Некоторые вопросы передачи следственных изоляторов Министерства внутренних дел Республики Казахстан в ведение Министерства юстиции Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 января 2004 года N 17
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 23 декабря 2003 года N 1255 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить передачу следственных изоляторов, в том числе строящихся, а также имущества следственных изоляторов, имеющегося по состоянию на 1 января 2004 года, в ведение Министерства юстиции Республики Казахстан.
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан совместно с Министерством экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан в установленном порядке:
1) внести в Правительство Республики Казахстан предложения по вопросам передачи лимитов штатной численности в соответствии с передаваемыми функциями и полномочиями Министерству юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить передачу соответствующих ассигнований, предусмотренных в республиканском бюджете на 2004 год, Министерству юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң тергеу изоляторларын Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң қарауына берудiң кейбiр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 қаңтардағы N 17 қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" 2003 жылғы 23 желтоқсандағы N 1255 Жарлығын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi тергеу изоляторларын, соның iшiнде салынып жатқан тергеу изоляторларын, сондай-ақ 2004 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша қолда бар тергеу изоляторларының мүлкiн Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне берудi қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiмен бiрлесiп белгiленген тәртiппен:
1) Қазақстан Республикасының Үкiметiне Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне берiлетiн функциялар мен өкiлеттiктерге сәйкес штат санының лимиттерiн беру мәселелерi бойынша ұсыныстар енгiзсiн;
2) 2004 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген тиiстi қаржының Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне берiлуiн қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi