О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений и изменения в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оперативно-розыскной деятельности"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2004 года N 507
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений и изменения в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оперативно-розыскной деятельности".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан О внесении дополнений и изменения в некоторые законодательные
акты Республики Казахстан по вопросам оперативно-розыскной деятельности
Внести дополнения и изменение в следующие законодательные акты Республики Казахстан:
1. В Таможенный  кодекс Республики Казахстан от 5 апреля 2003 г. (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2003 г., N 7-8, ст. 40; N 15, ст. 139):
1) в статье 16 после слов "в Республике Казахстан," дополнить словами "оперативно-розыскную деятельность в соответствии с законодательством об оперативно-розыскной деятельности,";
2) статью 23 дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
"10) осуществлять оперативно-розыскную деятельность в соответствии с законодательством Республики Казахстан об оперативно-розыскной деятельности.".
2. В  Закон Республики Казахстан от 15 сентября 1994 г. "Об оперативно-розыскной деятельности" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1994 г., N 13-14, ст. 199; 1995 г., N 24, ст. 167; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 14, ст. 275; 1998 г., N 24, ст. 436; 2000 г., N 3-4, ст. 66; 2001 г., N 8, ст. 53; N 17-18, ст. 245; 2002 г., N 4, ст. 32; 2002 г., N 17, ст. 155):
1) часть первую статьи 6 дополнить подпунктом к) следующего содержания:
"к) таможенные органы.";
2) в пункте 2 статьи 10:
в абзаце втором после слов "финансовой полиции," дополнить словами "таможенные органы,";
3) в пункте 2 статьи 12:
в подпункте а) части второй слова "и финансовой полиции" заменить словами ", финансовой полиции и таможенными органами";
в части третьей после слов "финансовой полиции," дополнить словами "таможенные органы,".
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне жедел-iздестiру қызметi мәселелерi бойынша толықтырулар мен өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 6 мамырдағы N 507 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне жедел-iздестiру қызметi мәселелерi бойынша толықтырулар мен өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнiң қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне жедел-iздестiру қызметi мәселелерi бойынша толықтырулар мен өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының мынадай заң актiлерiне толықтырулар мен өзгерiс енгiзiлсiн:
1. Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 сәуiрдегi Кеден  кодексiне (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 2003 ж., N 7-8, 40-құжат; N 15, 139-құжат):
1) 16-бапта "кеден ісін" деген сөздерден кейiн ", жедел-iздестiру қызметi туралы заңдарға сәйкес жедел iздестiру қызметiн" деген сөздермен толықтырылсын;
2) 23-бап мынадай мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:
"10) Қазақстан Республикасының жедел-iздестiру қызметi туралы заңдарына сәйкес жедел-іздестіру қызметін жүзеге асыруға".
2. "Жедел-iздестіру қызметi туралы" Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 15 қыркүйектегі  Заңына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1994 ж., N 13-14, 199-құжат; 1995 ж., N 24, 167-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1996 ж., N 14, 275-құжат; 1998 ж., N 24, 436-құжат; 2000 ж., N 3-4, 66-құжат; 2001 ж., N 8, 53-құжат; N 17-18, 245-құжат; 2002 ж., N 4, 32-құжат; 2002 ж., N 17, 155-құжат):
1) 6-баптың бiрiншi бөлiгі мынадай мазмұндағы к) тармақшасымен толықтырылсын:
"к) кеден органдары;";
2) 10-баптың 2-тармағында:
екiншi абзацтағы "қаржы полициясы" деген сөздерден кейiн ", кеден органдары" деген сөздермен толықтырылсын;
3) 12-баптың 2-тармағында:
екiншi бөлiктiң а) тармақшасында "және қаржы полициясы органдары" деген сөздер ", қаржы полициясы органдары және кеден органдары" деген сөздермен ауыстырылсын;
үшiншi бөлiкте "қаржы полициясы органдары" деген сөздерден кейiн ", кеден органдары" деген сөздермен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi