О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2002 года N 1311
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2004 года N 556. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 июля 2005 г. N 785
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2002 года N 1311 "Некоторые вопросы дисциплинарных советов областей, городов Астаны и Алматы" следующие изменения и дополнения:
в Типовом положении о Дисциплинарном совете области, городов Астаны и Алматы, утвержденном указанным постановлением:
в тексте слова "Комиссии", "Комиссию", "Комиссией" заменить соответственно словами "Агентства", "Агентство", "Агентством";
в пункте 1 слова "Комиссия при Президенте Республики Казахстан по вопросам борьбы с коррупцией и соблюдения служебной этики государственными служащими (далее - Комиссия)" заменить словами ", контролирует и проверяет Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы (далее - Агентство)";
в пункте 3:
в подпункте 1):
слова "и организаций" исключить;
после слов "(далее - государственные органы)" дополнить словами "и государственных организаций";
подпункт 3) после слова "поручений" дополнить словами "Комиссии при Президенте Республики Казахстан по вопросам борьбы с коррупцией и соблюдения служебной этики государственными служащими и";
подпункт 5) исключить;
в пункте 4:
в абзаце первом:
цифру "7" исключить;
дополнить предложением следующего содержания:
"Число членов Совета должно быть нечетным, и не менее 7 человек.";
в абзаце втором слова "Руководителем Администрации Президента Республики Казахстан" заменить словами "Председателем Агентства";
в абзаце четвертом слово "председателя" заменить словом "Председателя";
в пункте 8:
в подпункте 6) слова "Республики Казахстан по делам государственной службы" исключить;
дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Рабочий орган Совета в пределах своей компетенции по распоряжению Председателя Совета проводит проверки, готовит материалы для рассмотрения дисциплинарных дел в отношении лиц, указанных в пункте 9 настоящего Положения, и осуществляет иные функции для обеспечения стоящих перед Советом задач.";

Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2002 жылғы 13 желтоқсандағы N 1311 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 19 мамырдағы N 556 қаулысы. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 28 шілдедегі N 785 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының тәртіптiк кеңестерінің кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 13 желтоқсандағы N 1311  қаулысына  мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзілсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтілген Облыстың, Астана және Алматы қалаларының тәртіптік кеңесi туралы үлгi ережеде:
мәтiнде "Комиссия", "Комиссияның", "Комиссиямен", "Комиссияны" деген сөздер тиiсiнше "Агенттiк", "Агенттiктiң, "Агенттікпен", "Агенттіктi" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес және мемлекеттік қызметшiлердiң қызметтiк этиканы сақтауы мәселелерi жөніндегi комиссия (бұдан әрi - Комиссия)" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгi (бұдан әрі - Агенттiк)" деген сөздермен ауыстырылсын, "үйлестiретiн" деген сөзден кейiн ", бақылайтын және тексеретiн" деген сөздермен толықтырылсын;
3-тармақта:
1) тармақшада:
"мен ұйымдар" деген сөздер алынып тасталсын;
"(бұдан әрi - мемлекеттiк органдар)" деген сөздерден кейiн "және мемлекеттік ұйымдар" деген сөздермен толықтырылсын;
3) тармақшада "Комиссияның" деген сөздiң алдынан "Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес және мемлекеттiк қызметшілердің қызметтiк этиканы сақтауы мәселелерi жөніндегi комиссияның және" деген сөздермен толықтырылсын;
5) тармақша алынып тасталсын;
4-тармақта:
бiрiншi абзацта:
"7" деген сан алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Кеңес мүшелерінің саны тақ болуға және 7 адамнан кем болмауға тиiс.";
екiншi абзацтағы "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi Басшысымен" деген сөздер "Aгeнттік төрағасымен" деген сөздермен ауыстырылсын;
төртiншi абзацтағы "төрағасының" деген сөз өзгерiссiз қалдырылсын;
8-тармақта:
6) тармақшадағы "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгiнiң" деген сөздер "Агенттiктiң" деген сөзбен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 8-1-тармақпен толықтырылсын:
"8-1. Кеңестiң жұмыс органы өз құзыретi шегiнде Кеңес төрағасының өкiмiмен тексерулер жүргізедi, осы Ереженiң 9-тармағында көрсетілген адамдарға қатысты тәртіптiк iстердi қарау үшiн материалдар дайындайды және Кеңес алдында тұрған мiндеттердi қамтамасыз ету үшiн өзге де функцияларды жүзеге асырады.";

в пункте 9 слова "группы категорий С (кроме служащих категорий С-1, С-2, С-3, центральных исполнительных и иных центральных государственных органов, их ведомств), D и E," заменить словами "территориальных подразделений центральных государственных органов и канцелярий местных судов (кроме руководителей и их заместителей),  государственных органов, финансируемых из местного бюджета,";
пункт 10 после слова "поручений" дополнить словами "Комиссии при Президенте Республики Казахстан по вопросам борьбы с коррупцией и соблюдения служебной этики государственными служащими и";
в пункте 11:
в абзаце первом слова "в трехнедельный срок" заменить словами "в срок до двух недель";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"До рассмотрения дисциплинарного дела на заседании Совета предварительно в срок до одного месяца его секретариатом проводится проверка, в ходе которой изучаются обстоятельства и сведения, имеющие отношение к делу, истребуются письменные объяснения лиц, привлекаемых к дисциплинарной ответственности, а рассмотрение дисциплинарного дела на заседании Совета происходит, как правило, с их участием.";
подпункт 1) пункта 12 изложить в следующей редакции:
"1) рекомендовать руководителям государственных органов и государственных организаций наложить соответствующее дисциплинарное взыскание на лиц, указанных в пункте 9 настоящего Положения;";
в пункте 14 слова "в суде" исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

9-тармақтағы "С (С-1, С-2, С-3 санаттарының, орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттiк органдар, олардың ведомстволарының қызметшiлерiнен басқа), D және E санаттары топтарының" деген сөздер "орталық мемлекеттiк органдардың аумақтық бөлiмшелерiнiң және жергiлiктi сот кеңселерiнiң (басшылар мен олардың орынбасарларынан басқа), жергілiктi бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік органдардың" деген сөздермен ауыстырылсын;
10-тармақ "Комиссияның" деген сөздiң алдынан "Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес және мемлекеттiк қызметшiлердің қызметтiк этиканы сақтауы мәселелерi жөнiндегi комиссияның және" деген сөздермен толықтырылсын;
11-тармақта:
бiрiншi абзацтағы "үш апта" деген сөздер "екi аптаға дейiнгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
екiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Кеңестiң отырысында тәртiптiк iстi қарағанға дейiн оның хатшылығымен алдын-ала бiр айға дейiнгi мерзiмде iске қатысты мән-жайлар мен мәлiметтер зерделенетiн тексеру жүргiзiледi, тәртiптiк жауапкершілiкке тартылатын адамдардан жазбаша түсiнiктемелер талап етіледi, ал Кеңестiң отырысында тәртіптiк iстi қарау, әдетте, олардың қатысуымен өтедi.";
12-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) мемлекеттiк органдар мен мемлекеттік ұйымдардың басшыларына осы Ереженiң 9-тармағында көрсетілген адамдарға тиiстi тәртіптiк жаза қолдануды ұсынады;";
14-тармақтағы "сотқа" деген сөз алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi