О Жолдасбаеве С.И.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2004 года N 650
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Освободить Жолдасбаева Сансызбая Илиусизовича от должности заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по статистике в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

С.Е. Жолдасбаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 маусымдағы N 650 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Басқа жұмысқа ауысуына байланысты Сансызбай Елеусізұлы Жолдасбаев Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі агенттігі төрағасының орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі