О Казыбаеве А.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2004 года N 537
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Казыбаева Айдара Калымтаевича председателем Комитета по поддержке малого бизнеса Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

А.Қ. Қазыбаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 мамырдағы N 537 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Айдар Қалымтайұлы Қазыбаев Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігі Шағын бизнесті қолдау жөніндегі комитетінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі