О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260 и от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2004 года N 574
В целях реализации Указа  Президента Республики Казахстан от 23 марта 2004 года N 1317 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановлении  Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2004 год":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Затраты":
в функциональной группе 3 "Общественный порядок и безопасность":
в подфункции 3 "Судебная деятельность":
по администратору 501 "Верховный Суд Республики Казахстан":
по программе 001 "Обеспечение деятельности органов судебной системы":
в подпрограмме 100 "Обеспечение деятельности Верховного Суда Республики Казахстан" цифры "545477" заменить цифрами "563579";
в подпрограмме 103 "Местные суды" цифры "5777053" заменить цифрами "5758951";
2) в постановлении  Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год":
в приложении 344  к указанному постановлению:
пункт 2 дополнить словами " Указ  Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан";
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5 строки, порядковый номер 6:
после слова "Содержание" дополнить словами "судей Верховного Суда Республики Казахстан в количестве 48 единиц и";
цифры "179" заменить цифрами "164";
в графе 5 строки, порядковый номер 9, цифры "8167" заменить цифрами "8134".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260 және 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 мамырдағы N 574 қаулысы
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29  Жарлығына  өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 23 наурыздағы N 1317  Жарлығын  iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
IV "Шығындар" бөлiмiнде:
3 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк" функционалдық тобында:
3 "Сот қызметi" кiшi функциясында:
501 "Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты" әкiмшiсi бойынша:
001 "Сот жүйесi органдарының қызметiн қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша:
100 "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының қызметiн қамтамасыз ету" кiшi бағдарламасында "545477" деген сандар "563579" деген сандармен ауыстырылсын;
103 "Жергілiктi соттар" кiшi бағдарламасында "5777053" деген сандар "5758951" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға  344-қосымшада :
2-тармақ "Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары жүйесiн одан әрi оңтайландыру жөнiндегі шаралар туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29  Жарлығы " деген сөздермен толықтырылсын;
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесiнде:
реттік нөмiрi 6-жолдың 5-бағанында:
"179 бiрлiк" деген сөздердің алдынан "саны 48 бiрлiк Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының соттарын және" деген сөздермен толықтырылсын;
"179" деген сандар "164" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 9-жолдың 5-бағанындағы "8167" деген сандар "8134" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi