учрежде-
ваниями и микозами       (к            ния, обслужи-
(23.10.02 г. N 48-г)     формам        вающие личный
NN 1-         состав органов
леч ЛС        внутренних
МВД,          дел, СИЗО
1-леч
СК
МВД,
1-леч         2. Медуправле-
СК-Б          ния, медотделы
МВД)          (службы) ГУВД-
УВД областей,
ГУВД гг. Аста-
на, Алматы,
Центральный
госпиталь с
поликлиникой
МВД РК
17   0610330  Отчет о контингентах     прило- годо-  1. Лечебно-
психических больных      жение  вая    профилактичес-
(23.10.02 г. N 48-г)     N 6           кие учрежде-
(к            ния, обслужи-
формам        вающие личный
NN 1-         состав органов
леч ЛС        внутренних
МВД,          дел, СИЗО
1-леч
СК МВД)
2. Медуправле-
ния, медотделы
(службы) ГУВД-
УВД областей,
ГУВД гг. Аста-
на, Алматы,
Центральный
госпиталь с
поликлиникой
МВД РК
18   0610331  Отчет о контингентах     прило- годо-  1. Лечебно-
больных алкоголизмом,    жение  вая    профилактичес-
наркоманией, токсико-    N 7           кие учрежде-
манией (23.10.02 г.      (к            ния, обслужи-
N 48-г)                  формам        вающие личный
NN 1-         состав органов
леч ЛС        внутренних
МВД,          дел, СИЗО
1-леч
СК МВД)
2. Медуправле-
ния, медотделы
(службы) ГУВД-
УВД областей,
ГУВД гг. Аста-
на, Алматы,
Центральный
госпиталь с
поликлиникой
МВД РК

3. ҚР ІІМ оқу орында.
рының медбөлімдері,
медқызметтері,
медсанбөлімдері
11  0610363  Уақытша жұмысқа ІІМ      жарты-   1. ІІО, ТИ-дің жеке
қабілетсізді.   16-ВН    жылдық   құрамына қызмет
гінің себептері                   көрсететін ЕПМ
туралы есеп
(23.10.02 ж.
N 48г)
2. Облыстардағы ІІББ-
ІІБ-ның медбасқарма.
лары, медбөлімдері
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы,
ҚР ІІМ-нің емханасы
бар орталық госпиталі
12  0610338  Санаторийлердің ІІМ 64   жылдық   Санаторийлер
есебі (23.10.
02 ж. N 48г)
13  0610325  Тіркелген ауру.  N 1     жылдық   1. Ішкі істер органы.
лар мен оның    қосымша           ның жеке құрамына,
салдары туралы  (ІІМ ЛС           ТИ-ге, қызмет көрсе.
есеп (23.10.     NN               тетін емдеу-алдын-
02 ж. N 48г)    1-емдеу,          алу мекемелері
ІІМ СК            (ЕПМ)
1-емдеу,
нысанына)
2. Облыстардағы ІІББ-
ІІБ-ның медбасқарма.
лары, медбөлімдері
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы,
ҚР ІІМ-нің емханасы
бар орталық госпиталі
14  0610326  Балаларға        N 2     жылдық   1. Ішкі істер органы.
медициналық     қосымша           ның жеке құрамына,
көмек көрсету   (ІІМ ЛС           ТИ-ге, балалар үйіне
туралы есеп     N 1-              қызмет көрсететін
(23.10.02 ж.    емдеу             емдеу-алдын-алу
N 48г)          нысанына)         мекемелері (ЕПМ)
2. Облыстардағы ІІББ-
ІІБ-ның медбасқарма.
лары, медбөлімдері
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы
15  0610327  Жүкті, босана.   N 3     жылдық   1. ТИ-дің медицина.
тын және        қосымша -         лық бөлімдері
босанған әйел.  есеп              (денсаулық пункттері)
дерге медици.   (ІІМ СК
налық көмек     N 1-
көрсету туралы  емдеу,
есеп (23.10.    нысанына)
02 ж. N 48г)
2. Облыстардағы ІІББ-
ІІБ-ның медбасқарма.
лары, медбөлімдері
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы
16  0610329  Венерология.     N 5     жылдық   1. Ішкі істер органы.
лық, паразит.   қосымша           ның жеке құрамына,
тік аурулармен  (ІІМ ЛС           ТИ-ге, қызмет көрсе.
және микозамен  NN 1-             тетін емдеу-алдын-
ауыратын кон.   емдеу,            алу мекеме (ЕПМ)
тингенттер      ІІМ СК
туралы есеп     1-емдеу,
(23.10.02 ж.    ІІМ СК-Б
N 48г)          1-емдеу
нысанына)
2. Облыстардағы ІІББ-
ІІБ-ның медбасқарма.
лары, медбөлімдері
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы,
ҚР ІІМ-нің емханасы
бар орталық госпиталі
17  0610330  Психикалық       N 6     жылдық   1. Ішкі істер органы.
аурулар         қосымша           ның жеке құрамына,
контингенттері  (ІІМ ЛС           ТИ-ге, қызмет көрсе.
туралы есеп     NN 1-             тетін емдеу-алдын-
(23.10.02 ж.    емдеу,            алу мекеме (ЕПМ)
N 48г)          ІІМ СК
1-емдеу
нысанына)
2. Облыстардағы ІІББ-
ІІБ-ның медбасқарма.
лары, медбөлімдері
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы,
ҚР ІІМ-нің емханасы
бар орталық госпиталі
18  0610331  Маскүнемдікке,   N 7     жылдық   1. Ішкі істер органы.
есірткіге,      қосымша           ның жеке құрамына,
уытты заттарға  (ІІМ ЛС           ТИ-ге, қызмет көрсе.
әуес аурулар.   NN 1-             тетін емдеу-алдын-
дың контингент. емдеу,            алу мекеме (ЕПМ)
тері туралы     ІІМ СК
есеп (23.10.    1-емдеу
02 ж. N 48г)    нысанына)
2. Облыстардағы ІІББ-
ІІБ-ның медбасқарма.
лары, медбөлімдері
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы,
ҚР ІІМ-нің емханасы
бар орталық госпиталі

19   0610562  Отчет о результатах дея- 1      месяч- ГУВД-УВД
тельности органов внут-         ная    областей на
ренних дел по исполнению               транспорте
административного
законодательства
(23.10.02 г. N 48-г)
20   0610359  Отчет о работе дорожной  1-ДП   квар-  УДП ГУВД
полиции (25.11.03 г.            таль-  гг. Астана,
N 60-г)                         ная    Алматы,
ГУВД-УВД
областей
21   0610365  Отчет о численности,     17-СИ  квар-  ДПИ МВД РК
составе и движении лиц,         таль-
заключенных под стражу,         ная
и осужденных, содержа-
щихся в СИЗО МВД РК
(23.10.02 г. N 48-г)
22    0610319 Отчет о наличии и техни- 2-ТС   годо-  УДП ГУВД-УВД
ческом состоянии авто-          вая    областей
мототранспортных
средств, прицепов и
расходовании бланков
спецпродукции
(23.10.02 г. N 48-г)
23   0610358  Отчет о работе ДГСО МВД  1-     полу-  ОГСО ГУВД-УВД
(23.10.02 г. N 48-г)     ДГСО   годо-  гг. Астана,
вая    Алматы, УССО
областей
-------------------------------------------------------------------
(Продолжение таблицы)
-------------------------------------------------------------------
N  !        Адрес представления        !     Срок представления
п/п!                                   !
-------------------------------------------------------------------
1 !                7                  !             8
-------------------------------------------------------------------
1   1. СЭС ГУВД гг. Астана, Алматы,     1. до 5 числа, после
ГУВД-УВД областей                   отчетного периода
2. ЦСЭС МВД                         2. до 10 числа после
отчетного периода
2   1. СЭС ГУВД гг. Астана, Алматы,     1. до 5 числа, после
ГУВД-УВД областей                   отчетного периода
2. ЦСЭС МВД                         2. до 10 числа после
отчетного периода
3   1. СЭС ГУВД гг. Астана, Алматы,     1. до 5 числа, после
ГУВД-УВД областей                   отчетного периода
2. ЦСЭС МВД                         2. до 10 числа после
отчетного периода
4   1. СЭС ГУВД гг. Астана, Алматы,     1. до 5 числа, после
ГУВД-УВД областей                   отчетного периода
2. ЦСЭС МВД                         2. до 10 числа после
отчетного периода
5   ЦСЭС МВД РК                         не позднее 10 января
6   1. Медуправлениям, медотделам       1. до 10 января
(службам) ГУВД-УВД областей,
ГУВД гг. Астана, Алматы
2. Медицинскому управлению МВД      2. 10 января
Республики Казахстан
3. Медицинскому управлению МВД      3. до 20 января
Республики Казахстан
7   1. Медуправлениям, медотделам       1. до 10 января
(службам) ГУВД-УВД областей,
ГУВД гг. Астана, Алматы

19  0610562  Әкімшілік заң.   1       айлық    Облыстардың көліктік
наманы орындау                     ІІББ-ІІБ
барысында ішкі
істер орган.
дарында істе.
лінген жұмыс.
тардың нәтижесі
туралы есеп
(23.10.02 ж.
N 48г)
20  0610359  Жол полициясы.   1-ЖП    тоқсан.  Астана, Алматы
ның жұмыстары            дық      қалаларының
туралы есеп                       ЖПБ ІІББ,
(25.11.03 ж.                      облыстың ІІББ-ІІБ
N 60-г)
21  0610365  ҚР ІІМ ТИ-де    17-СИ    тоқсан.  ҚР ІІМ АОД
қамауға алынып           дық
және сотталып,
түрмелерде
отырған адамдар.
дың саны, құрамы
және қозғалысы
туралы есеп
(23.10.02 ж.
N 48г)
22  0610319  Автомотокөлік   2-ТС     жылдық   Облыстардағы ІІББ-ІІБ
құралдарының,                     ЖПБ
тіркемелердің
бар-жоғы және
техникалық
жағдайы және
арнаулы өнім
бланкілерін
жұмсау туралы
есеп (23.10.
02 ж. N 48г)
23  0610358  ІІМ МКҚД-нің   1-МКҚД    жарты-   Астана, Алматы қ.
жұмысы туралы            жылдық   ІІББ-ІІБ МКҚБ,
есеп (23.10.                      облыстардағы МКҚБ
02 ж. N 48г)
------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
---------------------------------------------
Табыс ету            |  Табыс ету
мекен-жайы           |   мерзімі
---------------------------------------------
7                      8
---------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
1   1. Астана, Алматы қ.   1. Есепті
ІІББ-ның СЭҚ-ы,        кезеңнен
облыстардағы ІІББ-     кейінгі 5-күнге
ІІБ-сы                 дейін
2. ІІМ-нің ОСЭҚ-ы      2. Есепті кезең.
нен кейінгі
10-күнге дейін
2   1. Астана, Алматы қ.   1. Есепті
ІІББ-ның СЭҚ-ы,        кезеңнен
облыстардағы ІІББ-     кейінгі 5-күнге
ІІБ-сы                 дейін
2. ІІМ-нің ОСЭҚ-ы      2. Есепті кезең.
нен кейінгі
10-күнге дейін
3   1. Астана, Алматы қ.   1. Есепті
ІІББ-ның СЭҚ-ы,        кезеңнен
облыстардағы ІІББ-     кейінгі 5-күнге
ІІБ-сы                 дейін
2. ІІМ-нің ОСЭҚ-ы      2. Есепті кезең.
нен кейінгі
10-күнге дейін
4   1. Астана, Алматы қ.   1. Есепті
ІІББ-ның СЭҚ-ы,        кезеңнен
облыстардағы ІІББ-     кейінгі 5-күнге
ІІБ-сы                 дейін
2. ІІМ-нің ОСЭҚ-ы      2. Есепті кезең.
нен кейінгі
10-күнге дейін
5   ҚР ІІМ-нің ОСЭҚ-ы      10 қаңтардан
кешіктірмей
6   1. Облыстардағы ІІББ-  1. 10 қаңтарға
ІІБ-ның медбасқарма.   дейін
лары, медбөлімдері,
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы
2. Қазақстан           2. 10 қаңтар
Республикасы
ІІМ-нің медициналық
басқармасы
3. Қазақстан           2. 20 қаңтарға
Республикасы           дейін
ІІМ-нің медициналық
басқармасы
7   1. Облыстардағы ІІББ-  1. 10 қаңтарға
ІІБ-ның медбасқарма.   дейін
лары, медбөлімдері,
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы

2. Медицинскому управлению МВД      2. до 20 января
Республики Казахстан
8   Медицинскому управлению МВД РК      до 20 января
9   1. Медуправлениям, медотделам       1. до 10 января
(службам) ГУВД-УВД областей,
ГУВД гг. Астана, Алматы
2. Медицинскому управлению МВД      2. до 20 января
Республики Казахстан
10  1. Военно-врачебным комиссиям       1. до 5 января
ГУВД, УВД областей, ГУВД
гг. Астаны, Алматы
2. ЦВВК МВД Республики Казахстан    2. до 10 января
3. ЦВВК МВД РК                      3. не позднее 5 дней по
окончании медосвидетель-
ствования
11  1. Медуправлениям, медотделам       1. до 10 числа после
(службам) ГУВД-УВД областей,        отчетного периода
ГУВД гг. Астана, Алматы
2. Медицинскому управлению МВД      2. до 20 числа после
Республики Казахстан                отчетного периода
12  Медицинскому управлению МВД         до 15 января
Республики Казахстан
13  1. Медуправлениям, медотделам       1. до 10 января
(службам) ГУВД-УВД областей,
ГУВД гг. Астана, Алматы
2. Медицинскому управлению МВД      2. до 20 января
Республики Казахстан
14  1. Медуправлениям, медотделам       1. до 10 января
(службам) ГУВД-УВД областей,
ГУВД гг. Астана, Алматы
2. Медицинскому управлению МВД      2. до 20 января
Республики Казахстан
15  1. Медуправлениям, медотделам       1. до 10 января
(службам) ГУВД-УВД областей,
ГУВД гг. Астана, Алматы
2. Медицинскому управлению МВД      2. до 20 января
Республики Казахстан
16  1. Медуправлениям, медотделам       1. до 10 января
(службам) ГУВД-УВД областей,
ГУВД гг. Астана, Алматы
2. Медицинскому управлению МВД      2. до 20 января
Республики Казахстан
17  1. Медуправлениям, медотделам       1. до 10 января
(службам) ГУВД-УВД областей,
ГУВД гг. Астана, Алматы,
2. Медицинскому управлению МВД      2. до 20 января
Республики Казахстан
18  1. Медуправлениям, медотделам       1. до 10 января
(службам) ГУВД-УВД областей,
ГУВД гг. Астана, Алматы
2. Медицинскому управлению МВД      2. до 20 января
Республики Казахстан
19  ЦКИ МВД РК                          до 5 числа после отчетного
периода
20  ДДП МВД РК                          до 3 числа после отчетного
периода
21  Генеральной прокуратуре РК          до 20 числа после отчетного
периода

2. Қазақстан           2. 20 қаңтарға
Республикасы           дейін
ІІМ-нің медициналық
басқармасы
8   Қазақстан              20 қаңтарға
Республикасы           дейін
ІІМ-нің медициналық
басқармасы
9   1. Облыстардағы ІІББ-  1. 10 қаңтарға
ІІБ-ның медбасқарма.   дейін
лары, медбөлімдері,
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы
2. Қазақстан           2. 20 қаңтарға
Республикасы           дейін
ІІМ-нің медициналық
басқармасы
10  1. Облыстардағы ІІББ-  1. 5 қаңтарға
ІІБ-ның әскери-дәрі.   дейін
герлік комиссиясы,
Астана, Алматы қ.
ІІББ-сы
2. Қазақстан           2. 10 қаңтарға
Республикасының        дейін
ІІМ-нің ОӘДК
3. ҚР ІІМ ОӘДК         3. Медкуәландыру
аяқталысымен
5-күннен кешік.
тірмей
11  1. Облыстардағы ІІББ-  1. Есепті
ІІБ-ның медбасқарма.   кезеңнен кейінгі
лары, медбөлімдері,    10-күнге дейін
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы
2. Қазақстан           2. Есепті
Республикасы           кезеңнен кейінгі
ІІМ-нің медициналық    20-күнге дейін
басқармасы
12  Қазақстан Республика.  15 қаңтарға
сы ІІМ-нің медици.     дейін
налық басқармасы
13  1. Облыстардағы ІІББ-  1. 10 қаңтарға
ІІБ-ның медбасқарма.   дейін
лары, медбөлімдері
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы
2. Қазақстан           2. 20 қаңтарға
Республикасы           дейін
ІІМ-нің медициналық
басқармасы
14  1. Облыстардағы ІІББ-  1. 10 қаңтарға
ІІБ-ның медбасқарма.   дейін
лары, медбөлімдері
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы
2. Қазақстан           2. 20 қаңтарға
Республикасы           дейін
ІІМ-нің медициналық
басқармасы
15  1. Облыстардағы ІІББ-  1. 10 қаңтарға
ІІБ-ның медбасқарма.   дейін
лары, медбөлімдері
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы
2. Қазақстан           2. 20 қаңтарға
Республикасы           дейін
ІІМ-нің медициналық
басқармасы
16  1. Облыстардағы ІІББ-  1. 10 қаңтарға
ІІБ-ның медбасқарма.   дейін
лары, медбөлімдері
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы
2. Қазақстан           2. 20 қаңтарға
Республикасы           дейін
ІІМ-нің медициналық
басқармасы
17  1. Облыстардағы ІІББ-  1. 10 қаңтарға
ІІБ-ның медбасқарма.   дейін
лары, медбөлімдері
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы
2. Қазақстан           2. 20 қаңтарға
Республикасы           дейін
ІІМ-нің медициналық
басқармасы
18  1. Облыстардағы ІІББ-  1. 10 қаңтарға
ІІБ-ның медбасқарма.   дейін
лары, медбөлімдері
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы
2. Қазақстан           2. 20 қаңтарға
Республикасы           дейін
ІІМ-нің медициналық
басқармасы
19  ҚР ІІМ КАО             есепті кезеңнен
кейінгі 5-күнге
дейін
20  ҚР ІІМ ЖПК             есепті кезеңнен
кейінгі 3-күнге
дейін
21  ҚР Бас прокуратурасы   есепті кезеңнен
кейінгі 20-күнге
дейін

22  ДДП МВД РК                          до 15 декабря
23  ДГСО МВД РК                         до 5 числа после отчетного
периода
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N  !Код формы!Наименование формы, дата!Индекс!Перио-! Респондент
п/п! по ОКУД !и N нормативного акта об!формы !дич-  !
!         !      утверждении       !      !ность !
-------------------------------------------------------------------
1 !    2    !            3           !   4  !   5  !      6
-------------------------------------------------------------------
Комитет по инвестициям Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
1    0610612  Отчет о реализации       1-ИП   квар-  Юридические
инвестиционного проекта         таль-  лица, заклю-
(20.07.0 г. N 39-г)             ная    чившие конт-
ракт на пре-
доставление
инвестиционных
преференций
-------------------------------------------------------------------
(Продолжение таблицы)
-------------------------------------------------------------------
N  !        Адрес представления        !     Срок представления
п/п!                                   !
-------------------------------------------------------------------
1 !                  7                !            8
-------------------------------------------------------------------
1   Уполномоченному органу               до 15 числа после
Республики Казахстан                 отчетного периода
по инвестициям
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N  !Код формы!Наименование формы, дата!Индекс!Перио-! Респондент
п/п! по ОКУД !и N нормативного акта об!формы !дич-  !
!         !      утверждении       !      !ность !
-------------------------------------------------------------------
1 !    2    !            3           !   4  !   5  !      6
-------------------------------------------------------------------
Министерство культуры Республики Казахстан
1    0610650  Отчет о работе организа- 2-ПР   годо-  1. Областные,
ции кино-, видеопроката         вая    гг. Астаны и
(22.01.97 г. N 6)                      Алматы управ-
ления (депар-
таменты)
культуры
2. Министерст-
во культуры
сводный отчет
в разрезе
областей
2    0610649  Сводный отчет о наличии, К-2    годо-  1. Областные
движении и эксплуатации  РИК    вая    гг. Астаны
киноустановок, видео-                  и Алматы,
залов и видеосалонов                   управления
(22.01.97 г. N 6)                      (департаменты)
культуры

22  ҚР ІІМ ЖПК             15 желтоқсанға
дейін
23  ҚР ІІІ МКҚД            есепті кезеңнен
кейінгі 5-күнге
дейін
---------------------------------------------
------------------------------------------------------------------
1 !   2   !       3        !   4   !    5   !       6
------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің
Инвестициялар жөніндегі комитеті
1   0610612  Инвестициялық   1-ИЖ     тоқсан.  Инвестициялық префе.
жобаны іске              дық      ренциялар беруге
асыру туралы                      келісім-шарт жасасқан
есеп (20.07.                      заңды тұлғалар
03 ж. N 39-г)
--------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
---------------------------------------------
7                    8
---------------------------------------------
1   Қазақстан              есепті кезеңнен
Республикасының        кейінгі 15-күнге
инвестиция             дейін
жөніндегі уәкілетті
органы
---------------------------------------------
------------------------------------------------------------------
1 !   2   !       3        !   4   !    5   !       6
------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлігі
1   0610650  Кинобейнепрокат 2-ПР     жылдық   1. Облыстық, Астана
беру ұйымдары.                    және Алматы
ның жұмысы                        қалаларының мәдениет
туралы есеп                       басқармалары
(22.01.                           (департаменттері)
97ж. N 6)
2. ҚР Мәдениет
министрлігі,
облыстар бойынша
жиынтық есеп
2   0610649  Киноқондырғы.   К-2 РИК  жылдық   1. Облыстық, Астана
лардың залдары                    және Алматы
мен бейне                         қалаларының мәдениет
салондардың                       басқармалары
бар-жоғы, пай.                    (департаменттері)
далануы мен
оның қозғалысы
туралы жиынтық
есеп (22.01.
97ж. N 6)

2. Министерст-
во культуры
сводный отчет
в разрезе
областей
3    0610532  Сводный отчет о массовых 80-а-  годо-  1. Районные
и универсальных библио-  РИК    вая    (городские)
теках (27.10.95 г. N 40)               отделы куль-
туры
2. Областные,
гг. Астаны и
Алматы
управления
(департаменты)
культуры
3. Министер-
ство культуры
Республики
Казахстан в
разрезе
областей
4    0610533  Сводный отчет об учреж-  80-б-  годо-  1. Районные
дениях культуры клубного РИК    вая    (городские)
типа района (27.10.95 г.               отделы
N 40)                                  культуры
2. Областные,
гг. Астаны и
Алматы
управления
(департаменты)
культуры
3. Министер-
ство культуры
Республики
Казахстан в
разрезе
областей
5    0605038  Отчет массовой, универ-  6-НК   годо-  Массовые биб-
сальной библиотеки              вая    лиотеки всех
(27.10.95 г. N 40)                     ведомств и
организаций,
универсальные
библиотеки
системы Минис-
терства куль-
туры Респуб-
лики Казахстан
6    0605040  Отчет учреждения куль-   7-НК   годо-  Учреждения
туры клубного типа              вая    культуры клуб-
(27.10.95 г. N 40)                     ного типа всех
ведомств и ор-
ганизаций
7    0605035  Отчет о деятельности     8-НК   годо-  Музеи
музея (27.10.95 г. N 40)        вая
8    0605036  Отчет о деятельности     9-НК   годо-  1. Театры
театра (27.10.95 г.             вая
N 40)
2. Министер-
ство культуры
РК
9    0610535  Отчет зоопарка           14-НК  годо-  Зоопарки
(27.10.95 г. N 40)              вая
-------------------------------------------------------------------
(Продолжение таблицы)
-------------------------------------------------------------------
N  !        Адрес представления        !     Срок представления
п/п!                                   !
-------------------------------------------------------------------
1 !                  7                !            8
-------------------------------------------------------------------
1   1. Министерству культуры            1. 10 февраля
2. Агентству РК по статистике       2. 1 марта
2   1. Министерству культуры            1. 10 февраля
2. Агентству РК по статистике       2. 1 марта
3   1. Областным управлениям культуры   1. 1 февраля
2. Министерству культуры            2. 25 февраля
Республики Казахстан
3. Агентству РК по статистике       3. 1 апреля
4   1. Областным управлениям культуры   1. 1 февраля
2. Министерству культуры            2. 25 февраля
Республики Казахстан
3. Агентству РК по статистике       3. 1 апреля
5   Районным (городским) отделам        10 января
культуры
6   Районному (городскому) отделу       10 января
культуры
7   Министерству культуры РК            30 января
8   1. Своей вышестоящей организации,   1. 10 января
Министерству культуры РК
2. Агентству РК по статистике       2. 10 февраля
9   Министерству культуры               до 30 января
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N  !Код формы!Наименование формы, дата!Индекс!Перио-! Респондент
п/п! по ОКУД !и N нормативного акта об!формы !дич-  !
!         !      утверждении       !      !ность !
-------------------------------------------------------------------
1 !    2    !            3           !   4  !   5  !      6
-------------------------------------------------------------------
Министерство информации Республики Казахстан
1    0610499  Отчет издательства,      1-И    месяч- Издательства
издающей организации о          ная    и издающие
выпуске и сдаче печатной               организации
продукции (20.08.99 г.
N 50)
2    0610674  Отчет издательства по    1-П    квар-  Издательство
печатной продукции       (изда- таль-  и издающие
(20.08.99 г. N 50)       тель-  ная    организации
ство)
-------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
N  !        Адрес представления        !     Срок представления
п/п!                                   !
-------------------------------------------------------------------
1 !                  7                !            8
-------------------------------------------------------------------
1   1. Министерству информации          5 числа после отчетного
Республики Казахстан                периода
2. Книжной палате Республики
Казахстан
3. Агентству РК по статистике
2   1. Министерству РК                  4 числа после отчетного
периода
2. Книжной палате РК
3. Агентству РК по статистике
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N  !Код формы!Наименование формы, дата!Индекс!Перио-! Респондент
п/п! по ОКУД !и N нормативного акта об!формы !дич-  !
!         !      утверждении       !      !ность !
-------------------------------------------------------------------
1 !    2    !            3           !   4  !   5  !      6
-------------------------------------------------------------------
Министерство образования и науки Республики Казахстан
1    0610091  Численность студентов    1-К    1 раз  ВУЗы и СПУЗы
(учащихся), обучающихся  (вуз,  в год
с полной компенсацией    спуз)
стоимости обучения
(22.06.92 г. N 99)

2. ҚР Мәдениет
министрлігі,
облыс бойынша
жиынтық есеп
3   0610532  Көпшілік және   80-а-РИК жылдық   1. Аудандық (қалалық)
әмбебап кітап.                    мәдениет бөлімдері
ханалары туралы
жиынтық есеп
(27.10.95ж.
N 40)                             2. Облыстық, Астана
және Алматы
қалаларының мәдениет
басқармалары
(департаменттері)
3. ҚР Мәдениет
министрлігі
облыстар бойынша
4   0610533  Ауданның клуб   80-б-РИК жылдық   1. Аудандық (қалалық)
түріндегі                         мәдениет бөлімдері
мәдениет меке.
мелері туралы
жиынтық есеп
(27.10.95ж.
N 40)                             2. Облыстық, Астана
және Алматы
қалаларының мәдениет
басқармалары
(департаменттері)
3. ҚР Мәдениет
министрлігі
облыстар бойынша
5   0605038  Көпшілік,       6-НК     жылдық   ҚР Мәдениет министр.
әмбебап кітап.                    лігінің барлық
ханалардың                        ведомстволары мен
есебі (27.10.                     ұйымдарының көпшілік
95ж. N 40)                        кітапханалары,
әмбебап кітапханалар
жүйесі
6   0605040  Клуб түрінде.   7-НК     жылдық   Барлық ведомстволар
гі мәдениет                       мен ұйымдардың клуб
мекемелерінің                     түріндегі мәдениет
есебі (27.10.                     мекемелері
95ж. N 40)
7   0605035  Мұражай қызметі 8-НК     жылдық   Мұражайлар
туралы есеп
(27.10.95ж.
N 40)
8   0605036  Театр қызметі   9-НК     жылдық   1. Театрлар
туралы есеп
(27.10.95ж.
N 40)
2. ҚР Мәдениет
министрлігі
9   0610535  Хайуанаттар     14-НК    жылдық   Хайуанаттар парктері
паркінің есебі
(27.10.95ж.
N 40)
Қазақстан Республикасының ақпарат министрлігі
1   0610499  Баспа өнімдерін 1-И      айлық    Баспа және басып
шығару және                       шығаратын ұйымдар
өткізу туралы
баспалар мен
басып шығаратын
ұйымдардың
есебі (20.08.
99ж. N 50)
2   0610674  Баспа өнімдері  1-П      тоқсан.   Баспа және басып
бойынша баспа.  (баспа)  дық       шығаратын ұйымдар
ның есебі
(20.08.99ж.
N 50)
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
---------------------------------------------
7                  8
---------------------------------------------
1   1. ҚР Мәдениет         1. 10 ақпан
министрлігі
2. ҚР Статистика       2. 1 наурыз
жөніндегі агенттігі
2   1. ҚР Мәдениет         1. 10 ақпан
министрлігі
2. Қазақстан           2. 1 наурыз
Республикасының
Статистика
жөніндегі агенттігі
3   1. Облыстық мәдениет   1. 1 ақпан
басқармалары
2. ҚР Мәдениет         2. 25 ақпан
министрлігі
3. ҚР Статистика       3. 1 сәуір
жөніндегі агенттігі
4   1. Облыстық мәдениет   1. 1 ақпан
басқармалары
2. ҚР Мәдениет         2. 25 ақпан
министрлігі
3. ҚР Статистика       3. 1 сәуір
жөніндегі агенттігі
5   Аудандық (қалалық)     10 қаңтар
мәдениет бөлімдері
6   Аудандық (қалалық)     10 қаңтар
мәдениет бөлімдері
7   ҚР Мәдениет            30 қаңтар
министрлігі
8   1. Өзінен жоғары       1. 10 қаңтар
тұрған ұйым, ҚР
Мәдениет министрлігі
2. ҚР Статистика       2. 10 қаңтар
жөніндегі агенттігі
9   ҚР Мәдениет            30 қаңтарға
министрлігі            дейін
Қазақстан Республикасының ақпарат министрлігі
1   1. ҚР ақпарат          есепті кезеңнен
министрлігі            кейінгі 5-күні
2. ҚР Кітап палатасы
3. ҚР Статистика
жөніндегі агенттігі
2   1. ҚР ақпарат          есепті кезеңнен
министрлігі            кейінгі 4-күні
2. ҚР Кітап палатасы
3. ҚР Статистика
жөніндегі агенттігі
---------------------------------------------
------------------------------------------------------------------
1 !   2   !       3        !   4   !    5   !       6
------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
1   0610091  Оқу құнын толық 1-К      жылына   ЖОО және ОКОО
төлеп оқитын    (вуз,    1 рет
студенттердің   спуз)
(оқушылардың)
саны (22.06.
92 ж. N 99)

2    0610032  Отчет о численности и    83-РИК годо-  Районные отде-
составе педагогических          вая    лы образования
работников общеобразо-
вательных школ
(7.07.00 г. N 41)
3    0605087  Отчет о детях с отклоне- 1      годо-  Областные пси-
ниями в психофизическом         вая    холого-медико-
развитии (2.07.01 г.                   педагогические
N 31-с)                                консультации
или областные
управления
(департаменты)
образования
4    0605088  Отчет о детях со сложны- 2      годо-  Областные пси-
ми нарушениями                  вая    холого-медико-
(2.07.01 г. N 31-с)                    педагогические
консультации
или областные
управления
(департаменты)
образования
5    0605089  Отчет о детях с психи-   3      годо-  Областные пси-
ческими расстройствами          вая    холого-медико-
(2.07.01 г. N 31-с)                    педагогические
консультации
или областные
управления
(департаменты)
образования
6    0610576  Отчет библиотеки сред-   2-Б    годо-  1. Библиотеки
него профессионального   (СПУЗ) вая    государствен-
учебного заведения                     ных и негосу-
(25.04.96 г. N 16)                     дарственных
средних про-
фессиональных
учебных заве-
дений
2. Министер-
ство образова-
ния РК сводный
отчет в разре-
зе областей
7    0610426  Отчет дневной общеобра-  ОШ-6   1 раз  1. Школы
зовательной школы об            в год  Министерства
интернате при школе и                  образования
подвозе учащихся
(29.06.93 г. N 193)
2 Школы
Министерства
транспорта и
других
министерств
8    0610085  Отчет о выявлении и      103-   годо-  Районные
устройстве детей и под-  РИК    вая    (городские)
ростков, оставшихся без                отделы
попечения родителей                    образования
(7.07.00 г. N 41)
9    0610090  Результаты приема уча-   1-П    1 раз  Средние про-
щихся в средние про-     (СПУЗ) в год  фессиональные
фессиональные учебные                  учебные заве-
заведения (22.06.92 г.                 дения
N 99)
10   0610093  Отчет об учебно-мате-    11     годо-  Все профессио-
риальной базе профессио- (проф- вая    нально-техни-
нально-технических       тех)          ческие учебные
учебных заведений и                    заведения
итогах работы
(22.06.92 г. N 99)
11   0610094  Отчет о численности,     20     годо-  Все профессио-
составе и движении руко- (проф- вая    нально-техни-
водящих и инженерно-пе-  тех)          ческие учебные
дагогических работников                заведения
(22.06.92 г. N 99)
12   0610020  Отчет общеобразователь-  ОШ-9   годо-  Общеобразова-
ной школы о профессио-          вая    тельные школы
нальном обучении учащих-               независимо от

2   0610032  Жалпы білім     83-РИК   жылдық   Аудандық оқу бөлім.
беретін мектеп.                   дері
тердегі педагог
қызметкерлердің
саны және
құрамы туралы
есеп (7.07.
00 ж. N 41)
3   0605087  Психикасы мен    1       жылдық   Облыстық психология.
дене дамуында                     лық-медициналық-педа.
кемісі бар                        гогтік консультация.
балалар туралы                    лар немесе облыстық
есеп (2.07.                       білім басқармалары
01 ж. N 31-с)                     (департаменттері)
4   0605088  Мүкісі күрделі   2       жылдық   Облыстық психология.
балалар туралы                    лық-медициналық-педа.
есеп (2.07.                       гогтік консультация.
01 ж. N 31-с)                     лар немесе облыстық
білім басқармалары
(департаменттері)
5   0605089  Психикасы бұзыл. 3       жылдық   Облыстық психология.
ған балалар                       лық-медициналық-педа.
туралы есеп                       гогтік консультация.
(2.07.01 ж.                       лар немесе облыстық
N 31-с)                           білім басқармалары
(департаменттері)
6   0610576  Орта кәсіптік   2-Б      жылдық   1. Мемлекеттік және
оқу орындары    (СПУЗ)            мемлекеттік емес
кітапханалары.                    орта кәсіптік оқу
ның есебі                         орындарының кітапха.
(25.04.96 ж.                      налары
N 16)
2. ҚР Білім және
ғылым министрлігі
облыстар бойынша
жиынтық есебі
7   0610426  Мектеп жанында. ОШ-6     жылына   1. ҚР Білім және
ғы интернат              1 рет    ғылым министрлігі
және оқушыларды
тасу туралы
күндізгі жалпы
білім беретін
мектептердің
есебі (29.06.
93 ж. N 193)
2. ҚР Көлік және
коммуникациялар
министрлігі мен басқа
да министрліктердің
мектептері
8   0610085  Ата-ананың      103-РИК  жылдық   Аудандық (қалалық)
қамқорлығынсыз                    оқу бөлімдері
қалған балалар
мен жасөспірім.
дерді табу және
орналастыру
туралы есеп
(7.07.00 ж.
N 41)
9   0610090  Оқушыларды орта 1-П      жылына   Орта кәсіптік оқу
кәсіптік оқу    (СПУЗ)   1 рет    орындары
орындарына
қабылдау нәти.
желері (22.06.
92 ж. N 99)
10  0610093  Кәсіптік-техни. 11 (проф. жылдық  Барлық кәсіптік-тех.
калық оқу орын. тех)              никалық оқу
дарының оқу-ма.                   орындары
териалдық база.
лары мен жұмыс
қорытындылары
туралы есеп
(22.06.92 ж.
N 99)
11  0610094  Басшы және      20 (проф. жылдық  Барлық кәсіптік-тех.
инженер-педа.   тех)              никалық оқу
гогтік қызмет.                    орындары
керлердің саны,
құрамы және
қозғалысы
туралы есеп
(22.06.92 ж.
N 99)
12  0610020  Жалпы білім     ОШ-9     жылдық   Жалпы білім беретін
беретін мектеп.                   мектептер ведомство.

ся 8-11(12) классов                    ведомственной
(7.07.00 г. N 41)                      подчиненности
и формы собст-
венности
13   0610021  Отчет детского внешколь- 1-ВУ   годо-  Детские внеш-
ного учреждения                 вая    кольные учреж-
(7.07.00 г. N 41)                      дения незави-
симо от ведом-
ственной под-
чиненности и
формы собст-
венности
14   0610022  Отчет детского дома      1-дет- годо-  Все детские
(школы-интерната)        ский   вая    дома и школы-
(7.07.00 г. N 41)        дом           интернаты не-
зависимо от
ведомственной
подчиненности
и форм собст-
венности
15   0610019  Отчет вечерней (сменной) ОШ-5   годо-  Вечерние
общеобразовательной             вая    (сменные) об-
школы (23.05.00 г. N 19)               щеобразова-
тельные школы
-------------------------------------------------------------------
(Продолжение таблицы)
-------------------------------------------------------------------
N  !        Адрес представления        !     Срок представления
п/п!                                   !
-------------------------------------------------------------------
1 !                  7                !            8
-------------------------------------------------------------------
1   Министерству образования и науки    до 5 сентября
2   Областным управлениям (департамен-  1 октября
там) образования
3   Республиканскому научно-практичес-  1 февраля
кому центру социальной адаптации и
профессиональной - трудовой
реабилитации детей и подростков с
проблемами в развитии Министерства
образования и науки РК
4   Республиканскому научно-практичес-  1 февраля
кому центру социальной адаптации и
профессиональной - трудовой
реабилитации детей и подростков с
проблемами в развитии Министерства
образования и науки РК
5   Республиканскому научно-практичес-  1 февраля
кому центру социальной адаптации и
профессиональной - трудовой
реабилитации детей и подростков с
проблемами в развитии Министерства
образования и науки РК
6   1. Министерству образования и       1. 10 января
науки РК
2. Агентству РК по статистике       2. 10 марта
7   1. Районному (городскому) отделу    1. 1 ноября
образования
2. Районному отделу статистики      2. 1 ноября
8   Областному управлению               5 января
(департаменту) образования
9   Министерству образования и науки    до 5 сентября
10  Своей вышестоящей организации       5 сентября
11  Своей вышестоящей организации       5 января
12  Районному (городскому) отделу       1 октября
образования
13  Областному управлению               1 октября
(департаменту) образования
14  Областному управлению               1 октября
(департаменту) образования

тер 8-11(12)                      лық бағыныстылығы
сыныптарының                      мен меншік нысанына
оқушыларын                        қарамастан
кәсіптік оқыту
туралы есебі
(7.07.00 ж.
N 41)
13  0610021  Мектептен тыс   1-ВУ     жылдық   Мектептен тыс балалар
балалар мекеме.                   мекемелері ведомство.
лерінің есебі                     лық бағыныстылығы
(7.07.00 ж.                       мен меншік нысанына
N 41)                             қарамастан
14  0610022  Балалар үйлері. 1-бала.  жылдық   Барлық балалар үйлері
нің (мектеп-    лар үйі           мен мектеп-интернат.
интернаттардың)                   тар ведомстволық
есебі(7.07.00 ж.                  бағыныстылығы мен
N 41)                             меншік нысанына
қарамастан
15  0610019  Жалпы білім     ОШ-5     жылдық   Жалпы білім беретін
беретін кешкі                     кешкі (ауысымдық)
(ауысымдық)                       мектептер
мектептің есебі
(23.05.00ж.
N 19)
------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
---------------------------------------------
7                    8
---------------------------------------------
1   ҚР Білім және ғылым    5 қыркүйекке
министрлігі            дейін
2   Облыстық білім бас.    1 қазан
қармалары (департа.
менттері)
3   ҚР білім және ғылым    1 ақпан
министрлігінің
дамуында мүкісі бар
балалар мен жасөспі.
рімдерді әлеуметтік
бейімдеу және кәсіптік
еңбекпен сауықтырудың
республикалық ғылыми-
практикалық орталығы
4   ҚР Білім және ғылым    1 ақпан
министрлігінің
дамуында мүкісі бар
балалар мен жасөспі.
рімдерді әлеуметтік
бейімдеу және кәсіптік
еңбекпен сауықтырудың
республикалық ғылыми-
практикалық орталығы
5   ҚР Білім және ғылым    1 ақпан
министрлігінің
дамуында мүкісі бар
балалар мен жасөспі.
рімдерді әлеуметтік
бейімдеу және кәсіптік
еңбекпен сауықтырудың
республикалық ғылыми-
практикалық орталығы
6   1. ҚР Білім және       1. 10 қаңтар
ғылым министрлігі
2. ҚР Статистика       2. 10 наурыз
жөніндегі агенттігі
7   1. Аудандық (қалалық)  1. 1 қараша
оқу бөлімдері
2. Аудандық статисти.  2. 1 қараша
калық бөлімдері
8   Облыстық білім басқар. 5 қаңтар
масы (департаменттері)
9   ҚР Білім және ғылым    5 қыркүйекке
министрлігі            дейін
10  Өзінен жоғары тұрған   5 қыркүйек
ұйым
11  Өзінен жоғары тұрған   5 қаңтар
ұйым
12  Аудандық (қалалық)     1 қазан
оқу бөлімдері
13  Облыстық білім басқар. 1 қазан
масы (департаменті)
14  Облыстық білім басқар. 1 қазан
масы (департаменті)

15  Районному (городскому) отделу       15 сентября
образования
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N  !Код формы!Наименование формы, дата!Индекс!Перио-! Респондент
п/п! по ОКУД !и N нормативного акта об!формы !дич-  !
!         !      утверждении       !      !ность !
-------------------------------------------------------------------
1 !    2    !            3           !   4  !   5  !      6
-------------------------------------------------------------------
Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
1    0610669  Отчет по инвестированию  ИПМ    квар-  1. Юридические
природоохранных меро-           таль-  лица (пред-
приятий и проектов              ная    приятия, орга-
(3.06.99 г. N 19)                      низации и др.)
2. ОУООС
-------------------------------------------------------------------
(Продолжение таблицы)
-------------------------------------------------------------------
N  !        Адрес представления        !     Срок представления
п/п!                                   !
-------------------------------------------------------------------
1 !                  7                !            8
-------------------------------------------------------------------
1   1. Областному территориальному      1. до 25 числа после
управлению по лесу и биоресурсам    отчетного периода
2. Министерству охраны окружающей   2. до 5 числа второго
среды                               месяца, следующего за
отчетным периодом
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N  !Код формы!Наименование формы, дата!Индекс!Перио-! Респондент
п/п! по ОКУД !и N нормативного акта об!формы !дич-  !
!         !      утверждении       !      !ность !
-------------------------------------------------------------------
1 !    2    !            3           !   4  !   5  !      6
-------------------------------------------------------------------
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
1    0610752  Отчет по племенному делу 11-1   квар-  Аттестованные
в животноводстве (круп-         таль-  племенные
ный рогатый скот молоч-         ная    хозяйства
ного направления)
(01.08.01 г. N 49-с)
2    0610753  Отчет по племенному делу 11-2   квар-  Аттестованные
в животноводстве (круп-         таль-  племенные
ный рогатый скот мясного        ная    хозяйства
направления) (01.08.01 г.
N 49-с)
3    0610754  Отчет по племенному делу 11-3   квар-  Аттестованные
в животноводстве (овцы)         таль-  племенные
(01.08.01 г. N 49-с)            ная    хозяйства
4    0610755  Отчет по племенному делу 11-4   квар-  Аттестованные
в животноводстве (свиньи)       таль-  племенные
(01.08.01 г. N 49-с)            ная    хозяйства

15  Аудандық (қалалық)     15 қыркүйек
оқу бөлімдері
---------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
1 !   2   !       3        !   4   !    5   !       6
--------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлігі
1   0610669  Табиғатты       ИПМ      тоқсан.  1. Заңды тұлғалар
қорғау шара.             дық      (кәсіпорындар,
лары мен жоба.                    ұйымдар, т.с.с.)
ларды инвести.                    2. ОҚОҚБ
циялау жөнін.
дегі есеп
(3.06.99 ж.
N 19)
--------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
----------------------------------------------
7                       8
----------------------------------------------
1   1. Облыстық аумақтық   1. Есепті кезеңнен
орман және биоресурс.  кейінгі 25 күніне
тар басқармасы         дейін
2. Қазақстан           2. есепті кезеңнен
Республикасының        кейінгі екінші
Қоршаған ортаны        айдың 5 күніне
қорғау министрлігі     дейін
----------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
1 !   2   !       3        !   4   !    5   !       6
--------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
1   0610752  Мал шаруашы.    11-1     тоқсан.  Аттестатталған асыл
лығына тұқымды           дық      тұқымды шаруашылық.
асылдандыру ісі                   тар
бойынша есеп
(сүтті бағытта.
ғы ірі қара
мал) (01.08.01ж.
N 49-с)
2   0610753  Мал шаруашылы.  11-2     тоқсан.  Аттестатталған асыл
ғында тұқымды            дық      тұқымды шаруашылық.
асылдандыру                       тар
ісі бойынша
есеп (етті
бағыттағы ірі
қара мал)
(01.08.01 ж.
N 49-с)
3   0610754  Мал шаруашылы.  11-3     тоқсан.  Аттестатталған асыл
ғында тұқымды            дық      тұқымды шаруашылық.
асылдандыру                       тар
ісі бойынша
есеп (қой)
(01.08.01 ж.
N 49-с)
4   0610755  Мал шаруашылы.  11-4     тоқсан.  Аттестатталған асыл
ғында тұқымды            дық      тұқымды шаруашылық.
асылдандыру                       тар
ісі бойынша
есеп (шошқа)
(01.08.01 ж.
N 49-с)

5    0610756  Отчет по племенному делу 11-5   квар-  Аттестованные
в животноводстве (лоша-         таль-  племенные
ди) (01.08.01 г. N 49-с)        ная    хозяйства
6    0610757  Отчет по племенному делу 11-6   квар-  Аттестованные
в животноводстве (верб-         таль-  племенные
люды) (01.08.01 г. N 49-с)      ная    хозяйства
7    0610758  Отчет по племенному делу 11-7   квар-  Аттестованные
в птицеводстве                  таль-  племенные
(01.08.01 г. N 49-с)            ная    хозяйства
8    0610759  Отчет о наличии зерна    12-1   декад- Хлебоприемные
(01.08.01 г. N 49-с)            ная    предприятия
(элеваторы,
хлебоприемные
пункты),
мелькомбинаты
9    0610779  Отчет о наличии и движе- 12-2   декад- Сельхозтоваро-
нии зерна у участников          ная    производители
зернового рынка                        и другие вла-
(26.12.01 г. N 64-с)                   дельцы зерна -
участники
зернового
рынка
10   0610760  Отчет о ходе подготовки  12-3   2 раза Хлебоприемные
материально-технической         в ме-  предприятия
базы (01.08.01 г. N 49-с)       сяц
11   0610761  Отчет о количественно-   12-4   декад- Хлебоприемные
качественном состоянии          ная    предприятия
зерна (01.08.01 г.
N 49-с)
12   0610762  Отчет о состоянии        12-5   квар-  Хлебоприемные
материально-технической         таль-  предприятия
базы (01.08.01 г. N 49-c)       ная
13   0610780  Отчет о движении хлебо-  12-6   декад- Хлебоприемные
продуктов и маслосемян          ная    предприятия
(26.12.01 г. N 64-с)                   (элеваторы,
хлебоприемные
пункты)
14   0610781  Отчет о качественном     12-7   декад- Хлебоприемные
состоянии зерна и масло-        ная    предприятия
семян, принадлежащих                   (элеваторы,
государственным ресурсам               хлебоприемные
(26.12.01 г. N 64-с)                   пункты)
15   0610782  Отчет о качественном     12-8   декад- Хлебоприемные
состоянии продукции             ная    предприятия
(мука, крупа) принадле-                (элеваторы,
жащей государственным                  хлебоприемные
ресурсам (26.12.01 г.                  пункты)
N 64-с)
16   0610785  Отчет о количестве и     12-9   декад- Хлебоприемные
качестве принятого на           ная    предприятия
хранение и отгруженного                (элеваторы,
зерна (16.10.02 г.                     хлебоприемные
N 47-г)                                пункты)

5   0610756  Мал шаруашылы.  11-5     тоқсан.  Аттестатталған асыл
ғында тұқымды            дық      тұқымды шаруашылық.
асылдандыру                       тар
ісі бойынша
есеп (жылқы)
(01.08.01 ж.
N 49-с)
6   0610757  Мал шаруашылы.  11-6     тоқсан.  Аттестатталған асыл
ғында тұқымды            дық      тұқымды шаруашылық.
асылдандыру                       тар
ісі бойынша
есеп (түйе)
(01.08.01 ж.
N 49-с)
7   0610758  Құс шаруашылы.  11-7     тоқсан.  Аттестатталған асыл
ғында тұқымды            дық      тұқымды шаруашылық.
асылдандыру                       тар
ісі бойынша
есеп
(01.08.01 ж.
N 49-с)
8   0610759  Астықтың бар-   12-1     он күн.  Астық қабылдау кәсіп.
жоғы туралы              дік      орындары (элеватор.
есеп (01.08.                      лар, астық қабылдау
01 ж.N 49-с)                      пункттері), ұн тарту
комбинаттары
9   0610779  Астық рыно.     12-2     он күн.  Ауыл шаруашылығы
гына қатысушы.           дік      тауарларын өндіруші.
ларда астықтың                    лер астық рыногына
бар-жоғы және                     қатысушы басқа да
қозғалысы                         астық иелері
туралы есеп
(26.12.
01ж. N 64-с)
10  0610760  Материалдық-    12-3     айына    Астық қабылдау
техникалық               2 рет    кәсіпорындары
базаны дайын.
дау барысы
туралы есеп
(01.08.01ж.
N 49-с)
11  0610761  Астық мөлшері   12-4     онкүндік Астық қабылдау
мен сапасының                     кәсіпорындары
жай-күйі туралы
есеп (01.08.01ж.
N 49-с)
12  0610762  Материалдық-    12-5     тоқсан.  Астық қабылдау
техникалық               дық      кәсіпорындары
базаның жай-
күйі туралы
есеп (01.08.01ж.
N 49-с)
13  0610780  Астық өнімдері  12-6     онкүндік Астық қабылдау кәсіп.
мен майлы                         орындары (элеватор.
тұқымдардың                       лар, астық қабылдау
қозғалысы                         пункттері)
туралы есеп
(26.12.
01ж. N 64-с)
14  0610781  Мемлекеттік     12-7     онкүндік Астық қабылдау кәсіп.
ресурстарға                       орындары (элеватор.
тиесілі астық                     лар, астық қабылдау
пен майлы                         пункттері)
тұқымдардың
сапалық жай-күйі
туралы есеп
(26.12.
01ж. N 64-с)
15  0610782  Мемлекеттік     12-8     онкүндік Астық қабылдау кәсіп.
ресурстарға                       орындары (элеватор.
тиесілі өнімнің                   лар, астық қабылдау
(ұнның, жарма.                    пункттері)
ның) сапалық
жай-күйі туралы
есеп (26.12.
01ж. N 64-с)
16  0610785  Сақтауға және   12-9     онкүндік Астық қабылдау кәсіп.
жөнелтуге                         орындары (элеватор.
қабылданған                       лар, астық қабылдау
астықтың мөлшері                  пункттері)
мен сапасы
туралы есеп
(16.10.
02ж. N 47-г)

17   0610776  Отчет о заразных болез-  1-вет  месяч- Юридические
нях животных                    ная    (включая фи-
(29.11.01 г. N 59-с)                   лиалы) и физи-
ческие лица,
осуществляющие
ветеринарную
(в качестве
основной и
вспомогатель-
ной) деятель-
ность
18   0610768  Отчет о незаразных       2-вет  квар-  Юридические
болезнях животных               таль-  (включая фи-
(29.11.01 г. N 59-с)            ная    лиалы) и физи-
ческие лица,
осуществляющие
ветеринарную
(в качестве
основной и
вспомогатель-
ной) деятель-
ность
19   0610765  Отчет о болезнях рыб     3-вет  полу-  Юридические
(29.11.01 г. N 59-с)            годо-  (включая фи-
вая    лиалы) и физи-
ческие лица,
осуществляющие
ветеринарную
(в качестве
основной и
вспомогатель-
ной) деятель-
ность
20   0610769  Отчет о работе ветери-   4-вет  квар-  Ветеринарные
нарных лабораторий              таль-  лаборатории
(29.11.01 г. N 59-с)            ная
21   0610770  Отчет о государственном  5-вет  квар-  Юридические
ветеринарном надзоре и          таль-  (включая фи-
предубойном осмотре             ная    лиалы) и физи-
животных и птиц                        ческие лица,
(29.11.01 г. N 59-с)                   осуществляющие
ветеринарную
(в качестве
основной и
вспомогатель-
ной) деятель-
ность
22   0610771  Отчет о государственном  5-вет  квар-  Юридические
ветеринарном надзоре и   А      таль-  (включая фи-
ветеринарно-санитарной          ная    лиалы) лица,
экспертизе продуктов и                 осуществляющие
сырья животного проис-                 ветеринарную
хождения (29.11.01 г.                  (в качестве
N 59-с)                                основной и
вспомогатель-
ной) деятель-
ность в лабо-
раториях ве-
теринарно-са-
нитарной экс-
пертизы на
рынках
23   0610772  Отчет о государственном  6-вет  квар-  Юридические
ветеринарном надзоре и          таль-  (включая фи-
ветеринарно-санитарной          ная    лиалы) и физи-
экспертизе животных,                   ческие лица,
продуктов и сырья живот-               осуществляющие
ного происхождения на                  ветеринарную
предприятиях по их убою,               (в качестве
заготовке, хранению и                  основной и
переработке (29.11.01 г.               вспомогатель-
N 59-с)                                ной) деятель-
ность
24   0610766  Отчет о заразных болез-  7-вет  полу-  Начальники ве-
нях животных, выявленных        годо-  теринарно-
на ветеринарно-фитосани-        вая    фитосанитарных
тарных постах при                      постов - глав-
экспорте, импорте и                    ные государст-
транзите (29.11.01 г.                  венные ветери-
N 59-с)                                нарные инспек-
тора

17  0610776  Малдың жұқпалы  1-вет    айлық    Ветеринарлық қызметті
аурулары туралы                   (негізгі және қосалқы
есеп (29.11.                      ретінде) жүзеге
01ж. N 59-с)                      асыратын заңды
(филиалдарын қоса
алғанда) және жеке
тұлғалар
18  0610768  Малдың жұқпай.  2-вет    айлық    Ветеринарлық қызметті
тын аурулары                      (негізгі және қосалқы
туралы есеп                       ретінде) жүзеге
(29.11.                           асыратын заңды
01ж. N 59-с)                      (филиалдарын қоса
алғанда) және жеке
тұлғалар
19  0610765  Балық аурулары  3-вет    жарты    Ветеринарлық қызметті
туралы есеп              жылдық   (негізгі және қосалқы
(29.11.                           ретінде) жүзеге
01ж. N 59-с)                      асыратын заңды
(филиалдарын қоса
алғанда) және жеке
тұлғалар
20  0610769  Ветеринарлық    4-вет    тоқсан.  Ветеринарлық зертха.
зертханалардың           дық      налар
жұмысы туралы
есеп (29.11.
01ж. N 59-с)
21  0610770  Мал мен құсты  5-вет     тоқсан.  Ветеринарлық қызметті
мемлекеттік              дық      (негізгі және қосалқы
ветеринарлық                      ретінде) жүзеге
қадағалау және                    асыратын заңды
сояр алдында                      (филиалдарын қоса
тексеріп қарау                    алғанда) және жеке
туралы есеп                       тұлғалар
(29.11.
01ж. N 59-с)
22  0610771  Мал өнімдері    5-вет А  тоқсан.  Базарлардың ветери.
мен шикізатын            дық      нарлық-санитарлық
мемлекеттік                       зертханаларында
ветеринарлық                      ветеринарлық қызметті
қадағалау және                    (негізгі және қосалқы
оның ветеринар.                   ретінде) жүзеге
лық-санитарлық                    асыратын заңды
сараптамасы                       (филиалдарын қоса
туралы есеп                       алғанда) және жеке
(29.11.                           тұлғалар
01ж. N 59-с)
23  0610772  Малды соятын,   6-вет    тоқсан.  Ветеринарлық қызметті
өнімдері мен             дық      (негізгі және қосалқы
шикізатын                         ретінде) жүзеге
дайындайтын,                      асыратын заңды
сақтайтын және                    (филиалдарын қоса
өңдейтін кәсіп.                   алғанда) және жеке
орындарда оны                     тұлғалар
ветеринарлық-
санитарлық
қадағалау және
ветеринарлық
сараптаудан
өткізу туралы
есеп (29.11.
01ж. N 59-с)
24  0610766  Малды экспорт.  7-вет    жарты    Ветеринарлық-
тау, импорттау           жылдық   фитосанитарлық
және тасымалдау                   орындардың бастық.
кезінде вете.                     тары, мемлекеттік
ринарлық фито.                    ветеринарлық
санитарлық                        бас инспекторлар
орындарда,
белгілі болған
олардың жұқпалы
аурулары туралы
есеп (29.11.
01ж. N 59-с)

25   0610767  Отчет о государственном  8-вет  полу-  Начальники
ветеринарном надзоре за         годо-  ветеринарно-
состоянием перевозки            вая    фитосанитарных
через государственную                  пунктов -
границу животных,                      ветеринарные
продуктов, сырья живот-                инспектора
ного происхождения и
других подконтрольных
Госветнадзору грузов
(29.11.01 г. N 59-с)
26   0610773  Отчет об административ-  9-вет  квар-  Главные госу-
ной практике при наруше-        таль-  дарственные
нии ветеринарно-санитар-        ная    инспекторы об-
ных правил (29.11.01 г.                ластей, райо-
N 59-с)                                нов (городов),
на государст-
венной грани-
це, ветеринар-
ные инспекторы
сельских окру-
гов и другие
ветеринарные
инспектора,
наделенные
полномочиями
27   0610777  Отчет о наличии и расхо- 10-вет месяч- Юридические
довании биопрепаратов,          ная    (включая фи-
полученных по государст-               лиалы) и физи-
венному заказу                         ческие лица,
(29.11.01 г. N 59-с)                   осуществляющие
ветеринарную
(в качестве
основной и
вспомогатель-
ной) деятель-
ность и являю-
щиеся исполни-
телями гос-
заказа
28   0610774  Отчет о проведении апро- 11-вет квар-  Ветеринарные
бации и регистрационного        таль-  лаборатории,
испытания ветеринарных          ная    наделенные
биопрепаратов                          функциями про-
(29.11.01 г. N 59-с)                   ведения апро-
бации и реги-
страционного
испытания
ветеринарных
препаратов
29   0610775  Отчет о производстве     12-вет квар-  Предприятия-
ветеринарных биопрепара-        таль-  изготовители
тов отечественными              ная    ветеринарных
производителями                        биопрепаратов,
(29.11.01 г. N 59-с)                   главные госу-
дарственные
ветеринарные
инспектора
районов и
городов
30   0610289  Отчет по отпуску древе-  3-(го- годо-  1. Лесофондо-
сины, мерам ухода за     довая) вая    держатели не-
лесом, подсочке и побоч-               республикан-
ным пользованиям                       ского подчине-
(5.02.99 г. N 62)                      ния
2. Областное
территориаль-
ное управление
по лесу и
биоресурсам
3. Казахское
лесоустрои-
тельное
предприятие
4. Комитет
лесного, рыб-
ного и охот-
ничьего хо-
зяйства

25  0610767  Малдарды, олар. 8-вет    жарты     Ветеринарлық-
дың өнімін,              жылдық    фитосанитарлық
шикізатын және                     орындардың бастық.
Мемлекеттік                        тары - ветеринарлық
ветеринарлық                       инспекторлар
бақылауындағы
басқа да
жүктерді мемле.
кеттік шекара
арқылы өткізу.
дің жай-күйін
мемлекеттік
ветеринарлық
қадағалау
туралы есеп
(29.11.
01ж. N 59-с)
26  0610773  Ветеринарлық-   9-вет    тоқсан.  Мемлекеттік шекара.
санитарлық               дық      лардағы облыстардың,
ережелер бұзыл.                   аудандардың (қалалар.
ған кезде                         дың), мемлекеттік бас
әкімшілік                         инспекторлары,
шаралар туралы                    селолық округтердің
есеп (29.11.                      ветеринарлық-инспек.
01ж. N 59-с)                      торлары мен уәкілет.
тік берілген басқа
да ветеринарлық
инспекторлар
27  0610777  Мемлекеттік     10-вет   айлық    Ветеринарлық қызметті
тапсырыс                          (негізгі және қосалқы
бойынша алын.                     ретінде) жүзеге
ған биопре.                       асыратын әрі тапсырыс
параттардың                       беруші болып санала.
бар-жоғы және                     тын заңды (филиал.
жұмсалуы туралы                   дарын қоса алғанда)
есеп (29.11.                      және жеке тұлғалар
01ж. N 59-с)
28  0610774  Ветеринарлық    11-вет   тоқсан.  Ветеринарлық препа.
биопрепарат.             дық      раттардың сапасын
тардың сапасын                    анықтау мен тіркеген
анықтау және                      кезде сынау функция.
тіркелімдік                       лары берілген вете.
сынау туралы                      ринарлық лаборато.
есеп (29.11.                      риялар
01 ж. N 59-с)
29  0610775  Отандық өнді.   12-вет   тоқсан.  Ветеринарлық биопре.
рушілердің               дық      параттарды әзірлейтін
ветеринарлық                      кәсіпорындар, аудан.
биопрепараттар.                   дар мен қалалардың
ды өндіруі                        мемлекеттік ветери.
туралы есеп                       нарлық бас инспектор.
(29.11.01 ж.                      лары
N 59-с)
30  0610289  Ағаш босату,    3-(жыл.  жылдық   1. Республикалық
орманды күтіп-  дық)              бағыныстағы емес
баптау, сөл                       орман қорын
ағызу, қосалқы                    ұстаушылар
пайдалану жөнін.
дегі есеп
(5.02.99 ж.
N 62)                             2. Орман және биоре.
сурстар жөніндегі
облыстық аумақтық
басқарма
3. Қазақ орман өсіру.
ді жоспарлау
кәсіпорны
4. Орман, балық және
аңшылық шаруашылығы
комитеті

31   0610046  Отчет о выполнении работ 4-М    годо-  Рыбопромышлен-
по текущей мелиорации в         вая    ные предприя-
естественных водоемах и                тия и рыб-
водохранилищах                         колхозы
(26.05.92 г. N 81)
32   0604050  Учет лесного фонда       1      годо-  Лесовладельцы,
(25.06.03 г. N 31-г)            вая    являющиеся
юридическими
лицами
33   0610275  Отчет об использовании   1-ПМ   квар-  Предприятия,
добывающего, обрабаты-          таль-  рыболовецкие
вающего и производствен-        ная    колхозы
ного рефрижераторного
флота и орудий лова
(28.10.92 г. N 129)
34   0610285  Отчет об остатках древе- 4-лх   один   Учреждения по
сины на лесосеках и             раз в  охране лесов и
очистке мест рубок              год    животного ми-
(11.11.92 г. N 131)                    ра, областное
территориаль-
ное управление
по лесу и био-
ресурсам
35   0610286  Отчет о работе с лесными 8-лх   один   Учреждения по
культурами и о лесо-            раз в  охране лесов и
возобновлении                   год    животного мира
(11.11.92 г. N 131)
36   0610287  Отчет о подготовке и     13-лх  один   Учреждения по
предварительной передаче        раз в  охране лесов и
лесосечного фонда, отве-        год    животного ми-
денного на предстоящий                 ра, областное
период, его породным                   территориаль-
составе и товарной                     ное управление
структуре (11.11.92 г.                 по лесу и био-
N 131)                                 ресурсам
37   0610288  Отчет о посевных качест- 17-лх  годо-  Зональные
вах семян древесных и           вая    лесосеменные
кустарниковых пород,                   станции
представленных объедине-
нием (11.11.92 г. N 131)
38   0610290  Отчет о поставке продук- 1-пс   месяч- 1. Учреждения
ции (11.11.92 г. N 131)  (лес)  ная    по охране ле-
сов и животно-
го мира
2. Областное
территориаль-
ное управление
по лесу и
биоресурсам
39   0610291  Распределение показате-  1-П    квар-
лей производственной     (пред- таль
программы предприятия    вари-  ная
(объединения) по месяцам тель-
квартала (11.11.92 г.    ная)
N 131)
40   0610292  Отчет о лесных пожарах   1-по-  декад- 1. Учреждения
(11.11.92 г. N 131)      жар    ная    по охране ле-
(лес)         сов и животно-
го мира
2. Областное
территориаль-
ное управление
по лесу и
биоресурсам
41   0610293  Отчет о рубках ухода и   3-лх   за 1   Учреждения по
санитарных рубках леса          и 3    охране лесов и
(11.11.92 г. N 131)             квар-  животного мира
тал

31  0610046  Табиғи су       4-М      жылдық   Балық өнеркәсіп
қоймалары мен                     кәсіпорындары мен
бөгендерде                        балық аулайтын
ағымдағы мелио.                   коллективтері
рация жөніндегі
жұмыстарды
орындау туралы
есеп (26.05.
92ж. N 81)
32  0604050  Орман қорын     1        жылдық   Заңды тұлғалар
есепке алу                        болып табылатын
(25.06.                           орман иелері
03ж. N 31-г)
33  0610275  Өндіретін,     1-ПМ      тоқсан.  Кәсіпорындар, балық
өңдейтін және            дық      аулайтын коллективтер
өндірістік
рефрижератор.
лық флотты және
аулау құралда.
рын пайдалану
туралы есеп
(28.10.
92ж. N 129)
34  0610285  Ағаш кескен     4-лх     жылына   Ормандар және жануар.
жерлердегі               бір рет  лар әлемін қорғау
қалдықтар және                    мекемелері, орман
жаратын жерлер.                   және биоресурстар
ді тазалау                        жөніндегі облыстық
туралы есеп                       аумақтық басқарма
(11.11.
92ж. N 131)
35  0610286  Орман дақылда.  8-лх     жылына   Ормандар және жануар.
рымен жұмыс              бір рет  лар әлемін қорғау
және орманды                      мекемелері
қалпына келтіру
туралы есеп
(11.11.
92ж. N 131)
36  0610287  Алдағы кезең    13-лх    жылына   Ормандар және жануар.
үшін бөлінген            бір рет  лар әлемін қорғау
ағаш кесу қорын                   мекемелері, облыстық,
дайындау және                     аумақтық орман және
алдын ала беру,                   биоресурстар басқар.
оның тұқымдық                     масы
құрамы мен
тауарлық
құрылымы
туралы есеп
(11.11.
92ж. N 131)
37  0610288  Бірлестік       17-лх    жылдық   Аймақтық орман
берген ағаш                       тұқымдары станциялары
және бұта
тұқымдарының
егіндік сапасы
туралы есеп
(11.11.
92ж. N 131)
38  0610290  Өнім жеткізу    1-пс     айлық   1. Ормандар және
туралы есеп    (орман)           жануарлар әлемін
(11.11.                          қорғау мекемелері
92ж. N 131)
2. Орман және био.
ресурстар жөніндегі
облыстық аумақтық
басқарма
39  0610291  Кәсіпорынның    1-П      тоқсан.
(бірлестіктің) (алдын    дық
өндірістік      ала)
бағдарламала.
рының көрсет.
кіштерін
тоқсанның
айлары бойынша
бөлу (11.11.
92ж. N 131)
40  0610292  Орман өрттері   1-өрт    он күн.  1. Ормандар және
туралы есеп     (орман)  дік      жануарлар әлемін
(11.11.                           қорғау мекемелері
92ж. N 131)
2. Орман және био.
ресурстар жөніндегі
облыстық аумақтық
басқарма
41  0610293  Ағаштарды       3-лх     1 және   Ормандар және жануар.
күтіп-баптау             3-тоқ.   лар әлемін қорғау
үшін және                санда    мекемелері
санитарлық
мақсатта кесу
туралы есеп
(11.11.
92ж. N 131)

42   0610294  Отчет о производстве и   16-лх  квар-  1. Учреждения
реализации основных             таль-  по охране ле-
видов сельскохозяйствен-        ная    сов и живот-
ной и побочной лесной                  ного мира
продукции и их перера-
ботке (11.11.92 г.
N 131)
2. Областное
территориаль-
ное управление
по лесу и
биоресурсам
43   0610295  Отчет о лесонарушениях   5-лес- полу-  1. Учреждения
(11.11.92 г. N 131)      хоз    годо-  по охране ле-
вая    сов и живот-
ного мира
2. Областное
территориаль-
ное управление
по лесу и
биоресурсам
44   0610296  Отчет о выполнении плана ЛД     квар-  Учреждения по
отпуска леса и поступле-        таль-  охране лесов и
ния лесного дохода              ная    животного ми-
(11.11.92 г. N 131)                    ра, областное
территориаль-
ное управление
по лесу и био-
ресурсам
45   0610669  Отчет о деятельности     1-2    квар-  1. Предприятия
рыбного хозяйства        ДРХ    таль-  (рыболовные,
(13.09.00 г. N 51)              ная    рыбоводные хо-
зяйства)
2. Террито-
риальный орган
Комитета рыбного
хозяйства
46   0610123  Отчет о заборе и подаче  1-вх   квар-  Эксплуатацион-
воды по магистральным    (вода  таль-  ные организа-
водопроводам             питье- ная    ции
(6.07.92 г. N 107)       вая)
47   0610125  Отчет о заборе и подаче  1-вх   месяч- Управления во-
воды по оросительным            ная    дохозяйствен-
системам (6.07.92 г.                   ных систем,
N 107)                                 подающие воду
для сельскохо-
зяйственных
нужд на обслу-
живаемую
территорию
48   0610126  Отчет об использовании   2-ТП   годо-  1. Предприя-
воды (20.10.97 г. N 64)  (вод-  вая    тия, организа-
хоз)          ции, исполь-
зующие воду
для нужд сель-
ского хозяй-
ства
2. Другие
предприятия и
организации,
осуществляющие
водопользова-
ние
49   0610626  Отчет о платежах за      1      месяч- Водопользо-
пользование поверхност-  (вода) ная    ватели
ными водными ресурсами
(20.10.97 г. N 64)
50            Отчет о рыбоводстве      1-РХ   полу-  1. Предприя-
годо-  тия, рыбовод-
вая    ные хозяйства
2. Террито-
риальный орган
Комитета рыбного
хозяйства
Министерства
сельского
хозяйства
-------------------------------------------------------------------
(Продолжение таблицы)
-------------------------------------------------------------------
N  !        Адрес представления        !     Срок представления
п/п!                                   !
-------------------------------------------------------------------
1 !                 7                 !             8
-------------------------------------------------------------------
1   Районным территориальным управле-   5 числа после отчетного
ниям Министерства сельского         периода
хозяйства РК
2   Районным территориальным управле-   5 числа после отчетного
ниям Министерства сельского         периода
хозяйства РК
3   Районным территориальным управле-   5 числа после отчетного
ниям Министерства сельского         периода
хозяйства РК
4   Районным территориальным управле-   5 числа после отчетного
ниям Министерства сельского         периода
хозяйства РК
5   Районным территориальным управле-   5 числа после отчетного
ниям Министерства сельского         периода
хозяйства РК
6   Районным территориальным управле-   5 числа после отчетного
ниям Министерства сельского         периода
хозяйства РК
7   Районным территориальным управле-   5 числа после отчетного
ниям Министерства сельского         периода
хозяйства РК
8   Районным территориальным управле-   1, 10, 20 числа каждого
ниям Министерства сельского         месяца
хозяйства РК
9   Районному (городскому) террито-     7, 17, 27 числа каждого
риальному управлению Министерства   месяца
сельского хозяйства РК
10  Районным территориальным управле-   1 и 15 числа июня, июля,
ниям Министерства сельского         августа и сентября
хозяйства РК
11  Районным территориальным управле-   1, 10, 20 числа каждого
ниям Министерства сельского         месяца
хозяйства РК
12  Районным территориальным управле-   1 числа после отчетного
ниям Министерства сельского         периода
хозяйства РК
13  Областному территориальному         7, 17, 27 числа каждого
управлению Министерства сельского   месяца
хозяйства РК
14  Областному территориальному         8, 18, 28 числа каждого
управлению Министерства сельского   месяца
хозяйства РК
15  Областному территориальному         8, 18, 28 числа каждого
управлению Министерства сельского   месяца
хозяйства РК
16  Областному территориальному         8, 18, 28 числа каждого
управлению Министерства сельского   месяца
хозяйства РК
17  Районному (городскому) террито-     до 2 числа после
риальному подразделению             отчетного периода
уполномоченного государственного
органа в области ветеринарии
18  Районному (городскому) террито-     2 числа после
риальному подразделению             отчетного периода
уполномоченного государственного
органа в области ветеринарии
19  Районному (городскому) террито-     5 числа после
риальному подразделению             отчетного периода
уполномоченного государственного
органа в области ветеринарии
20  Районному (городскому) террито-     5 числа после
риальному подразделению             отчетного периода
уполномоченного государственного
органа в области ветеринарии
21  Районному (городскому) террито-     2 числа после
риальному подразделению             отчетного периода
уполномоченного государственного
органа в области ветеринарии
22  Районному (городскому) террито-     2 числа после
риальному подразделению             отчетного периода
уполномоченного государственного
органа в области ветеринарии
23  Районному (городскому) террито-     2 числа после
риальному подразделению             отчетного периода
уполномоченного государственного
органа в области ветеринарии
24  Областному (городскому) террито-    5 числа после отчетного
риальному подразделению уполномо-   периода
ченного государственного органа в
области ветеринарии
25  Областному (городскому) террито-    5 числа после отчетного
риальному подразделению уполномо-   периода
ченного государственного органа в
области ветеринарии
26  Районному (городскому) террито-     2 числа после
риальному подразделению             отчетного периода
уполномоченного государственного
органа в области ветеринарии
27  Районному (городскому) террито-     2 числа после
риальному подразделению             отчетного периода
уполномоченного государственного
органа в области ветеринарии
28  Уполномоченному государственному    5 числа после отчетного
органу в области ветеринарии        периода
29  Областному (городскому) террито-    2 числа после отчетного
риальному подразделению уполномо-   периода
ченного государственного органа в
области ветеринарии

42  0610294  Ауыл шаруашылық 16-лх    тоқсан.  1. Ормандар және
және қосалқы             дық      жануарлар әлемін
орман өнімінің                    қорғау мекемелері
негізгі түрле.
рін өндіру мен
өткізу және
оларды қайта
өңдеу туралы
есеп (11.11.
92ж. N 131)
2. Орман және биоре.
сурстар жөніндегі
облыстық аумақтық
басқарма
43  0610295  Орман тәртібін  5-орман  жарты    1. Ормандар және
бұзушылықтар    шаруашы. жылдық   жануарлар әлемін
туралы есеп     лығы              қорғау мекемелері
(11.11.
92ж. N 131)
2. Орман және био.
ресурстар жөніндегі
облыстық аумақтық
басқарма
44  0610296  Ағаш босату     ЛД       тоқсан.  Ормандар және жануар.
және орман               дық      лар әлемін қорғау
табысының түсу                    мекемелері, орман
жоспарының                        және биоресурстар
орындалуы                         жөніндегі облыстық
туралы есеп                       аумақтық басқарма
(11.11.
92ж. N 131)
45  0610669  Балық шаруашы.  1-2      тоқсан.  1. Кәсіпорындар
лығының қызметі ДРХ      дық      (балық аулау, балық
туралы (13.09.                    өсіру шаруашылықтары)
00ж. N 51)
2. Ауыл шаруашылығы
министрлігі Балық
шаруашылығы
комитетінің аумақтық
органына
46  0610123  Магистралды су  1-вх     тоқсан.  Пайдалану ұйымдары
құбырларымен    (ауыз    дық
су алу және     су)
жіберу туралы
есеп (6.07.
92ж. N 107)
47  0610125  Суландыру жүйе. 1 вх     айлық    Өз аумағындағы ауыл
лері арқылы                       шаруашылығы мұқтаж.
су алу және                       дары үшін су беретін
жіберу туралы                     су шаруашылығы жүйе.
есеп (6.07.                       лерінің басқармасы
92ж. N 107)
48  0610126  Су пайдалану    2-ТП     жылдық   1. Суды ауыл шаруашы.
туралы есеп     (су ша.           лығының мұқтажы үшін
(20.10.         руашы.            пайдаланатын кәсіп.
97ж. N 64)      лығы)             орындар, ұйымдар
2. Су пайдаланатын
басқа да кәсіпорындар
мен ұйымдар
49  0610626  Жер үстіндегі   1 (су)   айлық    Су пайдаланушылар
су ресурста.
рын пайдалан.
ғаны үшін
төлемдер туралы
есеп (20.10.
97ж. N 64)
50           Балық өсіру     1-РХ     жарты    1. Кәсіпорындар,
туралы есеп              жылдық   балық шаруашылықтары
2. Ауыл шаруашылығы
министрлігі Балық
шаруашылығы
комитетінің аумақтық
органына
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-----------------------------------------------
7                    8
-----------------------------------------------
1   ҚР Ауыл шаруашылығы    есепті кезеңнен
министрлігінің аудан.  кейінгі 5-күні
дық аумақтық
басқармасы
2   ҚР Ауыл шаруашылығы    есепті кезеңнен
министрлігінің аудан.  кейінгі 5-күні
дық аумақтық
басқармасы
3   ҚР Ауыл шаруашылығы    есепті кезеңнен
министрлігінің аудан.  кейінгі 5-күні
дық аумақтық
басқармасы
4   ҚР Ауыл шаруашылығы    есепті кезеңнен
министрлігінің аудан.  кейінгі 5-күні
дық аумақтық
басқармасы
5   ҚР Ауыл шаруашылығы    есепті кезеңнен
министрлігінің аудан.  кейінгі 5-күні
дық аумақтық
басқармасы
6   ҚР Ауыл шаруашылығы    есепті кезеңнен
министрлігінің аудан.  кейінгі 5-күні
дық аумақтық
басқармасы
7   ҚР Ауыл шаруашылығы    есепті кезеңнен
министрлігінің аудан.  кейінгі 5-күні
дық аумақтық
басқармасы
8   ҚР Ауыл шаруашылығы    әр айдың 1, 10,
министрлігінің аудан.  20-күндері
дық аумақтық
басқармасы
9   ҚР Ауыл шаруашылығы    әр айдың 7, 17,
министрлігінің аудан.  27-күндері
дық (қалалық)аумақтық
басқармасы
10  ҚР Ауыл шаруашылығы    маусым, шілде,
министрлігінің аудан.  тамыз және
дық аумақтық           қыркүйектің 1
басқармасы             және 15-күндері
11  ҚР Ауыл шаруашылығы    әр айдың 1, 10,
министрлігінің аудан.  20-күндері
дық аумақтық
басқармасы
12  ҚР Ауыл шаруашылығы    есепті кезеңнен
министрлігінің аудан.  кейінгі 1-күндері
дық аумақтық
басқармасы
13  ҚР Ауыл шаруашылығы    әр айдың 7, 17,
министрлігінің аудан.  27-күндері
дық аумақтық
басқармасы
14  ҚР Ауыл шаруашылығы    әр айдың 8, 18,
министрлігінің аудан.  28-күндері
дық аумақтық
басқармасы
15  ҚР Ауыл шаруашылығы    әр айдың 8, 18,
министрлігінің аудан.  28-күндері
дық аумақтық
басқармасы
16  ҚР Ауыл шаруашылығы    әр айдың 8, 18,
министрлігінің аудан.  28-күндері
дық аумақтық
басқармасы
17  Ветеринария саласын.   есепті кезеңнен
дағы уәкілетті мемле.  кейінгі 2 күнге
кеттік органның        дейін
аудандық (қалалық)
аумақтық бөлімшесі
18  Ветеринария саласын.   есепті кезеңнен
дағы уәкілетті мемле.  кейінгі 2 күні
кеттік органның
аудандық (қалалық)
аумақтық бөлімшесі
19  Ветеринария саласын.   есепті кезеңнен
дағы уәкілетті мемле.  кейінгі 5-күні
кеттік органның
аудандық (қалалық)
аумақтық бөлімшесі
20  Ветеринария саласын.   есепті кезеңнен
дағы уәкілетті мемле.  кейінгі 5-күні
кеттік органның
аудандық (қалалық)
аумақтық бөлімшесі
21  Ветеринария саласын.   есепті кезеңнен
дағы уәкілетті мемле.  кейінгі 2-күні
кеттік органның
аудандық (қалалық)
аумақтық бөлімшесі
22  Ветеринария саласын.   есепті кезеңнен
дағы уәкілетті мемле.  кейінгі 2-күні
кеттік органның
аудандық (қалалық)
аумақтық бөлімшесі
23  Ветеринария саласын.   есепті кезеңнен
дағы уәкілетті мемле.  кейінгі 2-күні
кеттік органның
аудандық (қалалық)
аумақтық бөлімшесі
24  Ветеринария саласын.   есепті кезеңнен
дағы уәкілетті мемле.  кейінгі 5-күні
кеттік органның
аудандық (қалалық)
аумақтық бөлімшесі
25  Ветеринария саласын.   есепті кезеңнен
дағы уәкілетті мемле.  кейінгі 5-күні
кеттік органның
аудандық (қалалық)
аумақтық бөлімшесі
26  Ветеринария саласын.   есепті кезеңнен
дағы уәкілетті мемле.  кейінгі 2-күні
кеттік органның
аудандық (қалалық)
аумақтық бөлімшесі
27  Ветеринария саласын.   есепті кезеңнен
дағы уәкілетті мемле.  кейінгі 2-күні
кеттік органның
аудандық (қалалық)
аумақтық бөлімшесі
28  Ветеринария саласын.   есепті кезеңнен
дағы уәкілетті мемле.  кейінгі 5-күні
кеттік орган
29  Ветеринария саласын.   есепті кезеңнен
дағы уәкілетті мемле.  кейінгі 2-күні
кеттік органның
аудандық (қалалық)
аумақтық бөлімшелері

30  1. Областному территориальному      1. 15 января
управлению по лесу и биоресурсам
2. Казахскому лесоустроительному    2. не позднее 25 января
предприятию и областным органам
статистики
3. Комитету лесного, рыбного и      3. не позднее 15 февраля
охотничьего хозяйства
4. Агентству РК по статистике       4. не позднее 25 февраля
31  Комитету лесного, рыбного и         10 числа после отчетного
охотничьего хозяйства               периода
32  Уполномоченному органу              25 января
в области лесного хозяйства
33  Своей вышестоящей организации       3 числа после отчетного
периода
34  Своей вышестоящей организации       20 июня
35  Своей вышестоящей организации       10 ноября
36  Своей вышестоящей организации       5 октября
37  1. Республиканскому лесосеменному   10 января
учреждению
2. Обслуживаемым управлениям
38  1. Своей вышестоящей организации    1. до 4 числа после
отчетного периода
2. Своей вышестоящей организации    2. до 10 числа после
отчетного периода
39  Своей вышестоящей организации       представляют с данными на
предстоящий период за 15
дней до начала квартала
40  1. Областному территориальному      1. 9, 19, 29 числа с
управлению по лесу и биоресурсам    начала пожароопасного
сезона
2. Комитету лесного хозяйства       2. 10, 20, 30 числа с
начала пожароопасного
сезона
41  Своей вышестоящей организации       3 числа после отчетного
периода
42  1. Своей вышестоящей организации    1. до 10 числа после
отчетного периода
2. Своей вышестоящей организации    2. до 15 числа после
отчетного периода
43  1. Своей вышестоящей организации    1. 5 июля и 5 января по
состоянию на 1 июля и 1
января
2. Комитету лесного хозяйства       2. 12 июля и 12 января
44  Своей вышестоящей организации       3 числа после отчетного
периода
45  1. Территориальному органу          1. до 5 числа месяца,
Комитета рыбного хозяйства          следующего за отчетным
кварталом
2. Комитету рыбного хозяйства       2. до 15 числа месяца,
следующего за отчетным
кварталом
46  1. Соответствующему Бассейновому    3 числа после отчетного
водохозяйственному управлению       периода
(БВУ)
2. Местному органу налоговой
инспекции
47  1. Соответствующему Бассейновому    3 числа после отчетного
водохозяйственному управлению       периода
(БВУ)
2. Местному органу налоговой
инспекции
48  1. Своей вышестоящей организации:   1. 1 декабря
а) Соответствующему Бассейновому
водохозяйственному управлению
(БВУ), в ведении которого
находится учет использования
поверхностных и подземных вод;
б) При заборе подземных вод и
сбросах в подземные горизонты,
кроме того, территориальному
органу геологии и охраны недр;
в) Территориальному органу охраны
окружающей среды

30  1. Орман және биоре.   1. 15 қаңтар
сурстар жөніндегі
облыстық аумақтық
басқармалар
2. Қазақ орман өсіруді 2. 25 қаңтардан
жоспарлау кәсіпорны    кешіктірмей
мен облыстық статис.
тика органы
3. Орман, балық және   3. 15 ақпаннан
аңшылық шаруашылығы    кешіктірмей
комитеттері
4. ҚР Статистика       4. 25 ақпаннан
жөніндегі агенттігі    кешіктірмей
31  Орман, балық және      есепті кезеңнен
аңшылық шаруашылы.     кейінгі 10-күні
ғы комитеттері
32  Облыстағы орман        25 қаңтар
шаруашылығының
уәкілетті органы
33  Өзінен жоғары тұрған   есепті кезеңнен
ұйым                   кейінгі 3-күні
34  Өзінен жоғары тұрған   20 шілде
ұйым
35  Өзінен жоғары тұрған   10 қараша
ұйым
36  Өзінен жоғары тұрған   5 қазан
ұйым
37  1. Республикалық орман 10 қаңтар
тұқымдары мекемелері
2. Қызмет көрсетілетін
басқармалары
38  1. Өзінен жоғары       1. Есепті кезеңнен
тұрған ұйым            кейінгі 4-күнге
2. Өзінен жоғары       2. есепті кезеңнен
тұрған ұйым            кейінгі 10-күнге
39  Өзінен жоғары тұрған   тоқсан басталуға
ұйым                   15 күн қалғанда
алдағы кезеңнің
деректерімен
қоса табыс етеді
40  1. Орман және биоре.   1. Өрт қауіптілігі
сурстар жөніндегі      маусымы басталған.
облыстық аумақтық      нан 9, 19, 29
басқарма               күндер
2. Орман шаруашылығы   2. Өрт қауіптілігі
комитеті               маусымы басталған.
нан 10, 20, 30
күндер
41  Өзінен жоғары тұрған   есепті кезеңнен
ұйым                   кейінгі 3-күні
42  1. Өзінен жоғары       1. Есепті кезеңнен
тұрған ұйым            кейінгі 10-күнге
дейін
2. Өзінен жоғары       2. Есепті кезеңнен
тұрған ұйым            кейінгі 15-күнге
дейін
43  1. Өзінен жоғары       1. 1 шілде мен
тұрған ұйым            1 қаңтардағы
жағдай бойынша
5 шілде және 5
қаңтар
2. Орман шаруашылығы   2. 12 шілде мен
комитеті               12 қаңтар
44  Өзінен жоғары тұрған   есепті кезеңнен
ұйым                   кейінгі 3-күні
45  1. Ауыл шаруашылығы    1. Есепті тоқсаннан
министрлігі Балық      кейінгі айдың
шаруашылығы комите.    5-күніне дейін
тінің аумақтық
органына
2. Ауыл шаруашылығы    2. Есепті тоқсаннан
министрлігі Балық      кейінгі айдың
шаруашылығы комите.    15-күніне дейін
тінің аумақтық
органына
46  1. Тиісті Бассейндік   есепті кезеңнен
су шаруашылығы         кейінгі 3-күні
басқармасы (БСШБ)
2. Жергілікті салық
инспекциясы органы
47  1. Тиісті Бассейндік   есепті кезеңнен
су шаруашылық          кейінгі 3-күні
басқармасы (БСШБ)
2. Жергілікті салық
инспекциясы органы
48  1. Өзінен жоғары       1. 1 желтоқсан
тұрған ұйым:
а) жер үстіндегі және
жер астындағы судың
пайдаланудың есебін
жүргізетін тиісті
БСШБ;
б) сонымен қатар
аумақтық Геология
және жер қойнауын
қорғау органы жер
асты суын алғанда
және жер асты
қатарына жібергенде;
в) Қоршаған ортаны
қорғаудың аумақтық
органы

2. в адреса п. 1                    2. 10 января
49  1. Соответствующему Бассейновому    1. 15 числа после отчетного
водохозяйственному управлению          периода
(БВУ)
2. Налоговому органу по месту       2. 15 числа после отчетного
нахождения водопользователя            периода
50  1. Территориальному органу          1. 15 числа после
Комитета рыбного хозяйства              отчетного периода
Министерства сельского хозяйства
2. Комитету рыбного хозяйства       2.
Министерства сельского хозяйства
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N  !Код формы!Наименование формы, дата!Индекс!Перио-! Респондент
п/п! по ОКУД !и N нормативного акта об!формы !дич-  !
!         !      утверждении       !      !ность !
-------------------------------------------------------------------
1 !    2    !            3           !   4  !   5  !      6
-------------------------------------------------------------------
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
1    0610628  Парк воздушных судов и   D-1    годо-  Авиакомпании
персонал авиакомпаний,          вая
выполняющих регулярные
перевозки (17.11.97 г.
N 68)
2    0610629  Парк воздушных судов и   D-2    годо-  Авиакомпании
персонал эксплуатантов,         вая
выполняющих нерегулярные
перевозки (17.11.97 г.
N 68)
3    0610631  Финансовые данные по     EF-1   годо-  Авиакомпании
авиакомпаниям, выполняю-        вая
щим регулярные перевозки
(17.11.97 г. N 68)
4    0610630  Финансовая сводка по     EF-2   годо-  Авиакомпании
эксплуатантам, осущест-         вая
вляющим нерегулярные
перевозки (17.11.97 г.
N 68)
5    0610632  Воздушные перевозки по   C      годо-  Авиакомпании
этапам полета регулярные        вая
коммерческие перевозки
- международные полеты
(17.11.97 г. N 68)
6    0610633  Реестровый парк граждан- H      годо-  Авиакомпании
ских воздушных судов            вая
(17.11.97 г. N 68)
7    0610634  Авиационные происшествия G      годо-  Авиакомпании
(17.11.97 г. N 68)              вая
8    0610635  Перевозки нерегулярных   A-2    годо-  Авиакомпании
эксплуатантов                   вая
(17.11.97 г. N 68)
9    0610636  Финансовые данные по     J      годо-  Аэропортами
аэропортам (17.11.97 г.         вая
N 68)
10   0610637  Объем перевозок через    I      месяч- Аэропортами
аэропорт (17.11.97 г.           ная
N 68)
11   0610638  Статистические данные о  L      годо-  Авиапредприя-
движении на трассах при         вая    тия
использовании маршрут-
ного оборудования
(17.11.97 г. N 68)

2. 1-тармақтағы        2. 10 қаңтар
мекен-жайлар
49  1. Тиісті Бассейндік   1. Есепті кезеңнен
су шаруашылығы         кейінгі 15-күні
басқармасы (БСШБ)
2. Су пайдаланушы      2. Есепті кезеңнен
тұрған жердегі         кейінгі 15-күні
салық органы
50  1. Ауыл шаруашылығы    1. Есепті тоқсаннан
министрлігі Балық      кейінгі айдың
шаруашылығы комите.    15-күні
тінің аумақтық
органына
2. Ауыл шаруашылығы    2. Ауыл шаруашылығы
министрлігі Балық      министрлігі Балық
шаруашылығы комите.    шаруашылығы комите.
тінің аумақтық         тінің аумақтық
органына               органына
-----------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
1 !   2   !       3        !   4   !    5   !       6
--------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар                                   министрлігі
1   0610628  Әуе кемелері.   D-1      жылдық   Авиакомпаниялар
нің паркі және
ұдайы тасымал.
даумен шұғылда.
натын авиаком.
паниялардың
қызметкерлері
(17.11.
97ж. N 68)
2   0610629  Әуе кемелері.   D-2      жылдық   Авиакомпаниялар
нің паркі және
ұдайы тасымал.
даумен шұғылдан.
байтын пайда.
ланушы қызмет.
керлері (17.11.
97ж. N 68)
3   0610631  Ұдайы тасымал.  EF-1     жылдық   Авиакомпаниялар
даумен шұғыл.
данатын
авиакомпаниялар
бойынша қаржы.
лық деректер
(17.11.97ж.
N 68)
4   0610630  Тасымалдаумен   EF-2     жылдық   Авиакомпаниялар
ұдайы шұғыл.
данбайтын пайда.
ланушылар
бойынша қаржы.
лық мәлімет
(17.11.97ж.
N 68)
5   0610632  Ұшу кезеңдері   С        жылдық   Авиакомпаниялар
бойынша әуе
тасымалдауы,
ұдайы коммер.
циялық тасымал.
даулар-халық.
аралық ұшулар
(17.11.97ж.
N 68)
6   0610633  Азаматтық әуе   Н        жылдық   Авиакомпаниялар
кемелерінің
тізілімдік паркі
(17.11.97ж.
N 68)
7   0610634  Авиациялық      G        жылдық   Авиакомпаниялар
оқиғалар
(17.11.97ж.
N 68)
8   0610635  Ұдайы емес      А-2      жылдық   Авиакомпаниялар
пайдаланушы.
лардың тасымал.
даулары
(17.11.97ж.
N 68)
9   0610636  Әуежайлар       J        жылдық   Әуежайлар
бойынша қаржы.
лық деректер
(17.11.97ж.
N 68)
10  0610637  Әуежай арқылы   I        айлық    Әуежайлар
тасымалдаулар
көлемі (17.11.
97ж. N 68)
11  0610638  Маршруттық      L        жылдық   Авиакәсіпорындар
жабдықтарды
пайдаланған
кезде жолдар.
дағы қозғалыс
туралы статис.
тикалық
деректер
(17.11.97ж.
N 68)

12   0610639  Финансовые данные по     K      годо-  Авиапредприя-
маршрутным средствам            вая    тия
(17.11.97 г. N 68)
13   0610640  Начальный и конечный     В      квар-  Авиакомпании
пункты полета по всем           таль-
видам перевозок                 ная
(10.08.00 г. N 47)
14   0610642  Отчет об эффективности   2-ГА   квар-  Авиакомпании
использования воздушных         таль-
судов (10.08.00 г. N 47)        ная
15   0610701  Анализ бюджета государ-  3-ГА   квар-  Авиакомпании
ственных авиакомпаний    АК     таль-
(10.08.00 г. N 47)              ная
16   0610702  Анализ бюджета частных   3-ГА   квар-  Авиакомпании
авиакомпаний             АКЧ    таль-
(10.08.00 г. N 47)              ная
17   0610703  Анализ бюджета аэропор-  3-ГА   квар-  Аэропорты
тов (10.08.00 г. N 47)   АП     таль-
ная
18   0610704  Отчет о финансовых пока- 4-ГА   квар-  РГП "Казаэро-
зателях РГП "Казаэрона-         таль-  навигация"
вигация" (10.08.00 г.           ная
N 47)
19   0610705  Отчет по авиалиниям      5-ГА   квар-  Аэропорты
(10.08.00 г. N 47)              таль-
ная
20   0610706  Расшифровка кредиторской Т-1    квар-  Авиапред-
задолженности                   таль-  приятия
(10.08.00 г. N 47)              ная
21   0610707  Расшифровка дебиторской  Т-2    квар-  Авиапред-
задолженности                   таль-  приятия
(10.08.00 г. N 47)              ная
22   0610708  Отчет о финансово-       Т-3 АК месяч- Авиакомпании
производственной дея-           ная
тельности (10.08.00 г.
N 47)
23   0610709  Отчет о финансово-       Т-3 АП месяч- Аэропорты
производственной дея-           ная
тельности (10.08.00 г.
N 47)
24   0610710  Финансово-производст-    Т-3    месяч- Авиапред-
венные показатели        АК+АП  ная    приятия
(10.08.00 г. N 47)
25   0610711  Отчет о финансово-       Т-3    месяч- РГП "Казаэро-
производственной дея-    КАН    ная    навигация"
тельности РГП "Казаэро-
навигация"
(10.08.00 г. N 47)
26   0610712  Анализ количества само-  Т-4    месяч- РГП "Казаэро-
летовылетов из аэропор-  КАН    ная    навигация"
тов Республики Казахстан
(10.08.00 г. N 47)
27   0610713  Расшифровка международ-  Прило- месяч- РГП "Казаэро-
ных и внутренних чартер- жение  ная    навигация"
ных рейсов по пассажир-  к фор-
ским перевозкам авиаком- ме
паний Республики Казах-  Т-4
стан (10.08.00 г. N 47)  КАН
28   0610644  Отчет о перевозках воз-  А-1    квар-  Аэропорты
душным транспортом              таль-
(10.08.00 г. N 47)              ная
29   0610525  Отчет об авариях с су-   1-А    квар-  Территориаль-
дами внутреннего водного        таль-  ные Управления
и смешанного плавания на        ная    Комитета
внутренних судоходных                  транспортного
путях Республики Казах-                контроля
стан (29.12.01 г.                      Министерства
N 68-с)                                транспорта и
коммуникаций
Республики
Казахстан

12  0610639  Маршруттық      K        жылдық   Авиакәсіпорындар
құралдар
бойынша қаржы.
лық деректер
(17.11.97ж.
N 68)
13  0610640  Тасымалдаудың   В        тоқсан.  Авиакомпаниялар
барлық түрлері           дық
бойынша ұшудың
бастапқы және
соңғы пункттері
(10.08.00ж.
N 47)
14  0610642  Әуе кемелерін   2-ГА     тоқсан.  Авиакомпаниялар
пайдаланудың             дық
тиімділігі
туралы есеп
(10.08.00ж.
N 47)
15  0610701  Мемлекеттік     3-ГА АК  тоқсан.  Авиакомпаниялар
авиакомпания.            дық
лардың бюджетін
ажырату
(10.08.00ж.
N 47)
16  0610702  Жеке авиакомпа. 3-ГА АКЧ тоқсан.  Авиакомпаниялар
ниялардың                дық
бюджетін ажырату
(10.08.00ж.
N 47)
17  0610703  Әуежайлардың    3-ГА АП  тоқсан.  Әуежайлар
бюджетін ажырату         дық
(10.08.00ж.
N 47)
18  0610704  "Казаэронавига. 4-ГА     тоқсан.  "Казаэронавигация"
ция" РМК-нің             дық      РМК
қаржылық
көрсеткіштері
туралы есеп
(10.08.00ж.
N 47)
19  0610705  Авиа жолдары    5-ГА     тоқсан.  Әуежайлар
бойынша есеп             дық
(10.08.00ж.
N 47)
20  0610706  Кредиттік бере. Т-1      тоқсан.  Авиакәсіпорындар
шекті ажырату            дық
(10.08.00ж.
N 47)
21  0610707  Дебиторлық      Т-2      тоқсан.  Авиакәсіпорындар
берешекті                дық
ажырату (10.08.
00ж. N 47)
22  0610708  Қаржылық-өнді.  Т-3 АК   айлық    Авиакомпаниялар
рістік қызмет
туралы есеп
(10.08.00ж.
N 47)
23  0610709  Қаржылық-өнді.  Т-3 АП   айлық    Әуежайлар
рістік қызмет
туралы есеп
(10.08.00ж.
N 47)
24  0610710  Қаржылық-өнді.  Т-3      айлық    Авиакәсіпорындар
рістік көрсет.  АК+АП
кіштер
(10.08.00ж.
N 47)
25  0610711  "Казаэронавига. Т-3 КАН  айлық    "Казаэронавигация"
ция" РМК-нің                      РМК
қаржылық-өнді.
рістік қызметі
туралы есеп
(10.08.00ж.
N 47)
26  0610712  Қазақстан      Т-4 КАН   айлық    "Казаэронавигация"
Республикасы.                     РМК
ның әуежайлары.
нан ұшқан
ұшақтардың
санын ажырату
(10.08.00ж.
N 47)
27  0610713  Қазақстан       Т-4 КАН   айлық    "Казаэронавигация"
Республикасы.   нысанына           РМК
ның авиакомпа.  қосымша
нияларының
жолаушылар
тасымалдау.
лары бойынша
халықаралық
және ішкі
чартер рейстерін
ажырату (10.08.
00ж. N 47)
28  0610644  Әуе көлігімен   А-1      тоқсан.  Әуежайлар
тасымалдау               дық
туралы есеп
(10.08.00ж.
N 47)
29  0610525  Қазақстан       1-А      тоқсан.  Қазақстан
Республикасының          дық      Республикасының
кеме жүретін                      Көлік және
ішкі жолдарын.                    коммуникациялар
дағы ішкі су                      министрлігі
және аралас                       Көліктік бақылау
жүзу кемелерінің                  комитетінің аумақтық
апаттары туралы                   басқармалары
есеп (29.12.
01ж. N 68-с)

30   0610138  Отчет о продукции и      12-    месяч- Судовладельцы
услугах внутреннего      внутр. ная    и частные
водного транспорта       вод           предпринима-
общего пользования       (гр.          тели, занятые
(29.12.01 г. N 68-с)     пасс.)        на перевозках
грузов и
пассажиров
31   0610102  Отчет по ремонту и озе-  43-шос месяч- РГКП "Казах-
ленению автомобильных    (дор)  ная    автодорог"
дорог республиканского,  Каз
местного значения
(1.07.92 г. N 104)
32   0610103  Отчет по социальной      1-СЗ   полу-  Предприятия и
защите работников               годо-  организации
(1.07.92 г. N 104)              вая    транспортно-
годо-  коммуникацион-
вая    ного комплекса
33   0610001  Отчет о финансовом сос-  Прило- месяч- Производствен-
тоянии предприятия       жение  ная    ные объедине-
(организации)            к ф.N         ния (комбина-
(10.04.92 г. N 48)       43-шос        ты), дорстрой-
(дор)         тресты, управ-
ления автодо-
рог, предприя-
тия, организа-
ции
-------------------------------------------------------------------
(Продолжение таблицы)
-------------------------------------------------------------------
N  !        Адрес представления        !     Срок представления
п/п!                                   !
-------------------------------------------------------------------
1 !                 7                 !             8
-------------------------------------------------------------------
1   Министерству транспорта и           20 числа после отчетного
коммуникаций Республики Казахстан   периода
2   Министерству транспорта и           20 числа после отчетного
коммуникаций Республики Казахстан   периода
3   Министерству транспорта и           20 числа после отчетного
коммуникаций Республики Казахстан   периода
4   Министерству транспорта и           20 числа после отчетного
коммуникаций Республики Казахстан   периода
5   Министерству транспорта и           20 числа после отчетного
коммуникаций Республики Казахстан   периода
6   Министерству транспорта и           20 числа после отчетного
коммуникаций Республики Казахстан   периода
7   Министерству транспорта и           20 числа после отчетного
коммуникаций Республики Казахстан   периода
8   Министерству транспорта и           20 числа после отчетного
коммуникаций Республики Казахстан   периода
9   Министерству транспорта и           20 числа после отчетного
коммуникаций Республики Казахстан   периода
10  Министерству транспорта и           20 числа после отчетного
коммуникаций Республики Казахстан   периода
11  Министерству транспорта и           20 числа после отчетного
коммуникаций Республики Казахстан   периода
12  Министерству транспорта и           20 числа после отчетного
коммуникаций Республики Казахстан   периода
13  Комитету гражданской авиации        15 числа после отчетного
Министерства транспорта и           периода
коммуникаций Республики Казахстан
14  Комитету гражданской авиации        25 числа после отчетного
Министерства транспорта и           периода
коммуникаций Республики Казахстан
15  Комитету гражданской авиации        25 числа после отчетного
Министерства транспорта и           периода
коммуникаций Республики Казахстан
16  Комитету гражданской авиации        25 числа после отчетного
Министерства транспорта и           периода
коммуникаций Республики Казахстан
17  Комитету гражданской авиации        25 числа после отчетного
Министерства транспорта и           периода
коммуникаций Республики Казахстан
18  Комитету гражданской авиации        25 числа после отчетного
Министерства транспорта и           периода
коммуникаций Республики Казахстан
19  Комитету гражданской авиации        25 числа после отчетного
Министерства транспорта и           периода
коммуникаций Республики Казахстан
20  Комитету гражданской авиации        25 числа после отчетного
Министерства транспорта и           периода
коммуникаций Республики Казахстан
21  Комитету гражданской авиации        до 25 числа после отчетного
Министерства транспорта и           периода
коммуникаций Республики Казахстан
22  Комитету гражданской авиации        25 числа после отчетного
Министерства транспорта и           периода
коммуникаций Республики Казахстан
23  Комитету гражданской авиации        25 числа после отчетного
Министерства транспорта и           периода
коммуникаций Республики Казахстан
24  Комитету гражданской авиации        25 числа после отчетного
Министерства транспорта и           периода
коммуникаций Республики Казахстан
25  Комитету гражданской авиации        10 числа после отчетного
Министерства транспорта и           периода
коммуникаций Республики Казахстан
27  Комитету гражданской авиации        10 числа после отчетного
Министерства транспорта и           периода
коммуникаций Республики Казахстан
28  Комитету гражданской авиации        15 числа после отчетного
Министерства транспорта и           периода
коммуникаций Республики Казахстан
29  Комитету гражданской авиации        10 числа после отчетного
Министерства транспорта и           периода (годовую - 20
коммуникаций Республики Казахстан   февраля)
30  Министерству транспорта и           5 числа после отчетного
коммуникаций Республики Казахстан   периода
31  Министерству транспорта и           3 числа после отчетного
коммуникаций Республики Казахстан   периода
32  Министерству транспорта и           до 10 числа после отчетного
коммуникаций Республики Казахстан   периода
33  Министерству транспорта и           3 числа после отчетного
коммуникаций Республики Казахстан   периода
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N  !Код формы!Наименование формы, дата!Индекс!Перио-! Респондент
п/п! по ОКУД !и N нормативного акта об!формы !дич-  !
!         !      утверждении       !      !ность !
-------------------------------------------------------------------

30  0610138  Жалпы пайдала.  12-ішкі  айлық    Жүктер мен жолаушы.
нудағы ішкі су  су (аза.          лар тасымалдайтын
көлігінің       маттық,           кеме иелері мен жеке
өнімдері мен    жолаушы)          кәсіпкерлер
қызметтері
туралы есеп
(29.12.01ж.
N 68-с)
31  0610102  Республикалық   43-шос   айлық    "Қазақавтожол" РМКК
және жергілікті (жол)
маңызы бар      Каз
автомобиль жол.
дарын жөндеу
және көгалдан.
дыру туралы есеп
(1.07.92ж.
N 104)
32  0610103  Қызметкерлерді  1-СЗ     жарты-   Көлік-коммуникация
әлеуметтік               жылдық,  кешенінің кәсіпорын.
қорғау бойынша           жылдық   дары мен ұйымдары
есеп (1.07.92ж.
N 104)
33  0610001  Кәсіпорынның    ф.N 43-  айлық    Өндірістік бірлестік.
(ұйымның) қар.  шос(жол           тер (комбинаттар),
жылық жай-      нысанына)         жол-құрылыс трестері,
күйі туралы     қосымша           автожол басқармалары,
есеп                              кәсіпорындар,
(10.04.92ж.                       ұйымдар
N 48)
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-----------------------------------------------
7                    8
-----------------------------------------------
1   Қазақстан Республика.  есепті кезеңнен
сының Көлік және       кейінгі 20-күні
коммуникациялар
министрлігі
2   Қазақстан Республика.  есепті кезеңнен
сының Көлік және       кейінгі 20-күні
коммуникациялар
министрлігі
3   Қазақстан Республика.  есепті кезеңнен
сының Көлік және       кейінгі 20-күні
коммуникациялар
министрлігі
4   Қазақстан Республика.  есепті кезеңнен
сының Көлік және       кейінгі 20-күні
коммуникациялар
министрлігі
5   Қазақстан Республика.  есепті кезеңнен
сының Көлік және       кейінгі 20-күні
коммуникациялар
министрлігі
6   Қазақстан Республика.  есепті кезеңнен
сының Көлік және       кейінгі 20-күні
коммуникациялар
министрлігі
7   Қазақстан Республика.  есепті кезеңнен
сының Көлік және       кейінгі 20-күні
коммуникациялар
министрлігі
8   Қазақстан Республика.  есепті кезеңнен
сының Көлік және       кейінгі 20-күні
коммуникациялар
министрлігі
9   Қазақстан Республика.  есепті кезеңнен
сының Көлік және       кейінгі 20-күні
коммуникациялар
министрлігі
10  Қазақстан Республика.  есепті кезеңнен
сының Көлік және       кейінгі 20-күні
коммуникациялар
министрлігі
11  Қазақстан Республика.  есепті кезеңнен
сының Көлік және       кейінгі 20-күні
коммуникациялар
министрлігі
12  Қазақстан Республика.  есепті кезеңнен
сының Көлік және       кейінгі 20-күні
коммуникациялар
министрлігі
13  Азаматтық авиация      есепті кезеңнен
комитетінің авиация.   кейінгі 15-күні
лық уәкілетті органы
14  Азаматтық авиация      есепті кезеңнен
комитетінің авиация.   кейінгі 25-күні
лық уәкілетті органы
15  Азаматтық авиация      есепті кезеңнен
комитетінің авиация.   кейінгі 25-күні
лық уәкілетті органы
16  Азаматтық авиация      есепті кезеңнен
комитетінің авиация.   кейінгі 25-күні
лық уәкілетті органы
17  Азаматтық авиация      есепті кезеңнен
комитетінің авиация.   кейінгі 25-күні
лық уәкілетті органы
18  Азаматтық авиация      есепті кезеңнен
комитетінің авиация.   кейінгі 25-күні
лық уәкілетті органы
19  Азаматтық авиация      есепті кезеңнен
комитетінің авиация.   кейінгі 25-күні
лық уәкілетті органы
20  Азаматтық авиация      есепті кезеңнен
комитетінің авиация.   кейінгі 25-күні
лық уәкілетті органы
21  Азаматтық авиация      есепті кезеңнен
комитетінің авиация.   кейінгі 25-күнге
лық уәкілетті органы   дейін
22  Азаматтық авиация      есепті кезеңнен
комитетінің авиация.   кейінгі 25-күні
лық уәкілетті органы
23  Азаматтық авиация      есепті кезеңнен
комитетінің авиация.   кейінгі 25-күні
лық уәкілетті органы
24  Азаматтық авиация      есепті кезеңнен
комитетінің авиация.   кейінгі 25-күні
лық уәкілетті органы
25  Азаматтық авиация      есепті кезеңнен
комитетінің авиация.   кейінгі 25-күні
лық уәкілетті органы
26  Азаматтық авиация      есепті кезеңнен
комитетінің авиация.   кейінгі 10-күні
лық уәкілетті органы
27  Азаматтық авиация      есепті кезеңнен
комитетінің авиация.   кейінгі 10-күні
лық уәкілетті органы
28  Азаматтық авиация      есепті кезеңнен
комитетінің авиация.   кейінгі 15-күні
лық уәкілетті органы
29  Қазақстан Республика.  есепті кезеңнен
сының Көлік және       кейінгі 10-күні
коммуникациялар        (жылдық - 20
министрлігі Көліктік   ақпанда)
бақылау комитетінің
басқармасы
30  Қазақстан Республика.  есепті кезеңнен
сының Көлік және       кейінгі 5-күні
коммуникациялар
министрлігі
31  Қазақстан Республика.  есепті кезеңнен
сының Көлік және       кейінгі 3-күні
коммуникациялар
министрлігі
32  Қазақстан Республика.  есепті кезеңнен
сының Көлік және       кейінгі 10-күнге
коммуникациялар        дейін
министрлігі
33  Қазақстан Республика.  есепті кезеңнен
сының Көлік және       кейінгі 3-күні
коммуникациялар
министрлігі
-----------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------

1 !    2    !            3           !   4  !   5  !      6
-------------------------------------------------------------------
Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан
1    0610617  Отчет по ввозу иностран- 1-ИР   квар-  1. Работода-
ной рабочей силы в              таль-  тели, привле-
Республику Казахстан и          ная    кающие на ра-
вывозу рабочей силы из                 боту иностран-
Республики Казахстан                   ную рабочую
за границу                             силу в Респуб-
(28.11.00 г. N 57-с)                   лику Казах-
стан, а также
юридические и
физические ли-
ца, имеющие
лицензии на
деятельность,
связанную с
привлечением
иностранной
рабочей силы в
РК и вывозом
рабочей силы
из РК за гра-
ницу
2. Областные
уполномоченные
органы по воп-
росам занятос-
ти
3. Информа-
ционно-анали-
тический центр
Министерства
труда и
социальной
защиты населе-
ния Республики
Казахстан
2    0610530  Сведения о скрытой       3-ТН   месяч- 1. Работода-
безработице (28.11.00 г.        ная    тели
N 57-с)                                2. Районные
(городские)
уполномоченные
органы по воп-
росам занятос-
ти
3. Областные
уполномоченные
органы по воп-
росам занятос-
ти
4. Информа-
ционно-анали-
тический центр
МТСЗ
3    0610191  Отчет о назначении и     1-со-  квар-  1. Областные
выплате пенсий и пособий бес    таль-  Департаменты
(26.06.01 г. N 23-с)            ная    Министерства
труда и
социальной
защиты насе-
ления
2. Министер-
ство труда и
социальной
защиты населе-
ния Респуб-
лики Казахстан
4    0610182  Отчет дома-интерната     3-со-  годо-  1. Дома-ин-
для престарелых и инва-  бес    вая    тернаты, проф-
лидов (26.12.94 г. N 81)               техучилища-
интернаты и
др. дома для
проживания
престарелых и
инвалидов
2. Областные
управления
труда, заня-
тости и
социальной
защиты населе-
ния
5    0610183  Отчет детского дома-     4-со-  годо-  1. Детские
интерната (26.12.94 г.   бес    вая    дома-интер-
N 81)                                  наты для инва-
лидов
2. Областные
управления
труда, заня-
тости и
социальной
защиты населе-
ния
6    0610672  Отчет по домам интерна-  5-со-  годо-  1. Областные
там для престарелых и    бес    вая    (городские)
инвалидов, детским                     управления
домам-интернатам                       труда, заня-
(28.06.99 г. N 36)                     тости и со-
циальной за-
щиты населения
2. Министерст-
во труда и
социальной за-
щиты населения
РК

1 !   2   !       3        !   4   !    5   !       6
--------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау
министрлігі
1   0610617  Қазақстан       1-ИР     тоқсан.  1. Қазақстан Респу.
Республикасына           дық      бликасында жұмыс
шетелден жұмыс                    істеуге шетелдің
күшін әкелу                       жұмыс күшін тартатын
және Қазақстан                    жұмыс берушілер,
Республикасынан                   сондай-ақ ҚР-нан
жұмыс күшін                       жұмыс күшін жіберу
жіберу туралы                     және ҚР-на шетелдің
есеп (28.11.                      жұмыс күшін тартуға
00ж. N 57-с)                      байланысты қызмет.
терде лицензиясы бар
заңды және жеке
тұлғалар
2. Жұмыспен қамту
мәселелері жөніндегі
облыстық уәкілетті
органдар
3. Қазақстан Респу.
бликасының Еңбек
және халықты әлеумет.
тік қорғау министрлі.
гінің ақпараттық-
талдау орталығы
2   0610530  Жасырын         3-ТН     айлық    1. Жұмыс берушілер
жұмыссыздық
туралы
мәліметтер
(28.11.
00ж. N 57-с)                      2. Жұмыспен қамту
мәселелері жөніндегі
аудандық (қалалық)
уәкілетті органдар
3. Жұмыспен қамту
мәселелері жөніндегі
облыстық уәкілетті
органдар
4. ҚР Еңбек және
халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
Ақпараттық-талдау
орталығы
3   0610191  Зейнетақы мен   1-әлеу.  тоқсан.  1. ҚР Еңбек және
жәрдемақыны     меттік   дық      халықты әлеуметтік
тағайындау және қамсыз.           қорғау министрлігінің
төлеу туралы    дандыру           облыстық департамент.
есеп (26.06.01ж.                  тері
N 23-с)
2. Қазақстан
Республикасының Еңбек
және халықты әлеумет.
тік қорғау
министрлігі
4   0610182  Қарттар мен     3-әлеу.  жылдық   1. Қарттар мен мүге.
мүгедектерге    меттік            дектердің тұруына
арналған        қамсыз.           арналған интернат-үй.
интернат-үйлер. дандыру           лер, кәсіптік техни.
дің есебі                         калық училище-интер.
(26.12.94ж.                       наттары және басқадай
N 81)                             үйлер
2. Облыстық еңбек,
жұмыспен қамту және
халықты әлеуметтік
қорғау басқармасы
5   0610183  Балалар үйлері  4-әлеу.  жылдық   1. Балалар үйі- мүге.
- интернаттар.  меттік            дектерге арналған
дың есебі       қамсыз.           интернаттар
(26.12.94ж.     дандыру
N 81)
2. Облыстық еңбек,
жұмыспен қамту
және халықты әлеумет.
меттiк қорғау
басқармасы
6   0610672  Қарттар мен     5-әлеу.  жылдық   1. Облыстық (қалалық)
мүгедектерге    меттік            еңбек, жұмыспен
арналған        қамсыз.           қамту және халықты
интернат        дандыру           әлеуметтiк қорғау
үйлері, бала.                     басқармасы
лар үйлері-
интернаттар
туралы есеп
(28.06.99ж.
N 36)                             2. ҚР Еңбек және ха.
лықты әлеуметтiк
қорғау министрлiгi

7    0610673  Отчет о социальной       6-со-  полу-  1. Районные,
помощи одиноким преста-  бес    годо-  городские уп-
релым и нетрудоспособным        вая    равления тру-
гражданам (28.06.99 г.                 да, занятости
N 36)                                  и социальной
защиты населе-
ния, дома-
интернаты,
территориаль-
ные центры
2. Областные
управления
труда и
социальные за-
щиты населения
3. Министерст-
во труда и
социальной за-
щиты населения
Республики
Казахстан
8    0610186  Отчет о работе отделов   7      годо-  1. Отделы МСЭ
медико-социальной экс-          вая    Департаментов
пертизы (5.12.00 г.                    Министерства
N 58-с)                                труда и со-
циальной защи-
ты населения
Республики
Казахстан по
областям и в
гг. Алматы и
Астана
2. Департамен-
ты Министерст-
ва труда и со-
циальной защи-
ты населения
РК по областям
и гг. Алматы и
Астана
3. Министерст-
во труда и
социальной за-
щиты населения
Республики
Казахстан
9    0610749  Отчет о численности      2-соц  квар-  1. Районные
получателей специальных         таль-  отделы труда,
государственных пособий         ная    занятости
и суммах назначенных им
месячных пособий
(26.06.01 г. N 23-с)
2. Областные,
г. Астаны,
г. Алматы уп-
равления (де-
партаменты)
труда, заня-
тости и со-
циальной за-
щиты населения
10   0610181  Отчет о численности      3-соц  полу-  1. Областные
получателей пенсий и            годо-  Департаменты
пособий и суммах назна-         вая    Министерства
ченных им месячных                     труда и со-
пенсий и пособий                       циальной за-
(26.06.01 г. N 23-с)                   щиты населения
2. Министерст-
во труда и
социальной за-
щиты населения
Республики
Казахстан
11   0608027  Отчет о численности      1-т    месяч- 1. Районные
обратившихся за трудовым (тру-  ная    (городские)
посредничеством          доуст-        уполномоченные
(01.08.01 г. N 51-с)     рой-          органы по воп-
ство)         росам занятос-
ти
2. Областные
уполномоченные
органы по воп-
росам занятос-
ти
3. Информа-
ционно-анали-
тический центр
Министерства
труда и
социальной
защиты населе-
ния Республики
Казахстан
12   0610674  Отчет о численности      3-т    месяч- 1. Районные
обратившихся за трудовым (тру-  ная    (городские)
посредничеством в част-  доуст-        частные агент-
ное агентство занятости  рой-          ства занятости
(01.08.01 г. N 51-с)     ство)
2. Областные
уполномоченные
органы по воп-
росам занятос-
ти

7   0610673  Жалғыз басты    6-әлеу.  жарты    1. Аудандық, қалалық
қарттар мен     меттік   жылдық   еңбек, жұмыспен қамту
еңбекке қабі.   қамсыз.           және халықты әлеумет.
летсіз азамат.  дандыру           тiк қорғау басқарма.
тарға әлеумет.                    сы, интернат-үйлері,
тік көмек                         аумақтық орталықтар
туралы есеп
(28.06.99ж.
N 36)                             2. Облыстық еңбек
және халықты
әлеуметтiк қорғау
басқармасы
3. ҚР Еңбек және
халықты әлеуметтiк
қорғау министрлiгi
8   0610186  Медициналық-    7        жылдық   1. Қазақстан
әлеуметтік                        Республикасы Еңбек
экспертиза                        және халықты
бөлімінің                         әлеуметтiк қорғау
жұмысы туралы                     министрлiгiнiң
есеп (5.12.                       облыстар бойынша
00ж. N 58-с)                      және Алматы, Астана
қалалары Департамен.
тiнiң МӘЭ бөлiмi
2. ҚР Еңбек және
халықты әлеуметтiк
қорғау министрлiгiнiң
облыстар бойынша
және Алматы, Астана
қалаларының
Департаментi
3. ҚР Еңбек және
халықты
әлеуметтiк қорғау
министрлiгi
9   0610749  Арнаулы         2-соц    тоқсан.  1. Аудандық еңбек,
мемлекеттік              дық      жұмыспен қамту бөлiмi
жәрдемақы
алатындардың
саны мен
оларға тағайын.
далған айлық
жәрдемақының
сомасы туралы
есеп (26.06.
01ж. N 23-с)
2. Облыстық, Астана
және Алматы қалала.
рының еңбек, жұмыс.
пен қамту және
халықты әлеуметтiк
қорғау басқармалары
(департаменттерi)
10  0610181  Зейнетақы мен   3-соц    жарты    1. ҚР Еңбек және
жәрдемақы                жылдық   халықты әлеуметтiк
алатындардың                      қорғау министрлiгiнiң
саны және                         облыстық департамент.
оларға тағайын.                   тері
далған айлық
зейнетақы мен                     2. Қазақстан Респуб.
жәрдемақының                      ликасы Еңбек және
сомасы туралы                     халықты әлеуметтік
есеп (26.06.                      қорғау министрлігі
01ж. N 23-с)
11  0608027  Еңбек делдал.     1-т    айлық    1. Аудандық (қалалық)
дылығына        (жұмысқа          жұмыспен қамту мәсе.
өтініш           орна.            лелері жөніндегі
бергендердің     ластыру)         уәкілетті органдар
саны туралы
есеп (01.08.
01ж. N 51-с)                      2. Облыстық жұмыспен
қамту мәселелері
жөніндегі уәкілетті
органдар
3. ҚР Еңбек
және халықты
әлеуметтік қорғау
министрлігінің
ақпараттық-талдау
орталығы
12  0610674  Жұмыспен          3-т    айлық    1. Аудандық (қалалық)
қамтитын жеке   (жұмысқа          жұмыспен қамтудың
агенттіктің      орна.            жеке агенттігі
еңбек делдал.    ластыру)
дылығына өтініш
бергендердің
саны туралы
есеп (01.08.
01ж. N 51-с)                      2. Облыстық жұмыспен
қамту мәселелері
жөніндегі уәкілетті
органдар

3. Информа-
ционно-анали-
тический центр
Министерства
труда и
социальной
защиты населе-
ния Республики
Казахстан
13   0610527  Отчет о рынке труда и    2-Т    квар-  1. Районные
социальной поддержке     (рынок таль-  (городские)
безработных в Республике труда) ная    уполномоченные
Казахстан (01.08.01 г.                 органы по воп-
N 51-с)                                росам занятос-
ти
2. Областные
уполномоченные
органы
3. Информа-
ционно-анали-
тический центр
Министерства
труда и
социальной
защиты населе-
ния Республики
Казахстан
14   0610790  Отчет о назначении       2-АСП  месяч- 1. Районные
и выплате государственной (ад-  ная    (городские)
адресной социальной      ресная        уполномоченные
помощи (29.01.03 г.      со-           органы со-
N 1-г)                   циаль-        циальной защи-
ная           ты населения
по-           2. Областные,
мощь)         гг. Астана и
Алматы
уполномоченные
органы
социальной
защиты
населения
3. Министерст-
во труда и
социальной
защиты
населения
Республики
Казахстан
15   0610789  Отчет о назначении       2-АСП  квар-  1. Районные
и выплате государственной (ад-  таль-  (городские)
адресной социальной      ресная ная    уполномоченные
помощи (29.01.03 г.      со-           органы со-
N 1-г)                   циаль-        циальной защи-
ная           ты населения
по-           2. Областные,
мощь)         гг. Астана и
Алматы
уполномоченные
органы
социальной
защиты
населения
3. Министерст-
во труда и
социальной
защиты
населения
Республики
Казахстан
16   0610788  Отчет о назначении       3-жи-  квар-  1. Районные
и выплате жилищной       лищная таль-  (городские)
помощи (29.01.03 г.      помощь ная    уполномоченные
N 1-г)                                 органы со-
циальной защи-
ты населения
2. Областные,
гг. Астана и
Алматы
уполномоченные
органы
социальной
защиты
населения
3. Министерст-
во труда и
социальной
защиты
населения
Республики
Казахстан
17   0610787  Отчет о назначении       2-     квар-  1. Районные
и выплате материального  мате-  таль-  (городские)
обеспечения на детей-    риаль- ная    уполномоченные
инвалидов, воспитываю-   ное           органы со-
щихся и обучающихся      обес-         циальной защи-
на дому (29.01.03 г.     пече-         ты населения
N 1-г)                   ние           2. Областные,
гг. Астана и
Алматы
уполномоченные
органы
социальной
защиты
населения
3. Министерст-
во труда и
социальной
защиты
населения
Республики
Казахстан
-------------------------------------------------------------------
(Продолжение таблицы)
-------------------------------------------------------------------
N  !        Адрес представления        !     Срок представления
п/п!                                   !
-------------------------------------------------------------------
1 !                 7                 !             8
-------------------------------------------------------------------
1   1. Областному, гг. Астаны и         1. 5 числа после отчетного
Алматы уполномоченным органам по    периода
вопросам занятости

3. ҚР Еңбек
және халықты
әлеуметтік қорғау
министрлігінің
ақпараттық-талдау
орталығы
13  0610527  Қазақстан       2-Т      тоқсан.  1. Аудандық (қалалық)
Республикасын.  (еңбек   дық      жұмыспен қамту мәсе.
дағы еңбек      тоқсан.           лелері жөніндегі
рыногы және     дық               уәкілетті органдары
жұмыссыздарды   рыногы)
әлеуметтік
қолдау туралы
есеп (01.08.
01ж. N 51-с)                      2. Облыстық уәкілетті
органдар
3. ҚР Еңбек
және халықты
әлеуметтік қорғау
министрлігінің
ақпараттық-талдау
орталығы
14  0610790  Мемлекеттік     1-АӘК    айлық    1. Аудандық (қалалық)
атаулы әлеу.    (атаулы           жұмыспен қамту мәсе.
меттік көмекті  әлеумет.          лелері жөніндегі
тағайындау және тік               уәкілетті органдары
төлеу туралы    көмек)
есеп (29.01.
03ж. N 1-г)                       2. Облыстық, Астана
және Алматы қалала.
рындағы халықты
әлеуметтік қорғау
жөніндегі уәкілетті
органдары
3. ҚР Еңбек
және халықты
әлеуметтік қорғау
министрлігі
15  0610789  Мемлекеттік     1-АӘК    тоқсан.  1. Аудандық (қалалық)
атаулы әлеу.    (атаулы  дық      жұмыспен қамту мәсе.
меттік көмекті  әлеумет.          лелері жөніндегі
тағайындау және тік               уәкілетті органдары
төлеу туралы    көмек)
есеп (29.01.
03ж. N 1-г)                       2. Облыстық, Астана
және Алматы қалала.
рындағы халықты
әлеуметтік қорғау
жөніндегі уәкілетті
органдары
3. ҚР Еңбек
және халықты
әлеуметтік қорғау
министрлігі
16  0610788  Тұрғын үйге     3-тұрғын тоқсан.  1. Аудандық (қалалық)
көмекті тағай.  үйге     дық      халықты әлеуметтік
ындау және      көмек             қорғау жөніндегі
төлеу туралы                      уәкілетті органдары
есеп
(29.01.
03ж. N 1-г)                       2. Облыстық, Астана
және Алматы қалала.
рындағы халықты
әлеуметтік қорғау
жөніндегі уәкілетті
органдары
3. Қазақстан Респуб.
ликасының Еңбек және
халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
17  0610787  Үйде тәрбие.    2-мате.  тоқсан.  1. Аудандық (қалалық)
ленетін және    риалдық  дық      халықты әлеуметтік
оқитын мүге.    қамсыз.           қорғау жөніндегі
дек-балаларға   дандыру           уәкілетті органдары
материалдық
қамсыздандыруды
тағайындау және
төлеу (29.01.
03ж. N 1-г)                       2. Облыстық, Астана
және Алматы қалала.
рындағы халықты
әлеуметтік қорғау
жөніндегі уәкілетті
органдары
3. Қазақстан Респуб.
ликасының Еңбек және
халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
--------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-----------------------------------------------
7                       8
-----------------------------------------------
1   1. Облыстық, Астана    1. Есепті кезеңнен
және Алматы қалала.    кейінгі 5-күні
рындағы жұмыспен
қамту мәселелері
жөніндегі уәкілетті
органдар

2. Информационно-аналитическому     2. 15 числа после отчетного
центру Министерства труда и         периода
социальной защиты населения
Республики Казахстан
3. Агентству РК по статистике       3. 25 числа после отчетного
периода
2   1. Районным (городским) уполномо-   1. до 25 числа
ченным органам по вопросам          отчетного периода
занятости
2. Областным уполномоченным         2. до 30 числа
органам по вопросам занятости       отчетного периода
3. Информационно-аналитическому     3. 4 числа после
центру МТСЗ                         отчетного периода
4. Агентству РК по статистике       4. 6 числа после отчетного
периода
3   1. а) Министерству труда и          1. 25 числа месяца,
социальной защиты населения         следующего после месяца
Республики Казахстан                выплаты
б) Областным Управлениям
статистики
2. Агентству РК по статистике       2. на 65 день после
отчетного периода
4   1. Областным управлениям труда,     1. 5 января
занятости и социальной защиты
населения
2. Министерству и статорганам       2. 16 января
на местах
5   1. Областным управлениям труда,     1. 5 января
занятости и социальной защиты
населения
2. Министерству и статорганам       2. 16 января
на местах
6   1. a) Министерству труда и          1. 16 января
социальной защиты населения РК
б) Областным (городским)
Управлениям статистики
2. Агентству Республики Казахстан   2. 10 февраля
по статистике
7   1. Областным управлениям труда и    5 января. 5 июля
социальной защиты населения
2. а) Министерству труда и          2. 15 января.
социальной защиты населения            15 июля
Республики Казахстан
б) Областным Управлениям
статистики
3. Агентству РК по статистике       1 февраля. 1 августа
8   1. Департаментам Министерства       1. 5 января
труда и социальной защиты
населения РК по областям и
гг. Алматы и Астана
2. Министерству труда и социальной  2. 20 января
защиты населения Республики
Казахстан и статистическому органу
на местах
3. Агентству РК по статистике       3. 5 февраля
9   1. Областным Управлениям труда и    1. 5 числа после отчетного
социальной защиты населения         периода
2. Областным департаментам          2. 15 числа после
Министерства труда и социальной     отчетного периода
защиты населения
10  1 а) Министерству труда и           1. а) 10 февраля
социальной защиты населения            и 10 августа
Республики Казахстан
б) Обл(гор) Управлениям статистики     б) 15 февраля и
15 августа
2. Агентству РК по статистике       2. 5 марта и 5 сентября
11  1. Областному уполномоченному       1. 2 числа после отчетного
органу по вопросам занятости        периода
2. Информационно-аналитическому     2. 4 числа после отчетного
центру Министерства труда и         периода
социальной защиты населения
Республики Казахстан
3. Агентству РК по статистике       3. 6 числа после отчетного
периода
12  1. Областному уполномоченному       1. 2 числа после отчетного
органу по вопросам занятости        периода
2. Информационно-аналитическому     2. 4 числа после отчетного
центру Министерства труда и         периода
социальной защиты населения
Республики Казахстан
3. Агентству РК по статистике       3. 6 числа после отчетного
периода
13  1. Областному уполномоченному       1. 10 числа после
органу по вопросам занятости        отчетного периода
2. Информационно-аналитическому     2. 15 числа после отчетного
центру Министерства труда и         периода
социальной защиты населения
Республики Казахстан
3. Агентству РК по статистике       3. 30 числа после отчетного
периода
14  1. Областным, гг. Астана и          1. 2 числа после
Алматы уполномоченным органам       отчетного периода
социальной защиты населения
2. Министерству труда и социальной  2. 5 числа после отчетного
защиты населения Республики         периода
Казахстан
3. Агентству Республики Казахстан   3. на 9 день после отчетного
по статистике                       периода
15  1. Областным, гг. Астана и          1. 15 числа месяца, следую-
Алматы уполномоченным органам       щего после месяца
социальной защиты населения         выплаты
2. Министерству труда и социальной  2. 25 числа после отчетного
защиты населения Республики         периода
Казахстан
3. Агентству Республики Казахстан   3. на 75 день после отчет-
по статистике                       ного периода
16  1. Областным, гг. Астана и          1. 15 числа месяца, следую-
Алматы уполномоченным органам       щего после месяца
социальной защиты населения         выплаты
2. Министерству труда и социальной  2. 25 числа после отчетного
защиты населения Республики         периода
Казахстан
3. Агентству Республики Казахстан   3. на 75 день после отчет-
по статистике                       ного периода
17  1. Областным, гг. Астана и          1. 15 числа месяца, следую-
Алматы уполномоченным органам       щего после месяца
социальной защиты населения         выплаты
2. Министерству труда и социальной  2. 25 числа после отчетного
защиты населения Республики         периода
Казахстан
3. Агентству Республики Казахстан   3. на 75 день после отчет-
по статистике                       ного периода
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
N  !Код формы!Наименование формы, дата!Индекс!Перио-! Респондент
п/п! по ОКУД !и N нормативного акта об!формы !дич-  !
!         !      утверждении       !      !ность !
-------------------------------------------------------------------

2. Қазақстан           2. Есепті кезеңнен
Республикасы Еңбек     кейінгі 15-күні
және халықты әлеумет.
тiк қорғау министрлi.
гiнің ақпараттық-
талдау орталығы
3. ҚР Статистика       3. Есепті кезеңнен
жөніндегі агенттігі    кейінгі 25-күні
2   1. Жұмыспен қамту      1. Есепті кезеңнен
мәселелері жөніндегі   кейінгі 25-күнге
аудандық (қалалық)     дейін
уәкілетті органдар
2. Жұмыспен қамту      2. Есепті кезеңдегі
мәселелері жөніндегі   30-күнге дейін
облыстық уәкілетті
органдар
3. Қазақстан           3. Есепті кезеңнен
Республикасы Еңбек     кейінгі 4-күні
және халықты әлеу.
меттік қорғау
министрлігі Ақпарат.
тық-талдау орталығы
4. ҚР Статистика       4. Есепті кезеңнен
жөніндегі агенттігі    кейінгі 6-күні
3   1. а) Қазақстан        1. Төленген айдан
Республикасының        кейінгі айдың
Еңбек және халықты     25-күні
әлеуметтiк қорғау
министрлiгi
б) Облыстық статис.
тика басқармалары
2. ҚР Статистика       2. Есепті кезеңнен
жөніндегі агенттігі    кейінгі 65-күні
4   1. Облыстық еңбек,     1. 5 қаңтар
жұмыспен қамту және
халықты әлеуметтік
қорғау басқармасы
2. Министрлік және     2. 16 қаңтар
жергілікті жердегі
статорган
5   1. Облыстық еңбек,     1. 5 қаңтар
жұмыспен қамту және
халықты әлеуметтік
қорғау басқармасы
2. Министрлік және     2. 16 қаңтар
жергілікті жердегі
статорган
6   1. а) ҚР Еңбек және    1. 16 қаңтар
халықты әлеуметтiк
қорғау министрлiгi
б) Облыстық (қалалық)
Статистика басқармасы
2. Қазақстан           2. 10 ақпан
Республикасының
Статистика жөніндегі
агенттігі
7   1. Облыстық еңбек,     5 қаңтар
және халықты           5 шілде
әлеуметтік қорғау
басқармасы
2. а) ҚР Еңбек және    2. 15 қаңтар
халықты әлеуметтiк     15 шілде
қорғау министрлiгi
б) Облыстық Статистика
басқармасы
3. Қазақстан           1 ақпан
Республикасының        1 тамыз
Статистика жөніндегі
агенттігі
8   1. ҚР Еңбек және       1. 5 қаңтар
халықты әлеуметтік
қорғау министрлігінің
облыстар бойынша
және Алматы, Астана
қалаларының
Департаменті
2. Қазақстан           2. 20 қаңтар
Республикасының Еңбек
және халықты әлеумет.
тік қорғау министрлігі
және жергілікті
статистикалық органы
3. Қазақстан           3. 5 ақпан
Республикасының
Статистика жөніндегі
агенттігі
9   1. Облыстық еңбек      1. Есепті кезеңнен
және халықты әлеумет.  кейінгі 5-күні
тік қорғау басқармасы
2. ҚР Еңбек және       2. Есепті кезеңнен
халықты әлеуметтік     кейінгі 15-күні
қорғау министрлігінің
облыстық департамент.
тері
10  1. а) ҚР Еңбек және    1. а) 10 ақпан
халықты әлеуметтiк     және 10 тамыз
қорғау министрлiгi
б) Облыстық Статистика б) 15 ақпан және
басқармасы             15 тамыз
2. Қазақстан           2. 5 наурыз
Республикасының        және 5 қыркүйек
Статистика жөніндегі
агенттігі
11  1. Облыстық жұмыспен   1. Есепті кезеңнен
қамту мәселелері       кейінгі 2-күні
жөніндегі уәкілетті
органдар
2. Қазақстан           2. Есепті кезеңнен
Республикасы Еңбек     кейінгі 4-күні
және халықты
әлеуметтік қорғау
министрлігінің
ақпараттық-талдау
орталығы
3. Қазақстан           3. Есепті кезеңнен
Республикасының        кейінгі 6-күні
Статистика жөніндегі
агенттігі
12  1. Облыстық жұмыспен   1. Есепті кезеңнен
қамту мәселелері       кейінгі 2-күні
жөніндегі уәкілетті
органдар
2. Қазақстан           2. Есепті кезеңнен
Республикасы Еңбек     кейінгі 4-күні
және халықты
әлеуметтік қорғау
министрлігінің
ақпараттық-талдау
орталығы
3. Қазақстан           3. Есепті кезеңнен
Республикасының        кейінгі 6-күні
Статистика жөніндегі
агенттігі
13  1. Облыстық жұмыспен   1. Есепті кезеңнен
қамту мәселелері       кейінгі 10-күні
жөніндегі уәкілетті
органдар
2. Қазақстан           2. Есепті кезеңнен
Республикасы Еңбек     кейінгі 15-күні
және халықты
әлеуметтік қорғау
министрлігінің
ақпараттық-талдау
орталығы
3. Қазақстан           3. Есепті кезеңнен
Республикасының        кейінгі 30-күні
Статистика жөніндегі
агенттігі
14  1. Облыстық, Астана    1. Есепті кезеңнен
және Алматы қалала.    кейінгі 2-күні
рындағы халықты
әлеуметтік қорғау
жөніндегі уәкілетті
органдары
2. Қазақстан           2. Есепті кезеңнен
Республикасы Еңбек     кейінгі 5-күні
және халықты
әлеуметтік қорғау
министрлігі
3. Қазақстан           3. Есепті кезеңнен
Республикасының        кейінгі 9-күні
Статистика жөніндегі
агенттігі
15  1. Облыстық, Астана    1. Төленген айдан
және Алматы қалала.    кейінгі келесі
рындағы халықты        айдың 15-күні
әлеуметтік қорғау
жөніндегі уәкілетті
органдары
2. Қазақстан           2. Есепті кезеңнен
Республикасы Еңбек     кейінгі 25-күні
және халықты
әлеуметтік қорғау
министрлігі
3. Қазақстан           3. Есепті кезеңнен
Республикасының        кейінгі 75-күні
Статистика жөніндегі
агенттігі
16  1. Облыстық, Астана    1. Төленген айдан
және Алматы қалала.    кейінгі келесі
рындағы халықты        айдың 15-күні
әлеуметтік қорғау
жөніндегі уәкілетті
органдары
2. Қазақстан           2. Есепті кезеңнен
Республикасы Еңбек     кейінгі 25-күні
және халықты
әлеуметтік қорғау
министрлігі
3. Қазақстан           3. Есепті кезеңнен
Республикасының        кейінгі 75-күні
Статистика жөніндегі
агенттігі
17  1. Облыстық, Астана    1. Төленген айдан
және Алматы қалала.    кейінгі келесі
рындағы халықты        айдың 15-күні
әлеуметтік қорғау
жөніндегі уәкілетті
органдары
2. Қазақстан           2. Есепті кезеңнен
Республикасы Еңбек     кейінгі 25-күні
және халықты
әлеуметтік қорғау
министрлігі
3. Қазақстан           3. Есепті кезеңнен
Республикасының        кейінгі 75-күні
Статистика жөніндегі
агенттігі
-----------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------

1 !    2    !            3           !   4  !   5  !      6
-------------------------------------------------------------------
Министерство финансов Республики Казахстан
1    0610784  Отчет о результатах      прива- квар-  Территориаль-
приватизации государст-  тиза-  таль-  ные комитеты
венной собственности     ция    ная    государствен-
(11.04.02 г. N 12-г)                   ного имущества
и приватиза-
ции, департа-
менты (управ-
ления) комму-
нальной собст-
венности
2    0610619  Отчет об основных пока-  1-ДУ   квар-  1. Предприятия
зателях деятельности     (квар- таль-  и организации,
предприятий (организа-   таль-  ная    являющиеся
ций), переданных во      ная)          юридическими
внешнее и доверительное                лицами, пере-
управление (7.08.97 г.                 данными во
N 45)                                  внешнее и до-
верительное
управление
2. Областные
управления
экономики и
территориаль-
ные комитеты
государствен-
ного имущества
и приватизации
3    0610016  Отчет о суммах поступле- 1-Н    месяч- 1. Налоговые
ний налогов и платежей в        ная    комитеты по
бюджет (01.08.01 г.                    районам, горо-
N 48-с)                                дам и районам
в городах
2. Налоговые
комитеты по
областям и по
гг. Астана,
Алматы
4    0610017  Отчет о результатах      2-Н    квар-  1. Налоговые
контрольной работы нало-        таль-  комитеты по
говых органов                   ная    районам,
(12.03.02 г. N 4-г)                    городам и
районам в
городах
2. Налоговые
комитеты, по
областям и по
гг. Астана,
Алматы
-------------------------------------------------------------------
(Продолжение таблицы)
-------------------------------------------------------------------
N  !        Адрес представления        !     Срок представления
п/п!                                   !
-------------------------------------------------------------------
1 !                 7                 !             8
-------------------------------------------------------------------
1   Комитету государственного           5 числа после отчетного
имущества и приватизации            периода
2   1. Областным управлениям экономики  1. до 10 числа после
и территориальным комитетам         отчетного периода
государственного имущества и
приватизации
2. Комитету государственного        2. до 15 числа после
имущества и приватизации            отчетного периода
Министерства финансов РК
3   1. Своей вышестоящей организации    1. до 2 числа после
отчетного периода
2. Своей вышестоящей организации    2. до 3 числа после
отчетного периода
4   1. Своей вышестоящей организации    1. до 10 числа после
отчетного периода
2. Своей вышестоящей организации    2. 15 числа после
отчетного периода
-------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
N  !Код формы!Наименование формы, дата!Индекс!Перио-! Респондент
п/п! по ОКУД !и N нормативного акта об!формы !дич-  !
!         !      утверждении       !      !ность !
-------------------------------------------------------------------
1 !    2    !            3           !   4  !   5  !      6
-------------------------------------------------------------------
Министерство энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан

1 !   2   !       3        !   4   !    5   !       6
--------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
1   0610784  Мемлекеттік     Жекеше.  тоқсан.  Мемлекеттік мүлік
меншікті же.    лендіру  дық      және жекешелендіру
кешелендірудің                    аумақтық комитетте.
нәтижелері                        рі, коммуналдық
туралы есеп                       меншік департамент.
(11.04.02 ж.                      тері басқармалары
N 12-г)
2   0610619  Сыртқы және     1-ДУ     тоқсан.  1. Сыртқы және
сенімді басқа.  (тоқ.    дық      сенімді басқаруға
руға табыс      сандық)           табыс етілген
етілген кәсі.                     заңды тұлға болып
порындар (ұй.                     табылатын кәсіпо.
ымдардың) қыз.                    рындар мен ұйымдар
меттерінің не.
гізгі көрсет.
кіштері туралы
есеп (7.08.97
ж. N 45)
2. Экономиканың
облыстық басқар.
малары мен Мемле.
кеттік мүлік және
жекешелендірудің
аумақтық комитеттері
3   0610016  Бюджетке        1-Н      айлық    1. Аудандар, қала.
түскен                            лар және қаладағы
салықтар мен                      аудандар бойынша
төлемдердің                       салық комитеттері
сомасы тура.                      2. Облыстар және
лы есеп                           Астана, Алматы
(01.08.01 ж.                      қалалары бойынша
N 48-с)                          салық комитеттері
4   0610017  Салық орган.    2-Н    тоқсандық  1. Аудандар, қала.
дарының бақылау                   лар және қаладағы
жұмыстарының                      аудандар бойынша
нәтижелері                        салық комитеттері
туралы есебі                      2. Облыстар және
(12.03.02 ж.                      Астана, Алматы
N 4-г)                            қалалары бойынша
салық комитеттері
------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-----------------------------------------------
7                       8
-----------------------------------------------
1      Мемлекеттік мүлік   Есепті кезеңнен
және жекешелендіру  кейінгі 5-күні
комитеті
2      1. Экономиканың     1. Есепті кезеңнен
облыстық басқарма.  кейінгі 10-күнге
лары мен Мемлекет.  дейін
тік мүлік және
жекешелендірудің
аумақтық комитеті
2. ҚР Қаржы         2. Есепті кезеңнен
министрлігінің      кейінгі 15-күнге
Мемлекеттік мүлік   дейін
және жекешелендіру
комитеті
3      1. Өзінен жоғары    1. Есепті кезеңнен
тұрған ұйым         кейінгі 2-күнге
дейін
2. Өзінен жоғары    2. Есепті кезеңнен
тұрған ұйым         кейінгі 3-күнге
дейін
4      1. Өзінен жоғары    1. Есепті кезеңнен
тұрған ұйым         кейінгі 10-күнге
дейін
2. Өзінен жоғары    1. Есепті кезеңнен
тұрған ұйым         кейінгі 15-күн
------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық                               ресурстар министрлігі

1    0610177  Отчет о выполненных      01-МГ  месяч- Организации,
объемах работ по геоло-         ная    занимающиеся
гическим исследованиям и               государствен-
охране недр за счет                    ным геологи-
средств республиканского               ческим изуче-
бюджета (05.12.96 г.                   нием недр
N 49)
Территориаль-
ные управления
охраны и ис-
пользования
недр
2    0610814  Отчет о выполнении        1-ЛКУ квар-  1. Недрополь-
лицензионных/контрактных        таль-  зователь
условий Недропользова-          ная
телями (твердые полезные
ископаемые) (30.07.03 г.
N 41-г)
2. ТУО и ИН
3    0610815  Отчет о выполнении        2-ЛКУ квар-  1. Недрополь-
лицензионных/контрактных        таль-  зователь
условий Недропользова-          ная
телями (углеводородное
сырье) (30.07.03 г.
N 41-г)
2. ТУО и ИН
4    0610816  Отчет о выполнении       3-ЛКУ  квар-  1. Недрополь-
лицензионных/контрактных        таль-  зователь
условий недропользовате-        ная
лями (подземные воды,
лечебные грязи)                        2. ТУО и ИН
(30.07.03 г. N 41-г)
5    0610817  Отчет о выполнении       4-ЛКУ  квар-  1. Недрополь-
лицензионных/контрактных        таль-  зователь
условий недропользовате-        ная
лями (операции, не
связанные с добычей
полезных ископаемых)
(30.07.03 г. N 41-г)
2. ТУО и ИН
6    0610175  Отчетный баланс по запа- 6-гр    годо- 1. Недрополь-
сам нефти, газа, конден- (нефть, вая   зователи
сата и попутных          газ,
компонентов (14.12.00 г. кон-
N 60-с)                  ден-
сат)
2. Террито-
риальные уп-
равления по
охране и ис-
пользованию
недр
3. Министерст-
во энергетики
и минеральных
ресурсов РК
7    0610172  Отчет о фонде структур   03-гр  годо-  Предприятия,
для поисков нефти и газа        вая    экспедиции,
(22.07.92 г. N 111)                    производствен-
ные объедине-
ния
8    0610747  Отчетный баланс запасов  5-ГР   годо-  Недропользова-
полезных ископаемых             вая    тели
(18.01.01 г. N 3-с)
9    0610748  Отчетный баланс запасов  5-ГР    годо- Недропользова-
угля и горючих сланцев   (уголь) вая   тели
(18.01.01 г. N 3-с)
10   0610739  Отчет о добыче жидкости  ДЖ     месяч- Нефтегазодобы-
и нефти (29.12.00 г.            ная    вающие пред-
N 62-с)                                приятия
11   0610740  Отчет о выполнении орга- ЗИМ    сезон- Нефтегазодобы-
низационно-технических          ная    вающие пред-
мероприятий по подготов-               приятия

1   0610177  Жер қойнауын    01-МГ    айлық    Жер қойнауын мемле.
геологиялық                       кеттік геологиялық
зерттеу және                      зерттеумен шұғылда.
қорғау жөнін.                     натын ұйымдар
дегі жұмыстың
республикалық                     Жер қойнауын қорғау
бюджет қаржысы                    және пайдалану ау.
есебінен орын.                    мақтық басқармалары
далғаны туралы
есеп (05.12.96
ж. N 49)
2   0610814  Жер (қатты      1-ЛКУ    тоқсан.  1. Жер қойнауын
пайдалы қазба.           дық      пайдаланушы
лар) қойнауын
пайдаланушы.
лардың лицен.
зиялық/өзара
шарт жағдайла.
рын орындағаны
туралы есеп
(30.07.03 ж.
N 41-г)
2. ЖҚҚ және ПАБ
3   0610815  Жер қойнауын    2-ЛКУ    тоқсан.  1. Жер қойнауын
(көмірсутекті            дық      пайдаланушы
шикізат) пайда.
ланушылардың
лицензиялық/
өзара шарт
жағдайларын
орындағаны
туралы есеп
(30.07.03 ж.
N 41-г)
2. ЖҚҚ және ПАБ
4   0610816  Жер қойнауын    3-ЛКУ    тоқсан.  1. Жер қойнауын
(жер асты су.            дық      пайдаланушы
лары, шипалы
балшықтар)
пайдаланушы.
лардың лицен.
зиялық/өзара
шарт жағдайла.
рын орындағаны
туралы есеп
(30.07.03 ж.
N 41-г)
2. ЖҚҚ және ПАБ
5   0610817  Жер қойнауын    4-ЛКУ    тоқсан.  1. Жер қойнауын
(пайдалы                 дық      пайдаланушы
қазбаларды
өндіруге
байланыссыз
операциялар)
пайдаланушы.
лардың лицен.
зиялық/өзара
шарт жағдайла.
рын орындағаны
туралы есеп
(30.07.03 ж.
N 41-г)
2. ЖҚҚ және ПАБ
6   0610175  Мұнай, газ,      6-гр    жылдық   1. Жер қойнауын
конденсат және   (мұнай,          пайдаланушы
ілеспе компо.    газ,
ненттер қорлары  конден.
жөніндегі есепті сат)
теңгерім
(14.12.00 ж.
N 60-с)
2. Жер қойнауын
қорғау және пайдала.
нудың аумақтық
басқармалары
3. Энергетика және
минералдық ресурстар
министрлігі
7   0610172  Мұнай мен газ   03-гр    жылдық   Кәсіпорындар,
іздестіру                         экспедициялар,
құрылымдарының                    өндірістік
қоры туралы                       бірлестіктер
есеп (22.07.92
ж. N 111)
8   0610747  Пайдалы қазба.  5-ГР     жылдық   Жер қойнауын
лар запастары.                    пайдаланушы
ның есептік
теңгерімі
(18.01.01 ж.
N 3-с)
9   0610748  Көмір мен       5-ГР     жылдық   Жер қойнауын
жанар тақта     (көмір)           пайдаланушы
тас қорларының
есептік теңге.
рімі
(18.01.01 ж.
N 3-с)
10  0610739  Сұйық пен       ДЖ       айлық    Мұнай-газ
мұнай өндіру                      өндіретін
туралы есеп                       кәсіпорындар
(29.12.00 ж.
N 62-с)
11  0610740  Қысқа әзірлік   ЗИМ      маусым.  Мұнай-газ
жөніндегі ұйым.          дық      өндіретін
дастыру-техни.                    кәсіпорындар
калық шаралар.
дың орындалуы
туралы есеп

ке к зиме (29.12.00 г.
N 62-с)
12   0610741  Отчет о состоянии усло-  УТП    годо-  Нефтегазодобы-
вий труда на пред-              вая    вающие пред-
приятиях (29.12.00 г.                  приятия
N 62-с)
13   0610742  Отчет о ликвидации       ЛК     квар-  Нефтегазодобы-
скважин (29.12.00 г.            таль-  вающие пред-
N 62-с)                         ная    приятия
14   0610743  Отчет о ремонте скважин  РС     квар-  Нефтегазодобы-
(29.12.00 г. N 62-с)            таль-  вающие пред-
ная    приятия
15   0610744  Отчет о состоянии фонда  ФС     месяч- Нефтегазодобы-
скважин (29.12.00 г.            ная    вающие пред-
N 62-с)                                приятия
16   0610745  Отчет о выполнении орга- ОТМ    месяч- Нефтегазодобы-
низационно-технических          ная    вающие пред-
мероприятий по нефтедо-                приятия
бывающей отрасли
(29.12.00 г. N 62-с)
-------------------------------------------------------------------
(Продолжение таблицы)
-------------------------------------------------------------------
N  !        Адрес представления        !     Срок представления
п/п!                                   !
-------------------------------------------------------------------
1 !                 7                 !             8
-------------------------------------------------------------------
1   Территориальным управлениям охраны  3 числа после отчетного
и использования недр                периода
Министерству энергетики и минераль- 7 числа после отчетного
ных ресурсов                        периода
2   1. Территориальному управлению      1. к 25 числу месяца,
охраны и использования недр         следующего за отчетным
кварталом
2. Комитету геологии и охраны недр  2. до 5 числа второго
Министерства энергетики и           месяца, следующего за
минеральных ресурсов                отчетным кварталом
3   1. Территориальному управлению      1. к 25 числу месяца,
охраны и использования недр         следующего за отчетным
кварталом
2. Комитету геологии и охраны недр  2. до 5 числа второго
Министерства энергетики и           месяца, следующего за
минеральных ресурсов                отчетным кварталом
4   1. Территориальному управлению      1. к 25 числу месяца,
охраны и использования недр         следующего за отчетным
кварталом
2. Комитету геологии и охраны недр  2. до 5 числа второго
Министерства энергетики и           месяца, следующего за
минеральных ресурсов                отчетным кварталом
5   1. Территориальному управлению      1. к 25 числу месяца,
охраны и использования недр         следующего за отчетным
кварталом

(29.12.00 ж.
N 62-с)
12  0610741  Кәсіпорындар.   УТП      жылдық   Мұнай-газ
дағы еңбек                        өндіретін
жағдайларының                     кәсіпорындар
жай-күйі
туралы есеп
(29.12.00 ж.
N 62-с)
13  0610742  Ұңғымаларды жою ЛК       тоқсан.  Мұнай-газ
туралы есеп              дық      өндіретін
(29.12.00 ж.                      кәсіпорындар
N 62-с)
14  0610743  Ұңғымаларды     РС       тоқсан.  Мұнай-газ
жөндеу туралы            дық      өндіретін
есеп (29.12.00                    кәсіпорындар
ж. N 62-с)
15  0610744  Ұңғымалар қо.   ФС       айлық    Мұнай-газ
рының жайы                        өндіретін
туралы есеп                       кәсіпорындар
(29.12.00 ж.
N 62-с)
16  0610745  Мұнай өндіре.   ОТМ      айлық    Мұнай-газ
тін сала бой.                     өндіретін
ынша ұйымдас.                     кәсіпорындар
тыру-техникалық
шаралардың
орындалуы
туралы есеп
(29.12.00 ж.
N 62-с)
------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-----------------------------------------------
7                       8
-----------------------------------------------
1   Жер қойнауын қорғау    Есепті кезеңнен
және пайдалану         кейінгі 3-күні
аумақтық басқармасы
Энергетика және        Есепті кезеңнен
минералдық ресурстар   кейінгі 7-күні
министрлігі
2   1. Жер қойнауын        1. Есепті тоқсаннан
қорғау және пайдалану  кейінгі айдың
аумақтық басқармала.   25-күні
рына
2. Энергетика және     2. Есепті тоқсаннан
минералдық ресурстар   кейінгі екінші
министрлігінің         айдың 5-күніне
Геология және жер      дейін
қойнауын қорғау
комитеті
3   1. Жер қойнауын        1. Есепті тоқсаннан
қорғау және пайдалану  кейінгі айдың
аумақтық басқармалары  25-күні
2. Энергетика және     2. Есепті тоқсаннан
минералдық ресурстар   кейінгі екінші
министрлігінің         айдың 5-күніне
Геология және жер      дейін
қойнауын қорғау
комитеті
4   1. Жер қойнауын        1. Есепті тоқсаннан
қорғау және пайдалану  кейінгі айдың
аумақтық басқармала.   25-күні
ры
2. Энергетика және     2. Есепті тоқсаннан
минералдық ресурстар   кейінгі екінші
министрлігінің         айдың 5-күніне
Геология және жер      дейін
қойнауын қорғау
комитеті
5   1. Жер қойнауын        1. Есепті тоқсаннан
қорғау және пайдалану  кейінгі айдың
аумақтық басқармала.   25-күні
ры

2. Комитету геологии и охраны недр  2. до 5 числа второго
Министерства энергетики и           месяца, следующего за
минеральных ресурсов                отчетным кварталом
6   1. Территориальному управлению по   1. до 15 февраля после
охране и использованию недр         отчетного периода
2. Министерству энергетики и        2. до 15 апреля после
минеральных ресурсов РК             отчетного периода
3. Агентству РК по статистике       3. до 10 августа после
отчетного периода
7   Своей вышестоящей организации       5 февраля
8   1. Территориальному управлению по   1. до 15 февраля
охране и использованию недр
2. Республиканскому центру          2. до 15 февраля
геологической информации
9   1. Территориальному управлению по   1. до 15 февраля
охране и использованию недр
2. Республиканскому центру          2. до 15 февраля
геологической информации
10  Министерству энергетики и           до 5 числа после отчетного
минеральных ресурсов РК             периода
11  Министерству энергетики и           до 5 числа после отчетного
минеральных ресурсов РК             периода
12  Министерству энергетики и           до 25 числа после отчетного
минеральных ресурсов РК             периода
13  Министерству энергетики и           до 10 числа после отчетного
минеральных ресурсов РК             периода
14  Министерству энергетики и           до 10 числа после отчетного
минеральных ресурсов РК             периода
15  Министерству энергетики и           до 5 числа после отчетного
минеральных ресурсов РК             периода
16  Министерству энергетики и           до 10 числа после отчетного
минеральных ресурсов РК             периода
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N  !Код формы!Наименование формы, дата!Индекс!Перио-! Респондент
п/п! по ОКУД !и N нормативного акта об!формы !дич-  !
!         !      утверждении       !      !ность !
-------------------------------------------------------------------
1 !    2    !            3           !   4  !   5  !      6
-------------------------------------------------------------------
Министерство юстиции Республики Казахстан
1    0605076  Отчет о регистрации ак-  97-    месяч- 1. Поселковые,
тов гражданского состоя- загсы  ная    сельские
ния (20.12.99 г. N 69)                 (аульные)
округа
2. Районные и
городские
отделы ЗАГС
2    0605077  Отчет о регистрации ак-  22-    годо-  1. Районные,
тов гражданского состоя- ЗАГС   вая    городские от-
ния (20.12.99 г. N 69)                 делы ЗАГС
(районные в го-
роде), Дворцы
торжественной
регистрации
браков и рож-
дений

2. Энергетика және     2. Есепті тоқсаннан
минералдық ресурстар   кейінгі екінші
министрлігінің         айдың 5-күніне
Геология және жер      дейін
қойнауын қорғау
комитеті
6   1. Жер қойнауын        1. Есепті кезеңнен
қорғау және пайдалану  кейінгі 15 ақпанға
аумақтық басқармала.   дейін
ры
2. Энергетика және     2. Есепті кезеңнен
минералдық ресурстар   кейінгі 15 сәуірге
министрлігі            дейін
3. ҚР Статистика       3. Есепті кезеңнен
жөніндегі агенттігі    кейінгі 10 тамызға
дейін
7   Өзінен жоғары тұрған   5 ақпан
ұйым
8   1. Жер қойнауын        1. 15 ақпанға
қорғау және пайдалану  дейін
аумақтық басқармасына
2. Геологиялық         2. 15 ақпанға дейін
ақпараттың республи.
калық орталығы
9   1. Жер қойнауын        1. 15 ақпанға дейін
қорғау және пайдалану
аумақтық басқармала.
рына
2. Геологиялық         2. 15 ақпанға дейін
ақпараттың республи.
калық орталығына
10  Энергетика және        есепті кезеңнен
минералдық ресурстар   кейінгі 5 күнге
министрлігіне          дейін
11  Энергетика және        есепті кезеңнен
минералдық ресурстар   кейінгі 5 күнге
министрлігіне          дейін
12  Энергетика және        есепті кезеңнен
минералдық ресурстар   кейінгі 25 күнге
министрлігіне          дейін
13  Энергетика және        есепті кезеңнен
минералдық ресурстар   кейінгі 10 күнге
министрлігіне          дейін
14  Энергетика және        есепті кезеңнен
минералдық ресурстар   кейінгі 10 күнге
министрлігіне          дейін
15  Энергетика және        есепті кезеңнен
минералдық ресурстар   кейінгі 5 күнге
министрлігіне          дейін
16  Энергетика және        есепті кезеңнен
минералдық ресурстар   кейінгі 10 күнге
министрлігіне          дейін
-------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі
1   0605076  Азаматтық хал   97-АХАТ  айлық    1. Поселкелік,
актілерін тір.                    селолық (ауылдық)
кеу туралы есеп                   округтер
(20.12.99 ж.
N 69)                             2. Аудандық және
қалалық АХАТ
бөлімдері
2   0605077  Азаматтық хал   22-АХАТ  жылдық   1. Аудандық,
актілерін тір.                    қалалық (қалалардағы
кеу туралы есеп                   аудандық) АХАТ
(20.12.99 ж.                      бөлімдері, Неке мен
N 69)                             тууды салтанатты
түрде тіркейтін
сарайлар

2. Областные и
городские (г.
Астана, г. Ал-
маты) управле-
ния юстиции
3    0605078  Отчет о движении бланков 23-    годо-  1. Районные,
гербовых свидетельств о  ЗАГС   вая    городские
регистрации актов граж-                отделы ЗАГС
данского состояния                     (районные в
(17.ll.99 г. N 61)                     городе), Двор-
цы торжествен-
ной регистра-
ции браков и
рождений
2. Областные и
городские (г.
Астана, г. Ал-
маты) управле-
ния юстиции
4    0610737  Отчет о работе           5      полу-  1. Государст-
(28.11.00 г. N 55-с)            годо-  венные нота-
вая    риальные кон-
торы
2. Частные
нотариаты
3. Должностные
лица
4. Лицами,
осуществляющи-
ми консульские
функции
5    0610746  Отчет о работе коллегии  14     полу-  1. Президиумы
адвокатов (29.12.00 г.          годо-  соответствую-
N 65-с)                         вая    щих коллегий
адвокатов
2. Министерст-
во юстиции РК
сводную инфор-
мацию по рес-
публике
6    0610801  Отчет об отдельных       1-     квар-  1. Лечебно-
инфекционных и парази-   ГСЭН   таль-  профилакти-
тарных заболеваниях      Мин    ная    ческие учреж-
(13.06.03 г. N 28-г)     Юст           дения, обслу-
живающие ИК,
ВК, тюрьмы,
Дом ребенка
2. Управления
Комитета УИС
по областям,
г. Астаны
7    0610802  Отчет медчасти (здрав-   1-леч  годо-  1. Медчасти
пункта) исправительного  СК     вая    (здравпункты)
учреждения               Мин           ИК, ВК, тюрьмы,
(13.06.03 г. N 28-г)     Юст           зубопротезные
лаборатории
(кабинеты) для
спецконтин-
гента
2. Медотделы
(отделения,
службы)
Управлений
Комитета УИС
по областям
г. Астаны
8    0610803  Отчет больницы           1-леч  годо-  1. Больницы
уголовно-исполнительной  СК Б   вая    УИС
системы                  Мин
(13.06.03 г. N 28-г)     Юст
2. Медотделы
(отделения,
службы)
Управлений
Комитета УИС
по областям
г. Астаны
9    0610804  Отчет медотдела          2-леч  годо-  Медотделы
(отделения, службы)      Мин    вая-   (отделения,
(13.06.03 г. N 28-г)     юст           службы)
Управлений
Комитета УИС
по областям
г. Астаны
10   0610805  Отчет о причинах         16-    годо-  1. Лечебно-
временной нетрудо-       ВН     вая    профилакти-
способности              Мин           ческие учреж-
(13.06.03 г. N 28-г)     Юст           дения, обслу-
живающие
осужденных

2. Облыстық және
қалалық (Астана,
Алматы қалалары)
әділет басқармалары
3   0605078  Азаматтық хал   23-АХАТ  жылдық   1. Аудандық,
актілерін тір.                    қалалық (қалалардағы
кеу туралы,                       аудандық) АХАТ
елтаңбалық                        бөлімдері, Неке мен
куәліктер                         тууды салтанатты
бланкілерінің                     түрде тіркейтін
қозғалысы                         сарайлар
туралы есеп                       2. Облыстық және
(17.11.99 ж.                      қалалық (Астана,
N 61)                            Алматы қалалары)
әділет басқармалары
4   0610737  Жұмыс туралы    5        жарты    1. Мемлекеттік
есеп (28.11.00           жылдық   нотариалдық
ж. N 55-с)                        кеңселер
2. Жекеше нотариаттар
3. Лауазымды
адамдар
4. Консулдық
міндеттерді
атқаратын адамдар
5   0610746  Адвокаттар    14         жарты    1. Тиісті адвокаттар
алқасының                жылдық   алқасының төралқасы
жұмысы туралы
есеп (29.12.00                    2. ҚР Әділет
ж. N65-с )                        министрлігі
республика бойынша
жиынтық ақпараты
6   0610801  Жекелеген     1-ГСЭН     тоқ.     1. Түрменің ТК, ТК,
жұқпалы және  Әділет     сандық   және Балалар үйіне
паразит       министр.            қызмет көрсететін
аурулары      лігі                емдеу-сақтандыру
туралы есеп                       орталықтары
(13.06.03ж.
N28-г)
2. Облыстар және
Астана қаласы
бойынша ҚАЖ Басқару
Комитеті
7   0610802  Түзету        1-емд. СК  жылдық   1. Түрменің ТК, ТК
мекемелерін.  Әділет              мед. бөлімдері,
дегі медбө.   министр.            арнайы
лімдердің     лігі                контингенттерге
(денсаулық                        арналған тіс
орындарының)                      протездеу
есебі                             лабораториялары
(13.06.03ж.                       (кабинеттері)
N28-г)
2. Облыстар және
Астана қаласы
бойынша ҚАЖ Басқару
Комитетінің
мед.бөлімдері,
(бөлімшелері,
қызметтері)
8   0610803  Қылмыстық-    1-емд.     жылдық   1. ҚАЖ ауруханалары
атқару жүйесi СК-Б
aуpуxaнала.   Әдiлет ми.
рының есебi   нистрлiгi
(13.06.03ж.
N28-г)
2. Облыстар және
Астана қаласы бойынша
ҚАЖ Басқару
Комитетiнiң мед.
бөлiмдерi
(бөлiмшелерi,
қызметтерi)
9   0610804  Мед. бөлiмде. 2-емд.     жылдық   Облыстар және Астана
рiнiң (бөлiм. Әдiлет              қаласы бойынша ҚАЖ
шелерi,       минис.              Басқару Комитетiнiң
қызметтерi)   трлігі              мед. бөлiмдерi
есебi                             (бөлiмшелерi,
(13.06.03ж.                       қызметтері)
N28-г)
10  0610805  Уақытша       16-BH      жылдық   1. Сотталғандарға
еңбекке жа.   Әділет              қызмет көрсететiн
рамсыздықтың  минист.             емдеу-сауықтыру
себептері     рлігі               мекемелері
туралы есеп
(13.06.03ж.
N28-г)

2. Медотделы
(отделения,
службы)
Управлений
Комитета УИС
по областям
г. Астаны
11   0610806  Отчет дома ребенка       21-Б   годо-  1. Дом ребенка
(13.06.03 г. N 28-г)     Мин    вая
юст
2. Медотделы
(отделения,
службы)
Управлений
Комитета УИС
по областям
г. Астаны
12   0610808  Отчет о числе заболева-  Прило- годо-  1. Лечебно-
ний, зарегистрированных  жение  вая    профилакти-
у больных и их исходах   N 1 (к        ческие учреж-
(13.06.03 г. N 28-г)     формам        дения, обслу-
N 1-леч       живающие ИК,
СК Мин        ВК, тюрьмы,
Юст, N        Дом ребенка
1-леч
СК-Б
Мин
Юст)
2. Медотделы
(отделения,
службы)
Управлений
Комитета УИС
по областям
г. Астаны,
медсанчасти
(медпункты)
учебных заве-
дений КУИС
13   0610807  Отчет о медицинской      Прило- годо-  1. Дом ребенка
помощи детям             жение  вая
(13.06.03 г. N 28-г)     N 2
(к
форме
N 21-Б
Мин
Юст)
2. Медотделы
(отделения,
службы)
Управлений
Комитета УИС
по областям
г. Астаны
14   0610809  Отчет о медицинской      Прило- годо-  1. Медчасти
помощи беременным,       жение  вая    (здравпункты)
роженицам и родильницам  N 3 (к        ИК, ВК,
(13.06.03 г. N 28-г)     формам        тюрьмы,
N 1-леч       больницы УИС
СК Мин
Юст, N
1-леч
СК-Б
Мин
Юст)
2. Медотделы
(отделения,
службы)
Управлений
Комитета УИС
по областям
г. Астаны
15   0610810  Отчет о больных          Прило- годо-  1. Лечебно-
туберкулезом             жение  вая    профилакти-
(13.06.03 г. N 28-г)     N 4 (к        ческие учреж-
формам        дения, обслу-
N 1-леч       живающие ИК,
СК Мин        ВК, тюрьмы,
Юст, N        больницы УИС
1-леч
СК-Б
Мин
Юст)
2. Управления
Комитета УИС
по областям,
г. Астаны
сводные
отчеты, в том
числе в раз-
резе каждого
ЛПУ
16   0610811  Отчет о контингентах     Прило- годо-  1. Лечебно-
больных венерическими,   жение  вая    профилакти-
паразитарными заболе-    N 5 (к        ческие учреж-
ваниями и микозами       формам        дения, обслу-
(13.06.03 г. N 28-г)     N 1-леч       живающие ИК,
СК Мин        ВК, тюрьмы
Юст,
1-леч
СК-Б
Мин
Юст)
2. Управления
Комитета УИС
по областям,
г. Астаны
17   0610812  Отчет о контингентах     Прило- годо-  1. Лечебно-
психически больных       жение  вая    профилакти-
(13.06.03 г. N 28-г)     N 6 (к        ческие учреж-
формам        дения, обслу-
N 1-леч       живающие ИК,
СК Мин        ВК, тюрьмы,
Юст, N        больницы УИС,
1-леч         имеющие в
СК-Б          своем составе
Мин           психиатричес-
Юст)          кие, психосо-
матические
кабинеты
(отделения)

2. Облыстар және
Астана қаласы
бойынша ҚАЖ Басқару
Комитетiнiң мед.
бөлiмдерi
(бөлiмшелерi,
қызметтерi)
11  0610806  Балалар       21-Б       жылдық   1. Балалар үй
үйiнiң есебi  Әдiлет
(13.06.03ж.   министр.
N28-г)        лiгi
2. Облыстар және
Астана қаласы
бойынша ҚАЖ Басқару
Комитетiнiң мед.
бөлiмдерi
(бөлiмшелерi,
қызметтерi)
12  0610807  Тiркелген     N1         жылдық   1. Түрменің ТК, TК,
аурулардың    қосымша             және Балалар үйiне
саны мен      (N1-емд.            қызмет көрсететін
олардың       СК Әдiлет           емдеу-сақтандыру
салдарлары    министр.            орталықтары
туралы есеп   лігі,
(13.06.03ж.   N1-емд.
N 28-г)       СК-Б
Әдiлет
министр.
лiгi ны.
сандарына)
2. Облыстар және
Астана қаласы
бойынша ҚАЖ Басқару
Комитетiнiң мед.
бөлiмдерi
(бөлiмшелерi,
қызметтерi), ҚАЖК
оқу орындарындағы
мед. сан. бөлiмдерi
(мед. пункттерi)
13  0610808  Балаларға     N 2        жылдық   1. Балалар үйi
медициналық   қосымша
көмек көрсету (21-Б
туралы есеп   Әдiлет
(13.06.03ж.   министр.
N28-г)        лiгi
нысанына)
2. Облыстар және
Астана қаласы
бойынша ҚАЖ Басқару
Комитетiнiң мед.
бөлiмдерi
(бөлiмшелерi,
қызметтерi)
14  0610809  Жүктi, боса.  N3         жылдық   1. Түрменiң TК, TК,
натын және    қосымша             және ҚАЖ
босанған      (N1-емд.            ауруханаларының
әйелдерге     СК Әдiлет           мед. бөлiмдерi
медициналық   министр.            (денсаулық пункттерi)
көмек туралы  лiгi,
есеп          N1-емд.
(13.06.03ж.   СК-Б
N28-г)        Әдiлет
министр.
лiгi
нысан.
дарына)
2. Облыстар және
Астана қаласы
бойынша ҚАЖ Басқару
Комитетiнiң мед.
бөлiмдерi
(бөлiмшелерi,
қызметтерi)
15  0610810  Туберкулезбен N4         жылдық   1. Түрменiң ТК, ТК,
ауыратындар   қосымша             және ҚАЖ
туралы есеп   (N1-емд.            ауруханаларына
(13.06.03ж.   CК Әдiлет           қызмет көрсететiн
N28-г)        министр.            емдеу-сақтандыру
лiгi,               орталықтары
N1-емд.
СК-Б
Әдiлет
министр.
лiгi
нысан.
дарына)
2. Облыстар және
Астана қаласы
бойынша ҚАЖ Басқару
Комитетiнiң жиынтық
есебi, соның iшiнде
әрбiр ЕСМ бойынша
16  0610811  Венерология.  N5         жылдық   1. Түрменiң ТК, TК
лық, паразит. қосымша             қызмет көрсететiн
тiк аурулар.  (N1-емд.            емдеу-сақтандыру
мен және      СК Әдiлет           орталықтары
микозамен     министр.
ауыратын      лігі,
контингенттер N1-емд.
туралы есеп   СК-Б
(13.06.03ж.   Әдiлет
N28-г)        министр.
лiгi
нысан.
дарына)
2. Облыстар және
Астана қаласы
бойынша ҚАЖ Басқару
Комитетi
17  0610812  Психикалық    N 6        жылдық   1. Өзiнiң құрамында
ауру          қосымша             психиатрикалық,
контингенттер (N1-емд.            психосоматикалық
туралы есеп   CК Әдiлет           кабинеттерi
(13.06.03ж.   министр.            (бөлiмшелерi) бар
N28-г)        лiгi,               түрменiң TК, TК, және
N1-емд.             ҚАЖ ауруханаларына
СК-Б                қызмет көрсететiн
Әдiлет              емдеу-сауықтыру
министр.            мекемелерi
лiгi
нысан.
дарына)

2. Медотделы
(отделения,
службы)
Управлений
Комитета УИС
по областям
г. Астаны
18   0610813  Отчет о контингентах     Прило- годо-  1. Медчасти
больных алкоголизмом,    жение  вая    (здравпункты)
наркоманией, токсико-    N 7 (к        ИК, ВК,
манией                   формам        тюрьмы, боль-
(13.06.03 г. N 28-г)     N 1-леч       ницы УИС,
СК Мин        имеющие в
Юст,          своем составе
N 1-леч       психиатричес-
СК-Б          кие, психо-
Мин           неврологические,
Юст)          психотераптические,
психосоматические,
наркологические
кабинеты
(отделения) или
койки.
2. Медотделы
(отделения,
службы)
Управлений
Комитета УИС
по областям
г. Астаны
-------------------------------------------------------------------
(Продолжение таблицы)
-------------------------------------------------------------------
N  !        Адрес представления        !     Срок представления
п/п!                                   !
-------------------------------------------------------------------
1 !                 7                 !             8
-------------------------------------------------------------------
1   1. Районным (городским) отделам     1. до 3 числа после
ЗАГС                                отчетного периода
2. а) Районным (городским) отделам  2. до 5 числа после
статистики                       отчетного периода
б) Отделам ЗАГС управления
юстиции
2   1. Областным и городским            1. до 5 января
(г. Астана, г. Алматы) отделам ЗАГС
управления юстиции
2. Министерству юстиции Республики  2. до 10 января
Казахстан
3   1. Областным и городским            1. до 5 января
(г. Астана, г. Алматы) отделам ЗАГС
управления юстиции
2. Министерству юстиции Республики  2. до 10 января
Казахстан
4   1. Областному, городскому           1. до 29 числа
Управлению юстиции                  отчетного периода
2. Областной, городской             2. до 29 числа
Нотариальной палате                 отчетного периода
3. Областному Управлению юстиции    3. до 29 числа
отчетного периода
4. Министерству иностранных дел РК  4. до 5 числа после
отчетного периода
5   1. Министерству юстиции Республики  1. до 5 числа после
Казахстан                           отчетного периода
2. Агентству по статистике          2. до 25 числа после
отчетного периода
6   1. Медотделам (отделениям, службам) 1. до 1 числа после
Управлений Комитета УИС по          отчетного периода
областям г. Астаны
2. Управлению медицинского          2. до 5 числа после
обеспечения Комитета УИС            отчетного периода
Министерства юстиции РК
7   1. Медотделам (отделениям, службам) 1. до 25 декабря
Управлений Комитета УИС по          отчетного периода
областям г. Астаны

2. Облыстар және
Астана қаласы
бойынша ҚАЖ Басқару
Комитетiнiң мед.
бөлiмдерi
(бөлiмшелерi,
қызметтерi)
18  0610813  Маскүнем,     N 7        жылдық   1. Өзiнiң құрамында
нашақор, уыт. қосымша             психиатрикалық,
ты, заттарды  (N1-емд.            психоневрологиялық,
қолданатын    CК Әдiлет           психосоматикалық,
ауру кон.     министр.            нашақорлыққа арналған
тингенттер    лiгi,               кабинеттерi
туралы есеп   N1-емд.             (бөлiмшелерi) немесе
(13.06.03ж.   СК-Б                төсек-орны бар
N28-г)        Әдiлет              түрменiң TК, TК,
министр.            және ҚАЖ
лiгi                ауруханаларының
нысан.              мед.бөлімшелері
дарына)             (денсаулық пункттері)
2. Облыстар және
Астана қаласы
бойынша ҚАЖ Басқару
Комитетiнiң мед.
бөлiмдерi
(бөлiмшелерi,
қызметтерi)
------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-----------------------------------------------
7                       8
-----------------------------------------------
1   1. Аудандық (қалалық)  1. Есепті кезеңнен
АХАТ бөлімдері         кейінгі 3-күніне
дейін
2. а) Аудандық         2. Есепті кезеңнен
(қалалық) АХАТ         кейінгі 5-күніне
бөлімдері
б) Әділет басқармасы.
ның АХАТ бөлімдері
2   1. Әділет басқармасы.  1. 5 қаңтарға дейін
ның облыстық және
қалалық (Астана,
Алматы қалалары)
АХАТ бөлімдері
2. Қазақстан Респуб.   2. 10 қаңтарға дейін
ликасының Әділет
министрлігі
3   1. Әділет басқармасы.  1. 5 қаңтарға дейін
ның облыстық және
қалалық (Астана,
Алматы қалалары)
АХАТ бөлімдері
2. Қазақстан Респуб.   2. 10 қаңтарға дейін
ликасының Әділет
министрлігі
4   1. Облыстық, қалалық   1. Есепті кезеңнің
әділет басқармасы      29-күніне дейін
2. Облыстық, қалалық   2. Есепті кезеңнің
Нотариалдық палата     29-күніне дейін
3. Облыстық әділет     3. Есепті кезеңнің
басқармасы             29-күніне дейін
4. ҚР Сыртқы істер     4. Есепті кезеңнің
министрлігі            5-күніне дейін
5   1. Қазақстан Респуб.   1. Есепті кезеңнің
ликасының Әділет       5-күніне дейін
министрлігі
2. ҚР Статистика       2. Есепті кезеңнің
жөніндегі агенттігі    25-күніне дейін
6   1. Облыстар және       1. Есептi кезеңнен
Астана қаласы бойынша  кейінгі
ҚАЖ Басқару            1-күнге дейiн
Комитетiнiң мед.
бөлiмдерi
(бөлiмшелерi,
қызметтерi)
2. ҚР Әдiлет           2. Есептi кезеңнен
министрлiгі ҚАЖ        кейінгі
Комитетiнiң            5-күнге дейін
медициналық
қамтамасыз ету
басқармасы
7   1. Облыстар және       1. Есептi кезеңнің
Астана қаласы бойынша  25-желтоқсанына дейiн
ҚАЖ Басқару
Комитетiнiң мед.
бөлiмдерi
(бөлiмшелерi,
қызметтерi)

2. Управлению медицинского          2. до 5 января
обеспечения Комитета УИС
Министерства юстиции РК
8   1. Медотделам (отделениям, службам) 1. до 25 декабря
Управлений Комитета УИС по          отчетного периода
областям г. Астаны
2. Управлению медицинского          2. до 5 января
обеспечения Комитета УИС
Министерства юстиции РК
9   Управлению медицинского                до 5 января
обеспечения Комитета УИС
Министерства юстиции РК
10  1. Медотделам (отделениям, службам) 1. до 25 декабря
Управлений Комитета УИС по          отчетного периода
областям г. Астаны
2. Управлению медицинского          2. до 5 января
обеспечения Комитета УИС
Министерства юстиции РК
11  1. Медотделам (отделениям, службам) 1. до 25 декабря
Управлений Комитета УИС по          отчетного периода
областям г. Астаны
2. Управлению медицинского          2. до 5 января
обеспечения Комитета УИС
Министерства юстиции РК
12  1. Медотделам (отделениям, службам) 1. до 25 декабря
Управлений Комитета УИС по          отчетного периода
областям г. Астаны
2. Управлению медицинского          2. до 5 января
обеспечения Комитета УИС
Министерства юстиции РК
13  1. Медотделам (отделениям, службам) 1. до 25 декабря
Управлений Комитета УИС по          отчетного периода
областям г. Астаны
2. Управлению медицинского          2. до 5 января
обеспечения Комитета УИС
Министерства юстиции РК
14  1. Медотделам (отделениям, службам) 1. до 25 декабря
Управлений Комитета УИС по          отчетного периода
областям г. Астаны
2. Управлению медицинского          2. до 5 января
обеспечения Комитета УИС
Министерства юстиции РК
15  1. Медотделам (отделениям, службам) 1. до 25 декабря
Управлений Комитета УИС по          отчетного периода
областям г. Астаны
2. Управлению медицинского          2. до 5 января
обеспечения Комитета УИС
Министерства юстиции РК
16  1. Медотделам (отделениям, службам) 1. до 25 декабря
Управлений Комитета УИС по          отчетного периода
областям г. Астаны
2. Управлению медицинского          2. до 5 января
обеспечения Комитета УИС
Министерства юстиции РК
17  1. Медотделам (отделениям, службам) 1. до 25 декабря
Управлений Комитета УИС по          отчетного периода
областям г. Астаны
2. Управлению медицинского          2. до 5 января
обеспечения Комитета УИС
Министерства юстиции РК
18  1. Медотделам (отделениям, службам) 1. до 25 декабря
Управлений Комитета УИС по          отчетного периода
областям г. Астаны

2. ҚР Әдiлет           2. 5-қаңтарға дейін
министрлiгі ҚАЖ
Комитетiнiң
медициналық
қамтамасыз ету
басқармасы
8   1. Облыстар және       1. Есептi кезеңнің
Астана қаласы бойынша  25-желтоқсанына дейiн
ҚАЖ Басқару
Комитетiнiң мед.
бөлiмдерi
(бөлiмшелерi,
қызметтерi)
2. ҚР Әдiлет           2. 5-қаңтарға дейін
министрлiгі ҚАЖ
Комитетiнiң
медициналық
қамтамасыз ету
басқармасы
9   ҚР Әдiлет              5-қаңтарға дейін
министрлiгі ҚАЖ
Комитетiнiң
медициналық
қамтамасыз ету
басқармасы
10  1. Облыстар және       1. Есептi кезеңнің
Астана қаласы бойынша  25-желтоқсанына дейiн
ҚАЖ Басқару
Комитетiнiң мед.
бөлiмдерi
(бөлiмшелерi,
қызметтерi)
2. ҚР Әдiлет           2. 5-қаңтарға дейін
министрлiгі ҚАЖ
Комитетiнiң
медициналық
қамтамасыз ету
басқармасы
11  1. Облыстар және       1. Есептi кезеңнің
Астана қаласы бойынша  25-желтоқсанына дейiн
ҚАЖ Басқару
Комитетiнiң мед.
бөлiмдерi
(бөлiмшелерi,
қызметтерi)
2. ҚР Әдiлет           2. 5-қаңтарға дейін
министрлiгі ҚАЖ
Комитетiнiң
медициналық
қамтамасыз ету
басқармасы
12  1. Облыстар және       1. Есептi кезеңнің
Астана қаласы бойынша  25-желтоқсанына дейiн
ҚАЖ Басқару
Комитетiнiң мед.
бөлiмдерi
(бөлiмшелерi,
қызметтерi)
2. ҚР Әдiлет           2. 5-қаңтарға дейін
министрлiгі ҚАЖ
Комитетiнiң
медициналық
қамтамасыз ету
басқармасы
13  1. Облыстар және       1. Есептi кезеңнің
Астана қаласы бойынша  25-желтоқсанына дейiн
ҚАЖ Басқару
Комитетiнiң мед.
бөлiмдерi
(бөлiмшелерi,
қызметтерi)
2. ҚР Әдiлет           2. 5-қаңтарға дейін
министрлiгі ҚАЖ
Комитетiнiң
медициналық
қамтамасыз ету
басқармасы
14  1. Облыстар және       1. Есептi кезеңнің
Астана қаласы бойынша  25-желтоқсанына дейiн
ҚАЖ Басқару
Комитетiнiң мед.
бөлiмдерi
(бөлiмшелерi,
қызметтерi)
2. ҚР Әдiлет           2. 5-қаңтарға дейін
министрлiгі ҚАЖ
Комитетiнiң
медициналық
қамтамасыз ету
басқармасы
15  1. Облыстар және       1. Есептi кезеңнің
Астана қаласы бойынша  25-желтоқсанына дейiн
ҚАЖ Басқару
Комитетiнiң мед.
бөлiмдерi
(бөлiмшелерi,
қызметтерi)
2. ҚР Әдiлет           2. 5-қаңтарға дейін
министрлiгі ҚАЖ
Комитетiнiң
медициналық
қамтамасыз ету
басқармасы
16  1. Облыстар және       1. Есептi кезеңнің
Астана қаласы бойынша  25-желтоқсанына дейiн
ҚАЖ Басқару
Комитетiнiң мед.
бөлiмдерi
(бөлiмшелерi,
қызметтерi)
2. ҚР Әдiлет           2. 5-қаңтарға дейін
министрлiгі ҚАЖ
Комитетiнiң
медициналық
қамтамасыз ету
басқармасы
17  1. Облыстар және       1. Есептi кезеңнің
Астана қаласы бойынша  25-желтоқсанына дейiн
ҚАЖ Басқару
Комитетiнiң мед.
бөлiмдерi
(бөлiмшелерi,
қызметтерi)
2. ҚР Әдiлет           2. 5-қаңтарға дейін
министрлiгі ҚАЖ
Комитетiнiң
медициналық
қамтамасыз ету
басқармасы
18  1. Облыстар және       1. Есептi кезеңнің
Астана қаласы бойынша  25-желтоқсанына дейiн
ҚАЖ Басқару
Комитетiнiң мед.
бөлiмдерi
(бөлiмшелерi,
қызметтерi)

2. Управлению медицинского          2. до 5 января
обеспечения Комитета УИС
Министерства юстиции РК
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N  !Код формы!Наименование формы, дата!Индекс!Перио-! Респондент
п/п! по ОКУД !и N нормативного акта об!формы !дич-  !
!         !      утверждении       !      !ность !
-------------------------------------------------------------------
1 !    2    !            3           !   4  !   5  !      6
-------------------------------------------------------------------
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
1    0610223  Отчет об отдельных       1      месяч- 1. Районные
инфекционных и парази-          ная    (включая СЭУ
тарных заболеваниях                    внутригород-
(28.05.03 г. N 12-г)                   ских районов)
СЭУ, городские
СЭУ городов,
не имеющих
районных СЭУ
2. Городские
СЭУ городов,
имеющих район-
ные СЭУ (кроме
гг. Астаны, Алматы)
3. СЭУ других
министерств,
ведомств
4. Городские,
областные СЭУ
5. РСЭС
2    0610193  Отчет об отдельных       2      годо-  1. Районные
инфекционных и парази-          вая    (включая СЭУ
тарных заболеваниях                    внутригород-
(28.05.03 г. N 12-г)                   ских районов)
СЭУ, городские
СЭУ городов,
не имеющих
районных СЭУ
2. Городские
СЭУ городов,
имеющих район-
ные СЭУ (кроме
гг. Астаны, Алматы)
3. СЭУ других
министерств,
ведомств
4. Городские,
областные,
СЭУ
5. РСЭС
3    0610224  Отчет об инфекциях,      3      квар-  1. Горрайкож-
передающихся преимущест-        таль-  вендиспансеры,
венно половым путем             ная    поликлиники,
(28.05.03 г. N 12-г)                   имеющие кож-
венкабинеты,
кожвенслужба
других минис-
терств, ве-
домств и всех
форм собствен-
ности
2. Облкожвен-
диспансеры
сводные отчеты
4    0610225  Отчет об обследовании    4      месяч- 1. Лечебно-
подлежащего контингента         ная    профилактичес-
в ИФА на ВИЧ-инфекцию                  кие организа-
(28.05.03 г. N 12-г)                   ции и лабора-
тории, ведущие
исследования
на ВИЧ-инфек-
цию независимо
от ведомствен-
ной подчинен-
ности
2. Городские
отделы здраво-
охранения
(центральные
городские
больницы),
центральные
районные боль-
ницы
3. Областные и
городские
(г. Алматы)
центры по про-
филактике и
борьбе со СПИД
4. Областные и
городские
(г. Алматы)
центры по про-
филактике и
борьбе со СПИД
5. Республи-
канский центр
по профилакти-
ке и борьбе со
СПИД сводный
отчет
6. Республи-
канский центр
по профилакти-
ке и борьбе со
СПИД сводный
отчет
5    0610226  Отчет о профилактических 5      месяч- 1. Амбулатор-
прививках и движении            ная    но-поликлини-

2. ҚР Әдiлет           2. 5-қаңтарға дейін
министрлiгі ҚАЖ
Комитетiнiң
медициналық
қамтамасыз ету
басқармасы
-----------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
1   0610223  Жекелеген жұқ.  1        айлық    1. Аудандық СЭБ
палы және па.                     (қала ішіндегі
разиттік ауру.                    СЭБ-ін қоса алған.
лар туралы                        да), аудандық СЭБ-
есеп                              тері жоқ қалалар.
(28.05.03 ж.                      дың қалалық СЭБ-
N 12-г)                           тері
2. Аудандық СЭБ-
тері бар қалалардың
қалалық СЭБ-тері
(Астана, Алматы
қалаларынан басқа)
3. Басқа да
министрліктер мен
ведомстволардың
СЭБ-тері
4. Қалалық,
облыстық СЭБ
5. РСЭБ
2   0610193  Жекелеген жұқ.  2        жылдық   1. Аудандық СЭБ
палы және па.                     (қала ішіндегі
разиттік ауру.                    СЭБ-ін қоса алған.
лар туралы                        да), аудандық СЭБ-
есеп                              тері жоқ қалалар.
(28.05.03 ж.                      дың қалалық СЭБ-
N 12-г)                           тері
2. Аудандық СЭБ-
тері бар қалалардың
қалалық СЭБ-тері
(Астана, Алматы
қалаларынан басқа)
3. Басқа да
министрліктердің,
ведомстволардың
СЭБ-тері
4. Қалалық,
облыстық СЭБ
5. РСЭБ
3   0610224  Көбінесе жыныс  3       тоқсандық 1. Тері-венерология
жолымен бері.                     кабинеттері бар
летін жұқпалы                     аудандық, қалалық
аурулар туралы                    тері-вендиспансер.
есеп (28.05.03                    лері, басқа да
ж. N 12-г)                        министрліктердің,
ведомстволардың
және барлық меншік
нысандарының
тері-венқызметі
2. Облыстық тері-
вендиспансері,
жиынтық есеп
4   0610225  АИТТВ-инфекция. 4        айлық    1. Ведомстволық
сының ИФА-сына                    бағынылыстыққа
жататын контин.                   тәуелсіз АИТТВ -
гентін зерттеу                    инфекциясын
туралы есеп                       зерттейтін емдеу-
(28.05.03 ж.                      сауықтыру ұйымдары
N 12-г)                           мен лабораториялары
2. Қалалық денсау.
лық бөлімдері
(қалалық орталық
ауруханалар),
аудандық орталық
ауруханалар
3. ИТИС-ке қарсы
сақтандыру және
күрес жөніндегі
облыстық және
қалалық (Астана,
Алматы қ.қ.)
орталықтар
4. ИТИС-ке қарсы
сақтандыру және
күрес жөніндегі
облыстық және
қалалық (Астана,
Алматы қ.қ.)
орталықтар
5. ИТИС-ке қарсы
сақтандыру және
күрес жөніндегі
республикалық
орталық, жиынтық
есеп
6. ИТИС-ке қарсы
сақтандыру және
күрес жөніндегі
республикалық
орталық, жиынтық
есеп
5   0610226  Алдын ала егу.    5      айлық    1. Денсаулық сақтау
лер және вакцина.                 жүйесінің амбулато.
лық қозғалыстар                   риялық-емханалық
туралы есеп                       ұйымдары (бөлімше.

вакцин (28.05.03 г.                    нические орга-
N 12-г)                                низации (под-
разделения)
системы здра-
воохранения,
негосударст-
венные меди-
цинские учреж-
дения, оказы-
вающие меди-
цинскую помощь
детям, под-
росткам и
взрослым,
фельдшерско-
акушерские
пункты сель-
ской местности
2. Амбулатор-
но-поликлини-
ческие органи-
зации (подраз-
деления) дру-
гих ведомств
3. Районные,
городские СЭС
4. Областные
СЭС
5. Республи-
канская СЭС
6    0610194  Отчет об охвате профи-   6      месяч- 1. Амбулатор-
лактическими прививками         ная    но-поликлини-
(28.05.03 г. N 12-г)                   ческие органи-
зации (подраз-
деления) сис-
темы здраво-
охранения,
негосударст-
венные меди-
цинские орга-
низации, ока-
зывающие меди-
цинскую помощь
детям, под-
росткам и
взрослым,
фельдшерско-
акушерские
пункты сель-
ской местности
2. Амбулатор-
но-поликлини-
ческие органи-
зации (подраз-
деления) дру-
гих ведомств
3. Районные,
городские СЭС
4. Областные
СЭС
5. Республи-
канская СЭС
7    0610195  Отчет о заболеваниях     7      годо-  1. Областные
злокачественными                вая    или другие
новообразованиями                      онкологические
(28.05.03 г. N 12-г)                   диспансеры,
лечебно-
профилактичес-
кие организа-
ции других
министерств,
ведомств и
всех форм
собственности,
ведущие терри-
ториальный
регистр (кар-
тотеку) боль-
ных злокачест-
венными ново-
образованиями
и получающие с
этой целью из-
вещения о
вновь выяв-
ленных забо-
леваниях
2. Органы
управления
здравоохране-
нием террито-
рии сводный
отчет
3. Министерст-
во здравоохра-
нения РК свод-
ный отчет и в
разрезе терри-
торий (облас-
тей, городов)
8    0610196  Отчет о новых случаях и  8      годо-  1. Областные,
рецидивах заболевания           вая    районные
активным туберкулезом                  противоту-
(28.05.03 г. N 12-г)                   беркулезные
диспансеры
(отделения) и
другие минис-
терства, ве-
домства, ве-
дущие террито-
риальный ре-
гистр (карто-
теку) больных
туберкулезом и
получающие с
этой целью
извещения о
вновь выявлен-
ных заболева-
ниях, по ука-
занию выше-
стоящих орга-
нов здраво-
охранения
2. Органы
управления
здравоохране-
нием сводный
отчет по горо-
ду, области
3. Министерст-
во здравоохра-
нения РК свод-
ные отчеты и
в разрезе
территорий
(областей, го-
родов)
9    0610197  Отчет об инфекциях,      9      годо-  1. Областные,
передающихся преимущест-        вая    республикан-
венно половым путем,                   ские кожно-
грибковых кожных забо-                 венерологи-
леваниях и заболева-                   ческие дис-
нии чесоткой                           пансеры (отде-
(28.05.03 г. N 12-г)                   ления) и дру-
гие министер-
ства, ведом-
ства, ведущие
территориаль-
ный регистр
(картотеку)
больных забо-
леваниями, пе-
редаваемыми
преимуществен-
но половым пу-
тем, грибковы-
ми кожными за-
болеваниями и
чесоткой и по-
лучающие с
этой целью
извещения о
вновь выявлен-
ных заболева-
ниях

(28.05.03ж.                       лері), балалар мен
N 12-г)                           жасөспірімдерге және
ересектерге дәрі.
герлік көмек көр.
сететін мемлекеттік
емес медициналық
мекемелер, ауылдық
жерлердегі фельд.
шерлік-акушерлік
пункттері
2. Басқа ведомство.
лардың амбулатория.
лық-емханалық
ұйымдары
(бөлімшелері)
3. Аудандық,
қалалық СЭС
4. Облыстық СЭС
5. Республикалық СЭС
6   0610194  Алдын ала егу.  6        айлық    1. Денсаулық сақтау
лермен жан-                       жүйесінің амбулато.
жақты қамту                       риялық-емханалық
жөніндегі есеп                    ұйымдары (бөлімше.
(28.05.03 ж.                      лері), балалар мен
N 12-г)                           жасөспірімдерге және
ересектерге дәрі.
герлік көмек көр.
сететін мемлекеттік
емес медициналық
мекемелер, ауылдық
жерлердегі фельд.
шерлік-акушерлік
пункттері
2. Басқа ведомство.
лардың амбулатория.
лық-емханалық
ұйымдары
(бөлімшелері)
3. Аудандық,
қалалық СЭС
4. Облыстық СЭС
5. Республикалық СЭС
7   0610195  Қатерлі жаңа    7        жылдық   1. Қатерлі жаңа
өскіндерге шал.                   өскіндерге
дығу туралы                       шалдыққандардың
есеп (28.05.03                    аумақтық тіркелімін
ж. N 12-г)                        (картотекасын)
жүргізетін әрі осы
мақсатта жаңадан
табылған аурулар
туралы хабарлайтын
облыстық немесе
басқа да
онкологиялық
диспансерлер, басқа
да министрліктердің,
ведомстволардың және
барлық меншік
нысандарының
емдеу-сақтандыру
ұйымдары
2. Аумақтық
денсаулық сақтау ісін
басқару органдары,
жиынтық есеп
3. Aумақтар
(облыстар, қалалар)
бойынша ҚР Денсаулық
сақтау министрлігі,
жиынтық есеп
8   0610196  Асқынған тубер.  8       жылдық   1. Жоғары тұрған
кулезге шалды.                    денсаулық сақтау
ғудың жаңа                        органдарының
жағдайлары және                   нұсқауы бойынша
қайталануы ту.                    туберкулезге шалдық.
ралы есеп                         қандардың аумақтық
(28.05.03 ж.                      тіркелімін (карто.
N 12-г)                           текасын) жүргізетін
әрі осы мақсатта
жаңадан табылған
аурулар туралы
хабарлайтын
облыстық, аудандық
туберкулезге қарсы
диспансерлер
(бөлімшелер) және
басқа да
министрліктер мен
ведомстволар
2. Қала және облыс
бойынша
Денсаулық сақтау ісін
басқару органдары,
жиынтық есеп
3. Aумақтар
(облыстар, қалалар)
бойынша ҚР Денсаулық
сақтау министрлігі,
жиынтық есеп
9   0610197  Көбінесе жыныс   9       жылдық   1. Көбінесе
жолымен беріле.                   жыныс жолымен
тін жұқпалы                       берілетін
аурулар, қышыма                   ауруларымен қатар,
тері                              қышыма-тері және
аурулары мен                      қотыр ауруларына
қотыр туралы                      шалдыққандардың
есеп (28.05.03                    аумақтық
ж. N 12-г)                        тіркелімін (карто.
текасын) жүргізетін
әрі осы мақсатта
жаңадан табылған
аурулар туралы
хабарлайтын
облыстық,
республикалық
тері-венерология
диспансерлері
(бөлімшелері) және
басқа да
министрліктер мен
ведомстволар

2. Органы
управления
здравоохране-
ния сводный
отчет по горо-
ду, области
3. Министерст-
во здравоохра-
нения РК свод-
ные отчеты и
в разрезе
территории
(областей,
городов)
10   0610198  Отчет о заболеваниях     10     годо-  1. Психиатри-
психическими и поведен-         вая    ческие дис-
ческими расстройствами                 пансеры, дис-
(28.05.03 г. N 12-г)                   пансерные
отделения пси-
хиатрических,
(психоневро-
логических)
больниц, боль-
ницы (необъе-
диненные
поликлиники),
имеющие пси-
хиатрические
(психоневроло-
гические, пси-
хотерапевти-
ческие, психо-
соматические)
отделения (ка-
бинеты) систе-
мы здравоохра-
нения
2. Главный
врач централь-
ной районной
(городской)
больницы отчет
каждой под-
ведомственной
организации
3. Психиатри-
ческие (психо-
неврологичес-
кие) организа-
ции (подразде-
ления) других
министерств
ведомств и
всех форм
собственности
4. Органы
управления
здравоохране-
нием террито-
рии сводный
отчет по об-
ласти, городу
5. Министерст-
во здравоохра-
нения РК свод-
ные отчеты в
разрезе терри-
тории (облас-
тей, городов)
11   0610199  Отчет о заболеваниях     11     годо-  1. Наркологи-
психическими и поведен-         вая    ческие, (пси-
ческими расстройствами,                хоневрологи-
вследствие употребления                ческие) дис-
психоактивных веществ                  пансеры, дис-
(ПАВ) (28.05.03 г.                     пансерные от-
N 12-г)                                деления нарко-
логических
(психоневро-
логических,
психиатричес-
ких) больниц
системы
здравоохране-
ния
2. Главный
врач централь-
ной районной
(городской)
больницы отчет
каждой подве-
домственной
организации
3. Наркологи-
ческие (психо-
неврологичес-
кие) организа-
ции других ми-
нистерств,
ведомств и
всех форм
собственности
4. Органы
управления
здравоохране-
нием террито-
рии сводный
отчет по об-
ласти, городу
5. Министерст-
во здравоохра-
нения РК свод-
ные отчеты в
разрезе терри-
тории (облас-
тей, городов)
12   0610200  Отчет о числе заболева-  12     годо-  1. Амбулатор-
ний, зарегистрированных         вая    но-поликлини-
у больных, проживающих                 ческие органи-
в районе обслуживания                  зации (подраз-
лечебной организации                   деления) всех
(28.05.03 г. N 12-г)                   профилей сис-
темы здра-
воохранения
2. Главный
врач централь-
ной районной
(городской)
больницы отчет
каждой подве-
домственной
организации
3. Амбулатор-
но-поликлини-
ческие органи-
зации других
министерств,
ведомств и
всех форм соб-
ственности

2. Қала және облыс
бойынша
Денсаулық сақтау ісін
басқару органдары,
жиынтық есеп
3. Aумақтар
(облыстар, қалалар)
бойынша ҚР Денсаулық
сақтау министрлігі,
жиынтық есеп
10  0610198  Психикалық және  10     жылдық    1. Психиатриялық
мінез-құлқы                       диспансерлер,
бұзылған аурулар                  психиатриялық
туралы есеп                       (психияневрология.
(28.05.03 ж.                      лық) ауруханалардың
N 12-г)                           диспансерлік бөлім.
шелері, денсаулық
сақтау жүйесінің
психиатриялық
(психияневро-
логиялық, психиотера-
певтік, психия-
соматикалық) бөлім.
шелері бар ауруха.
налары (біріктіріл.
меген емханалары)
2. Аудандық
(қалалық) орталық
аурухананың бас
дәрігері, әрбір
ведомстволық
ұйымдардың есебі
3. Басқа да министр.
ліктер мен
ведомстволардың
және барлық
меншік нысандары.
ның психиатриалық
(психия-неврология.
лық) ұйымдары
(бөлімшелері)
4. Облыстар және
қала бойынша аумақтық
денсаулық сақтау ісін
басқару органдары,
жиынтық есеп
5. Aумақтар
(облыстар, қалалар)
бойынша ҚР Денсаулық
сақтау министрлігі,
жиынтық есеп
11  0610199  Психикаға әсер   11     жылдық    1. Наркологиялық
беретін заттарды                  (психияневрология.
(ПӘЗ) қолдану                     лық) диспансерлер,
салдарынан                        денсаулық сақтау
психикасы мен                     жүйесіндегі нарко.
мінез-құлқы                       логиялық (психия-
бұзылған аурулар                  неврологиялық,
туралы есеп                       психиатриялық)
(28.05.03 ж.                      ауруханалардың
N 12-г)                           диспансерлік
бөлімшелері
2. Аудандық
(қалалық) орталық
аурухананың бас
дәрігері, әрбір
ведомстволық
ұйымдардың есебі
3. Басқа да министр.
ліктер мен
ведомстволардың
және барлық
меншік нысандары.
ның психиатриялық
(психия-неврология.
лық) ұйымдары
4. Облыстар және
қала бойынша аумақтық
денсаулық сақтау ісін
басқару органдары,
жиынтық есеп
5. Aумақтар
(облыстар, қалалар)
бойынша ҚР Денсаулық
сақтау министрлігі,
жиынтық есеп
12  0610200  Емдеу ұйымы     12       жылдық   1. Денсаулық сақтау
қызмет көрсе.                     жүйесіндегі барлық
тетін ауданда                     профилдегі амбула.
тұратын науқас.                   ториялық-емханалық
тардың тіркел.                    мекемелері
ген ауруларының                   (бөлімшелері)
саны туралы                       2. Аудандық
есеп (28.05.03                    (қалалық) орталық
ж. N 12-г)                        аурухананың бас
дәрігері, әрбір
ведомствалық
ұйымдардың есебі
3. Басқа да министр.
ліктер мен барлық
меншік нысандары.
ның амбула.
ториялық-емханалық
ұйымдары

4. Органы
управления
здравоохране-
нием террито-
рии сводный
отчет по горо-
ду и области
5. Министерст-
во здравоохра-
нения РК свод-
ные отчеты
13   0610201  Отчет об абортах         13     годо-  1. Лечебно-
(28.05.03 г. N 12-г)            вая    профилактичес-
кие организа-
ции системы
здравоохране-
ния РК, произ-
водившие
аборты
2. Главный
врач района
сводный отчет
3. Лечебно-
профилактичес-
кие организации
других минис-
терств,
ведомств и
всех форм соб-
ственности,
производившие
аборты
4. Органы уп-
равления здра-
воохранением
области, горо-
да сводные
отчеты
5. Министерст-
во здравоохра-
нения РК свод-
ные отчеты
14   0610202  Отчет о деятельности     14     годо-  1. Больничные
стационара                      вая    организации
(28.05.03 г. N 12-г)                   всех профилей
системы
здравоохране-
ния
2. Главный
врач централь-
ной районной
(городской)
больницы
сводный отчет
3. Областные,
городские
управления
здравоохране-
ния сводные
отчеты
4. Министерство
здравоохранения
РК сводные отчеты
15   0610203  Отчет о медицинском об-  15     годо-  1. Амбулатор-
служивании участников,          вая    но-поликлини-
инвалидов Великой Оте-                 ческие органи-
чественной войны и лиц,                зации (подраз-
приравненных к ним                     деления) сис-
(28.05.03 г. N 12-г)                   темы здравоох-
ранения, осу-
ществляющие
наблюдение и
учет лиц
2. Главный
врач централь-
ной районной
(городской)
больницы
3. Органы уп-
равления здра-
воохранением
области, го-
рода сводный
отчет по го-
роду и области
16   0610204  Отчет о медицинских кад- 17     годо-  1. Центральные
рах (28.05.03 г. N 12-г)        вая    районные
больницы, СЭС,
организации
областного
подчинения
системы здра-
воохранения
2. Медицинские
организации
других министерств,
ведомств и
всех форм соб-
ственности
3. Органы уп-
равления здра-
воохранением
области, горо-
да сводный от-
чет по городу,
области с вы-
делением дан-
ных по системе
здравоохране-
ния
4. Министерст-
во здравоохра-
нения РК свод-
ный отчет
17   0610205  Отчет о финансово-хозяй- 18     годо-  1. Районные
ственной, кадровой,             вая    санитарно-
контрольной деятельности               эпидемиоло-
и мониторингу за окру-                 гические
жающей средой и санитар-               станции (СЭС),
но-эпидемиологическому                 городские са-
надзору за инфекционной                нитарно-эпиде-
заболеваемостью                        миологические
(28.05.03 г. N 12-г)                   станции, сани-
тарно-эпиде-
миологические
управления
(СЭС, СЭУ)
2. Санитарно-
эпидемиоло-
гические уп-
равления (СЭС,
СЭУ), линейные,
отделенческие
СЭС ж.д. стан-
ций и СЭС на
воздушном
транспорте

4. Қала және облыс
бойынша денсаулық
сақтау ісін
басқару органдары,
жиынтық есеп
5. ҚР Денсаулық
сақтау министрлігі,
жиынтық есеп
13  0610201  Түсік туралы    13       жылдық   1. ҚР Денсаулық
есеп (28.05.03                    сақтау жүйесінде
ж. N 12-г)                        түсік жасайтын
емдеу-сауықтыру
ұйымдары
2. Ауданның бас
дәрігері, жиынтық
есеп
3. Басқа да министр.
ліктер мен
ведомстволардың
және барлық
меншік нысандарын.
дағы түсік жасайтын
емдеу-сауықтыру
ұйымдары
4. Қала және облыс
бойынша денсаулық
сақтау ісін
басқару органдары,
жиынтық есеп
5. ҚР Денсаулық
сақтау министрлігі,
жиынтық есеп
14  0610202  Стационардың    14-ден.  жылдық   1. Денсаулық сақтау
қызметі туралы  саулық            жүйесіндегі ауру.
есеп (28.05.03                    ханалық ұйымдардың
ж. N 12-г)                        барлық салалары
2. Аудандық (қала.
лық) орталық
аурухананың бас
дәрігері, жиынтық
есеп
3. Облыстың, қаланың
денсаулық сақтау ісін
басқару органы,
жиынтық есеп
4. ҚР Денсаулық
сақтау министрлігі,
жиынтық есеп
15  0610203  Ұлы Отан соғы.   15      жылдық   1. Адамдарды бақылап
сына қатысқандар                  және есепке алуды
мен мүгедектерге                  жүзеге асыратын
және соған те.                    амбулаториялық-
ңестірілген                       емханалық
адамдарға меди.                   ұйымдар (бөлімшелер)
циналық қызмет                    2. Аудандық
көрсету туралы                    (қалалық) орталық
есеп                              аурухананың бас
(28.05.03 ж.                      дәрігері
N 12-г)                           3. Қала мен облыс
бойынша облыстың,
қаланың денсаулық
сақтау ісін басқару
органдары,
жиынтық есеп
4. ҚР Денсаулық
сақтау министрлігі,
жиынтық есеп
16  0610204  Медициналық     17       жылдық   1. Аудандық
кадрлар туралы                    орталық ауруханалар,
есеп (28.05.03                    СЭС-тер, денсаулық
ж. N 12-г)                        сақтау жүйесінің
облыстық бағыныстағы
ұйымдар
2. Басқа да министр.
ліктер мен
ведомстволардың
және барлық
меншік нысандарының
медициналық
ұйымдары
3. Қала, облыс
бойынша денсаулық
сақтау жүйесіндегі
деректерді көрсете
отырып берген
облыстық, қалалық
денсаулық сақтау ісін
басқару органдары,
жиынтық есеп
4. ҚР Денсаулық
сақтау министрлігі,
жиынтық есеп
17  0610205  Қаржы-шаруашы.   18     жылдық    1. Аудандық,
лық, кадр,                        қалалық санитарлық-
бақылау қызметі,                  эпидемиологиялық
қоршаған орта.                    стансалар (СЭС),
ның мониторингі                   санитарлық-эпидеми.
және жұқпалы                      ологиялық басқарма.
ауруларды сани.                   лар (СЭБ)
тарлық-эпидеми.
ологиялық қада.                   2. Санитарлық-
ғалау туралы                      эпидемиологиялық
есеп (28.05.03                    басқармалар (СЭБ),
ж. N 12-г)                        темір жол
стансаларының
желілік бөлек
СЭС-тері және әуе
көліктеріндегі
СЭС-тер

3. Областные
санитарно-
эпидемиоло-
гические
станции,
санитарно-
эпидемиоло-
гические
управления
(СЭС, СЭУ),
городские
санэпидуп-
равления
гг. Астаны
и Алматы,
центральная
санитарно-
эпидемиоло-
гическая
СЭС на
транспорте
4. Казахская
Республикан-
ская санитар-
но-эпидемио-
логическая
станция
18   0610206  Отчет лечебно-профилак-  30     годо-  1. Лечебно-
тической организации            вая    профилактичес-
(28.05.03 г. N 12-г)                   кие организа-
ции всех про-
филей для
взрослых и
детей
2. Органы уп-
равления здра-
воохранения
территории
сводный отчет
по области,
городу
19   0610207  Отчет о медицинской      31     годо-  Детские боль-
помощи детям                    вая    ницы (полик-
(28.05.03 г. N 12-г)                   линики, амбу-
латории),
детские отде-
ления больниц
и необъеди-
ненные полик-
линики в горо-
дах и поселках
городского ти-
па, сельские
участковые и
районные боль-
ницы (амбула-
тории) незави-
симо от нали-
чия детских
отделений
медицинские
организации
других форм
собственности
20   0610208  Отчет о медицинской      32     годо-  1. Родильные
помощи беременным, роже-        вая    дома, все ле-
ницам и родильницам                    чебно-профи-
(28.05.03 г. N 12-г)                   лактические
организации
всех форм соб-
ственности,
имеющие жен-
ские консуль-
тации, акушер-
ско-гинеколо-
гические каби-
неты в составе
поликлиник,
родильные от-
деления (пала-
ты, койки) в
стационаре
2. Органы уп-
равления здра-
воохранением
территории
сводный отчет
по области,
городу
21   0610209  Отчет о больных туберку- 33     годо-  1. Противоту-
лезом (28.05.03 г.              вая    беркулезные
N 12-г)                                диспансеры,
институты,
имеющие дис-
пансерные от-
деления, боль-
ницы, само-
стоятельные
поликлиники,
имеющие
фтизиатричес-
кие кабинеты
2. Рай (гор)
здравотделы
сводные отчеты
3. Областные
управления
(департаменты)
здравоохране-
ния сводные
отчеты
4. НЦПТ РК
22   0610210   Отчет об инфекциях,     34     годо-  Кожно-венеро-
передающихся преиму-           вая    рологические
щественно половым пу-                 диспансеры
тем, грибковых кожных                 (институты,
заболеваниях и заболе-                имеющие дис-
вании чесоткой                        пансерные от-
(28.05.03 г. N 12-г)                  деления),
больницы, са-
мостоятельные
поликлиники,
имеющие кожно-
венерологичес-
кие кабинеты
(женские кон-
сультации,
независимо от
наличия каби-
нетов)

3. Облыстық
санитарлық-
эпидемиологиялық
стансалар,
санитарлық-
эпидемиологиялық
басқармалар
(СЭС, СЭБ),
Астана, Алматы
қалалық
сан-эпидбасқармасы,
көліктегі орталық
СЭС
4. Қазақстан
Республикасының
санитарлық-
эпидемиологиялық
стансасы
18  0610206  Емдеу-сауықтыру 30-ден.  жылдық   1. Ересектер мен
ұйымдарының     саулық            балалардың барлық
есебі                             профильдегі емдеу-
(28.05.03 ж.                      профилактикалық
N 12-г)                           ұйымдары
2. Облыс, қала
бойынша аумақтық
денсаулық сақтау ісін
басқару органы,
жиынтық есеп
19  0610207  Балаларға меди. 31       жылдық   Балалар аурухана.
циналық көмек                     лары (емханалары,
көрсету туралы                    амбулаториялары),
есеп (28.05.03                    ауруханалардың
ж. N 12-г)                        балалар бөлімдері
және балалар
бөлімдерінің
бар-жоғына
қарамастан қалалар
мен қала типті посел.
кедегі біріктіріл.
меген емханалар,
селолық учаскелік
және аудандық
ауруханалар (амбула.
ториялар), басқа да
балалар меншік
нысанындағы
медициналық ұйымдар
20  0610208  Екіқабат,       32       жылдық   1. Перзентханалар,
босанатын және                    құрамында
босанған әйел.                    әйелдер консульта.
дерге медицина.                   циясы мен акушер-
лық көмек көр.                    гинекологиялық каби.
сету туралы                       неттері бар емханалар
есеп (28.05.03                    және барлық меншік
ж. N 12-г)                        нысандарындағы бүкіл
емдеу-сауықтыру
ұйымдары, стационар.
дағы перзентхана
бөлімшелері (палата.
лар, төсектер)
2. Облыс, қала
бойынша аумақтық
денсаулық сақтау ісін
басқару органы,
жиынтық есеп
21  0610209  Туберкулезге    33       жылдық   1. Туберкулезге
шалдыққан нау.                    қарсы диспансерлер,
қастар туралы                     диспансерлік бө.
есеп (28.05.03                    лімшелері бар инсти.
ж. N 12-г)                        туттар, аурухана.
лар, фтизиатрлық
кабинеттері
бар дербес емханалар
2. Аудандық (қала.
лық) денсаулық
бөлімдері, жиынтық
есеп
3. Облыстық денсау.
лық сақтау басқармасы
(департаменті),
жиынтық есеп
4. ҚР ТБҰО
22  0610210  Көбінесе жыныс  34       жылдық   Тері-венерология
жолымен бері.                     диспансерлері
летін жұқпалы                     (диспансерлік бө.
аурулар, қышыма                   лімі бар институт.
тері аурулары                     тар) тері-венеро.
мен қотыр                         логия кабинеттері
туралы есеп                       бар ауруханалар,
(28.05.03 ж.                      дербес емханалар,
N 12-г)                           (кабинеттерінің
бар-жоғына
қарамастан әйелдер
консультациялары)

23   0610211  Отчет о больных злока-   35     годо-  Онкологические
качественными новообра-         вая    диспансеры
зованиями                              (онкологичес-
(28.05.03 г. N 12-г)                   кие институты,
имеющие дис-
пансерное от-
деление),
больницы (не-
объединенные
поликлиники),
имеющие онко-
логические
отделения (ка-
бинеты)
24   0610212  Отчет о контингентах     36     годо-  Психиатричес-
больных психическими            вая    кие, психонев-
и поведенческими                       рологические
расстройствами                         больницы, пси-
(28.05.03 г. N 12-г)                   хоневрологи-
ческие диспан-
серы, больни-
цы (необъеди-
ненные полик-
линики), имею-
щие психиат-
рические,
психоневроло-
гические, пси-
хотерапевти-
ческие и пси-
хосоматические
отделения
(кабинеты),
палаты
25   0610213  Отчет о контингентах     37     годо-  1. Наркологи-
больных с психическими и        вая    ческие боль-
поведенческими расстрой-               ницы и дис-
ствами вследствие упот-                пансеры,
ребления психоактивных                 психоневроло-
веществ (ПАВ)                          логические
(28.05.03 г. N 12-г)                   диспансеры,
больницы,
необъединенные
поликлиники, в
том числе хоз-
расчетные ор-
ганизации,
имеющие нарко-
логические от-
деления (каби-
неты) в полик-
линике; отде-
ления, палаты,
койки в ста-
ционаре; спе-
циализирован-
ные лечпроф-
учреждения
(СЛПУ)
организации,
не имеющие
наркологиче-
ских отделе-
ний (кабине-
тов), но об-
служивающие
наркологичес-
ких больных
26   0610214  Отчет о работе судебно-  38     годо-  Психиатричес-
психиатрической комиссии        вая    кие и психо-
(28.05.03 г. N 12-г)                   неврологичес-
кие больницы,
диспансеры,
имеющие в
своем составе
судебно-пси-
хиатрические
экспертные
комиссии
27   0610215  Отчет центра крови,      39     годо-  1. Отделения
отделения переливания           вая    переливания
крови, больницы, заго-                 крови (больни-
тавливающей кровь                      цы, заготавли-
(28.05.03 г. N 12-г)                   вающие кровь)
2. Центры
крови
28   0610216  Отчет станции (отделе-   40     годо-  Больницы,
ния) больницы скорой            вая    станции (отде-
медицинской помощи                     ления) скорой
(28.05.03 г. N 12-г)                   медицинской
помощи
29   0610217  Отчет дома ребенка       41     годо-  Дома ребенка
(28.05.03 г. N 12-г)            вая
30   0610218  Отчет врача судебно-     42     годо-  2. Районные
медицинского эксперта,          вая    (межрайонные)
филиала, центра судебной               городские вра-
медицины                               чи судебно-
(28.05.03 г. N 12-г)                   медицинские
эксперты
2. Бюро
судебно-
медицинской
экспертизы
областей
(городов)
3. Центр
судебной
медицины

23  0610211  Қатерлі жаңа өс. 35      жылдық   Онкологиялық дис.
кіндерге шалдық.                  пансерлер (диспан.
қан аурулар ту.                   серлік бөлімдері
ралы есеп                         бар онкология ин.
(28.05.03ж.                       ституттары), онко.
N 12-г)                           логиялық бөлімдері
(кабинеттері) бар
ауруханалар (бірік.
пеген емханалар)
24  0610212  Психикасы мен   36       жылдық   Психиатриялық,
мінез-құлқы бұ.                   психоневрология.
зылған аурулар                    лық ауруханалар,
контингенті                       психоневрология.
туралы есеп                       лық диспансерлер
(28.05.03 ж.                      психиатриялық,
N 12-г)                           психоневрология.
лық, психотерапевтік
және психосоматика.
лық бөлімдері
(кабинеттері),
палаталары бар
ауруханалар (бірік.
пеген емханалар)
25  0610213  Психикаға әсер  37       жылдық   1. Наркологиялық
беретін зат.                      ауруханалар мен
тарды (ПӘЗ)                       диспансерлер, пси.
қолдану салда.                    хоневрологиялық
рынан психикасы                   диспансер, ауруха.
мен мінез-құлқы                   налар, бірікпеген
бұзылған аурулар                  емханалар, соның
контингенті                       ішінде емханада
туралы есеп                       наркологиялық бө.
(28.05.03 ж.                      лімдері (кабинет.
N 12-г)                           тері) бар шаруашы.
лық есептегі ұйым.
дар; стационар.
дағы бөлімдер, па.
латалар, төсектер;
мамандандырылған
емдеу-
сауықтыру
мекемелері (МЕСМ),
наркология бө.
лімдері (кабинетте.
рі) жоқ, бірақ
нашақорларға көмек
көрсететін ұйымдар
26  0610214  Сот-психиатрия. 38       жылдық   Психиатриялық және
лық комиссиясы.                   психоневрология.
ның жұмысы ту.                    лық ауруханалар,
ралы есеп                         өз құрамында сот-
(28.05.03ж.                       психиатриялық са.
N 12-г)                           раптама комиссиялары
бар диспансерлер
27  0610215  Қан құю орталы. 39       жылдық   1. Қан құю бөлімдері
ғының, қан құю                    (қан дайындайтын
бөлімдерінің,                     ауруханалар)
қан дайындайтын
ауруханалардың                    2. Қан құю орталығы
есебі (28.05.03
ж. N 12-г)
28  0610216  Жедел медицина. 40       жылдық   Жедел медициналық
лық көмек көр.                    көмек көрсету ауру.
сету ауруханасы                   ханалары стансалары
стансасының                       (бөлімдері)
(бөлімінің)
есебі
(28.05.03 ж.
N 12-г)
29  0610217  Бөбектер үйінің  41      жылдық   Бөбектер үйлері
есебі (28.05.03
ж. N 12-г)
30  0610218  Сот-медициналық  42      жылдық   1. Аудандық (ауда.
сарапшы дәрі.                     наралық), қалалық
герлерінің,                       дәрігерлер, сот-
филиалдарының,                    медициналық
сот-медициналық                   сарапшылар
орталықтарының
есебі
(28.05.03 ж.
N 12-г)                           2. Облыстардың
(қалалардың)
сот-медициналық
сараптау бюросы

31   0610618  Отчет фельдшерско-аку-   43     годо-  ФАПы
шерского пункта                 вая
(28.05.03 г. N 12-г)
32   0610219  Отчет детского санатория 44     годо-  1. Круглогодо-
(28.05.03 г. N 12-г)            вая    вые санатории
2. Сезонные
санатории
3. Областные
управления
(департаменты)
здравоохране-
ния
33   0610220  Отчет туберкулезного     45     годо-  1. Круглогодо-
санатория для взрослых          вая    вые санатории
(28.05.03 г. N 12-г)                   2. Сезонные
санатории
3. Областные
отделы здра-
воохранения
34   0610221  Отчет о штатных долж-    46     годо-  1. Центры
ностях центра проблем           вая    проблем фор-
формирования здорового                 мирования
образа жизни                           здорового
(28.05.03 г. N 12-г)                   образа жизни
35   0610222  Отчет о сети и деятель-  47     годо-  1. Областные,
ности медицинских орга-         вая    городов Астана
низаций (28.05.03 г.                   и Алматы уп-
N 12-г)                                равления (де-
партаменты)
здравоохране-
ния
2. Министерст-
во здравоохра-
нения РК
сводные отчеты
36   610696   Отчет о деятельности     48     полу-  1. Организации
Службы экстренной меди-         годо-  здравоохране-
цинской помощи в чрез-          вая    ния, принимав-
вычайных ситуациях                     шие участие в
(28.05.03 г. N 12-г)                   ликвидации
чрезвычайных
ситуаций
2. Региональ-
ные (терри-
ториальные)
центры меди-
цины катастроф
3. Центр меди-
цины катастроф
37   610697   Отчет о деятельности     49     полу-  1. Организации
медицинских организаций         годо-  здравоохране-
(медицинских формирова-         вая    ния, принимав-
ний), принимавших учас-                шие участие в
тие в ликвидации чрезвы-               ликвидации
чайных ситуаций                        чрезвычайных
(28.05.03 г. N 12-г)                   ситуаций
2. Региональ-
ные (террито-
риальные)
центры медици-
ны катастроф
3. Центр меди-
цины катаст-
роф
38   0610698  Отчет фельдшерского      50     годо-  Фельдшерские
пункта (28.05.03 г.             вая    пункты
N 12-г)
39   0610699  Отчет медицинского работ-51     годо-  Медицинские
ника без содержания от-         вая    работники
дельного помещения                     без содержания
(28.05.03 г. N 12-г)                   отдельного
помещения
40   0610700  Отчет о детской инва-    52     годо-  Детские боль-

31  0610618  Фельдшерлік-    43       жылдық   ФАП-тар
акушерлік
пункттің
(ФАП) есебі
(28.05.03 ж.
N 12-г)
32  0610219  Балалар         44       жылдық   1. Жыл бойғы
санаторийінің                     санаторийлер
есебі
(28.05.03 ж.                      2. Маусымдық
N 12-г)                           санаторийлер
3. Облыстық
денсаулық сақтау
басқармасы
(департаменті)
33  0610220  Ересектерге     45       жылдық   1. Жыл бойғы
арналған тубер.                   санаторийлер
кулез санато.
рийлерінің есебі
(28.05.03 ж.                      2. Маусымдық
N 12-г)                           санаторийлер
3. Облыстық
денсаулық сақтау
бөлімдері
34  0610221  Cалауатты өмір  46       жылдық   1. Салауатты өмір
салтын қалып.                     салтын қалыптастыру
тастыру пробле.                   проблемаларының
малары орталы.                    орталықтары
ғының штаттық
лауазымдары
туралы есебі
(28.05.03 ж.
N 12-г)
35  0610222  Медициналық     47       жылдық   1. Облыстық, Астана
ұйымдардың                        және Алматы қала.
желісі және                       лық денсаулық сақтау
қызметі туралы                    басқармалары
есебі (28.05.03                   (департаменттері)
ж. N 12-г)                        2. ҚР Денсаулық
сақтау министрлігі,
жиынтық есеп
36 0610696   Шұғыл меди.     48       жарты    1. Төтенше жағдай.
циналық көмек            жылдық   ларды жоюға қатыс.
қызметiнiң тө.                    қан денсаулық сақтау
тенше жағдай.                     ұйымдары
лардағы қызметi
туралы есебi                      2. Апат медицина.
(28.05.03 ж.                      сының өңірлік
N 12-г)                           (аумақтық)
орталықтары
3. Апат медицина.
сының орталығы
37 0610697   Төтенше жағдай. 49       жарты    1. Төтенше жағдай.
ларды жоюға              жылдық   ларды жоюға қатыс.
қатысқан меди.                    қан денсаулық сақтау
циналық ұйым.                     ұйымдары
дардың (меди.
циналық құрама.                   2. Апат медицина.
лардың) қызметi                   сының өңірлік
туралы есебi                      (аумақтық)
(28.05.03 ж.                      орталықтары
N 12-г)                           3. Апат медицина.
сының орталығы
38  0610698  Фельдшер пункт. 50       жылдық   Фельдшерлік пункттер
iнiң есебi
(28.05.03 ж.
N 12-г)
39  0610699  Жеке үй-жайы    51       жылдық   Жеке үй-жайы жоқ
жоқ медицина                      медицина
қызметкерлері.                    қызметкерлерi
нің есебi
(28.05.03 ж.
N 12-г)
40  0610700  Балалардың мү.  52       жылдық   Балалар аурухана.
гедектігі                         лары (емханалары,
туралы есеп                       амбулаториялары),

лидности (28.05.03 г.           вая    ницы (поликли-
N 12-г)                                ники, амбула-
тории), дет-
ские отделения
больниц и
необъединен-
ные поликлини-
ки в городах и
поселках го-
родского типа,
сельские
участковые и
районные боль-
ницы (амбула-
тории) неза-
висимо от на-
личия детских
отделений
41   0610792  Отчет о штатных должнос- 53     годо-  Дезинфекцион-
тях дезинфекционной             вая    ные станции
станции
(28.05.03 г. N 12-г)
42   061093   Отчет о штатных должнос- 54     годо-  Бюро медицин-
тях бюро медицинской            вая    ской статистики
статистики
(28.05.03 г. N 12-г)
43   0610794  Отчет патологоанатоми-   55     годо-  Патологоанато-
ческого бюро                    вая    мическое бюро
(28.05.03 г. N 12-г)
44   0610795  Отчет о числе заболева-  56     квар-  1. Организации
ний, зарегистрированных         таль-  здравоохране-
с впервые в жизни уста-         ная    ния
новленным диагнозом
(28.05.03 г. N 12-г)
2. Районные
(городские)
органы здраво-
охранения
3. Управления
(департаменты)
здравоохране-
ния областей,
городов Астаны
и Алматы
4. Научные
центры, научно-
исследователь-
ские институты,
республикан-
ские организа-
ции здравоохра-
нения Респуб-
лики Казахстан
45   0610796  Отчет о развертывании    57     квар-  1. Организации
коек в больничных               таль-  здравоохране-
организациях                    ная    ния
(28.05.03 г. N 12-г)
2. Районные
(городские)
органы здраво-
охранения
3. Управления
(департаменты)
здравоохране-
ния областей,
городов Астаны
и Алматы
4. Научные
центры, научно-
исследователь-
ские институты,
республикан-
ские организа-
ции здравоохра-
нения Респуб-
лики Казахстан
46   0610797  Отчет о движении         58     квар-  1. Организации
медицинских кадров              таль-  здравоохране-
(28.05.03 г. N 12-г)            ная    ния
2. Районные
(городские)
органы здраво-
охранения
3. Управления
(департаменты)
здравоохране-
ния областей,
городов Астаны
и Алматы
4. Научные
центры, научно-
исследователь-
ские институты,
республикан-
ские организа-
ции здравоохра-
нения Респуб-
лики Казахстан
47   0610798  Отчет о травмах, отрав-  59     полу-  1. Амбулаторно-
лениях и некоторых дру-         годо-  поликлиничес-
гих последствиях воз-           вая    кие организа-
действия внешних причин                ции всех про-
(28.05.03 г. N 12-г)                   филей системы
здравоохране-
ния
2. Главный
врач централь-
ной районной
(городской)
больницы отчет
каждой подве-
домственной
организации
3. Амбулаторно-
поликлиничес-
кие организа-
ции других
министерств,
ведомств
4. Органы
управления
здравоохране-
нием территории
сводный отчет
по городу,
области

(28.05.03 ж.                      ауруханалардың
N 12-г)                           балалар бөлiмдерi
және қалалар мен
қала типтi посел.
келердегi бірікпеген
емханалар, балалар
бөлімдерінің
болу-болмауына
қарамастан, селолық
учаскелiк және
аудандық ауруханалар
(амбулаториялар)
41  0610792  Дезинфекциялық  53       жылдық   Дезинфекциялық
стансаның                         станса
штаттық лауа.
зымдары туралы
есебi
(28.05.03 ж.
N 12-г)
42  0610693  Медициналық     54       жылдық   Медицина
статистика                        статистикасының
бюросының                         бюросы
лауазымдық
статистикасы
туралы
есебi
(28.05.03 ж.
N 12-г)
43  0610794  Патологоано.    55       жылдық   Патологоано.
матикалық                         матикалық
бюросының                         бюросы
есебi
(28.05.03 ж.
N 12-г)
44  0610795  Өмірге бірінші  56       тоқ.     1. Денсаулық сақтау
рет белгіленген          сандық   ұйымы
диагнозбен
тіркелген,
аурулардың
саны туралы
есебi
(28.05.03 ж.
N 12-г)
2. Аудандық
(қалалық)
денсаулық сақтау
ұйымдары
3. Облыстық, Астана
және Алматы қала.
лық денсаулық сақтау
басқармасы
(департаменті)
4. Қазақстан
Республикасының
ғылыми орталықтары,
ғылыми-зерттеу
институттары,
республикалық
денсаулық сақтау
ұйымдары
45  0610796  Ауруханалық      57       тоқ.    1. Денсаулық сақтау
ұйымдардағы               сандық  ұйымдары
төсек орнын
көбейту
туралы
есеп
(28.05.03 ж.
N 12-г)
2. Аудандық
(қалалық)
денсаулық сақтау
органдары
3. Облыстық, Астана
және Алматы қала.
лық денсаулық сақтау
басқармасы
(департаменті)
4. Қазақстан
Республикасының
ғылыми орталықтары,
ғылыми-зерттеу
институттары,
республикалық
денсаулық сақтау
ұйымдары
46  0610797  Медициналық      58       тоқ.    1. Денсаулық сақтау
кадрлардың                сандық  ұйымдары
қозғалысы
туралы
есеп
(28.05.03 ж.
N 12-г)
2. Аудандық
(қалалық)
денсаулық сақтау
органдары
3. Облыстық, Астана
және Алматы қала.
лық денсаулық сақтау
басқармасы
(департаменті)
4. Қазақстан
Республикасының
ғылыми орталықтары,
ғылыми-зерттеу
институттары,
республикалық
денсаулық сақтау
ұйымдары
47  0610798  Жарақат,         59       жарты   1. Денсаулық сақтау
улану, және               жылдық  жүйесінің барлық
басқа да кейбір                   профильдегі
сыртқы себеп.                     амбулаторлық-
тердің                            емханалық
зардаптары                        ұйымдар
туралы есеп
(28.05.03 ж.
N 12-г)
2. Аудандық
(қалалық)
орталық
аурухананың бас
дәрігері, әрбір
ведомстволық
ұйымдардың есебі
3. Басқа да министр.
ліктер мен
ведомстволардың
амбулаторлық-
емханалық
ұйымдары
4. Аумақтық
денсаулық
сақтау ісін
басқару органы, қала,
облыс бойынша
жиынтық есеп

5. Министерство
здравоохране-
ния РК
48   0610694  Отчет о диспансеризации  60     годо-  1. Лечебно-
подростков, студентов           вая    профилактичес-
ВУЗов и учащихся средних               кие организа-
специальных учебных                    ции всех про-
заведений                              филей для
(28.05.03 г. N 12-г)                   взрослых и
детей
2. Органы уп-
равления здра-
воохранения
территории
сводный отчет
по области,
городу
49   0610695  Отчет о контингентах     61     квар-  1. Наркологичес-
больных с психическими и        таль   кие больницы,
поведенческими расстрой-        ная    диспансеры,
ствами                                 центры;
(28.05.03 г. N 12-г)                   2. Психо-
неврологиче-
ские больницы,
диспансеры,
необъединенные
поликлиники, в
том числе хоз-
расчетные уч-
реждения,
имеющие нарко-
логические
отделения,
кабинеты,
палаты и койки в
стационаре;
3. Специализи-
рованные лечеб-
но-профилакти-
ческие учреж-
дения;
4. Отделения
для прину-
дительного
лечения нарко-
логических
организаций
50   0610799  Отчет об осмотрах        62     квар-  1. Организации
школьников в возрасте           таль-  здравоохране-
12-18 лет                       ная    ния
(28.05.03 г. N 12-г)
2. Районные
(городские)
органы здраво-
охранения
3. Управления
(департаменты)
здравоохране-
ния областей,
городов Астана
и Алматы
4. Научные
центры, научно-
исследователь-
ские институты,
республикан-
ские организа-
ции здравоохра-
нения
51   0610800  Отчет об осмотрах сель-  63     квар-  1. Организации
ских жителей в возрасте         таль-  здравоохране-
18 лет и старше                 ная    ния
(28.05.03 г. N 12-г)
2. Районные
(городские)
органы здраво-
охранения
3. Управления
(департаменты)
здравоохране-
ния областей,
городов Астана
и Алматы
4. Научные
центры, научно-
исследователь-
ские институты,
республикан-
ские организа-
ции здравоохра-
нения
52   0610485  Отчет врача детского     95     годо-  Детские дома,
дома, школы-интерната           вая    школы-интер-
и лесной школы                         наты, лесные
(28.05.03 г. N 12-г)                   школы всех
министерств,
ведомств
53   0610688  Oтчет семейной врачебной 1.1    месяч- Семейные
амбулатории (11.07.00 г.        ная    врачебные
N 42)                                  амбулатории
54   0610689  Отчет поликлиники        1.2    месяч- Поликлиники
(11.07.00 г. N 42)              ная
55   0610690  Отчет консультативно-    1.3    месяч- Консультатив-
диагностической поликли-        ная    но-диагности-
ники (центра)                          ческие полик-
(11.07.00 г. N 42)                     линики (цент-
ры)

5. ҚР Денсаулық
сақтау министрлігі
48  0610694  Жас өспірім.     60       жылдық  1. Ересектер мен
дерді, жоғары                     балаларға арналған
оқу орындарының                   барлық профильдегі
студенттерін                      емдеу-сауықтыру
және орта                         ұйымдары
арнаулы оқу
орындарының
оқушыларын
диспансерлеу
туралы есеп
(28.05.03 ж.
N 12-г)
2. Аумақтық
денсаулық
сақтау ісін
басқару органы,
облыс, қала бойынша
жиынтық есеп
49  0610695  Психикасы мен    61       тоқ.    1. Наркологиялық
мінез-құлқы               сандық  ауруханалар,
бұзылған аурулар                  диспансерлер,
контингенті                       орталықтар
туралы
есеп
(28.05.03 ж.
N 12-г)
2. Психоневро.
логиялық
ауруханалар,
диспансерлер,
біріктірілмеген
емханалар, соның
ішінде наркологиялық
бөлімдері,
кабинеттері және
стационарда
койкалары бар
шаруашылық есептегі
мекемелер
3. Мамандандырылған
емдеу-сауықтыру
мекемелері
4. Мәжбүрлеп
емдеуге арналған
наркологиялық
ұйымдардың бөлімдері
50  0610799  12-18 жастағы    62       тоқ.    1. Денсаулық сақтау
мектеп оқушыла.           сандық  ұйымдары
рын тексеріп
қарау
туралы есеп
(28.05.03 ж.
N 12-г)
2. Аудандық
(қалалық)
денсаулық сақтау
органдары
3. Облыстық, Астана
және Алматы қаласы
бойынша
денсаулық сақтау
басқармасы
(департаменті)
4. Ғылыми
орталықтар,
ғылыми-зерттеу
институттары,
республикалық
денсаулық сақтау
ұйымдары
51  0610800  18 және одан      63       тоқ.    1. Денсаулық сақтау
жоғары жастағы             сандық  ұйымдары
ауыл тұрғындарын
тексеріп
қарау
туралы есеп
(28.05.03 ж.
N 12-г)
2. Аудандық
(қалалық)
денсаулық сақтау
органдары
3. Облыстық, Астана
және Алматы қаласы
бойынша
денсаулық сақтау
басқармасы
(департаменті)
4. Ғылыми
орталықтар,
ғылыми-зерттеу
институттары,
республикалық
денсаулық сақтау
ұйымдары
52  0610485  Балалар үйі,    95      жылдық    Барлық министрлiк.
мектеп-интернат                   тер мен ведомстволар.
пен орман мек.                    дағы балалар үйлері,
тебi дәрігерінің                  мектеп-интернаттар
есебi                             мен орман мектептерi
(28.05.03 ж.
N 12-г)
53  0610688  Отбасылық дәрi. 1.1     айлық     Отбасылық дәрiгерлiк
герлiк амбулато.                  амбулаториялар
рияның есебi
(28.05.03 ж.
N 12-г)
54  0610689  Емхананың есебi 1.2     айлық     Емханалар
(11.07.00 ж.
N 42)
55  0610690  Консультациялық 1.3     айлық     Консультациялық-
-диагностикалық                   диагностикалық
емхананың (ор.                    емханалар
талықтың) есебi                   (орталықтар)
(11.07.00 ж.
N 42)

56   0610691  Отчет стационара         1.4    месяч- Медицинские
(11.07.00 г. N 42)              ная    организации,
имеющие ста-
ционарное
отделение
57   0610692  Отчет Центра крови       1.5    месяч- Центры крови
(11.07.00 г. N 42)              ная
58   0610693  Отчет Центра проблем     1.6    месяч- Центры
формирования здорового          ная    ПФЗОЖ
образа жизни
(11.07.00 г. N 42)
-------------------------------------------------------------------
(Продолжение таблицы)
-------------------------------------------------------------------
N  !        Адрес представления        !     Срок представления
п/п!                                   !
-------------------------------------------------------------------
1 !                 7                 !             8
-------------------------------------------------------------------
1   1. Городскому (областному) СЭУ      1. 3 числа после отчетного
периода
2. Областным СЭУ                    2. 4 числа после отчетного
периода
3. Областному СЭУ                   3. 3 числа после отчетного
периода
4. Республиканской СЭС, управлению  4. 5 числа после отчетного
статистики города, области             периода
5. Министерству здравоохранения     5. 8 числа после отчетного
Республики Казахстан                периода
2   1. Городскому (областному) СЭУ      1. 5 января
2. Областным СЭУ                    2. 7 января
3. Областному СЭУ                   3. 5 января
4. Республиканской СЭС, управлению  4. 10 января
статистики города, области
5. Министерству здравоохранения     5. 15 января
Республики Казахстан
3   1. Областному кожвендиспансеру      1. 5 числа после отчетного
квартала
2. Министерству здравоохранения РК  2. 15 числа после отчетного
квартала
4   1. Городским отделам здравоохра-    1. 5 числа после отчетного
нения (центральным городским           периода
больницам), центральным районным
(включая внутригородские районные)
больницам
2. Областным и городским (гг. Аста- 2. 5 числа после отчетного
ны, Алматы) центрам по профилак-       периода
тике и борьбе со СПИД
3. Республиканскому центру по       3. 10 числа после отчетного
профилактике и борьбе со СПИД          периода
4. Статистическому органу           4. в согласованные сроки
5. Министерству здравоохранения РК  5. 15 числа после отчетного
периода
6. Агентству РК по статистике       6. в согласованные сроки
5   1. Районной, городской СЭС          1. 5 числа после отчетного
периода
2. Районной, городской СЭС по       2. 5 числа после отчетного
месту нахождения лечебного             периода
учреждения и своей вышестоящей
организации

56  0610691  Стационардың    1.4      айлық    Стационарлық
есебi                             бөлiмшесi бар
(11.07.00 ж.                      медициналық ұйымдар
N 42)
57  0610692  Қан құю орта.   1.5      айлық    Қан құю
лығының есебi                     орталығы
(11.07.00 ж.
N 42)
58  0610693  Салауатты өмір  1.6      айлық    СӨСҚП орталықтары
салтын қалып.
тастыру
проблемалары
орталығының
(СӨСҚП) есебі
(11.07.00 ж.
N 42)
------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-----------------------------------------------
7                       8
-----------------------------------------------
1   1. Қалалық (облыстық)  1. Есепті кезеңнен
СЭБ                 кейінгі 3-күні
2. Облыстық СЭБ        2. Есепті кезеңнен
кейінгі 4-күні
3. Облыстық СЭБ        3. Есепті кезеңнен
кейінгі 3-күні
4. Республикалық СЭБ   4. Есепті кезеңнен
пен қалалық және       кейінгі 5-күні
облыстық статистика
басқармасы
5. Қазақстан           5. Есепті кезеңнен
Республикасының        кейінгі 8-күні
Денсаулық сақтау
министрлігі
2   1. Қалалық (облыстық)  1. 5 қаңтар
СЭБ
2. Облыстық СЭБ        2. 5 қаңтар
3. Облыстық СЭБ        3. 5 қаңтар
4. Республикалық СЭБ   4. 10 қаңтар
пен қалалық және
облыстық статистика
басқармасы
5. ҚР Денсаулық        5. 15 қаңтар
сақтау министрлігі
3   1. Облыстық тері-      1. есепті тоқсаннан
вендиспансері          кейінгі 5-күн
2. ҚР Денсаулық        2. есепті тоқсаннан
сақтау министрлігі     кейінгі 15-күн
4   1. Қалалық денсаулық   1. есепті кезеңнен
бөлімдері (қалалық     кейінгі 5-күн
орталық ауруханалар),
аудандық орталық
(қала ішіндегі
аудандық) ауруханалар
2. ИТИС-ке қарсы       2. есепті кезеңнен
сақтандыру және        кейінгі 5-күн
күрес жөніндегі
облыстық және
қалалық (Астана,
Алматы қ.қ.)
орталықтары
3. ИТИС-ке қарсы       2. есепті кезеңнен
сақтандыру және        кейінгі 10-күн
күрес жөніндегі
республикалық
орталық
4. Статистикалық       4. келісілген
органдары              мерзімдерде
5. ҚР Денсаулық        5. есепті кезеңнен
сақтау министрлігі     кейінгі 15-күн
6. ҚР Статистика       6. келісілген
жөніндегі агенттігі    мерзімдерде
5   1. Аудандық, қалалық   1. есепті кезеңнен
СЭБ-тер                кейінгі 5-күн
2. Емдеу мекемесі      2. есепті кезеңнен
мен өзінен жоғары      кейінгі 5-күн
ұйым тұрған жердегі
аудандық, қалалық
СЭС-тер

3. Областной СЭС                    3. 7 числа после отчетного
периода
4. Республиканской СЭС              4. 10 числа после отчетного
периода
5. Министерству здравоохранения РК  5. 13 числа после отчетного
периода
6   1. Районной, городской СЭС          1. 5 числа после отчетного
периода
2. Районной, городской СЭС по       2. 5 числа после отчетного
месту нахождения лечебного             периода
учреждения и своей вышестоящей
организации
3. Областной СЭС                    3. 7 числа после отчетного
периода
4. Республиканской СЭС              4. 10 числа после отчетного
периода
5. Министерству здравоохранения РК  5. 13 числа после отчетного
периода
7   1. Органу управления здравоохране-  1. 10 января
нием территории (области, города)
2. Управлению статистики области,   2. 25 января
города и Министерству здравоохра-
нения РК
3. Агентству РК по статистике       3. в согласованные сроки
8   1. Органу управления здравоохране-  1. 10 января
нием (области, города)
2. Управлению статистики области и  2. 25 января
Министерству здравоохранения РК
3. Агентству РК по статистике       3. в согласованные сроки
9   1. Органу управления здравоохра-    1. 10 января
нением области, города
2. Управлению статистики            2. 25 января
и Министерству здравоохранения РК
3. Агентству РК по статистике       3. в согласованные сроки
10  1. Главному врачу центральной       1. 5 января
районной (городской) больницы
2. Органу управления здравоохра-    2. в установленные им сроки
нением территории (области,
города)
3. Органу управления здравоохра-    3. 5 января
нением города, области по месту
нахождения и своей вышестоящей
организации
4. Управлению статистики и          4. в сроки, установленные
Министерству здравоохранения РК     Министерством здравоохране-
ния РК
5. Агентству РК по статистике       5. в согласованные сроки
11  1. Главному врачу центральной       1. 5 января
районной (городской) больницы
2. Органу управления здравоохра-    2. в установленные им сроки
нением области, города
3. Органу управления здравоохра-    3. 5 января
нением города, области по месту
нахождения и своей вышестоящей
организации
4. Управлению статистики и          4. в сроки, установленные
Министерству здравоохранения РК     Министерством здравоохра-
нения РК
5. Агентству РК по статистике       5. в согласованные сроки
12  1. Главному врачу центральной       1. 5 января
районной (городской) больницы
2. Органу управления здравоохране-  2. в установленные им сроки
нием территории (области, города)

3. Облыстық СЭС        3. есепті кезеңнен
кейінгі 7-күн
4. Республикалық       4. есепті кезеңнен
СЭС                    кейінгі 10-күн
5. ҚР Денсаулық        5. есепті кезеңнен
сақтау министрлігі     кейінгі 13-күн
6   1. Аудандық, қалалық   1. есепті кезеңнен
СЭС                    кейінгі 5-күн
2. Емдеу мекемесі      2. есепті кезеңнен
мен өзінен жоғары      кейінгі 5-күн
ұйым тұрған жердегі
аудандық, қалалық
СЭС-тер
3. Облыстық СЭС        3. есепті кезеңнен
кейінгі 7-күн
4. Республикалық       4. есепті кезеңнен
СЭС                    кейінгі 10-күн
5. ҚР Денсаулық        5. есепті кезеңнен
сақтау министрлігі     кейінгі 13-күн
7   1. Аумақтық (облыс.    1. 10 қаңтар
тық, қалалық)
денсаулық сақтау ісін
басқару органдары
2. Облыстық, қалалық   2. 25 қаңтар
статистика басқар.
малары мен ҚР
Денсаулық сақтау
министрлігі
3. ҚР Статистика       3. келісілген
жөніндегі агенттігі    мерзімде
8   1. Денсаулық сақтау    1. 10 қаңтар
ісін басқару органдары
(облыстық, қалалық)
2. Облыстық            2. 25 қаңтар
статистика басқар.
масы және ҚР
Денсаулық сақтау
министрлігі
3. ҚР Статистика       3. келісілген
жөніндегі агенттігі    мерзімде
9   1. Облыстық, қалалық   1. 10 қаңтар
денсаулық сақтау ісін
басқару органы
2. Статистика          2. 25 қаңтар
басқармасы және ҚР
Денсаулық сақтау
министрлігі
3. ҚР Статистика       3. келісілген
жөніндегі агенттігі    мерзімдерде
10  1. Аудандық (қалалық)  1. 5 қаңтар
орталық аурухананың
бас дәрігері
2. Аумақтың (облыстық, 2. олар белгілеген
қалалық) денсаулық     мерзімде
сақтау ісін
басқару органы
3. Тұрған жері         3. 5 қаңтар
бойынша қалалық,
облыстық денсаулық
сақтау ісін
басқару органы және
өзінен жоғары
тұрған ұйымдар
4. Статистика          4. ҚР Денсаулық
басқармасы             сақтау министрлігі
және ҚР                белгілеген
Денсаулық сақтау       мерзімде
министрлігі
5. ҚР Статистика       5. келісілген
жөніндегі агенттігі    мерзімдерде
11  1. Аудандық (қалалық)  1. 5 қаңтар
орталық аурухананың
бас дәрігері
2. Облыстық, қалалық   2. Олар белгілеген
денсаулық сақтау ісін  мерзімде
басқару органы
3. Тұрған жері         3. 5 қаңтар
бойынша қалалық,
облыстық денсаулық
сақтау ісін
басқару органы және
өзінен жоғары
тұрған ұйымдар
4. Статистика          4. ҚР Денсаулық
басқармасы             сақтау министрлігі
және ҚР                белгілеген
Денсаулық сақтау       мерзімде
министрлігі
5. ҚР Статистика       5. келісілген
жөніндегі агенттігі    мерзімде
12  1. Аудандық (қалалық)  1. 5 қаңтар
орталық аурухананың
бас дәрігері
2. Аумақтық (облыстық, 2. олар белгілеген
қалалық) денсаулық     мерзімде
сақтау ісін
басқару органы

3. Органу управления здравоохране-  3. 5 января
нием территории (области, города)
по месту нахождения учреждения и
своей вышестоящей организации
4. Управлению статистики и          4. в сроки, установленные
Министерству здравоохранения РК     Министерством здравоохра-
нения РК
5. Агентству РК по статистике       5. в согласованные сроки
13  1. Главному врачу района            1. 5 января
2. Органу управления здравоохране-  2. в установленные им сроки
нием области, города
3. Органу управления здравоохране-  3. 5 января
нием области, города по месту
нахождения и своей вышестоящей
организации
4. Управлению статистики и          4. в сроки, установленные
Министерству здравоохранения РК     Министерством здравоохра-
нения РК
5. Агентству РК по статистике       5. в согласованные сроки
14  1. Главному врачу центральной       1. 5 января
районной (городской) больницы
2. Органу управления здравоохране-  2. в сроки установленные
нием города, области                органом управления
3.а) Управление статистики          3. в сроки установленные
б) Министерству здравоохранения   Министерством здравоохра-
РК                             нения РК
4. Агентству РК по статистике       4. в согласованные сроки
15  1. Главному врачу центральной       1. 5 января
районной (городской) больницы
2. Органу управления здравоохране-  2. в установленные им сроки
нием (области, города)
3. Министерству здравоохранения РК  3. в сроки, установленные
Министерством здравоохра-
нения РК
16  1. Органу управления здравоохране-  1. 5 января
нием области, города
2. Органу управления здравоохране-  2. 5 января
нием области, города по месту
нахождения и своей вышестоящей
организации
3. Управлению статистики и          3. в сроки, установленные
Министерству здравоохранения РК     Министерству здравоохра-
нения РК
4. Агентству РК по статистике       4. в согласованные сроки
17  1. Областной санитарно-эпидемиоло-  1. 5 января
гической станции
2. Центральный СЭС на транспорте    2. 5 января
3. Казахской Республиканской        3. 20 января
санитарно-эпидемиологической
станции и областным управлением
по статистике
4.                                  4. 20 марта
а) Министерству здравоохранения
РК,
б) Агентству РК по статистике
18  1. Рай(гор)здравотделу (главному    1. 5 января
врачу района, города)
2. Управлению статистики области,   2. в установленные им сроки
города
19  1. Рай(гор)здравотделу (главному    5 января
врачу района, города)
20  1. Рай(гор)здравотделу (главному    1. 5 января
врачу района, города)

3. Тұрған жері         3. 5 қаңтар
бойынша аумақтық
(облыстық, қалалық)
денсаулық
сақтау ісін
басқару органы және
өзінен жоғары
тұрған ұйымдар
4. Статистика          4. ҚР Денсаулық
басқармасы             сақтау министрлігі
және ҚР                белгілеген
Денсаулық сақтау       мерзімде
министрлігі
5. ҚР Статистика       5. келісілген
жөніндегі агенттігі    мерзімде
13  1. Ауданның бас        1. 5 қаңтар
дәрігері
2. Облыстық, қалалық   2. олар белгілеген
денсаулық сақтау ісін  мерзімде
басқару органы
3. Тұрған жері         3. 5 қаңтар
бойынша облыстық,
қалалық денсаулық
сақтау ісін
басқару органы және
өзінен жоғары
тұрған ұйымдар
4. Статистика          4. ҚР Денсаулық
басқармасы             сақтау министрлігі
және ҚР                белгілеген
Денсаулық сақтау       мерзімде
министрлігі
5. ҚР Статистика       5. келісілген
жөніндегі агенттігі    мерзімде
14  1. Аудандық (қалалық)  1. 5 қаңтар
орталық аурухананың
бас дәрігері
2. Облыстық, қалалық   2. басқару органы
денсаулық сақтау ісін  белгілеген мерзімде
басқару органы
3. а) Статистика       3. ҚР Денсаулық
басқармасы             сақтау министрлігі
б) ҚР Денсаулық        белгілеген
сақтау министрлігі     мерзімде
4. ҚР Статистика       4. келісілген
жөніндегі агенттігі    мерзімде
15  1. Аудандық (қалалық)  1. 5 қаңтар
орталық аурухананың
бас дәрігері
2. Облыстық, қалалық   2. Олар
денсаулық сақтау ісін  белгілеген
басқару органы         мерзімде
3. ҚР Денсаулық        3. ҚР Денсаулық
сақтау министрлігі     сақтау министрлігі
белгілеген
мерзімде
16  1. Облыстық, қалалық   1. 5 қаңтар
денсаулық сақтау ісін
басқару органы
2. Тұрған жері         2. 5 қаңтар
бойынша облыстық,
қалалық денсаулық
сақтау ісін
басқару органы және
өзінен жоғары
тұрған ұйымдар
3. Статистика          3. ҚР Денсаулық
басқармасы             сақтау министрлігі
және ҚР                белгілеген
Денсаулық сақтау       мерзімде
министрлігі
4. ҚР Статистика       4. келісілген
жөніндегі агенттігі    мерзімде
17  1. Облыстық санитар.   1. 5 қаңтар
лық-эпидемиологиялық
стансалар
2. Көліктегі орталық   2. 5 қаңтар
СЭС
3. Қазақстан           3. 20 наурыз
Республикасының
санитарлық-
эпидемиологиялық
стансалар және
статистика жөніндегі
облыстық басқару
органы
4. а) ҚР Денсаулық
сақтау министрлігіне
б) ҚР Статистика
жөніндегі агенттігі
18  1. Аудандық (қалалық)  1. 5 қаңтар
денсаулық сақтау бөлімі
(ауданның, қаланың
бас дәрігері)
2. Облыстық, қалалық   2. олар белгілеген
статистика басқармасы  мерзімде
19  Аудандық (қалалық)     5 қаңтар
денсаулық бөлімі
(ауданның, қаланың
бас дәрігері)
20  1. Аудандық (қалалық)  1. 5 қаңтар
денсаулық сақтау
бөлімі
(ауданның, қаланың
бас дәрігері)

2. Управлению статистики области,   2. в сроки установленные
города и Министерству здравоохра-      Министерством здравоох-
нения РК                               ранения
21  1. Рай (гор) здравотделам (главному 1. 5 января
врачу района, города)
2. Областному управлению (департа-  2. 10 января
менту) здравоохранения
3. Министерству здравоохранения РК  3. в сроки установленные
Министерством здравоохра-
нения РК
4. Министерству здравоохранения РК  4. в установленные им сроки
22  Рай(гор)здравотделу (главному       5 января
врачу района, города)
23  Рай(гор)здравотделу (главному       5 января
врачу района, города)
24  Рай (гор) здравотделу (главному     5 января
врачу района, города)
25  1. Рай (гор) здравотделу (главному  1. 5 января
врачу района, города)
26  Республиканской клинической         25 января
психиатрической больницы
27  1. Рай (гор) здравотделу            1. 10 января
(главному врачу района, города),
региональному ЦК
2. Городскому, областному           2. в установленные сроки
управлению (департаменту)
здравоохранения, Министерству
здравоохранения РК, РЦК
28  Рай (гор) здравотделу (главному     5 января
врачу района, города)
29  Рай (гор) здравотделу (главному     5 января
врачу района, города)
30  1. Бюро судебно-медицинской         1. 5 января
экспертизы областей (городов)
2. Центру судебной медицины         2. 10 января
3. Министерству здравоохранения     3. в сроки установленные им
РК
31  Главному врачу района через         5 января
сельскую участковую больницу,
амбулаторию
32  1. Областному управлению (депар-    1. 5 января
таменту), на территории которого
находится санаторий
2. Областному управлению (депар-    2. через 5 дней по
таменту), на территории которого    окончании сезона
находится санаторий
3. Министерству здравоохранения     3. в сроки установленные им
РК
33  1. Облздравотделу, на территории    1. 5 января
которого находится санаторий
2. Облздравотделу, на территории    2. через 5 дней по
которого находится санаторий        окончании сезона
3. Министерству здравоохранения     3. в сроки им установленные
РК
34  1. Вышестоящей инстанции            1. 5 января
35  1. Управлению статистики и          1. в сроки установленные
Министерству здравоохранения РК     Министерством здравоохране-
ния РК
2. Агентству РК по статистике       2. в согласованные сроки
36  1. Региональным (территориальным)   1. 5 июля, 5 января
центрам медицины катастроф
2. Центру медицины катастроф        2. 10 июля, 10 января
3. Министерству здравоохранения     3. в установленные сроки
РК
37  1. Региональным (территориальным)   1. 5 июля, 5 января
центрам медицины катастроф

2. Облыстық, қалалық   2. ҚР Денсаулық
статистика басқармасы  сақтау министрлігі
және ҚР Денсаулық      белгілеген
сақтау министрлігі     мерзімде
21  1. Аудандық (қалалық)  1. 5 қаңтар
денсаулық бөлімі
(ауданның, қаланың
бас дәрігері)
2. Облыстық денсаулық  2. 10 қаңтар
сақтау басқармасы
(департаменті)
3. ҚР Денсаулық        3. ҚР Денсаулық
сақтау министрлігі     сақтау министрлігі
белгілеген
мерзімде
4. ҚР Денсаулық        4. олар белгілеген
сақтау министрлігі     мерзімде
22  Аудандық (қалалық)     5 қаңтар
денсаулық сақтау
бөлімі
(ауданның, қаланың
бас дәрігері)
23  Аудандық (қалалық)     5 қаңтар
денсаулық сақтау
бөлімі
(ауданның, қаланың
бас дәрігері)
24  Аудандық (қалалық)     5 қаңтар
денсаулық сақтау
бөлімі
(ауданның, қаланың
бас дәрігері)
25  1. Аудандық (қалалық)  1. 5 қаңтар
денсаулық сақтау
бөлімі
(ауданның, қаланың
бас дәрігері)
26  Республикалық          25 қаңтар
емханалық
психиатриялық
аурухана
27  1. Аудандық (қалалық)  1. 10 қаңтар
денсаулық сақтау
бөлімі
(ауданның, қаланың
бас дәрігері),
аймақтық орталық
комитет
2. Қалалық, облыстық   2. белгілеген
денсаулық сақтау       мерзімде
басқармасы
(департаменті), ҚР
Денсаулық сақтау
министрлігі, аймақтық
қан құю орталығы
28  Аудандық (қалалық)     5 қаңтар
денсаулық сақтау
бөлімі
(ауданның, қаланың
бас дәрігері)
29  Аудандық (қалалық)     5 қаңтар
денсаулық сақтау
бөлімі
(ауданның, қаланың
бас дәрігері)
30  1. Облыстардың         1. 5 қаңтар
(қалалардың) сот-
медициналық сараптау
бюросы
2. Сот медицинасының   2. 10 қаңтар
орталығы
31  Селолық учаскелік      5 қаңтар
аурухана, амбулатория
арқылы ауданның
бас дәрігері
32  1. Аумағында           1. 5 қаңтар
санаторий бар
облыстық басқарма
(департамент)
2. Аумағында           2. маусым
санаторий бар          аяқталғаннан
облыстық басқарма      кейінгі 5-күн
(департамент)
3. ҚР Денсаулық        3. олар
сақтау министрлігі     белгілеген
мерзімде
33  1. Аумағында           1. 5 қаңтар
санаторий бар
облыстық денсаулық
сақтау бөлімі
2. Аумағында           2. маусым
санаторий бар          аяқталғаннан
облыстық денсаулық     кейінгі 5-күн
сақтау бөлімі
3. ҚР Денсаулық        3. олар
сақтау министрлігі     белгілеген
мерзімде
34  1. Жоғары тұрған       1. 5 қаңтар
инстанция
35  1. Статистика басқар.  1. ҚР Денсаулық
масы, ҚР Денсаулық     сақтау министрлігі
сақтау министрлігі     белгілеген
мерзімде
2. ҚР Статистика       2. келісілген
жөніндегі агенттігі    мерзімде
36  1. Апат медицинасының  1. 5 шілде,
өңірлік (аумақтық)     5 қаңтар
орталықтары
2. Апат медицинасының  2. 10 шілде,
орталығы               10 қаңтар
3. ҚР Денсаулық        3. белгілеген
сақтау министрлігі     мерзімде
37  1. Апат медицинасының  1. 5 шілде,
өңірлік (аумақтық)     5 қаңтар
орталықтары

2. Центру медицины катастроф        2. 10 июля, 10 января
3. Министерству здравоохранения     3. в установленные сроки
РК
38  Главному врачу района через         5 января
сельскую участковую больницу,
амбулаторию
39  Главному врачу района через         5 января
сельскую участковую больницу,
амбулаторию
40  Рай (гор) здравотделу (главному     5 января
врачу района)
41  Территориальной санитарно-          5 января
эпидемиологической станции
42  Вышестоящей инстанции               5 января
43  Вышестоящей инстанции               5 января
44  1. Районным (городским) органам     1. 5 числа после
здравоохранения                     отчетного периода
2. Управлениям (департаментам)      2. 10 числа после
здравоохранения областей, городов   отчетного периода
Астана и Алматы
3. Министерству здравоохранения РК  3. 15 числа после
отчетного периода
4. Министерству здраоовхранения РК  4. 5 числа после
отчетного периода
45  1. Районным (городским) органам     1. 5 числа после
здравоохранения                     отчетного периода
2. Управлениям (департаментам)      2. 10 числа после
здравоохранения областей, городов   отчетного периода
Астана и Алматы
3. Министерству здравоохранения РК  3. 15 числа после
отчетного периода
4. Министерству здравоохранения РК  4. 5 числа после
отчетного периода
46  1. Районным (городским) органам     1. 5 числа после
здравоохранения                     отчетного периода
2. Управлениям (департаментам)      2. 10 числа после
здравоохранения областей, городов   отчетного периода
Астана и Алматы
3. Министерству здравоохранения РК  3. 15 числа после
отчетного периода
4. Министерству здраоовхранения РК  4. 5 числа после
отчетного периода
47  1. Главному врачу центральной       1. 5 января, 5 июля
районной (городской) больницы
2. Органу управления                2. в установленные сроки
здравоохранением территории
(области, города)
3. Органу управления                3. 5 января, 5 июля
здравоохранением территории
(области, города) по месту
нахождения своей вышестоящей
организации
4. Управлению статистики и          4. 15 января, 15 июля
Министерству здравоохранения РК
5. Агентству по статистике          5. в согласованные сроки
48  1. Рай (гор) здравотделу (главному  1. 5 января
врачу района, города)
2. Управлению статистики области,   2. в сроки, установленные
города и Министерству               Министерством здравоохране-
здравоохранения РК                  ния РК
49  Республиканской клинической         5 числа после
психиатрической больницы            отчетного периода
50. 1. Районным (городским) органом     1. 5 числа
здравоохранения                     после отчетного периода

2. Апат медицинасының  2. 10 шілде,
орталығы               10 қаңтар
3. ҚР Денсаулық        3. белгілеген
сақтау министрлігі     мерзімде
38  Селолық учаскелік      5 қаңтар
аурухана, амбулатория
арқылы ауданның
бас дәрігері
39  Селолық учаскелік      5 қаңтар
аурухана, амбулатория
арқылы ауданның
бас дәрігері
40  Аудандық (қалалық)     5 қаңтар
денсаулық сақтау
бөлімі
(ауданның
бас дәрігері)
41  Аумақтық               5 қаңтар
санитарлық-эпидеми.
ологиялық стансасы
42  Жоғары тұрған          5 қаңтар
инстансия
43  Жоғары тұрған          5 қаңтар
инстансия
44  1. Аудандық (қалалық)  1. есепті кезеңнен
денсаулық сақтау       кейінгі 5-күні
ұйымдары
2. Облыстық, Астана    2. есепті кезеңнен
және Алматы қалалық    кейінгі 10-күні
денсаулық сақтау
басқармасы
(департаменті)
3. ҚР Денсаулық        5. есепті кезеңнен
сақтау министрлігі     кейінгі 15-күн
4. ҚР Денсаулық        5. есепті кезеңнен
сақтау министрлігі     кейінгі 5-күн
45  1. Аудандық (қалалық)  1. есепті кезеңнен
денсаулық сақтау       кейінгі 5-күні
органдары
2. Облыстық, Астана    2. есепті кезеңнен
және Алматы қалалық    кейінгі 10-күні
денсаулық сақтау
басқармасы
(департаменті)
3. ҚР Денсаулық        5. есепті кезеңнен
сақтау министрлігі     кейінгі 15-күн
4. ҚР Денсаулық        5. есепті кезеңнен
сақтау министрлігі     кейінгі 5-күн
46  1. Аудандық (қалалық)  1. есепті кезеңнен
денсаулық сақтау       кейінгі 5-күні
органдары
2. Облыстық, Астана    2. есепті кезеңнен
және Алматы қалалық    кейінгі 10-күні
денсаулық сақтау
басқармасы
(департаменті)
3. ҚР Денсаулық        5. есепті кезеңнен
сақтау министрлігі     кейінгі 15-күн
4. ҚР Денсаулық        5. есепті кезеңнен
сақтау министрлігі     кейінгі 5-күн
47  1. Аудандық (қалалық)  1. 5 қаңтар,
орталық аурухананың    5 шілде
бас дәрігері
2. Аумақтық (облыстық, 2. белгіленген
қалалық) денсаулық     мерзімде
сақтау ісін басқару
органдары
3. Өзінен жоғары       3. 5 қаңтар,
тұрған ұйымдардың      5 шілде
тұрған жері
бойынша аумақтық
(облыстық, қалалық)
денсаулық
сақтау ісін
басқару органы
4. Статистика          4. 15 қаңтар,
басқармасы             15 шілде
және ҚР
Денсаулық сақтау
министрлігі
Статистика жөніндегі   5. келісілген
агенттігі              мерзімде
48  1. Аудандық (қалалық)  1. 5 қаңтар
денсаулық сақтау
бөлімі
(ауданның, қаланың
бас дәрігері)
2. Облыстық, қалалық   2. ҚР Денсаулық
статистика басқармасы, сақтау министрлігі
ҚР Денсаулық           белгілеген
сақтау министрлігі     мерзімде
49  Республикалық          есепті кезеңнен
клиникалық             кейінгі 5-күні
психиатриялық
аурухана
50  1. Аудандық (қалалық)  1. есепті кезеңнен
денсаулық сақтау       кейінгі 5-күні
органдары

2. Управлениям (департаментам)      2. 10 числа после
здравоохранения областей, городов   отчетного периода
Астана и Алматы
3. Министерству здравоохранения РК  3. 15 числа после
отчетного периода
4. Министерству здравоохранения РК  4. 5 числа после
отчетного периода
51. 1. Районным (городским) органом     1. 5 числа
здравоохранения                     после отчетного периода
2. Управлениям (департаментам)      2. 10 числа после
здравоохранения областей, городов   отчетного периода
Астана и Алматы
3. Министерству здравоохранения РК  3. 15 числа после
отчетного периода
4. Министерству здравоохранения РК  4. 5 числа после
отчетного периода
52  Обл(гор) управлению (департаменту)  5 января
здравоохранения
53  Управлению здравоохранения          5 числа после отчетного
(администратору программ) или       периода
уполномоченному органу по сбору
статистической отчетности
54  Управлению здравоохранения          5 числа после отчетного
(администратору программ) или       периода
уполномоченному органу по сбору
статистической отчетности
55  Управлению здравоохранения          5 числа после отчетного
(администратору программ) или       периода
уполномоченному органу по сбору
статистической отчетности
56  Управлению здравоохранения          5 числа после отчетного
(администратору программ) или       периода
уполномоченному органу по сбору
статистической отчетности
57  Управлению здравоохранения          5 числа после отчетного
(администратору программ) или       периода
уполномоченному органу по сбору
статистической отчетности
58  Управлению здравоохранения          5 числа после отчетного
(администратору программ) или       периода
уполномоченному органу по сбору
статистической отчетности
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N  !Код формы!Наименование формы, дата!Индекс!Перио-! Респондент
п/п! по ОКУД !и N нормативного акта об!формы !дич-  !
!         !      утверждении       !      !ность !
-------------------------------------------------------------------
1 !    2    !            3           !   4  !   5  !      6
-------------------------------------------------------------------
Агентство Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
1    0604045  Отчет о наличии земель и 22     годо-  1. Рай(гор)
распределении их по ка-         вая    комземы
тегориям, собственникам                2. Облкомземы
земельных участков,
землепользователям и
угодьям (09.08.96 г.
N 34)
2    0604046  Отчет о наличии орошае-  22а    годо-  1. Рай(гор)
мых земель и распреде-          вая    комземы
лении их по категориям,                2. Облкомземы
собственникам земельных
участков, землепользо-
вателям и угодьям
(09.08.96 г. N 34)
3    0604051  Справка об изменении     Прило- годо-  1. Рай(гор)
площадей сельскохозяйст- жение  вая    комземы
венных угодий на землях  N 1 к         2. Облкомземы
сельскохозяйственного    ф. 22,
назначения (09.08.96 г.  22а
N 34)
4    0604052  Отчет о землях, предос-  Прило- годо-  1. Рай(гор)
тавленных гражданам и    жение  вая    комземы
юридическим лицам для    N 2 к         2. Облкомземы
несельскохозяйственных и ф. 22
прочих целей в постоян-
ное пользование
(09.08.96 г. N 34)
5    0604053  Отчет о землях, предос-  Прило- годо-  1. Рай(гор)
тавленных гражданам и    жение  вая    комземы
юридическим лицам для    N 3 к         2. Облкомземы
несельскохозяйственных   ф. 22
целей во временное
пользование, а также о
землях, предоставленных
для введения сельского
хозяйства и для проведе-
ния геологоразведочных,
поисковых, геодезических
и других изыскательских
работ (09.08.96 г. N 34)
6    0604054  Отчет о возвращении      Прило- годо-  1. Рай(гор)
гражданами и юридичес-   жение  вая    комземы
кими лицами земель,      N 4 к         2. Облкомземы
ранее предоставленных    ф. 22
для несельскохозяйствен-
ных целей (09.08.96 г.
N 34)
7    0604055  Справка об изменении     Прило- годо-  1. Рай(гор)
площадей по категориям   жение  вая    комземы
земель основных земле-   N 5 к         2. Облкомземы
пользователей и собст-   ф. 22
венников земельных
участков (09.08.96 г.
N 34)
8    0604056  Справка об использовании Прило- годо-  1. Рай(гор)
пахотных земель сельско- жение  вая    комземы
хозяйственного назначе-  N 6 к         2. Облкомземы
ния (09.08.96 г. N 34)   ф. 22
9    0604057  Справка об использовании Прило- годо-  1. Рай(гор)
сенокосов и пастбищ      жение  вая    комземы
коренного улучшения      N 6а к        2. Облкомземы
(09.08.96 г. N 34)       ф. 22
10   0604058  Справка о землях, ис-    Прило- годо-  1. Рай(гор)
пользуемых за пределами  жение  вая    комземы
административных границ  N 7 к         2. Облкомземы
района, области, респуб- ф. 22
лики (09.08.96 г. N 34)
11   0604059  Справка о землях, пре-   Прило- годо-  1. Рай(гор)
доставленных в пользова- жение  вая    комземы
ние другим районам, об-  N 8 к         2. Облкомземы
ластям, государствам     ф. 22
(09.08.96 г. N 34)
12   0604060  Экспликация земель райо- Прило- годо-  1. Рай(гор)
на, области (09.08.96 г. жение  вая    комземы
N 34)                    N 9 к         2. Облкомземы
ф. 22
13   0604061  Экспликация земель граж- Прило- годо-  1. Рай(гор)
дан и юридических лиц    жение  вая    комземы
района, области Респуб-  N 10 к        2. Облкомземы
лики Казахстан           ф. 22
(09.08.96 г. N 34)
14   0604062  Справка о составе и      Прило- годо-  1. Рай(гор)
использовании земель     жение  вая    комземы
лесного фонда            N 11 к        2. Облкомземы
(09.08.96 г. N 34)       ф. 22

2. Облыстық, Астана    2. есепті кезеңнен
және Алматы қаласы     кейінгі 10-күні
бойынша денсаулық
сақтау басқармасы
(департаменті)
3. ҚР Денсаулық        5. есепті кезеңнен
сақтау министрлігі     кейінгі 15-күн
4. ҚР Денсаулық        5. есепті кезеңнен
сақтау министрлігі     кейінгі 5-күн
51  1. Аудандық (қалалық)  1. есепті кезеңнен
денсаулық сақтау       кейінгі 5-күні
органдары
2. Облыстық, Астана    2. есепті кезеңнен
және Алматы қаласы     кейінгі 10-күні
бойынша денсаулық
сақтау басқармасы
(департаменті)
3. ҚР Денсаулық        5. есепті кезеңнен
сақтау министрлігі     кейінгі 15-күн
4. ҚР Денсаулық        5. есепті кезеңнен
сақтау министрлігі     кейінгі 5-күн
52  Облыстық (қалалық)     5 қаңтар
денсаулық сақтау
басқармасы
(департаменті)
53  Денсаулық сақтау      есепті кезеңнен
басқармасы            кейінгі 5-күні
(бағдарламаның
әкімгері) немесе
статистикалық
есептілікті
жинау жөніндегі
уәкілетті орган
54  Денсаулық басқармасы   есепті кезеңнен
(бағдарламаның         кейінгі 5-күні
әкімгері) немесе
статистикалық есеп
жинау жөніндегі
уәкілетті орган
55  Денсаулық басқармасы   есепті кезеңнен
(бағдарламаның         кейінгі 5-күні
әкімгері) немесе
статистикалық есеп
жинау жөніндегі
уәкілетті орган
56  Денсаулық басқармасы   есепті кезеңнен
(бағдарламаның         кейінгі 5-күні
әкімгері) немесе
статистикалық есеп
жинау жөніндегі
уәкілетті орган
57  Денсаулық басқармасы   есепті кезеңнен
(бағдарламаның         кейінгі 5-күні
әкімгері) немесе
статистикалық есеп
жинау жөніндегі
уәкілетті орган
58  Денсаулық басқармасы   есепті кезеңнен
(бағдарламаның         кейінгі 5-күні
әкімгері) немесе
статистикалық есеп
жинау жөніндегі
уәкілетті орган
-----------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару
жөнiндегi агенттiгi
1   0604045  Нақты жер және  22      жылдық    Аудандық (қалалық)
оны санаттар,                     жер комитеттері
жер учаскелерi.                   Облыстық жер
нiң иелерi, жер                   комитеттері
пайдаланушылар
мен алаптар
бойынша бөлу
туралы есеп
(09.08.96 ж.
N 34)
2   0604046  Нақты суармалы  22а     жылдық    1. Аудандық (қала.
жер туралы                        лық) жер комитет.
және оны санат.                   тері
тар, жер учаске.                  2. Облыстық жер
лерiнiң иелерi,                   комитеттері
жер пайдалану.
шылар мен алаптар
бойынша бөлу
туралы есеп
(09.08.96 ж.
N 34)
3   0604051  Ауыл шаруашылы. 22, 22а-  жылдық  1. Аудандық
ғына арналған   нысанда.          (қалалық) жер
жерлердегi ауыл рына N 1          комитеті
шаруашылық ал.  қосымша           2. Облыстық
қаптары көлемi.                   жер комитеттері
нiң өзгеруi
туралы анықтама
(09.08.96 ж.
N 34)
4   0604052  Азаматтар мен   2-нысан.  жылдық  1. Аудандық
заңды тұлғалар. ға N 2            (қалалық) жер
ға ауыл шаруа.  қосымша           комитеті
шылыққа жатпай.                   2. Облыстық
тын және өзге                     жер комитеттері
де мақсаттарға
тұрақты пайда.
лануға берiлген
жерлер туралы
есеп (09.08.96
ж. N 34)
5   0604053  Азаматтар мен   22-нысан. жылдық  1. Аудандық
заңды тұлғалар. ға N 3            (қалалық) жер
ға ауыл шаруа.  қосымша           комитеттері
шылыққа жатпай.                   2. Облыстық
тын мақсаттар                     жер комитеттері
үшін уақытша
пайдалануға
берiлген жерлер
туралы, сондай
-ақ ауыл шаруа.
шылығын жүргізу
үшiн, геология.
лық барлау,
iздестiру, гео.
дезиялық және
басқа қарастыру
жұмыстары үшін
берілген жерлер
туралы есеп
(09.08.96 ж.
N 34)
6   0604054  Бұрын ауыл       22-ны.  жылдық   1. Аудандық
шаруашылығынан   санға            (қалалық) жер
басқа мақсаттар  N 4              комитеттері
үшін берiлген    қосымша          2. Облыстық жер
жерлердi адамдар                  комитеттері
мен заңды тұлға.
лардың қайтар.
ғаны туралы
есеп (09.08.96 ж.
N 34)
7   0604055  Негiзгi жер      22-ны.  жылдық   1. Аудандық
пайдаланушылар   санға            (қалалық) жер
мен жер учас.    N 5              комитеттері
келерi иелерінің қосымша          2. Облыстық жер
жер санаттары                     комитеттері
бойынша алқап.
тарының өзгеруi
туралы анықтама
(09.08.96 ж.
N 34)
8   0604056  Ауыл шаруашы.    22-ны.  жылдық   1. Аудандық
лығына арналған  санға            (қалалық) жер
жыртылатын жер.  N 6              комитеттері
лердi пайдалану  қосымша          2. Облыстық жер
туралы анықтама                   комитеттері
(09.08.96 ж.
N 34)
9   0604057  Түбегейлi жақ.   22-ны.  жылдық   1. Аудандық
сартылатын пi.   санға            (қалалық) жер
шен шабындық.    N 6а             комитеттері
тары мен жай.    қосымша          2. Облыстық жер
ылымдарды пай.                    комитеттері
далану туралы
анықтама
(09.08.96 ж.
N 34)
10  0604058  Ауданның, облыс. 22-ны.  жылдық   1. Аудандық
тың, республика. санға            (қалалық) жер
ның әкiмшiлiк    N 7              комитеттері
шегiнен тыс пай. қосымша          2. Облыстық жер
даланылатын жер                   комитеттері
туралы анықтама
(09.08.96 ж.
N 34)
11  0604059  Басқа аудандар.  22-ны.  жылдық   1. Аудандық
дың, облыстар.   санға            (қалалық) жер
дың, мемлекет.   N 8              комитеттері
тердің пайдала.  қосымша          2. Облыстық жер
нуына берiлген                    комитеттері
жер туралы
анықтама
(09.08.96 ж.
N 34)
12  0604060  Ауданның,        22-ны.  жылдық   1. Аудандық
облыстың жерле.  санға            (қалалық) жер
рiн эксплика.    N 9              комитеттері
циялау           қосымша          2. Облыстық жер
(09.08.96 ж.                      комитеттері
N 34)
13  0604061  Аудан, облыс,    22-ны.  жылдық   1. Аудандық
Қазақстан Рес.   санға            (қалалық) жер
публикасы аза.   N 10             комитеттері
маттарының және  қосымша          2. Облыстық жер
заңды тұлғалар.                   комитеттері
ының жерлерiн
экспликациялау
(09.08.96 ж.
N 34)
14  0604062  Орман қоры       22-ны.  жылдық   1. Аудандық
жерiнiң құрамы   санға            (қалалық) жер
және оны пайда.  N 11             комитеттері
лану туралы      қосымша          2. Облыстық жер
анықтама                          комитеттері
(09.08.96 ж.
N 34)

15   0604047  Отчет о контроле за      1-зем  квар-  Областными
использованием земель           таль-  комитетами по
(5.06.01 г. N 20-с)             ная    управлению
годо-  земельными
вая    ресурсами
16   0604048  Отчет о ходе земельной   2-зем  квар-  1. Рай(гор)
реформы (09.08.96 г.            таль-  комземы
N 34)                           ная    2. Облкомземы
17   0604050  Отчет о рекультивации    2-тп-  годо-  1. Рай(гор)
земель, снятии и исполь- "ре-   вая    комземы
зовании плодородного     куль-         2. Облкомземы
слоя почвы (09.08.96 г.  тива-
N 34)                    ция"
-------------------------------------------------------------------
(Продолжение таблицы)
-------------------------------------------------------------------
N  !        Адрес представления        !     Срок представления
п/п!                                   !
-------------------------------------------------------------------
1 !                 7                 !             8
-------------------------------------------------------------------
1   1. Облкомземам                      1. до 1 декабря
2. Агентству РК по управлению       2. до 20 декабря
земельными ресурсами
2   1. Облкомземам                      1. до 1 декабря
2. Агентству РК по управлению       2. до 20 декабря
земельными ресурсами
3   1. Облкомземам                      1. до 1 декабря
2. Агентству РК по управлению       2. до 20 декабря
земельными ресурсами
4   1. Облкомземам                      1. до 1 декабря
2. Агентству РК по управлению       2. до 20 декабря
земельными ресурсами
5   1. Облкомземам                      1. до 1 декабря
2. Агентству РК по управлению       2. до 20 декабря
земельными ресурсами
6   1. Облкомземам                      1. до 1 декабря
2. Агентству РК по управлению       2. до 20 декабря
земельными ресурсами
7   1. Облкомземам                      1. до 1 декабря
2. Агентству РК по управлению       2. до 20 декабря
земельными ресурсами
8   1. Облкомземам                      1. до 1 декабря
2. Агентству РК по управлению       2. до 20 декабря
земельными ресурсами
9   1. Облкомземам                      1. до 1 декабря
2. Агентству РК по управлению       2. до 20 декабря
земельными ресурсами
10  1. Облкомземам                      1. до 1 декабря
2. Агентству РК по управлению       2. до 20 декабря
земельными ресурсами
11  1. Облкомземам                      1. до 1 декабря

15  0604047  Жердiң пайдала.  1-жер тоқсандық  Облыстық жер ресур.
нылуын бақылау          жылдық    старын басқару ко.
туралы есеп                       митеттері
(5.06.01 ж.
N 20-с)
16  0604048  Жер реформасының 2-жер тоқсандық  1. Аудандық
барысы туралы                     (қалалық) жер
есеп (09.08.96                    комитеттерi
ж. N 34)                          2. Облыстық жер
комитеттері
17  0604050  Жердi қалпына    2-тп-    жылдық  1. Аудандық
келтiру, топы.   "қалпына         (қалалық) жер
рақтың құнарлы   келтiру"         комитеттерi
қабатын сыпырып                   2. Облыстық жер
алу және пайда.                   комитеттері
лану туралы есеп
(09.08.96 ж.
N 34)
------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-----------------------------------------------
7                       8
-----------------------------------------------
1   1. Облыстық жер        1. 1 желтоқсанға
комитеттерiне             дейін
2. ҚР Жер ресурстарын  2. 20 желтоқсанға
басқару жөнiндегi         дейін
агенттiгiне
2   1. Облыстық жер        1. 1 желтоқсанға
комитеттерiне             дейін
2. ҚР Жер ресурстарын  2. 20 желтоқсанға
басқару жөнiндегi         дейін
агенттiгiне
3   1. Облыстық жер        1. 1 желтоқсанға
комитеттерiне             дейін
2. ҚР Жер ресурстарын  2. 20 желтоқсанға
басқару жөнiндегi         дейін
агенттiгiне
4   1. Облыстық жер        1. 1 желтоқсанға
комитеттерiне             дейін
2. ҚР Жер ресурстарын  2. 20 желтоқсанға
басқару жөнiндегi         дейін
агенттiгiне
5   1. Облыстық жер        1. 1 желтоқсанға
комитеттерiне             дейін
2. ҚР Жер ресурстарын  2. 20 желтоқсанға
басқару жөнiндегi         дейін
агенттiгiне
6   1. Облыстық жер        1. 1 желтоқсанға
комитеттерiне             дейін
2. ҚР Жер ресурстарын  2. 20 желтоқсанға
басқару жөнiндегi         дейін
агенттiгiне
7   1. Облыстық жер        1. 1 желтоқсанға
комитеттерiне             дейін
2. ҚР Жер ресурстарын  2. 20 желтоқсанға
басқару жөнiндегi         дейін
агенттiгiне
8   1. Облыстық жер        1. 1 желтоқсанға
комитеттерiне             дейін
2. ҚР Жер ресурстарын  2. 20 желтоқсанға
басқару жөнiндегi         дейін
агенттiгiне
9   1. Облыстық жер        1. 1 желтоқсанға
комитеттерiне             дейін
2. ҚР Жер ресурстарын  2. 20 желтоқсанға
басқару жөнiндегi         дейін
агенттiгiне
10  1. Облыстық жер        1. 1 желтоқсанға
комитеттерiне             дейін
2. ҚР Жер ресурстарын  2. 20 желтоқсанға
басқару жөнiндегi         дейін
агенттiгiне
11  1. Облыстық жер        1. 1 желтоқсанға
комитеттерiне             дейін

2. Агентству РК по управлению       2. до 20 декабря
земельными ресурсами
12  1. Облкомземам                      1. до 1 декабря
2. Агентству РК по управлению       2. до 20 декабря
земельными ресурсами
13  1. Облкомземам                      1. до 1 декабря
2. Агентству РК по управлению       2. до 20 декабря
земельными ресурсами
14  1. Облкомземам                      1. до 1 декабря
2. Агентству РК по управлению       2. до 20 декабря
земельными ресурсами
15  Агентству Республики Казахстан      1. за 1 квартал до 31 марта
по управлению земельными            2. за 1 полугодие до
ресурсами                              30 июня
3. за 9 месяцев до 30
сентября
4. за год до 1 ноября
16  1. Облкомземам                      1. до 5 числа после
отчетного периода
2. Агентству РК по управлению       2. до 10 числа после
земельными ресурсами                   отчетного периода
17  1. Облкомземам                      1. до 1 декабря
2. Агентству РК по управлению       2. до 20 декабря
земельными ресурсами
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N  !Код формы!Наименование формы, дата!Индекс!Перио-! Респондент
п/п! по ОКУД !и N нормативного акта об!формы !дич-  !
!         !      утверждении       !      !ность !
-------------------------------------------------------------------
1 !    2    !            3           !   4  !   5  !      6
-------------------------------------------------------------------
Агентство Республики Казахстан по миграции и демографии
1    0610652  Отчет о беженцах         Бежен- полу-  1. Районные
(1.12.99 г. N 65)        цы     годо-  отделы по
вая    миграции и
демографии
2. Террито-
риальные орга-
ны Агентства
Республики
Казахстан
по миграции
и демографии
3. Агентство
Республики
Казахстан по
миграции и
демографии
2    0610651  Отчет о приеме и         17-П   полу-  1. Районные
хозяйственном устройстве        годо-  отделы
переселенцев коренной           вая    миграции,
национальности, прибыв-                принявшие пе-
ших из-за рубежа в                     реселенцев
Республику Казахстан
(26.05.98 г. N 13)
2. Террито-
риальные орга-
ны Агентства
Республики
Казахстан
по миграции
и демографии
3. Агентство
Республики
Казахстан по
миграции и
демографии
-------------------------------------------------------------------
(Продолжение таблицы)
-------------------------------------------------------------------
N  !        Адрес представления        !     Срок представления
п/п!                                   !
-------------------------------------------------------------------
1 !                 7                 !             8
-------------------------------------------------------------------
1   1. Территориальным органам          1. 7 числа после отчетного
Агентства Республики Казахстан         периода
по миграции и демографии

2. ҚР Жер ресурстарын  2. 20 желтоқсанға
басқару жөнiндегi         дейін
агенттiгiне
12  1. Облыстық жер        1. 1 желтоқсанға
комитеттерiне             дейін
2. ҚР Жер ресурстарын  2. 20 желтоқсанға
басқару жөнiндегi         дейін
агенттiгiне
13  1. Облыстық жер        1. 1 желтоқсанға
комитеттерiне             дейін
2. ҚР Жер ресурстарын  2. 20 желтоқсанға
басқару жөнiндегi         дейін
агенттiгiне
14  1. Облыстық жер        1. 1 желтоқсанға
комитеттерiне             дейін
2. ҚР Жер ресурстарын  2. 20 желтоқсанға
басқару жөнiндегi         дейін
агенттiгiне
15  ҚР Жер ресурстарын     1. 1 тоқсанға
басқару жөніндегі         31 наурызға
агенттігіне               дейін
2. 1 жартыжылдық
30 маусымға
дейін 9 айға
30 қыркүйекке
дейін
4. 1 жылға 1
қарашаға дейін
16  1. Облыстық жер        1. Есептi кезеңнен
комитеттеріне             кейiнгi 5-күнге
дейiн
2. ҚР Жер ресурстарын  2. Есептi кезеңнен
басқару жөніндегі         кейiнгi 10-күнге
агенттігіне               дейiн
17  1. Облыстық жер        1. 1 желтоқсанға
комитеттеріне             дейін
2. ҚР Жер ресурстарын  2. 20 желтоқсанға
басқару жөніндегі         дейiн
агенттігіне
-----------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография
жөнiндегі  агенттiгi
1   0610652  Босқындар ту.   Босқын.  жарты    1. Аудандық көші
ралы есеп       дар      жылдық   -қон және демография
(1.12.99 ж.                       жөніндегі бөлiмшелер
N 65)
2. Қазақстан Респуб.
ликасының көшi-қон
және демография
жөнiндегi аумақтық
органдары
3. Қазақстан Респуб.
ликасының Көшi-қон
және демография
жөнiндегi агенттігі
2   0610651  Қазақстан Рес.  17-П     жарты    1. Қоныс аударушы.
публикасына ше.          жылдық   ларды қабылдайтын
телден қоныс                      аудандық көшi-қон
аударып көшiп                     бөлiмшелерi
келген байырғы
ұлтты қабылдау                    2. Қазақстан Респуб.
және шаруашылығын                 ликасының көшi-қон
жайғастыру туралы                 және демография
есеп (26.05.98 ж.                 жөнiндегi аумақтық
N 13)                             органдары
3. Қазақстан Респуб.
ликасының Көшi-қон
және демография
жөніндегi агенттiгi
------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-----------------------------------------------
7                       8
-----------------------------------------------
1   1. Қазақстан Респуб.   1. Есептi кезеңнен
ликасының көшi-қон     кейiнгi 7-күнi
және демография
жөнiндегi аумақтық
органдары

2. Агентству Республики Казахстан   2. 20 числа после отчетного
по миграции и демографии               периода
3. Агентству Республики Казахстан   3. 30 числа после отчетного
по статистике                          периода
2   1. Территориальным органам          1. 7 числа после отчетного
Агентства Республики Казахстан         периода
по миграции и демографии
2. Агентству Республики Казахстан   2. 20 числа после отчетного
по миграции и демографии               периода
3. Агентству Республики Казахстан   3. 30 числа после отчетного
по статистике                          периода
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N  !Код формы!Наименование формы, дата!Индекс!Перио-! Респондент
п/п! по ОКУД !и N нормативного акта об!формы !дич-  !
!         !      утверждении       !      !ность !
-------------------------------------------------------------------
1 !    2    !            3           !   4  !   5  !      6
-------------------------------------------------------------------
Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту
1    0605066  Отчет по физической      2-ФК   годо-  1. Районные
культуре и спорту               вая    (городские)
(05.07.01 г. N 32-с)                   турспорткоми-
теты
2. Областные
и городские
спорткомитеты
гг. Астана и
Алматы
2    0610451  Отчет детско-юношеской   5-ФК   годо-  1. Спортивные
спортивной школы                вая    школы
(специализированной
детско-юношеской школы
олимпийского резерва)
(05.07.01 г. N 32-c)
2. Специализи-
рованные ДЮШОР
3    0610751  Отчет колледжей спорта,  7-ФК   годо-  Колледжи
школ-интернатов для             вая    спорта, школы-
одаренных в спорте детей               интернаты для
(05.07.01 г. N 32-с)                   одаренных в
спорте детей
4    0610750  Отчет школы высшего      8-ФК   годо-  Школы высшего
спортивного мастерства,         вая    спортивного
центры олимпийской                     мастерства,
подготовки                             центры
(05 07.01 г. N 32-с)                   олимпийской
подготовки
-------------------------------------------------------------------
(Продолжение таблицы)
-------------------------------------------------------------------
N  !        Адрес представления        !     Срок представления
п/п!                                   !
-------------------------------------------------------------------
1 !                 7                 !             8
-------------------------------------------------------------------

2. Қазақстан Респуб.   2. Есептi кезеңнен
ликасының Көші-қон     кейiнгi 20-күнi
және демография
жөнiндегi агенттiгi
3. Қазақстан Респуб.   3. Есептi кезеңнен
ликасының Статистика   кейiнгi 30-күнi
жөнiндегi агенттiгi
2   1. Қазақстан Респуб.   1. Есептi кезеңнен
ликасының көшi-қон     кейiнгi 7-күнi
және демография
жөнiндегi аумақтық
органдары
2. Қазақстан Респуб.   2. Есептi кезеңнен
ликасының Көші-қон     кейiнгi 20-күнi
және демография
жөнiндегi агенттiгi
3. Қазақстан Респуб.   3. Есептi кезеңнен
ликасының Статистика   кейiнгi 30-күнi
жөнiндегi агенттiгi
-----------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi
1   0605066  Дене шынықтыру  2-ФК    жылдық    1. Аудандық (қала.
мен спорт жө.                     лық) турспорткоми.
нiндегi есеп                      теттері
(05.07.01 ж.                      2. Облыстық және
N 32-с)                           қалалық, Астана
және Алматы қала.
лары спорткомитет.
терi
2   0610451  Балалар-жасөс.  5-ФК    жылдық    1. Спорттық
пiрiмдер спорт.                    мектептер
тық мектебiнiң
(олимпиядаға
резерв балалар
-жасөспiрiмдер
мамандандырылған
мектебi) есебi
(05.07.01 ж.
N 32-с)                           2. Мамандандырылған
ОРБЖМ
3   0610751  Спорт колледж.  7-ФК    жылдық    Спорт колледждерi,
дерi, спортқа                     спортқа дарынды
дарынды балалар.                  балаларға арналған
ға арналған                       мектеп-интернаттар
мектеп-интер.
наттардың есебi
(05.07.01 ж.
N 32-с)
4   0610750  Жоғары спорттық 8-ФК    жылдық    Жоғары спорттық
шеберлік мекте.                   шеберлiк мектебi,
бiнiң, олимпия.                   олимпиядаға дайындық
даға дайындық                     орталығы
орталығының есебi
(05.07.01 ж.
N 32-с)
------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-----------------------------------------------
7                       8
-----------------------------------------------

1   1. Областным турспорткомитетам       1. 5 января
2. Агентству РК по туризму и спорту  2. 20 января
2   1. Уполномоченному органу по         1. 5 января
физической культуре и спорту
города, области, ведомству или ДСО
по подчиненности
2. Республиканскому уполномоченному  2. 5 января
органу по физической культуре и
спорту
3   Уполномоченному органу по физичес-   5 января
кой культуре и спорту города,
области, республиканскому ведомству
или ДСО по подчиненности
4   Уполномоченному органу по физичес-   5 января
кой культуре и спорту города,
области, республиканскому уполномо-
ченному органу или ДСО по
подчиненности
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N  !Код формы!Наименование формы, дата!Индекс!Перио-! Респондент
п/п! по ОКУД !и N нормативного акта об!формы !дич-  !
!         !      утверждении       !      !ность !
-------------------------------------------------------------------
1 !    2    !            3           !   4  !   5  !      6
-------------------------------------------------------------------
Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям
1    0610002  Отчет о проведенной      НС     месяч- Областные,
надзорно-профилактичес-         ная    гг. Астаны и
кой работе                             Алматы инспек-
(8.02.01 г. N 4-с)                     ции по предуп-
реждению и
ликвидации
чрезвычайных
ситуаций,
Межобластная
инспекция по
надзору за
безопасным
ведением работ
в атомно-
энергетическом
комплексе и
Морская спе-
циализирован-
ная инспекция
2    0610419  Отчет об утратах взрыв-  УВМ    годо-  Областные,
чатых материалов                вая    гг. Астаны и
(7.05.92 г. N 64)                      Алматы инспек-
ции по предуп-
реждению и
ликвидации
чрезвычайных
ситуаций,
Межобластная
инспекция по
надзору за
безопасным
ведением работ
в атомно-
энергетическом
комплексе и
Морская спе-
циализирован-
ная инспекция
-------------------------------------------------------------------
(Продолжение таблицы)
-------------------------------------------------------------------
N  !        Адрес представления        !     Срок представления
п/п!                                   !
-------------------------------------------------------------------
1 !                 7                 !             8
-------------------------------------------------------------------
1   Агентству Республики Казахстан по   до 5 числа после отчетного
чрезвычайным ситуациям              периода
2   Агентству Республики Казахстан по   до 5 числа после отчетного
чрезвычайным ситуациям              периода
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N  !Код формы!Наименование формы, дата!Индекс!Перио-! Респондент
п/п! по ОКУД !и N нормативного акта об!формы !дич-  !
!         !      утверждении       !      !ность !
-------------------------------------------------------------------
1 !    2    !            3           !   4  !   5  !      6
-------------------------------------------------------------------
Национальный Банк Республики Казахстан
1    0610667  Отчет о получении и      11-ОБ  квар-  Банки второго
освоении грантов и об           таль-  уровня
использовании и погаше-         ная
нии иностранных кредитов
(28.05.99 г. N 18)
2    0610668  Отчет о финансовых тре-  1-ПБ   квар-  Предприятия,
бованиях к нерезидентам         таль-  осуществляющие
и обязательствах перед          ная    внешнеэкономи-
ними (29.07.03 г. N 38-г)              ческие опера-
рации, в том
числе совмест-
ные и иност-
ранные пред-
приятия,
филиалы и
предста-
вительства
иностранных
компаний,
осуществляющих
свою деятель-
ность в Рес-
публике Казах-
стан

1   1. Облыстық турспорт.  1. 5 қаңтар
комитеттері
2. ҚР Туризм және      2. 20 қаңтар
спорт жөнiндегi
агенттiгi
2   1. Қалалық, облыстық,  1. 5 қаңтар
дене шынықтыру мен
спорт жөнiндегi
уәкiлеттi органдар,
вeдомство немесе
бағыныстылығы бойынша
ЕСҚ
2. Республикалық дене  2. 5 қаңтар
шынықтыру және спорт
жөнiндегi уәкiлеттi
органдар
3   Қалалық, облыстық,     5 қаңтар
дене шынықтыру мен
спорт жөнiндегi
уәкiлеттi органдар,
ведомство немесе
бағыныстылығы бойынша
ЕСҚ
4   Қалалық, облыстық,     5 қаңтар
дене шынықтыру мен
спорт жөнiндегi
уәкiлеттi органдар,
ведомство немесе
бағыныстылығы бойынша
ЕСҚ
-----------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi                                 агенттiгi
1   0610002 Жүргізілген      НС       айлық    Облыстық, Астана
қадағалау-                         және Алматы қалалық
алдын-алу                          Төтенше жағдайлардың
жұмыстары                          алдын алу және жою
туралы есеп                        жөнiндегi инспек.
(8.02.01 ж.                        циялары, Атом-энер.
N 4-с)                             гетикалық кешенiнде
жұмыстарды қауiпсiз
жүргiзудi қадағалау
жөнiндегi облысара.
лық инспекция және
Мамандандырылған
теңiз инспекциясы
2   0610419  Жарылғыш        УВМ      жылдық   Облыстық, Астана
материалдардың                    және Алматы қалалық
жоғалғаны ту.                     Төтенше жағдайлардың
ралы есеп                         алдын алу және жою
(7.05.92 ж.                       жөніндегі инспек.
N 64)                             циялары, Атом-
энергетикалық кеше.
нiнде жұмыстарды
қауiпсiз жүргiзудi
қадағалау жөнiндегi
облысаралық инспек.
ция және Мамандан.
дырылған теңiз
инспекциясы
------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-----------------------------------------------
7                       8
-----------------------------------------------
1   Қазақстан Республика.    есептi кезеңнен
сының Төтенше жағдай.    кейiнгi 5 күнге
лар жөнiндегi агенттiгi  дейiн
2   Қазақстан Республика.    есептi кезеңнен
сының Төтенше жағдай.    кейiнгi 5 күнге
лар жөнiндегi агенттiгi  дейiн
-----------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі
1   0610667  Гранттарды алу    11-ОБ тоқсандық Екiншi деңгейдегi
мен игеру туралы                  банктер
және шетелдiк
кредиттердi пай.
далану мен өтеу
жөнiндегi есеп
(28.05.99 ж.
N 18)
2   0610668  Резидент емес.    1-ПБ  тоқсандық Сыртқы экономикалық
терге қойылған                    операцияларды жүзеге
қаржылық талап                    асыратын кәсiпорын.
пен олардың                       дар, соның iшiнде
алдындағы мiн.                    бiрлескен және шет
деттемелер                        елдiк кәсiпорындар,
туралы есеп                       Қазақстан
(29.07.03 ж.                      Республикасында
N 38-г)                           өзінің қызметін
жүзеге асыратын,
шетелдік
компаниялардың
филиалдары мен
өкілдіктері

3    0610680  Отчет о поступлениях и   2-ПБ   квар-  Предприятия,
платежах за грузовые и          таль-  организации,
пассажирские перевозки и        ная    компании авиа-
другие транспортные                    ционного,
операции (23.02.2000 г.                морского (реч-
N 3)                                   ного), автомо-
бильного и
трубопроводно-
го транспорта
4    0610681  Отчет о поступлениях и   3-ПБ   квар-  РГП "Казакстан
платежах за грузовые и          таль-  темiр жолы",
пассажирские перевозки          ная    предприятия,
по железным дорогам                    организации,
(23.02.2000 г. N 3)                    компании,
экспедиции и
агентства же-
лезнодорожного
транспорта
5    0610682  Отчет об операциях,      4-ПБ   квар-  Транспортные
осуществленных от имени         таль-  агентства и
транспортных предприя-          ная    экспедиции,
тий-нерезидентов                       представители
(23.02.2000 г. N 3)                    транспортных
предприятий-
нерезидентов
всех видов
транспорта,
кроме железно-
дорожного
6    0610683  Отчет о выручке, полу-   5-ПБ   квар-  Предприятия,
ченной от транспортных          таль-  занимающиеся
предприятий-нерезидентов        ная    вспомогатель-
(23.02.2000 г. N 3)                    ной и дополни-
тельной транс-
портной дея-
тельностью
7    0610684  Отчет об услугах связи,  6-ПБ   квар-  ОАО НАК "Ка-
полученных от нерезиден-        таль-  захтелеком",
тов (предоставленных            ная    Республикан-
нерезидентам)                          ское государ-
(23.02.2000 г. N 3)                    ственное
предприятие
почтовой свя-
зи, РГКП
"Казтелера-
дио", а также
другие пред-
приятия связи,
независимо от
форм собствен-
ности, не вхо-
дящие в выше-
названные
структуры
8    0610685  Отчет об услугах и суб-  7-ПБ   квар-  Органы госу-
сидиях, полученных от           таль-  дарственного
нерезидентов (представ-         ная    управления
ленных нерезидентам)                   Республики
(23.02.2000 г. N 3)                    Казахстан
9    0610686  Отчет о международных    10-ПБ  квар-  Совместные,
операциях с нерезиден-          таль-  иностранные
тами (23.02.2000 г. N 3)        ная    предприятия,
осуществляющие
внешнеэкономи-
ческие опера-
ции
10   0610687  Отчет о международных    11-ПБ  квар-  Страховые
страховых операциях и           таль-  организации
перестраховании                 ная
(23.02.2000 г. N 3)
11   0606507  Отчет о состоянии финан- 9-ПБ   квар-  Банки второго
совых требований к нере-        таль-  уровня
зидентам и обязательств         ная

3   0610680  Жүк пен жолаушы   2-ПБ  тоқсандық Авиация, теңiз,
тасымалдаудан                     (өзен) автомобиль
және басқа да                     және құбыр көлiк.
көлiк операция.                   терiнiң кәсiпорын.
ларынан түскен                    дары, ұйымдары,
түсiмдер мен                      компаниялары
төлемдер туралы
есеп (23.02.00
ж. N 3)
4   0610681  Темiр жолмен      3-ПБ  тоқсандық "Қазақстан темiр
жүк және жолаушы                  жолы" РМК, темiр
тасымалдаудан                     жол көлiгінiң
түскен түсiмдер                   кәсiпорындары,
мен төлемдер                      ұйымдары, компания.
туралы есеп                       лары, экспедициялары
(23.02.00 ж.                      және агенттiктерi
N 3)
5   0610682  Көлiк кәсiпорын.  4-ПБ  тоқсандық Көлiк агенттiктерi
дарының резидент                  мен экспедициялары,
еместерi атынан                   темiр жолдан басқа
жүзеге асатын                     барлық көлiк түрле.
операциялар                       рінің резидент емес
туралы есеп                       кәсiпорындарының
(23.02.00 ж. N 3)                 өкiлдерi
6   0610683  Көлiктiң резидент 5-ПБ  тоқсандық Көлiк қызметiмен
емес кәсiпорында.                 қосалқы және қосымша
рынан алынған                     шұғылданатын
ақшалай түсiм                     кәсiпорындар
туралы есеп
(23.02.00 ж. N 3)
7   0610684  Резидент емес.    6-ПБ  тоқсандық "Қазақтелеком" ҰАК
терден алынған                    ААҚ, Республикалық
(резидент емес.                   мемлекеттiк почта
терге көрсетiл.                   байланысы кәсiпорны,
ген) байланыс                     РГКП "Қазтелерадио",
қызметтерi ту.                    сондай-ақ жоғарыда
ралы есеп                         айтылған құрылымға
(23.02.00 ж. N 3)                 кiрмейтiн басқа да
байланыс кәсiпорын.
дары меншiк нысанына
қарамастан
8   0610685  Резидент емес.    7-ПБ  тоқсандық Қазақстан Республи.
терден алынған                    касының мемлекеттiк
(резидент емес.                   басқару органдары
терге ұсынылған)
қызмет көрсету.
лер мен жәрдем
ақшалар туралы
есеп (23.02.00 ж.
N 3)
9   0610686  Резидент емес.    10-ПБ тоқсандық Сыртқы экономикалық
термен халықара.                  операцияларды жүзеге
лық операциялар                   асыратын бiрлескен
туралы есеп                       шетелдік кәсiпорындар
(23.02.00 ж. N 3)
10  0610687  Халықаралық       11-ПБ тоқсандық Сақтандыру
сақтандыру опера.                 ұйымдары
циялары және
қайта сақтандыру
туралы есеп
(23.02.00 ж. N 3)
11  0606507  Резидент eмес.    9-ПБ  тоқсандық Екінші деңгейдегі
терге қаржылай                    банктер
талаптардың және
олардың алдындағы
мiндеттемелердiң
жайы туралы есеп

перед ними (10.04.00 г.
N 11)
12   0610676  Отчет о международных    15-ПБ  квар-  Номинальные
операциях по ценным             таль-  держатели и
бумагам с нерезидентами         ная    регистраторы
(16.01.01 г. N 2-с)                    ценных бумаг,
акционерные
общества,
самостоятельно
ведущие реест-
ры держателей
ценных бумаг
13   0610791  Отчет по официальным за- 14-ПБ  квар-  Национальный
рубежным займам Казах-          таль-  Банк Респуб-
стана (28.03.03 г.              ная    лики Казахстан
N 4г)
Министерство
финансов
Республики
Казахстан
14   0610786  Отчет о движении налич-  16-ПБ  месяч- Банки второго
ной иностранной валюты          ная    уровня
(30.10.02 г. N 49-г)
15   0610590  Отчет об итогах деятель- 2      месяч- Организаторы
ности организаторов тор-        ная    торгов с цен-
гов с ценными бумагами                 ными бумагами:
(14.11.96 г. N 43)                     фондовая биржа
и котировочная
организация
внебиржевого
рынка
16   0610592  Отчет об итогах касто-   4      квар-  Юридические
диальной деятельности на        таль-  лица, осущест-
рынке ценных бумаг              ная    вляющие касто-
(14.11.96 г. N 43)                     диальную
деятельность
на рынке
ценных бумаг
17   0610593  Отчет об итогах депози-  5      квар-  Юридические
тарной деятельности             таль-  лица, осущест-
(14.11.96 г. N 43)              ная    вляющие депо-
зитарную
деятельность
на рынке
ценных бумаг
18   0610783  Отчет об инвестициях в   1-апи  годо-  Институцио-
акции, долгосрочные и           вая    нальные едини-
краткосрочные долговые                 цы - инвесторы
ценные бумаги и векселя,               (банки, компа-
выпущенные неаффилииро-                нии по управ-
ванными нерезидентами                  лению пенсион-
(04.06.02 г. N 18-г)                   ными активами,
страховые
организации,
инвестиционные
фонды), другие
организации,
осуществляющие
инвестиционную
деятельность,
а также касто-
дианы
-------------------------------------------------------------------
(Продолжение таблицы)
-------------------------------------------------------------------
N  !        Адрес представления        !     Срок представления
п/п!                                   !
-------------------------------------------------------------------
1 !                 7                 !             8
-------------------------------------------------------------------
1   а) Нацбанку Казахстана              до 10 числа после отчетного
периода
б) Минфину РК
2   Территориальному филиалу Нацио-    до 40 дня после отчетного
нального Банка Республики Казах-   периода
стан по месту нахождения респон-
дента
3   Областному филиалу Национального    до 30 числа после отчетного
Банка Республики Казахстан          периода
по месту нахождения респондента
4   Областному филиалу Национального    до 30 числа после отчетного
Банка Республики Казахстан          периода
по месту нахождения респондента
5   Областному филиалу Национального    до 30 числа после отчетного
Банка Республики Казахстан          периода
по месту нахождения респондента
6   Областному филиалу Национального    до 30 числа после отчетного
Банка Республики Казахстан          периода
по месту нахождения респондента
7   Областному филиалу Национального    до 30 числа после отчетного
Банка Республики Казахстан          периода
по месту нахождения респондента
8   Областному филиалу Национального    до 30 числа после отчетного
Банка Республики Казахстан          периода
по месту нахождения респондента
9   Областному филиалу Национального    до 30 числа после отчетного
Банка Республики Казахстан          периода
по месту нахождения респондента
10  Областному филиалу Национального    до 20 числа после отчетного
Банка Республики Казахстан          периода
по месту нахождения респондента
11  Национальному Банку Республики      до 20 числа после отчетного
Казахстан                           периода
12  Национальному Банку Республики      20 числа первого месяца,
Казахстан                           следующего за отчетным
периодом
13  Министерству финансов Республики    до 15 дня после отчетного
Казахстан                           периода
Национальному Банку Республики      до 30 дня после
Казахстан                           отчетного периода
14  Национальному Банку Республики      до 15 числа после отчетного
Казахстан                           периода
15  Национальному Банку Республики      до 30 числа после отчетного
Казахстан                           периода
16  Национальному Банку Республики      до 30 числа после отчетного
Казахстан                           периода
17  Национальному Банку Республики      до 30 числа после отчетного
Казахстан                           периода

(10.04.00 ж.
N 11)
12  0610676  Бағалы қағаздар   15-ПБ тоқсандық Атаулы иелер мен
бойынша резидент                  құнды қағазды
еместермен халық.                 тiркеушілер, бағалы
аралық операциялар                қағаздарды ұстау.
туралы есеп                       шылардың тiзілімiн
(16.01.01 ж.                      өздігінен жүргізуші
N 2-с)                            акционерлiк қоғамдар
13  0610791  Қазақстанның      14-ПБ тоқсандық Қазақстан
ресми шетелдік                    Республикасының
заемдар                           Ұлттық Банкі
бойынша                           Қазақстан
есеп                              Республикасының
(28.03.03 ж.                      Қаржы министрлігі
N 4-г)
14  0610786  Қолма-қол шетел   16-ПБ   айлық   Екінші деңгейдегі
валютасының қоз.                  банктер
ғалысы туралы
есеп (30.10.02 ж.
N 49-г)
15  0610590  Бағалы қағаздар.  2      айлық    Бағалы қағаздардың
дың сауда-сат.                    сауда-саттығын
тығын ұйымдас.                    ұйымдастырушылар:
тырушылардың                      қор биржасы мен
қызметi туралы                    биржадан тыс рынок.
есеп (14.11.96 ж.                 тың баға белгiлейтiн
N 43)                             ұйымы
16  0610592  Бағалы қағаздар   4     тоқсандық Бағалы қағаздар
рыногындағы кас.                  рыногында касто.
тодиальдық қыз.                   диальдық қызметтi
меттiң қорытын.                   iске асыратын
дылары туралы                     заңды тұлғалар
есеп (14.11.96 ж.
N 43)
17  0610593  Депозитарлық      5     тоқсандық Бағалы қағаздар
қызметтiң қоры.                   рыногында депози.
тындылары туралы                  тарлық қызметті
есеп (14.11.96 ж.                 iске асыратын
N 12-г)                           заңды тұлғалар
18  0610783  Акциядағы инвес.  1-апи   жылдық  Институционалдық
тициялар туралы                   бiрлiктер - инвес.
есеп, қосылмаған                  торлар (банктер,
резидент еместер                  зейнетақы активтерiн
шығарған, ұзақ                    басқаратын компания.
мерзiмдi және                     лар, сақтандыру ұй.
қысқа мерзiмдi                    ымдары, инвестициялық
борышқорлық                       қорлар), инвестиция.
бағалы қағаздар                   лық қызметтi жүзеге
мен вексельдер                    асыратын басқа да
(04.06.02 ж.                      ұйымдар, сондай-ақ
N 18-г)                           кастодиандар
------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-----------------------------------------------
7                       8
-----------------------------------------------
1   а) Қазақстан           есептi кезеңнен
Республикасының        кейiнгі 10-күнге
Ұлттық Банкiне         дейін
б) ҚР Қаржы
министрлiгiне
2   ҚР Ұлттық Банкiнiң     есептi кезеңнен
респонденттiң тұрған   кейiнгi 40-күнге
жерi бойынша           дейін
облыстық филиалы
3   Қазақстан Республика.  есептi кезеңнен
сы Ұлттық Банкiнiң     кейiнгi 30-күнге
респонденттiң тұрған   дейiн
жерi бойынша облыстық
филиалы
4   Қазақстан Республика.  есептi кезеңнен
сы Ұлттық Банкiнiң     кейiнгi 30-күнге
респонденттiң тұрған   дейiн
жерi бойынша облыстық
филиалы
5   Қазақстан Республика.  есептi кезеңнен
сы Ұлттық Банкiнiң     кейiнгi 30-күнге
респонденттiң тұрған   дейiн
жерi бойынша облыстық
филиалы
6   Қазақстан Республика.  есептi кезеңнен
сы Ұлттық Банкiнiң     кейiнгi 30-күнге
респонденттiң тұрған   дейiн
жерi бойынша облыстық
филиалы
7   Қазақстан Республика.  есептi кезеңнен
сы Ұлттық Банкiнiң     кейiнгi 30-күнге
респонденттiң тұрған   дейiн
жерi бойынша облыстық
филиалы
8   Қазақстан Республика.  есептi кезеңнен
сы Ұлттық Банкiнiң     кейiнгi 30-күнге
респонденттiң тұрған   дейiн
жерi бойынша облыстық
филиалы
9   Қазақстан Республика.  есептi кезеңнен
сы Ұлттық Банкiнiң     кейiнгi 30-күнге
респонденттiң тұрған   дейiн
жерi бойынша облыстық
филиалы
10  Респонденттiң тұрған   есептi кезеңнен
жерi бойынша           кейiнгi 20-күнге
Қазақстан Республика.  дейiн
сының Ұлттық Банкiнiң
облыстық филиалы
11  Қазақстан              есептi кезеңнен
Республикасының        кейiнгi 20-күнге
Ұлттық Банкi           дейiн
12  Қазақстан              есептi кезеңнен
Республикасының        кейiнгi бiрiншi
Ұлттық Банкi           айдың 20-күнi
13  Қазақстан              есептi кезеңнен
Республикасының        кейiнгi 15-күнге
Қаржы министрлігі      дейiн
Қазақстан              есептi жылдан
Республикасының        кейiнгi 30-күнге
Ұлттық Банкi           дейiн
14  Қазақстан              есептi кезеңнен
Республикасының        кейiнгi
Ұлттық Банкi           15-күнi
15  Бағалы қағаздар        есептi жылдан
жөніндегі ұлттық       кейiнгi 30-күнге
комиссия               дейiн
16  Бағалы қағаздар        есептi жылдан
жөніндегі ұлттық       кейiнгi 30-күнге
комиссия               дейiн
17  Бағалы қағаздар        есептi жылдан
жөніндегі ұлттық       кейiнгi 30-күнге
комиссия               дейiн