О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений в Закон Республики Казахстан "О гражданстве Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2004 года N 503
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений в Закон Республики Казахстан "О гражданстве Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан О внесении дополнений в Закон Республики Казахстан
"О гражданстве Республики Казахстан"
Внести в  Закон Республики Казахстан от 20 декабря 1991 г. "О гражданстве Республики Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1991 г., N 52, ст. 636; 1995 г., N 19, ст. 117; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2002 г., N 10, ст.101) следующие дополнения:
1) абзац второй подпункта 1) части первой статьи 16 после слов "Республикой Казахстан," дополнить словами "либо имеют профессии и отвечают требованиям по перечню, устанавливаемому Президентом Республики Казахстан, и членов их семей,";
2) статью 21 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) если лицо приобрело гражданство другого государства".
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының азаматтығы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 5 мамырдағы N 503 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасының азаматтығы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы "Қазақстан Республикасының азаматтығы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар енгізу туралы
"Қазақстан Республикасының азаматтығы туралы" Қазақстан Республикасының 1991 жылғы 20 желтоқсандағы  Заңына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1991 ж., N 52, 636-құжат; 1995 ж., N 19, 117-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2002 ж., N 10, 101-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
1) 16-баптың бірінші бөлігі 1) тармақшасының екінші абзацы "еңбек сіңірген" деген сөздерден кейін "не Қазақстан Республикасының Президенті белгілейтін тізбе бойынша кәсіптерге ие және талаптарға жауап беретін" деген сөздермен және "адамдардан" деген сөзден кейін "және олардың отбасы мүшелерінен" деген сөздермен толықтырылсын;
2) 21-бап 4) тармақшадағы "тіркелмесе" деген сөзден кейін ";" белгісі қойылып, мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) егер адам басқа мемлекеттің азаматтығын алған болса".
Қазақстан Республикасының
Президенті