Об Арифханове А.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2004 года N 415
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Арифханова Айдара Абдразаховича вице-министром финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

А.Ә.Әріпханов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 сәуірдегі N 415 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Айдар Әбдіразақұлы Әріпханов Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі