О Сунтаеве Т.И., Мулькине С.Д.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2004 года N 348
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Сунтаева Тлегена Иматовича заместителем Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан, освободив от этой должности Мулькина Сейтгали Джальмухамедовича в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Т.И.Сүнтаев, С.Ж.Мүлкин туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 19 наурыздағы N 348 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Тілеген Иматұлы Сүнтаев Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының орынбасары болып тағайындалсын, басқа жұмысқа ауысуына байланысты Сейітғали Жалмұхамедұлы Мүлкин бұл қызметтен болсатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі