О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 января 2003 года N 58
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 2004 года № 58. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2012 года № 1011
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.07.2012 № 1011 (вводится в действие с 01.08.2012).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 января 2003 года N 58 "Об утверждении Положения о Торговом представительстве Правительства Республики Казахстан в Российской Федерации" следующие изменения:
в заголовке и в пункте 1 слово "Правительства" исключить;
в Положении о торговом представительстве Правительства Республики Казахстан в Российской Федерации, утвержденном указанным постановлением:
в заголовке слово "Правительства" исключить;
в пунктах 1, 2, 3 и 4 после слова "представительство" слово "Правительства" исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 қаңтардағы N 58 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 қаңтардағы N 58 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 шілдедегі № 1011 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.07.31 № 1011 (2012.08.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің Ресей Федерациясындағы Сауда өкілдігі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 қаңтардағы N 58 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбындағы және 1-тармақтағы "Республикасы Үкіметінің" деген сөздер "Республикасының" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің Ресей Федерациясындағы Сауда өкілдігі туралы ережеде:
тақырыбындағы "Республикасы Үкіметінің" деген сөздер "Республикасының" деген сөзбен ауыстырылсын;
1-тармақтағы "Ресей" деген сөздің алдындағы 2, 3 және 4-тармақтардағы "Республикасы Үкіметінің" деген сөздер "Республикасының" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі