Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам жилищно-коммунальной сферы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2004 года N 353
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Отозвать из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики
Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам жилищно-коммунальной сферы", внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2002 года N 766.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Тұрғын үй-коммуналдық сала мәселелері жөніндегі Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 19 наурыздағы N 353 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 12 шілдедегі N 766 қаулысымен енгізілген "Тұрғын үй-коммуналдық сала мәселелері жөніндегі Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі