О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 2003 года N 1173
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2004 года N 351
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 2003 года N 1173 "О заключении Договора между Правительством Республики Казахстан и Международным обществом по созданию SOS детских деревень "SOS KINDERDORF INTERNATIONAL" следующее изменение:
в проекте Договора между Правительством Республики Казахстан и Международным обществом по созданию SOS детских деревень "SOS KINDERDORF INTERNATIONAL":
в пункте 2.5 слова "за исключением" заменить словами "в том числе от".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 25 қарашадағы N 1173 қаулысына өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 19 наурыздағы N 351 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Үкiметi мен SOS балалар ауылдарын құру жөнiндегi "SOS KINDERDORF INTERNATIONAL" халықаралық қоғамы арасында шарт жасасу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 25 қарашадағы N 1173 қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасының Үкiметi мен "SOS KINDERDORF INTERNATIONAL" SOS балалар ауылдарын құру жөнiндегi халықаралық қоғам арасындағы шарттың жобасында:
2.5-тармақтағы "жеке табыс салығын қоспағанда," деген сөздер алынып тасталып, "төлемдерден" деген сөз "төлемдерден, оның iшiнде жеке табыс салығынан" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi