Об утверждении перечня видов деятельности по переработке продукции из нефти и (или) газа, добываемых из недр Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2004 года N 632. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года N 1332.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1332 (вводится в действие с 01.01.2009).
В соответствии со статьей 119-1 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый перечень видов деятельности по переработке продукции из нефти и (или) газа, добываемых из недр Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 7 июня 2004 года N 632
Перечень
видов деятельности по переработке продукции из нефти
и (или) газа, добываемых из недр Республики Казахстан
____________________________________________________________________
N    |         Наименование            |       Коды Общего
п/п   |                                 |      классификатора
|                                 |      экономической
|                                 |       деятельности
____________________________________________________________________
1    |             2                   |            3
____________________________________________________________________
1.       Производство нефтепродуктов, за           из 23.20
исключением моторного топлива:
бензина, керосина и т.п.;
топлива: легкого дистиллятного
топлива, среднего дистиллятного
топлива и тяжелого дистиллятного
(дизельного) топлива *
2.       Производство прочих основных              24.14
органических (химических)
веществ
3.       Производство пластмасс в                  24.16
первичных формах
4.       Производство синтетического               24.17
каучука
5.       Производство красок и лаков               24.3
6.       Производство мыла и моющих,               24.5
чистящих и полирующих средств,
парфюмерных и косметических
средств
7.       Производство искусственных                24.7
и синтетических волокон
8.       Производство резиновых изделий            25.1
____________________________________________________________________
* - виды деятельности определяются как кодом, так и наименованием видов деятельности в соответствии с Общим классификатором видов экономической деятельности (ОКЭД).

Қазақстан Республикасының жер қойнауынан өндiрiлетiн мұнай және (немесе) газ өнiмдерiн қайта өңдеу жөнiндегі қызмет түрлерiнiң тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 7 маусымдағы N 632 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексiнiң (Салық кодексi) 119-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасының жер қойнауынан өндiрiлетiн мұнай және (немесе) газ өнiмдерiн қайта өңдеу жөніндегі қызмет түрлерiнiң тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 7 маусымдағы
N 632 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасының жер қойнауынан өндiрiлетiн мұнай және (немесе) газ өнімдерін қайта өңдеу жөнiндегi қызмет түрлерінiң тiзбесi
__________________________________________________________________
Р/с|                     Атауы                 |Экономикалық қыз.
N |                                           |меттiң жалпы жік.
|                                           |теуішінің кодтары
__________________________________________________________________
1                         2                            3
__________________________________________________________________
1.  Мотор отынын: бензиндi, керосиндi және т.б.   23.20-дан
қоспағанда, мұнай өнiмдерiн; отынды: жеңiл
дистиллят отынын, орташа дистиллят отынын
және ауыр дистиллят (дизель) отынын өндiру*
2.  Өзге де негiзгi органикалық (химиялық)        24.14
заттар өндiру
3.  Бастапқы нысандардағы пластмасса өндiру       24.16
4.  Синтетикалық каучук өндiру                    24.17
5.  Сырлар мен лактар өндiру                      24.3
6.  Сабын және жуғыш, тазалау және жылтырататын   24.5
құралдар, парфюмерлiк және косметикалық
құралдар өндiру
7.  Жасанды және синтетикалық талшықтар өндiру    24.7
8.  Резеңке бұйымдар өндiру                       25.1
__________________________________________________________________
* - қызмет түрлері Экономикалық қызмет түрлерiнiң жалпы жiктеуiшiне (ЭҚЖЖ) сәйкес кодпен де және қызмет түрлерiнiң атауымен де айқындалады.