О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Дипломатической миссии Республики Казахстан в Королевстве Норвегия"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2004 года N 325
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Дипломатической миссии Республики Казахстан в Королевстве Норвегия".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ Президента Республики Казахстан Об открытии Дипломатической миссии
Республики Казахстан в Королевстве Норвегия
В целях укрепления и развития казахстанско-норвежского сотрудничества в различных областях, с учетом международных и национальных интересов Республики Казахстан постановляю:
1. Открыть в городе Осло (Королевство Норвегия) Дипломатическую миссию Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Норвегия Корольдігінде Қазақстан Республикасының дипломатиялық миссиясын ашу туралы" Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 наурыздағы N 325 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Норвегия Корольдiгiнде Қазақстан Республикасының дипломатиялық миссиясын ашу туралы" Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Норвегия Корольдігінде Қазақстан Республикасының дипломатиялық миссиясын ашу туралы
Қазақстан Республикасының халықаралық және ұлттық мүдделерiн ескере отырып, әр түрлi салалардағы қазақстан-норвегия ынтымақтастығын нығайту және дамыту мақсатында қаулы етемін:
1. Осло қаласында (Норвегия Корольдiгi) Қазақстан Республикасының дипломатиялық миссиясы ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Yкiметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi