О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2001 года N 550"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2004 года N 343
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2001 года N 550".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ Президента Республики Казахстан О внесении изменений в Указ Президента
Республики Казахстан от 7 февраля 2001 года N 550
Постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2001 года N 550 "О Государственной программе функционирования и развития языков на 2001-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 7, ст. 73) следующие изменения:
в пункте 3 слова ", информации и общественного согласия" исключить;
в Государственной программе функционирования и развития языков на 2001-2010 годы, утвержденной вышеназванным Указом:
в разделе 1 "Паспорт Программы":
в абзаце третьем слова ", информации и общественного согласия" исключить;
в разделе 5 "Приоритетные направления языкового развития и механизмы реализации Программы":
в подразделе 5.1. "Приоритетные направления языкового развития":
в главе "Язык в государственных органах Республики Казахстан":
в абзаце первом слова "по ускоренному обучению государственному языку при Министерстве культуры, информации и общественного согласия" заменить словами "ускоренного обучения государственному языку Министерства культуры".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 7 ақпандағы N 550 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 19 наурыздағы N 343 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 7 ақпандағы N 550 Жарлығына өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгізiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің
Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы
7 ақпандағы N 550 Жарлығына өзгерiстер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Тiлдердi қолдану мен дамытудың 2001-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 7 ақпандағы N 550 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2001 ж., N 7, 73-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
3-тармақтағы ", ақпарат және қоғамдық келiсім" деген сөздер алынып тасталсын;
жоғарыда аталған Жарлықпен бекiтiлген Тiлдердi қолдану мен дамытудың 2001-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасында:
"Бағдарламаның паспорты" деген 1-бөлiмде:
үшіншi абзацтағы ", ақпарат және қоғамдық келiсiм" деген сөздер алынып тасталсын;
"Тiлдiк дамудың басым бағыттары мен Бағдарламаны iске асырудың тетіктерi" деген 5-бөлiмде:
"Тiлдiк дамудың басым бағыттары" деген 5.1.-кiшi бөлiмде:
"Тiл - Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдарында" деген тарауда:
бiрiншi абзацтағы "Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгiнiң жанындағы Республикалық мемлекеттік тілдi жеделдетiп оқыту" деген сөздер "Мәдениет министрлігінiң мемлекеттiк тiлдi жеделдете оқыту республикалық" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президенті