О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 28 января 2003 года N 102
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2004 года N 358
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2003 года N 102 "О создании комиссии при Правительстве Республики Казахстан по разработке стандартов предоставления государственных услуг" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 4, ст. 51).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 қаңтардағы N 102 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 наурыздағы N 358 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанында Мемлекеттік қызметтер көрсетуді ұсыну стандарттарын әзірлеу жөніндегі комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 қаңтардағы N 102  қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 4, 51-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі