О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2004 года N 73
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2004 года N 369
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2004 года N 73 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2004 год" следующее изменение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2004 год, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 13, слово "март" заменить словом "апрель".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 23 қаңтардағы N 73 қаулысына өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 26 наурыздағы N 369 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Үкiметi заң жобалау жұмыстарының 2004 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 23 қаңтардағы N 73 қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Үкiметi заң жобалау жұмыстарының 2004 жылға арналған жоспарында:
реттiк нөмiрi 13-жолдағы "наурыз" деген сөз "сәуiр" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Pecпубликасы
Премьер-министрінің
мiндетiн атқарушы