О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 2004 года № 103
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2004 года № 629. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2012 года № 770
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 09.06.2012 № 770.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 2004 года N 103 "Об утверждении Правил возмещения акционерами корпоративного накопительного
пенсионного фонда потери инвестиционного дохода в случае уменьшения реальной стоимости
пенсионных накоплений" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 4, ст.57) следующее изменение:
в пункте 2 цифру "1" заменить цифрами "29".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 29 қаңтардағы N 103 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 7 маусымдағы N 629 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 9 маусымдағы № 770 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.09 № 770 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Зейнетақы жинақтарының нақты құны азайған жағдайда корпоративтiк жинақтаушы зейнетақы қоры акционерлерiнiң инвестициялық кiріс шығынын өтеу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң 2004 жылғы 29 қаңтардағы N 103  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 4, 57-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
2-тармақтағы "1" деген сан "29" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі