О Макажанове Н.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2004 года N 594
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Макажанова Ныгмеджана Койшибаевича председателем Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Н.Қ.Мақажанов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 мамырдағы N 594 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Нығметжан Қойшыбайұлы Мақажанов Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитетінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі