О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2003 года N 289
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2004 года N 388. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 778
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2003 года N 289 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы "Здоровье народа" на 2003-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 13, ст. 141) следующие изменения и дополнения:
в Плане мероприятий по реализации Государственной программы "Здоровье народа" на 2003-2005 годы, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 1.6., 2.2., исключить;
строку, порядковый номер 2.1., изложить в следующей редакции:
"2.1. Обеспечить вакцинами и  Информация  МЗ            IV квартал,
другими иммуно-         Правитель-                ежегодно
биологическими          ству
препаратами государст-  Республики
венные организации      Казахстан
здравоохранения
-------------------------------------------------------------------
(продолжение таблицы)
-------------------------------------------------------------------
2.1.  638196,0 в том      825428,0      866700,0    Республиканский
числе предусмотрено                           бюджет (бюджет-
в п. 11.1. 110203,0                           ная программа
тыс. тенге                                    6-105)        ";
строку, порядковый номер 8.3., изложить в следующей редакции:
"8.3. Разработать проектно-   Информация  МЗ            I квартал
сметную документацию    Правитель-                2005 года
строительства научно-   ству
исследовательского      Республики
института скорой        Казахстан
медицинской помощи на
240 коек со станцией
скорой медицинской
помощи в городе
Астане
-------------------------------------------------------------------
(продолжение таблицы)
-------------------------------------------------------------------
8.3.    ---     ---       265000,0                  Республиканский
бюджет (бюджет-
ная программа
16)           ";

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 21 наурыздағы N 289 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 сәуірдегі N 388 қаулысы. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 778 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Халық денсаулығы" мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегі 2003-2005 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 21 наурыздағы N 289  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 13, 141-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген "Халық денсаулығы" мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi 2003-2005 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарында:
реттiк нөмiрлерi 1.6, 2.2-жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 2.1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"2.1. Мемлекеттік Қазақ. ДМ   жыл  638196,0, 825428,0 866700,0 Pec.
денсаулық   стан        сай. соның                       пуб.
сақтау      Респуб.     ын,  iшiнде                      лика.
ұйымдарын   лика.       IV   11-1-                       лық
вакциналар. сының       тоқ. тарма.                      бюд.
мен және    Үкіме.      сан  ғында                       жет
басқа да    тіне             110203,0                    (6-
иммунобио.  ақпарат          мың                         105-
логиялық                     теңге                       бюд.
препараттар                  көздел.                     жет.
мен                          ген                         тік
қамтамасыз                                               бағ.
ету                                                      дар.
лама)
";
реттік нөмiрi 8.3-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"8.3. Астана      Қазақ. ДМ   2005 ----      ----     265000,0 Рес.
қаласында   стан        жыл.                             пуб.
жедел       Респуб.     дың                              лика.
медицина.   лика.        I                               лық
лық көмек   сының       тоқ.                             бюд.
көрсету     Үкiме.      саны                             жет
станциясы   тiне                                         (16-
бар 240     ақпарат                                      бюд.
төсектi                                                  жет.
жедел                                                    тік
медицина.                                                бағ.
лық көмек                                                дар.
көрсету                                                  лама)
ҒЗИ
құрылысы.
ның
жобалау-
сметалық
құжаттама.
сын әзiрлеу                                                 ";

дополнить строкой, порядковый номер 8.4., следующего содержания:
"8.4. Разработать проектно-   Информация  МЗ            IV квартал
сметную документацию    Правитель-                2004 года
строительства Научного  ству
центра детского         Республики
здоровья Министерства   Казахстан
здравоохранения
Республики Казахстан
на 240 коек в городе
Астане
------------------------------------------------------------------
(продолжение таблицы)
-------------------------------------------------------------------
8.4.          ---         47000,0        ---        Республиканский
бюджет";
___________________________________________________________________
cтроку, порядковый номер 9.1., изложить в следующей редакции:
"9.1. Обеспечить современным  Информация  МЗ,           IV квартал,
медицинским оборудова-  Правитель-  акимы         ежегодно
нием, санитарным и      ству        областей
специализированным      Республики  и горо-
автотранспортом и       Казахстан   дов
прочими активами                    Астаны и
государственные                     Алматы
организации
здравоохранения
--------------------------------------------------------------------
(продолжение таблицы)
--------------------------------------------------------------------
9.1.  1404122,0           2387197,0     1612481,9   Республиканский
бюджет        ";
строку, порядковый номер 10.1., изложить в следующей редакции:
"10.1.Обеспечить больных      Информация  МЗ           IV квартал,
с почечной недоста-     Правитель-               ежегодно
недостаточностью        ству
лекарственными          Республики
средствами, диализа-    Казахстан
торами, расходными
материалами и больных
после трансплантации
почек лекарственными
средствами
--------------------------------------------------------------------
(продолжение таблицы)
____________________________________________________________________
10.1. 400206,0 в том      425018,0      446269,0    Республиканский
числе предусмотрено                           бюджет (бюджет-
в п. 11.1. 240206,0                           ная программа
тыс. тенге                                    13-103)        ";
в графе 6 "Предполагаемые расходы (тыс. тенге)":
строки, порядковый номер 10.2.:

мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 8.4-жолмен толықтырылсын:
"8.4. Астана      Қазақ. ДМ   2004  ---      47000,0  ----     Рес.
қаласында   стан        жыл.                             пуб.
Қазақстан   Респуб.     дың                              лика.
Республика. лика.       IV                               лық
сының       сының       тоқ.                             бюд.
Денсаулық   Үкiме.      саны                             жет
сақтау      тiне
министрлi.  ақпарат
гiнiң 240
төceкті
балалар
денсаулығы
ғылыми
орталығы
құрылысы.
ның
жобалау-
сметалық
құжаттама.
сын әзірлеу                                                 ";
реттік нөмiрi 9.1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"9.1. Мемлекеттiк Қазақ. ДМ,  жыл 1404122,0 2387197,0 1612481,9 Pec.
денсаулық   стан   обл. сай.                              пуб.
сақтау      Pec.   ыс.  ын,                               ли.
ұйымдарын   публи. тар  IV                                ка.
қазiргі     касы.  мен  тоқ.                              лық
заманғы     ның    Ас.  сан                               бюд.
медицина.   Үкіме. тана                                   жет
лық жаб.    тіне   және
дықпен,     ақпа.  Алма.
санитарлық  рат    ты
және               қала.
мамандан.          лары.
дырылған           ның
автокөлiк.         әкім.
пен және           дері
өзге де
активтер.
мен
қамтамасыз
ету                                                         ";
реттiк нөмiрi 10.1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"10.1. Бүйрек     Қазақ. ДМ   жыл  400206,0, 425018,0 446269,0 Pec.
функциясы. стан        сай.  соның                      пуб.
ның        Рес.        ын,   ішінде                     лика.
жеткілік.  пуб.        ІV    11.1-                      лық
сіздігі.   лика.       тоқ.  тарма.                     бюд.
мен ауы.   сының       сан   ғында                      жет
ратын.     Үкіме.           240206,0                    (13-
дарды      тіне              мың                        103-
дәрі-дәр.  ақпа.             теңге                      бюд.
мек құ.    рат               көздел.                    жет.
ралдары.                     ген                        тік
мен,                                                    бағ.
диализа.                                                дар.
торлар.                                                 лама)
мен,
шығыс
материал.
рымен
және
бүйрегі
ауыстырып
салынған.
нан кейін
науқас.
тарды
дәрі-
дәрмек
құралдары.
мен
қамтама.
сыз ету                                                    ";
"Көзделіп отырған шығыстар (мың теңге)" деген 6-бағанда:
реттiк нөмiрi 10.2-жолда:

в графе "2004 год" цифры "800000,0" заменить цифрами "834431,0";
в графе "2005 год" цифры "800000,0" заменить цифрами "876153,0";
строки, порядковый номер 10.3.:
в графе "2004 год" цифры "1293673,0" заменить цифрами "795901,0";
в графе "2005 год" цифры "1293673,0" заменить цифрами "835696,0";
строки, порядковый номер 10.4.:
в графе "2004 год" цифры "133486,0" заменить цифрами "138858,0";
в графе "2005 год" цифры "133486,0" заменить цифрами "145801,0";
строки, порядковый номер 10.5.:
в графе "2004 год" цифры "1167691,0" заменить цифрами "1265112,0";
в графе "2005 год" цифры "1167691,0" заменить цифрами "1328368,0";
дополнить строками, порядковые номера 10.8., 10.9., следующего содержания:
"10.8.Обеспечить онкологи-    Информация  МЗ,          В течение
ческие диспансеры       Правитель-  акимы        года
оборудованием для       ству        областей
ранней диагностики      Республики  и городов
рака предстательной     Казахстан   Астаны
железы                              и Алматы
10.9. Обеспечить факторами    Информация  МЗ,          В течение
свертывания крови       Правитель-  акимы        года
детей, больных          ству        областей
гемофилией              Республики  и городов
Казахстан   Астаны
и Алматы
-------------------------------------------------------------------
(продолжение таблицы)
-------------------------------------------------------------------
"10.8.          ---        280000,0        ---      Местные
бюджеты
"10.9.          ---        273600,0        ---      Местные
бюджеты       ";
в графе 6 строки, порядковый номер 11.1.:
в графе "2004 год":
в абзаце первом слова "15000000,0 в том числе" исключить;
абзац второй изложить в следующей редакции: "15000000,0 в т.ч. учтены объемы финансирования мероприятий пунктов 10.8., 10.9.";
в графе "2005 год" в абзаце первом слова "15000000,0 в том числе" исключить;
дополнить строкой следующего содержания:
"--- Итого   ---  ---  --- 10008610,0   22912172,6   22508365,6 ---
тыс.тенге в  тыс.тенге в  тыс.тенге в
т.ч. рес-    т.ч. рес-    т.ч. рес-
публикан-    публикан-    публикан-
ский         ский         ский
бюджет -     бюджет -     бюджет -

"2004 жыл" деген бағандағы "800000,0" деген сандар "834431,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"2005 жыл" деген бағандағы "800000,0" деген сандар "876153,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 10.3-жолда:
"2004 жыл" деген бағандағы "1293673,0" деген сандар "795901,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"2005 жыл" деген бағандағы "1293673,0" деген сандар "835696,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 10.4-жолда:
"2004 жыл" деген бағандағы "133486,0" деген сандар "138858,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"2005 жыл" деген бағандағы "133486,0" деген сандар "145801,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 10.5-жолда:
"2004 жыл" деген бағандағы "1167691,0" деген сандар "1265112,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"2005 жыл" деген бағандағы "1167691,0" деген сандар "1328368,0" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 10.8, 10.9-жолдармен толықтырылсын:
"10.8. Қуық асты  Қазақ. ДМ,   Жыл  ----     280000,0 ----     Жер.
безiнiң    стан   обл.  бойы                            гі.
рагын      Рес.   ыс.                                   лік.
ертерек    пуб.   тар                                   ті
диагности. лика.  мен                                   бюд.
калау      сының  Ас.                                   жет.
үшiн       Үкіме. тана                                  тер
онкология. тіне   және
лық        ақпа.  Алма.
диспансер. рат    ты
лерді жаб.        қала.
дықпен            лары.
қамтама.          ның
сыз ету           әкім.
дері
10.9   Гемофи.    Қазақ. ДМ,   Жыл  ----     273600,0 ----     Жер.
лиямен     стан   обл.  бойы                            гі.
ауыратын   Рес.   ыс.                                   лікті
балалар.   пуб.   тар                                   бюд.
ды қан     лика.  мен                                   жет.
ұюы        сының  Ас.                                   тер
фактор.    Үкіме. тана
лары.      тіне   және
мен        ақпа.  Алма.
қамта.     рат    ты
масыз             қала.
ету               лары.
ның
әкім.
дері                                     ";
реттік нөмiрi 11.1-жолдағы 6-бағанда:
"2004 жыл" деген бағанда:
бiрiншi абзацтағы "15000000,0, соның iшiнде" деген сөздер алынып тасталсын;
екiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын: "15000000,0, соның iшiнде 10.8., 10.9-тармақтардың iс-шараларын қаржыландыру көлемi ескерiлген";
"2005 жыл" деген бағанда бiрiншi абзацтағы "15000000,0, соның iшiнде" деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"---   Жиыны     --- --- --- 10008610,0  22912172,6  22508365,6 ---
мың теңге,  мың теңге,  мың теңге,
соның       соның       соның
iшiнде      ішінде      ішінде
республи.   республи.   республи.
калық       калық       калық
бюджет      бюджет      бюджет

1305923,0    6790731,0,   -6448254,9
местные      местные      местные
бюджеты -    бюджеты -    бюджеты -
8702687,0    16121441,6   16060110,7        ".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

-1305923,0, -6790731,0, -6448254,9
жергiлiктi  жергiлiктi  жергiлiктi
бюджеттер   бюджеттер   бюджеттер -
-8702687,0 -16121441,6  16060110,7
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі