Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам жилищного строительства"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2004 года N 352
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Отозвать из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам жилищного строительства", внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2003 года N 305.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне тұрғын үй құрылысы мәселелері бойынша толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 19 наурыздағы N 352 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 31 наурыздағы N 305 қаулысымен енгізілген "Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне тұрғын үй құрылысы мәселелері бойынша толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі