О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2004 года N 688. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2008 года N 578.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.06.2008  N 578  (порядок введения в действие см.  п.3 ).
В целях упорядочения ввоза в Республику Казахстан и вывоза за ее пределы отдельных видов животных и растений, их частей или дериватов Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года  N 1037  "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 29, ст. 266) следующие дополнения:
пункт 2 дополнить абзацем следующего содержания:
"Ввоз в Республику Казахстан и вывоз за ее пределы видов животных и растений, их частей или дериватов, подпадающих под действие "Конвенции о международной торговле видами дикой фауны и флоры, находящимися под угрозой исчезновения (г. Вашингтон, 3 марта 1973 г.)" осуществляются в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.";
в приложении 2 к указанному постановлению:
в графе 1 после слов "Дикие животные, дикорастущие растения" дополнить словами "(кроме подпадающих под действие Конвенции о международной торговле видами дикой фауны и флоры, находящимися под угрозой исчезновения)";
в приложении 4 к указанному постановлению:
в графе 1 после слов "Кость слоновая, рога, копыта, панты марала, кораллы и аналогичные материалы" дополнить словами "(кроме подпадающих под действие Конвенции о международной торговле видами дикой фауны и флоры, находящимися под угрозой исчезновения)".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 маусымдағы N 688 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 12 маусымдағы N 578 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.06.12.
N 578  (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан  қараңыз) Қаулысымен.
Жануарлар мен өсiмдiктердiң жекелеген түрлерiн, олардың бөлiктерiн немесе бөлшектерiн Қазақстан Республикасына әкелудi және одан тысқары жерлерге әкетудi реттеу мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердiң) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 29, 266-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
2-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Құрып кету қатерi төнген жабайы өсiмдiктер мен жануарлар түрлерiнiң халықаралық саудасы туралы конвенцияның (Вашингтон қаласы, 1973 жылғы 3 наурыз)" күшi қолданылатын жануарлар мен өсiмдiктердiң түрлерiн, олардың бөлiктерiн немесе бөлшектерiн Қазақстан Республикасына әкелу және одан тысқары жерлерге әкету Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртiппен жүзеге асырылады.";
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
1 бағанда "Жабайы жануарлар, жабайы өсiмдiктер" деген сөздерден кейiн "(Құрып кету қатерi төнген жабайы өсiмдiктер мен жануарлар түрлерiнiң халықаралық саудасы туралы конвенцияның күшi қолданылатындарынан басқа)" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 4-қосымшада:
1 бағанда "Піл сүйегi, маралдың мүйiзi, тұяғы, жас маралдың мүйiзi, маржандар және осыған ұқсас материалдар" деген сөздерден кейiн "(Құрып кету қатерi төнген жабайы өсімдіктер мен жануарлар түрлерiнiң халықаралық саудасы туралы конвенцияның күшi қолданылатындарынан басқа)" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен күшiне енедi және жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі