О создании Республиканского государственного казенного предприятия "Дирекция по строительству спортивных сооружений" Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2004 года N 169. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2018 года № 273
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.05.2018 № 273.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 19 июня 1995 года N 2335 "О государственном предприятии" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать Республиканское государственное казенное предприятие "Дирекция по строительству спортивных сооружений" Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту (далее - Предприятие).
2. Определить органом государственного управления Предприятием Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту.
3. Определить основным предметом деятельности Предприятия осуществление производственно-хозяйственной деятельности в области спорта.
4. Агентству Республики Казахстан по туризму и спорту в установленном законодательством Республики Казахстан порядке в месячный срок:
1) внести на утверждение в Комитет государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан Устав Предприятия;
2) обеспечить государственную регистрацию Предприятия в органах юстиции;
3) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегі агенттiгiнiң "Спорт ғимараттарының құрылысын салу жөнiндегi дирекция" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсiпорнын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 12 ақпандағы N 169 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 17 мамырдағы № 273 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 17.05.2018 № 273 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк кәсiпорын туралы" 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2335 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегі агенттiгiнiң "Спорт ғимараттарының құрылысын салу жөніндегi дирекция" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсiпорны (бұдан әрi - Кәсіпорын) құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттігi Кәсiпорынды мемлекеттiк басқару органы болып белгiленсiн.
3. Спорт саласындағы өндiрiстiк-шаруашылық қызметтi жүзеге асыру Кәсiпорын қызметiнің негiзгi мәнi болып белгiленсiн.
4. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртiппен бiр ай мерзімде:
1) Кәсiпорынның жарғысын Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінің Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiне бекітуге енгізсiн;
2) Кәсiпорынның әдiлет органдарында мемлекеттік тiркелуiн қамтамасыз етсiн;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі