О некоторых вопросах Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2004 года N 517
В целях дальнейшего совершенствования системы государственного управления в области рыбного хозяйства Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать государственные учреждения - территориальные органы Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан "Урало-Каспийское межобластное бассейновое управление рыбного хозяйства", "Балхаш-Алакольское межобластное бассейновое управление рыбного хозяйства", "Зайсан-Иртышское межобластное бассейновое управление рыбного хозяйства" на базе государственных учреждений "Урало-Каспийское межобластное бассейновое управление по охране рыбных ресурсов и регулированию рыболовства", "Балхаш-Алакольское межобластное бассейновое управление по охране рыбных ресурсов и регулированию рыболовства", "Зайсан-Иртышское межобластное бассейновое управление по охране рыбных ресурсов и регулированию рыболовства".
2. Переименовать государственные учреждения "Западная зональная рыбная инспекция", "Северная зональная рыбная инспекция", "Южная зональная рыбная инспекция" и "Центрально-Восточная зональная рыбная инспекция" Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в государственные учреждения "Западное зональное управление рыбной инспекции", "Северное зональное управление рыбной инспекции", "Южное зональное управление рыбной инспекции" и "Центрально-Восточное зональное управление рыбной инспекции" Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. (Пункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК от 6 апреля 2005 г. N 310 )
4. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательном порядке принять необходимые меры по реализации настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 мая 2004 года N 517
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 18 июля 2003 года N 714
Перечень
территориальных органов Комитета рыбного хозяйства
Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1. Урало-Каспийское межобластное бассейновое управление рыбного хозяйства.
2. Балхаш-Алакольское межобластное бассейновое управление рыбного хозяйства.
3. Зайсан-Иртышское межобластное бассейновое управление рыбного хозяйства.

Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 7 мамырдағы N 517 қаулысы
Балық шаруашылығы саласындағы мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетілдiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Балық шаруашылығы комитетiнiң "Орал - Каспий облысаралық балық ресурстарын қорғау және балық аулауды реттеу жөнiндегi бассейндiк басқармасы", "Балқаш - Алакөл облысаралық балық ресурстарын қорғау және балық аулауды реттеу жөнiндегi бассейндiк басқармасы", "Зайсан - Ертiс облысаралық балық ресурстарын қорғау және балық аулауды реттеу жөнiндегi бассейндiк басқармасы" мемлекеттік мекемелерi базасында "Орал - Каспий облысаралық балық шаруашылығы бассейндiк басқармасы", "Балқаш - Алакөл облысаралық балық шаруашылығы бассейндiк басқармасы", "Зайсан - Ертiс облысаралық балық шаруашылығы бассейндiк басқармасы" мемлекеттiк мекемелерi - аумақтық органдары құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Балық шаруашылығы комитетiнiң "Батыс аймақтық балық инспекциясы", "Солтүстiк аймақтық балық инспекциясы", "Оңтүстiк аймақтық балық инспекциясы" және "Орталық Шығыс аймақтық балық инспекциясы" мемлекеттiк мекемелерi Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Балық шаруашылығы комитетiнiң "Батыс аймақтық балық инспекциясы басқармасы", "Солтүстік аймақтық балық инспекциясы басқармасы", "Оңтүстiк аймақтық балық инспекциясы басқармасы" және "Орталық Шығыс аймақтық балық инспекциясы басқармасы" мемлекеттік мекемелерi болып қайта аталсын.
3. <*>
Ескерту. 3-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.04.06.  N 310  қаулысымен.
4. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi заңнамада белгіленген тәртiппен осы қаулыны iске асыру жөнiнде қажеттi шаралар қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 1 мамырдағы
N 517 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 18 шілдедегі
N 714 қаулысымен
бекiтілген
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Балық шаруашылығы комитетi аумақтық органдарының тiзбесi
1. Орал-Каспий облысаралық балық шаруашылығы бассейндiк басқармасы.
2. Балқаш-Алакөл облысаралық балық шаруашылығы бассейндiк басқармасы.
3. Зайсан-Ертiс облысаралық балық шаруашылығы бассейндiк басқармасы.

4. Западное зональное управление рыбной инспекции.
5. Северное зональное управление рыбной инспекции.
6. Южное зональное управление рыбной инспекции.
7. Центрально-Восточное зональное управление рыбной инспекции.

4. Батыс аймақтық балық инспекциясы басқармасы.
5. Солтүстiк аймақтық балық инспекциясы басқармасы.
6. Оңтүстік аймақтық балық инспекциясы басқармасы.
7. Орталық-Шығыс аймақтық балық инспекциясы басқармасы.