О государственных закупках услуг, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2004 года N 382
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" и Указом Президента Республики Казахстан от 17 мая 2003 года N 1096 "О Стратегии индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2003-2015 годы" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить акционерные общества "Центр маркетингово-аналитических исследований" и "Центр инжиниринга и трансферта технологий" поставщиками консалтинговых услуг и услуг по проведению исследований для государственных органов, государственных предприятий и акционерных обществ с государственным участием в их уставном капитале, как имеющих важное стратегическое значение.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Маңызды стратегиялық мәні бар қызметтер көрсетуді мемлекеттік сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 6 сәуірдегі N 382 қаулысы
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының 21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының Индустриялық-инновациялық дамуының 2003-2015 жылдарға арналған стратегиясы туралы" 2003 жылғы 17 мамырдағы N 1096 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Маркетингтік-талдамалық зерттеулер орталығы" және "Инжиниринг және технологиялар трансферті орталығы" акционерлік қоғамдары мемлекеттік органдар, мемлекеттік кәсіпорындар мен олардың жарғылық капиталына мемлекет қатысатын акционерлік қоғамдарға консалтинг қызметтерін көрсету және зерттеулер жүргізу жөніндегі маңызды стратегиялық мәні бар қызметтер көрсетуді беруші болып белгіленсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі