О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2002 года N 1102
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2004 года N 49. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 октября 2004 г. N 1127 (P041127)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2002 года N 1102 "Вопросы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 33, ст.359) следующее изменение:
в Положении о Налоговом комитете Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в абзаце втором пункта 17 слова "четырех заместителей" заменить словами "пять заместителей, в том числе одного первого".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 9 қазандағы N 1102 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 19 қаңтардағы N 49 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.29. N 1127 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 9 қазандағы N 1102  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 33, 359-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң Салық комитетi туралы ережеде:
17-тармақтың екiншi абзацындағы "төрт орынбасары" деген сөздер "бec, соның iшiнде бiр бiрiншi орынбасары" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі