О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2002 года N 504
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2004 года N 373
В соответствии с Законом  Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года "О лицензировании" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление  Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2002 года N 504 "Об утверждении квалификационных требований к деятельности, связанной с осуществлением розничной торговли и предоставлением услуг за наличную иностранную валюту" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 13, ст. 135).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 7 мамырдағы N 504 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 30 наурыздағы N 373 қаулысы
"Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 сәуірдегі  Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қолма-қол шетел валютасымен бөлшек сауданы және қызмет көрсетуге байланысты қызметті жүзеге асыруға қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 7 мамырдағы N 504  қаулысының  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 13, 135-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы