О Булгакбаеве Б.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 2004 года N 37
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Булгакбаева Болатбека Акылбаевича Председателем Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция), освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Б.А.Бұлғақбаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 қаңтардағы N 37 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Болатбек Ақылбайұлы Бұлғақбаев Қазақстан Республикасының Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөніндегі агенттігінің (қаржы полициясы) төрағасы болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі