О представителе Правительства Республики Казахстан в Правлении Агентства по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 2004 года N 40. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 февраля 2006 года N 104 (P060104)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Назначить представителем от Правительства Республики Казахстан в Правлении Агентства по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций Республики Казахстан Министра финансов Республики Казахстан Дунаева Армана Галиаскаровича.  <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 мая 2004 г.  N 561  .
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігінің басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілі туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 қаңтардағы N 40 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.02.17. N 104 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрi Арман Ғалиасқарұлы Дунаев Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігінің басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілі болып тағайындалсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.05.20. N 561   қаулысымен .
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі