О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 1998 года № 803
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2004 года № 277. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 129
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 24.02.2014 № 129 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 1998 года N 803 "Об утверждении Правил исчисления выслуги лет военнослужащим, сотрудникам органов внутренних дел, уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан, назначения и выплаты единовременных пособий" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 29, ст. 255) следующие дополнения и изменения:
в заголовке и в пункте 1 после слов "органов внутренних дел," дополнить словами "финансовой полиции, Государственной противопожарной службы,";
в Правилах исчисления выслуги лет военнослужащим, сотрудникам органов внутренних дел, уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан, назначения и выплаты единовременных пособий, утвержденных указанным постановлением:
в заголовке и преамбуле после слов "органов внутренних дел," дополнить словами "финансовой полиции, Государственной противопожарной службы,";
в пункте 1:
в абзацах втором, шестом, восьмом, девятом, двенадцатом после слов "органов внутренних дел," дополнить словами "финансовой полиции (налоговой полиции (милиции), Государственной противопожарной службы,";
в абзаце четвертом после слов "органов внутренних дел," дополнить словами "Государственной противопожарной службы,";
дополнить абзацами следующего содержания:
"стаж работы в органах финансовой полиции (налоговой полиции (милиции), в том числе государств-участников Содружества Независимых Государств;
стаж трудовой деятельности до зачисления на военную службу, засчитываемый Председателем Комитета национальной безопасности Республики Казахстан отдельным категориям военнослужащих органов национальной безопасности, в порядке, установленном Комитетом национальной безопасности Республики Казахстан.";
в пункте 2:
после слов "органов внутренних дел," дополнить словами "финансовой полиции (налоговой полиции (милиции), Государственной противопожарной службы,";
после слов "Министра внутренних дел" дополнить словами "Председателя Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) (Агентства финансовой полиции Республики Казахстан, Комитета налоговой полиции (милиции), Председателя Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям,";
в пункте 3:
в абзаце первом после слов "органов внутренних дел," дополнить словами "финансовой полиции (налоговой полиции (милиции), Государственной противопожарной службы,";
в абзаце четырнадцатом подпункта 2) после слов "органов внутренних дел," дополнить словами "финансовой полиции (налоговой полиции (милиции), Государственной противопожарной службы,";
в подпункте 3):
в абзаце третьем после слов "органов внутренних дел," дополнить словами "Государственной противопожарной службы,";
в абзаце четвертом слова "Председателем Комитета Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям;" заменить словами "Председателем Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям;";
в абзаце шестом после слов "органов внутренних дел," дополнить словами "финансовой полиции (налоговой полиции (милиции), Государственной противопожарной службы,";
в абзаце восьмом слова "Председателем Комитета Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям;" заменить словами "Председателем Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям;";
в подпункте 4):
в абзаце третьем слова "Председателем Комитета Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" заменить словами "Председателем Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям,";
в абзаце девятом после слов "Министром внутренних дел," дополнить словами "Председателем Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям,";
в абзаце шестнадцатом после слов "органов внутренних дел," дополнить словами "органов финансовой полиции (налоговой полиции (милиции), Государственной противопожарной службы,";
в абзаце семнадцатом:
после слов "Министерством внутренних дел," дополнить словами "Агентством Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) (Агентством финансовой полиции Республики Казахстан, Комитетом налоговой полиции (милиции),";
слова "Комитетом Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" заменить словами "Агентством Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям";
в пункте 9 после слов "органов внутренних дел," дополнить словами "финансовой полиции (налоговой полиции (милиции), Государственной противопожарной службы,";
пункте 10:
в абзаце первом после слов "органов внутренних дел," дополнить словами "финансовой полиции (налоговой полиции (милиции), Государственной противопожарной службы,";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"Военнослужащим, лицам начальствующего и рядового состава органов внутренних дел, финансовой полиции (налоговой полиции (милиции), Государственной противопожарной службы Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям и уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции, уволенным со службы за совершение проступков, порочащих честь военнослужащего или начальствующего и рядового состава, либо в связи с осуждением за совершенное преступление (в том числе в связи с осуждением условно), единовременное пособие не выплачивается. Не подлежит выплате единовременное пособие также военнослужащим, уволенным с действительной военной службы в связи с переводом на службу в органы внутренних дел, финансовой полиции (налоговой полиции (милиции), Государственной противопожарной службы и уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции, лицам начальствующего и рядового состава органов внутренних дел, финансовой полиции (налоговой полиции (милиции), Государственной противопожарной службы, зачисленным из этих органов на действительную военную службу либо в органы уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции, лицам начальствующего и рядового состава органов уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции, зачисленным на действительную военную службу либо в связи с переводом на службу в органы внутренних дел, финансовой полиции (налоговой полиции (милиции), Государственной противопожарной службы.";
в пункте 11 после слов "органов внутренних дел," дополнить словами "финансовой полиции (налоговой полиции (милиции), Государственной противопожарной службы," и после слов "сокращения штатов" дополнить словами ", по болезни";

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 26 тамыздағы N 803 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 5 наурыздағы N 277 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 129 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.02.2014 № 129 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының әскери қызметшiлерiне, iшкi iстер, Әдiлет министрлiгiнiң қылмыстық-атқару жүйесі органдарының қызметкерлерiне еңбек сiңiрген жылдарын есептеудiң, бiр жолғы жәрдемақылар тағайындау мен оны төлеудiң ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 26 тамыздағы N 803  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 29, 255-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгiзiлсiн:
тақырыптағы және 1-тармақтағы "iшкi iстер," деген сөздерден кейiн "қаржы полициясы, Мемлекеттiк өртке қарсы қызмет," деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының әскери қызметшiлерiне, iшкi iстер, Әдiлет министрлiгiнiң қылмыстық атқару жүйесi органдарының қызметкерлерiне еңбек сiңiрген жылдарын есептеудiң, бiр жолғы жәрдемақыларын тағайындау мен оны төлеудің ережесiнде:
тақырыптағы және кiрiспедегi "iшкi iстер," деген сөздерден кейiн "қаржы полициясы, Мемлекеттiк өртке қарсы қызмет," деген сөздермен толықтырылсын;
1-тармақта:
екiншi, алтыншы, сегiзiншi, тоғызыншы, он екiншi абзацтардағы "iшкi iстер," деген сөздерден кейiн "қаржы полициясы (салық полициясы (милициясы), Мемлекеттiк өртке қарсы қызмет," деген сөздермен толықтырылсын;
төртiншi абзацтағы "iшкi iстер," деген сөздерден кейiн "Мемлекеттiк өртке қарсы қызмет" деген сөздермен толықтырылсын;
он екiншi абзацта мемлекеттiк тiлдегi мәтiндегi "есептеледi" деген сөздiң алдынан ";" белгiсi қойылып, мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"қаржы полициясы (салық полициясы (милициясы) органдарындағы, оның iшiндегi Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердегi жұмыс стажы;
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi белгілеген тәртiппен ұлттық қауіпсiздiк органдары әскери қызметшiлерiнiң жекелеген санаттарына Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнiң Төрағасы есептейтiн әскери қызметке алынғанға дейiнгi еңбек қызметінің стажы";
2-тармақта:
"қызметшiлерінің, iшкі істер," деген сөздерден кейiн "қаржы полициясы (салық полициясы (милициясы), Мемлекеттiк өртке қарсы қызмет," деген сөздермен толықтырылсын;
"Iшкi iстер министрiнiң," деген сөздерден кейiн "Қазақстан Республикасының Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi агенттiгi (қаржы полициясы) (Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттiгi, Салық полициясы (милициясы) комитетi) төрағасының, Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттiгi төрағасының," деген сөздермен толықтырылсын;
3-тармақта:
бiрiншi абзацтағы "iшкi iстер," деген сөздерден кейiн "қаржы полициясы (салық полициясы (милициясы), Мемлекеттiк өртке қарсы қызмет," деген сөздермен толықтырылсын;
2) тармақшаның он төртiншi абзацындағы "iшкi iстер," деген сөздерден кейiн "қаржы полициясы (салық полициясы (милициясы), Мемлекеттiк өртке қарсы қызмет," деген сөздермен толықтырылсын;
3) тармақшада:
үшiншi абзацтағы "iшкi iстер," деген сөздерден кейiн "Мемлекеттiк өртке қарсы қызмет," деген сөздермен толықтырылсын;
төртiншi абзацтағы "Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң төрағасы" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігінiң төрағасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "iшкi iстер," деген сөздерден кейiн "қаржы полициясы (салық полициясы (милициясы), Мемлекеттiк өртке қарсы қызмет," деген сөздермен толықтырылсын;
сегiзiншi абзацтағы "Төтенше жағдайлар жөнiндегi комитетiнiң төрағасы" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгiнiң төрағасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
үшiншi абзацтағы "Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң төрағасы" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегi агенттiгiнiң төрағасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "Iшкi iстер министрi" деген сөздерден кейiн "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігінің төрағасы," деген сөздермен толықтырылсын;
он алтыншы абзацтағы "iшкi iстер," деген сөздерден кейiн "қаржы полициясы (салық полициясы (милициясы), Мемлекеттiк өртке қарсы қызмет," деген сөздермен толықтырылсын;
он жетiншi абзацта:
"Iшкi iстер министрлігі," деген сөздерден кейін "Қазақстан Республикасының Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi агенттiгi (қаржы полициясы) (Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттiгi, Салық полициясы (милициясы) комитетi)," деген сөздермен толықтырылсын;
"Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегі мемлекеттiк комитет" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегi агенттiгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
9-тармақта "iшкi iстер," деген сөздерден кейін "қаржы полициясы (салық полициясы (милициясы), Мемлекеттік өртке қарсы қызмет," деген сөздермен толықтырылсын;
10-тармақта:
бiрiншi абзацтағы "iшкi iстер," деген сөздерден кейiн "қаржы полициясы (салық полициясы (милициясы), Мемлекеттiк өртке қарсы қызмет," деген сөздермен толықтырылсын;
төртiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Әскери қызметшінің немесе басшы және қатардағы құрамның абыройына нұқсан келтiретiн қылық жасағаны не қылмыс жасағаны үшiн сотталуына байланысты (оның ішiнде шартты сотталуына байланысты) қызметiнен босатылған әскери қызметшілерге, iшкi істер, қаржы полициясы (салық полициясы (милициясы), Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігінің Мемлекеттiк өртке қарсы қызметi және Әдiлет министрлігінің қылмыстық-атқару жүйесi органдарының әскери қызметшiлерiне, басшы және қатардағы құрамының тұлғаларына бір жолғы жәрдемақы төленбейдi. Сондай-ақ, ішкі істер, қаржы полициясы (салық полициясы (милициясы), Мемлекеттік өртке қарсы қызмет және Әдiлет министрлiгiнiң қылмыстық-атқару жүйесi органдарына қызметке ауысына байланысты мiндеттi әскери қызметтен босатылған әскери қызметшілерге, iшкi iстер, қаржы полициясы (салық полициясы (милициясы), Мемлекеттiк өртке қарсы қызмет органдарының осы органдардан мiндеттi әскери қызметке не Әдiлет министрлiгiнiң қылмыстық-атқару жүйесi органдарына есепке алынған басшы және қатардағы құрамының тұлғаларына мiндеттi әскери қызметке не iшкi iстер, қаржы полициясы (салық полициясы (милициясы), Мемлекеттiк өртке қарсы қызмет органдарына қызметке ауысуына байланысты есепке алынған Әдiлет министрлiгiнiң қылмыстық-атқару жүйесi органдарының басшы және қатардағы құрамының тұлғаларына бiр жолғы жәрдемақы төленбейдi.";
11-тармақта "iшкi iстер," деген сөздерден кейiн "қаржы полициясы (салық полициясы (милициясы), Мемлекеттiк өртке қарсы қызмет," және "штаттың қысқаруына" деген сөздерден кейiн ", науқастығына байланысты" деген сөздермен толықтырылсын;

в пунктах 12, 13 после слов "органов внутренних дел," дополнить словами "финансовой полиции (налоговой полиции (милиции), Государственной противопожарной службы,";
в приложении 1 к указанным Правилам:
в заголовке и в тексте после слов "органов внутренних дел," дополнить словами "финансовой полиции, Государственной противопожарной службы,";
в приложении 2 к указанным Правилам:
в заголовке, в абзаце первом пункта 3 после слов "органов внутренних дел," дополнить словами "финансовой полиции,".
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2003 года, кроме абзаца десятого пункта 1, который вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

12, 13-тармақтардағы "iшкi iстер," деген сөздерден кейiн "қаржы полициясы (салық полициясы (милициясы), Мемлекеттiк өртке қарсы қызмет," деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген Ережеге 1-қосымшада:
тақырыптағы және мәтiндегi "iшкi iстер," деген сөздерден кейiн "қаржы полициясы, Мемлекеттiк өртке қарсы қызмет," деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген Ережеге 2-қосымшада:
тақырыптағы, 3-тармақтың бiрiншi абзацындағы "iшкi iстер," деген сөздерден кейiн "қаржы полициясы," деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енетiн 1-тармақтың оныншы абзацынан басқа, 2003 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі