Об утверждении перечня организаций, ликвидированных по состоянию на 1 января 2004 года в соответствии с законодательством Республики Казахстан, в отношении которых прекращаются требования по кредитам и средствам, отвлеченным на выполнение обязательств по государственным гарантиям, и их объемов задолженности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2004 года N 770
В соответствии со статьей 45 Закона Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить перечень организаций, ликвидированных по состоянию на 1 января 2004 года в соответствии с законодательством Республики Казахстан, имеющих задолженность перед республиканским бюджетом по кредитам и средствам, отвлеченным на выполнение обязательств по государственным гарантиям, согласно приложениям:
1) по централизованным (директивным) кредитам, выданным под гарантии Правительства Республики Казахстан и Министерства финансов Республики Казахстан на основании постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 июля 1994 года N 826 "О порядке получения централизованных (директивных) кредитов Национального Банка Республики Казахстан" (приложение 1);
2) по централизованным (директивным) кредитам, выданным под гарантии местных исполнительных органов на основании постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 июля 1994 года N 826 "О порядке получения централизованных (директивных) кредитов Национального Банка Республики Казахстан" (приложение 2);
3) по кредитам, выданным на пополнение собственных оборотных средств на основании постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 января 1993 года N 19 "Об организации работы по предоставлению предприятиям и организациям кредитов, выделенных на пополнение собственных оборотных средств" (приложение 3);
4) по кредитам, выданным по результатам проведения внутриреспубликанского зачета взаимных долгов на основании постановления Президента Республики Казахстан от 4 февраля 1994 года N 1542 "О зачете взаимных долгов" (приложение 4);
5) по кредитам, выданным за счет средств Фонда преобразования экономики (приложение 5);
6) по кредитам, выданным в рамках инвестиционных программ Республики Казахстан 1995-1997 годов (приложение 6);
7) по гарантированным государством займам (приложение 7);
8) по кредитам, выданным в рамках программного займа Азиатского Банка Развития для сельскохозяйственного сектора (приложение 8).

Кредиттер және мемлекеттiк кепiлдiктер жөнiндегi мiндеттемелердi орындауға бөлiнген қаражат бойынша өздерiне қатысты талаптар тоқтатылатын, Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес 2004 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша таратылған ұйымдардың және олардың берешек көлемдерiнің тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 шілдедегі N 770 қаулысы
"2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы  5 желтоқсандағы Заңының  45-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қосымшаларға сәйкес Кредиттер және мемлекеттік кепiлдiктер жөнiндегi мiндеттемелердi орындауға бөлiнген қаражат бойынша республикалық бюджет алдында бepeшeгi бар, Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес 2004 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша таратылған мынадай ұйымдардың тiзбесi бекiтiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасы Ұлттық банкiнің орталықтандырылған (директивтiк) кредиттерiн алу тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1994 жылғы 22 шiлдедегi N 826  қаулысының негiзiнде Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кепiлдiгiмен берiлген орталықтандырылған (директивтiк) кредиттер бойынша (1-қосымша);
2) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнің орталықтандырылған (директивтiк) кредиттерiн алу тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1994 жылғы 22 шілдедегi N 826  қаулысының негізiнде жергілiкті атқарушы органдардың кепiлдiгiмен берiлген орталықтандырылған (директивтiк) кредиттер бойынша (2-қосымша);
3) "Кәсіпорындар мен ұйымдарға өз меншiгiндегi айналым қаржыларын толықтыруға бөлiнген кредиттердi бөлу жөнiндегi жұмысты ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 7 қаңтардағы N 19  қаулысының негiзiнде өзiнiң айналым қаражатын толықтыруға берiлген кредиттер бойынша (3-қосымша);
4) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Өзара қарыздарды есепке алу туралы" 1994 жылғы 4 ақпандағы N 1542  қаулысының негiзiнде өзара борыштарды республикаішілiк есепке алуды жүргiзу нәтижелерi бойынша берiлген кредиттер бойынша (4-қосымша);
5) Экономиканы қайта құру қоры қаражатының есебiнен берiлген кредиттер бойынша (5-қосымша);
6) Қазақстан Республикасының 1995-1997 жылдардағы инвестициялық бағдарламаларының шеңберiнде берiлген кредиттер бойынша (6-қосымша);
7) мемлекет кепілдiк берген қарыздар бойынша (7-қосымша);
8) ауыл шаруашылығы секторы үшін Азия Даму Банкiнiң бағдарламалық қарыз шеңберінде берілген кредиттерi бойынша (8-қосымша).

2. Прекратить требования к организациям, указанным в пункте 1 настоящего постановления, на сумму 9814482754,06 (девять миллиардов восемьсот четырнадцать миллионов четыреста восемьдесят две тысячи семьсот пятьдесят четыре тенге шесть тиын) тенге.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 июля 2004 года N 770
Перечень организаций,
ликвидированных по состоянию на 1 января 2004 года
в соответствии с законодательством Республики Казахстан,
имеющих задолженность перед республиканским бюджетом
по централизованным (директивным) кредитам,
выданным под гарантии Правительства Республики Казахстан
и Министерства финансов Республики Казахстан на основании
постановления Кабинета Министров Республики Казахстан
от 22 июля 1994 года N 826 "О порядке получения
централизованных (директивных) кредитов
Национального Банка Республики Казахстан"
____________________________________________________________________
N ! Наименование предприятия-  !  Сумма задолженности, тыс. тенге
п/п! заемщика                   !-----------------------------------
!                            !  всего  ! основной  ! вознаграж-
!                            !         !   долг    ! дение
--------------------------------------------------------------------
1 !           2                !    3    !     4     !     5
-------------------------------------------------------------------
г. Алматы
1  АОЗТ "Мадина"               40 800,00    10 000,00  30 800,00
2  Государственная
акционерная компания
"Береке"                    16 000,00    10 000,00   6 000,00
3  Акционерный банк
"Казтрансбанк"              31 130,00    16 230,00  14 900,00
4  ТОО "НТО
Прибор-Алматтроникс"        10 800,00      0,00     10 800,00
5  Акционерная компания
сельскохозяйственного
машиностроения "Сельхозмаш"
(ГХК "Акжол")              294 200,00   120 900,00 173 300,00
г. Астана
1  ТОО "Акмоларыба"             9 600,00     2 900,00   6 700,00
2  АООТ "Керамика"             31 000,00     9 200,00  21 800,00
Восточно-Казахстанская
область
1  АО "Востокторг"            106 900,00    40 000,00  66 900,00
2  ТОО "Семипалатинск-рыба"    16 000,00     8 000,00   8 000,00
Костанайская область
1  ОАО "Обувь"                  8 000,00     4 000,00   4 000,00
2  ТОО "Рунотекс"              48 200,00    19 000,00  29 200,00
Кызылординская область
1  ЗАО "Умит"
(Жанакорганский
райпромкомбинат "Умит")      1 400,00       800,00     600,00
Павлодарская область
1  ОАО "Экибастузская ГРЭС-2"  867 500,00  33 700,00  833 800,00
2  ОАО "Павлодарская РЭК"

2. 9814482754,06 (тоғыз миллиард сегiз жүз он төрт миллион төрт жүз сексен екi мың жетi жүз елу төрт теңге алты тиын) теңге сомаға осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген ұйымдарға қойылатын талаптар тоқтатылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2004 жылғы 20 шілдедегі
N 770 қаулысына
1-қосымша
"Қазақстан Республикасы Ұлттық банкiнің орталықтандырылған (директивтiк) кредиттерін алу тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 22 шілдедегi N 826  қаулысының негізінде Қазақстан Республикасы Үкіметінің және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кепілдiгiмен берілген орталықтандырылған (директивтiк) кредиттер бойынша республикалық бюджет алдында берешегі бар, Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес 2004 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша таратылған ұйымдардың тiзбесi
____________________________________________________________________
p/c|  Қарыз алушы кәсіпорынның  |     Берешек сомасы, мың теңге
N |          атауы             |___________________________________
|                            | барлығы | негізгі  |  сыйақы
|                            |         |  борыш   |
____________________________________________________________________
1 |           2                |    3    |     4    |     5
____________________________________________________________________
Алматы қаласы
1   "Мәдина" ЖҮАҚ               40 800,00    10 000,00    30 800,00
2   "Береке" мемлекеттiк
акционерлiк компаниясы      16 000,00    10 000,00     6 000,00
3   "Қазкөлiкбанк" акционерлiк
банкi                       31 130,00    16 230,00    14 900,00
4   "Аспап-Алматтроникс ҒТБ"
ЖШС                         10 800,00         0,00    10 800,00
5   "Ауылшармаш"
Ауылшаруашылық машина
жасау акционерлiк қоғамы
("Ақжол" МШК)               294 200,00   120 900,00  173 300,00
Астана қаласы
1   "Ақмолабалық" ЖШС             9 600,00     2 900,00    6 700,00
2   "Керамика" АҮАҚ              31 000,00     9 200,00   21 800,00
Шығыс Қазақстан облысы
1   "Шығыссауда" АҚ             106 900,00    40 000,00   66 900,00
2   "Семей-балық" ЖШС            16 000,00     8 000,00    8 000,00
Қостанай облысы
1   "Аяқ-киiм" ААҚ                8 000,00     4 000,00    4 000,00
2   "Рунотекс" ЖШС               48 200,00    19 000,00   29 200,00
Қызылорда облысы
1   "Үмiт" ЖАҚ ("Үмiт"
Жаңақорған аудандық
өнеркәсiп комбинаты)         1 400,00       800,00       600,00
Павлодар облысы
1   "Екiбастұз ГРЭС-2" ААҚ     867 500,00    33 700,00   833 800,00
2   "Павлодар РЭК" ААҚ

(Павлодарэнерго)            280 800,00  90 300,00  190 500,00
--------------------------------------------------------------------
Итого                     1 762 330,00 365 030,00 1 397 300,00
--------------------------------------------------------------------
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 июля 2004 года N 770
Перечень организаций,
ликвидированных по состоянию на 1 января 2004 года
в соответствии с законодательством Республики Казахстан,
имеющих задолженность перед республиканским бюджетом
по централизованным (директивным) кредитам,
выданным под гарантии местных исполнительных органов
на основании постановления Кабинета Министров
Республики Казахстан от 22 июля 1994 года N 826
"О порядке получения централизованных (директивных) кредитов
Национального Банка Республики Казахстан"
____________________________________________________________________
N ! Наименование предприятия-  !  Сумма задолженности, тенге
п/п! заемщика                   !-----------------------------------
!                            !  всего  ! основной  ! вознаграж-
!                            !         !   долг    ! дение
--------------------------------------------------------------------
1 !           2                !    3    !     4     !     5
-------------------------------------------------------------------
Алматинская область
1  АО "Агрофирма "Береке"       9195000,00    0,00     9195000,00
2  АООТ "Жемис"                 1839000,00    0,00     1839000,00
3  ПК "Болашак" (АО "Баканас")  6897000,00    0,00     6897000,00
4  АО "Алматинский
плодоконсервный завод"       6409500,00    0,00     6409500,00
Восточно-Казахстанская
область
1  ПоК "Глубоковское районное
потребительское общество"    1308000,00  1000000,00  308000,00
2  ОАО "Усть-Каменогорский
молкомбинат" (АО "Жалын")   32207000,00 10000000,00 22207000,00
Карагандинская область
1  АООТ "Сут"                  26161900,00  7961900,00 18200000,00
2  ОАО "Карагандацемент"       32700000,00 10000000,00 22700000,00
Павлодарская область
1  ТОО "Беловодское ХПП"        7375300,00  2182000,00  5193300,00
2  ТОО "Баянаульское ХПП"      13627300,00  4086100,00  9541200,00
3  АО "Рождественский
элеватор"                    7833100,00  2334000,00  5499100,00
Южно-Казахстанская область
1  ПК "Ак кум"                   914100,00   380000,00   534100,00
-------------------------------------------------------------------
Итого                      146467200,00 37944000,00
108523200,00
____________________________________________________________________
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 июля 2004 года N 770
Перечень организаций,
ликвидированных по состоянию на 1 января 2004 года
в соответствии с законодательством Республики Казахстан,
имеющих задолженность перед республиканским бюджетом
по кредитам, выданным на пополнение собственных
оборотных средств на основании постановления
Кабинета Министров Республики Казахстан
от 7 января 1993 года N 19 "Об организации работы
по предоставлению предприятиям и организациям кредитов,
выделенных на пополнение собственных оборотных средств"
____________________________________________________________________
N ! Наименование предприятия-  !  Сумма задолженности, тенге
п/п! заемщика                   !-----------------------------------
!                            !  всего  ! основной  ! вознаграж-
!                            !         !   долг    ! дение
--------------------------------------------------------------------

(Павлодарэнерго)           280 800,00    90 300,00   190 500,00
____________________________________________________________________
Жиыны                   1 762 330,00   365 030,00  1 397 300,00
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2004 жылғы 20 шілдедегі
N 770 қаулысына
2-қосымша
"Қазақстан Республикасы Ұлттық банкiнің орталықтандырылған (директивтiк) кредиттерін алу тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 22 шілдедегi N 826  қаулысының негізінде жергілікті атқарушы органдардың кепілдiгiмен берілген орталықтандырылған (директивтiк) кредиттер бойынша республикалық бюджет алдында берешегі бар, Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес 2004 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша таратылған ұйымдардың тiзбесi
____________________________________________________________________
p/c|  Қарыз алушы кәсіпорынның  |     Берешек сомасы, теңге
N |          атауы             |___________________________________
|                            | барлығы | негізгі  |  сыйақы
|                            |         |  борыш   |
____________________________________________________________________
1 |           2                |    3    |     4    |     5
____________________________________________________________________
Алматы облысы
1   "Береке" агрофирмасы" АҚ     9195000,00    0,00     9195000,00
2   "Жеміс" АҮАҚ                 1839000,00    0,00     1839000,00
3   "Болашақ" ӨК ("Бақанас") АҚ  6897000,00    0,00     6897000,00
4   "Алматы жемісконсерві
зауыты" АҚ                   6409500,00    0,00     6409500,00
Шығыс Қазақстан облысы
1   "Глубокое аудандық тұтыну
қоғамы" ТұтҚ                 1308000,00  1000000,00  308000,00
2   "Өскемен сүт комбинаты"
ААҚ ("Жалын" АҚ)            32207000,00 10000000,00 22207000,00
Қарағанды облысы
1   "Сүт" АYАҚ                  26161900,00  7961900,00  18200000,00
2   "Қарағандыцемент" ААҚ       32700000,00  10000000,00 22700000,00
Павлодар облысы
1   "Беловодск НҚК" ЖШС          7375300,00  2182000,00  5193300,00
2   "Баянауыл НҚК" ЖШС          13627300,00  4086100,00  9541200,00
3   "Рождественск элеваторы" АҚ  7833100,00  2334000,00  5499100,00
Оңтүстік Қазақстан облысы
1   "Ақ құм" ӨК                  914100,00    380000,00   534100,00
____________________________________________________________________
Жиыны                    146467200,00  37944000,00  108523200,00
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2004 жылғы 20 шілдедегі
N 770 қаулысына
3-қосымша
"Кәсіпорындар мен ұйымдарға өз меншігіндегі айналым қаржыларын толықтыруға бөлінген кредиттерді бөлу жөніндегі жұмысты ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 7 қаңтардағы N 19  қаулысының негізінде өзінің айналым қаражатын толықтыруға берілген кредиттер бойынша республикалық бюджет алдында берешегі бар, Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес 2004 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша таратылған ұйымдардың тізбесі
____________________________________________________________________
p/c|  Қарыз алушы кәсіпорынның|     Берешек сомасы, теңге
N |          атауы           |___________________________________
|                          | барлығы  | негізгі   |  сыйақы
|                          |          |  борыш    |
____________________________________________________________________

1 !           2                !    3    !     4     !     5
-------------------------------------------------------------------
Акмолинская область
1  ТОО "Коргалы"                36 000,00   17 000,00    19 000,00
2  КТ "Мейрамов и К"           259 000,00  128 000,00   131 000,00
3  ТОО "Уялы"                   54 000,00   25 000,00    29 000,00
4  СХПК "Ергольский"         1 406 900,00  347 900,00 1 059 000,00
5  СХПК "Суворовский"          601 500,00  163 900,00   437 600,00
6  КТ "Исин и К"               136 600,00   56 000,00    80 600,00
7  СПК "Достык"                447 100,00  208 000,00   239 100,00
8  ПК "Самарский"              963 000,00  488 000,00   475 000,00
9  ПК "Сандыктау"              951 868,00  212 868,00   739 000,00
10  КТ "Мукушев и К"            377 000,00  126 000,00   251 000,00
11  ТОО "Баракколь"             175 161,00   43 161,00   132 000,00
12  СПК "Ново-Александровский"  176 842,00   95 842,00    81 000,00
13  СПК "Жарсуат"                21 500,00   14 000,00     7 500,00
14  ПК "Коргалжын"              128 000,00   61 000,00    67 000,00
15  СПК "Анарский"               66 145,00   36 145,00    30 000,00
16  СПК "Берсуатский"            54 825,00   29 825,00    25 000,00
17  ПК "Журавлевский"         1 218 500,00  308 700,00   909 800,00
18  АООТ "Енбек"                466 000,00  235 000,00   231 000,00
19  ТОО "Садырбай"               43 000,00    9 000,00    34 000,00
20  КТ "Балгабаев и К"          412 000,00   83 000,00   329 000,00
21  ТОО "Жантеке"               239 000,00  111 000,00   128 000,00
22  ТОО "Тынгылыкты"             28 000,00   13 000,00    15 000,00
23  СПК "Минский"               105 000,00   74 000,00    31 000,00
24  АООТ "Максимовский"         528 899,00  126 899,00   402 000,00
25  ПК "Новоишимский"            97 960,00   87 960,00    10 000,00
26  КТ "Токанов и К"             43 800,00   21 000,00    22 800,00
27  КТ "Абдыкалыков и К"        130 000,00   62 000,00    68 000,00
28  ПК "Новорыбинский"          191 600,00  112 000,00    79 600,00
29  ПК "Урюпинский"             202 300,00  156 000,00    46 300,00
30  АО "Селеты"                 609 900,00  455 900,00   154 000,00
31  ТОО "Изобильный"            316 000,00  236 000,00    80 000,00
32  СПК "Степной"                45 600,00   30 000,00    15 600,00
33  СПК "Андреевский"           357 300,00  230 800,00   126 500,00
34  ПК "Красносельский"         115 000,00  115 000,00         0,00
35  КТ "Бекенов и К"            132 300,00   44 000,00    88 300,00
36  СПК "Вишневский"            127 691,00   97 691,00    30 000,00
37  АО "Племзавод Балкашино"    809 651,00  249 651,00   560 000,00

1 |           2              |    3     |     4     |     5
____________________________________________________________________
Ақмола облысы
1   "Қорғалы" ЖШС                36 000,00   17 000,00     19000,00
2   "Мейрамов және К" КС        259 000,00  128 000,00   131 000,00
3   "Ұялы" ЖШС                   54 000,00   25 000,00    29 000,00
4   "Ергольский" АШӨК          1406 900,00  347 900,00  1059 000,00
5   "Суворовский" АШӨК          601 500,00  163 900,00   437 600,00
6   "Исин және К" КС            136 600,00   56 000,00    80 600,00
7   "Достық" АӨК                447 100,00  208 000,00   239 100,00
8   "Самарский" ӨК              963 000,00  488 000,00   475 000,00
9   "Сандықтау" ӨК              951 868,00  212 868,00   739 000,00
10  "Мұқышев және К" KС         377 000,00  126 000,00   251 000,00
11  "Барақкөл" ЖШС              175 161,00   43 161,00   132 000,00
12  "Жаңа-Александровск" АӨК    176 842,00   95 842,00    81 000,00
13  "Жарсуат" АӨК                21 500,00   14 000,00     7 500,00
14  "Қорғалжын" ӨK              128 000,00   61 000,00    67 000,00
15  "Анарский" АӨК               66 145,00   36 145,00    30 000,00
16  "Берсуатский" АӨК            54 825,00   29 825,00    25 000,00
17  "Журавлевский" ӨК         1 218 500,00  308 700,00   909 800,00
18  "Еңбек" АҮАҚ                466 000,00  235 000,00   231 000,00
19  "Садырбай" ЖШС               43 000,00    9 000,00    34 000,00
20  "Балғабаев және К" KC       412 000,00   83 000,00   329 000,00
21  "Жантеке" ЖШС               239 000,00  111 000,00   128 000,00
22  "Тыңғылықты" ЖШС             28 000,00   13 000,00    15 000,00
23  "Минский" АӨК               105 000,00   74 000,00    31 000,00
24  "Максимовский" АШӨК         528 899,00  126 899,00   402 000,00
25  "Новоишимский" ӨK            97 960,00   87 960,00    10 000,00
26  "Тоқанов және К" КС          43 800,00   21 000,00    22 800,00
27  "Әбдiхалықов және К" KC     130 000,00   62 000,00    68 000,00
28  "Новорыбинский" КС          191 600,00  112 000,00    79 600,00
29  "Урюпинский" KС             202 300,00  156 000,00    46 300,00
30  "Селеты" АҚ                 609 900,00  455 900,00   154 000,00
31  "Изобильный" ЖШС             316000,00  236 000,00    80 000,00
32  "Степной" АШӨК               45 600,00   30 000,00    15 600,00
33  "Андреевский" АӨК           357 300,00  230 800,00   126 500,00
34  "Красносельский" ӨК         115 000,00  115 000,00         0,00
35  "Бекенов и К" КС            132 300,00   44 000,00    88 300,00
36  "Вишневский" АӨК            127 691,00   97 691,00    30 000,00
37  "Балкашино асыл-тұқым
мал зауыты" АҚ              809 651,00  249 651,00   560 000,00

38  КТ "Аханов и К"             154 800,00   64 000,00    90 800,00
39  ГАО "Достык"                127 250,00   63 250,00    64 000,00
40  ТОО "Караегин"               72 700,00   36 000,00    36 700,00
41  ПК "Веселовский"            593 944,00  146 944,00   447 000,00
42  ПК "Колос"                  325 986,00   79 986,00   246 000,00
43  СПК "Острогорский"          117 000,00   72 000,00    45 000,00
44  ПК "Гвардеец"               599 233,00  149 233,00   450 000,00
45  СХПК "Капитоновский"      1 816 500,00  412 000,00 1 404 500,00
Актюбинская область
1  АОЗТ "Актобе"                62 400,00   50 500,00    11 900,00
Алматинская область
1  ПК "Сарыбай"                130 000,00   80 000,00    50 000,00
2  СПК "Бартогай"               80 700,00   51 000,00    29 700,00
3  ОАО "Бакбакты"              104 700,00   80 700,00    24 000,00
4  СПК "Рославль"              338 000,00  208 000,00   130 000,00
5  СПК "Сураншы батыр"         240 200,00  147 800,00    92 400,00
6  СПК "Тескенсу"              148 800,00  101 200,00    47 600,00
7  СПК "Таусугур"              129 300,00   80 000,00    49 300,00
8  ПК "Гигант"                 139 000,00  112 000,00    27 000,00
9  ТОО "Береке"                 95 400,00   73 400,00    22 000,00
10  ПК имени Найманбая          113 800,00   70 000,00    43 800,00
11  АООТ "Женис"                 56 000,00   44 000,00    12 000,00
12  Ассоциация крестьянского
хозяйства "Кызылжидинский"  214 500,00  146 000,00    68 500,00
13  Ассоциация
производственных
кооперативов
имени Розыбакиева            23 700,00   23 700,00         0,00
14  АООТ "Алакольский
сахарный завод"             165 300,00  165 300,00         0,00
15  ОАО "Бирлик"                107 100,00   82 100,00    25 000,00
16  СПК "Корам"                 156 500,00   96 000,00    60 500,00
17  ПрК "Дегерес"               370 500,00  228 000,00   142 500,00
18  ПК "Саттарова"               88 700,00   54 000,00    34 700,00
19  ПСК "Ынтымак"                94 200,00   58 000,00    36 200,00
20  Производственный
сельскохозяйственный
кооператив "Частный
сельскохозяйственный
кооператив
имени Д.А.Кунаева"           87 400,00   53 800,00    33 600,00
Восточно-Казахстанская область
1  КП "Турксиб"                 65 448,00   65 448,00         0,00
2  ТОО "Акшокы"                112 200,00  112 200,00         0,00
3  ТОО "Бозтал"                113 614,00  113 614,00         0,00
4  ТОО "Ондирис"                39 800,00   39 800,00         0,00
5  ТОО "Бодене"                 47 816,00   47 816,00         0,00
6  ТОО "Башкуль"                49 600,00   49 600,00         0,00

38  "Аханов и К" КС             154 800,00   64 000,00    90 800,00
39  "Достық" МАҚ                127 250,00   63 250,00    64 000,00
40  "Караегин" ЖШС               72 700,00   36 000,00    36 700,00
41  "Веселовский" ӨК            593 944,00  146 944,00   447 000,00
42  "Колос" ӨК                  325 986,00   79 986,00   246 000,00
43  "Острогорский" АӨК          117 000,00   72 000,00    45 000,00
44  "Гвардеец" ӨК               599 233,00  149 233,00   450 000,00
45  "Капитоновский" АШӨК       1816 500,00  412 000,00  1404 500,00
Ақтөбе облысы
1   "Ақтөбе" ЖҮАҚ               62 400,00   50 500,00    11 900,00
Алматы облысы
1   "Сарыбай" ӨК                130 000,00   80 000,00    50 000,00
2   "Бартоғай" АӨК               80 700,00   51 000,00    29 700,00
3   "Бақбақты" ААҚ              104 700,00   80 700,00    24 000,00
4   "Рославль" АӨК              338 000,00  208 000,00   130 000,00
5   "Сұраншы батыр" АӨК         240 200,00  147 800,00    92 400,00
6   "Тескенсу" АӨК              148 800,00  101 200,00    47 600,00
7   "Таусүгір" АӨК              129 300,00   80 000,00    49 300,00
8   "Гигант" ӨК                 139 000,00  112 000,00    27 000,00
9   "Береке" ЖШС                 95 400,00   73 400,00    22 000,00
10  Найманбай атындағы ӨК       113 800,00   70 000,00    43 800,00
11  "Жеңіс" АҮАҚ                 56 000,00   44 000,00    12 000,00
12  "Қызылжиде" шаруа
қожалығы қауымдастығы       214 500,00  146 000,00    68 500,00
13  Розыбакиев атындағы
өндірістік кооперативтер
қауымдастығы                 23 700,00   23 700,00         0,00
14  "Алакөл" қант зауыты АҮАҚ   165 300,00  165 300,00         0,00
15  "Бірлік" ААҚ                107 100,00   82 100,00    25 000,00
16  "Қорам" АӨК                 156 500,00   96 000,00    60 500,00
17  "Дегерес" ӨнК               370 500,00  228 000,00   142 500,00
18  "Саттаров" ӨК                88 700,00   54 000,00    34 700,00
19  "Ынтымақ" ӨАК                94 200,00   58 000,00    36 200,00
20  "Д.А.Қонаев атындағы жеке
меншік ауылшаруашылық
кооперативі" өндірістік
ауылшаруашылық кооперативі   87 400,00   53 800,00    33 600,00
Шығыс Қазақстан облысы
1   "Түрксіб" ӨК                 65 448,00   65 448,00         0,00
2   "Ақшоқы" ЖШС                112 200,00  112 200,00         0,00
3   "Бозтал" ЖШС                113 614,00  113 614,00         0,00
4   "Өндіріс" ЖШС                39 800,00   39 800,00         0,00
5   "Бөдене" ЖШС                 47 816,00   47 816,00         0,00
6   "Башкүл" ЖШС                 49 600,00   49 600,00         0,00

7  АО "Семеновское"             91 990,00   91 990,00         0,00
8  АО "Балапан"                178 784,00  178 784,00         0,00
9  АО "Канонерское"             86 750,00   86 750,00         0,00
10  КП "Букенчи"                 56 280,00   56 280,00         0,00
Жамбылская область
1  Производственный
кооператив "Байкадам"       201 396,00  122 058,00    79 338,00
Костанайская область
1  АООТ "Тобольское"            64 200,00   37 000,00    27 200,00
2  Государственное
хозрасчетное предприятие
"Детский мир"
(Горпромторг)                 2 600,00    2 600,00         0,00
Павлодарская область
1  АО "Экибастузэнергострой"   604 100,00  604 100,00         0,00
--------------------------------------------------------------------
Итого                    20 543 133,00  9 548 195,00
10 994 938,00
____________________________________________________________________
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 июля 2004 года N 770
Перечень организаций,
ликвидированных по состоянию на 1 января 2004 года
в соответствии с законодательством Республики Казахстан,
имеющих задолженность перед республиканским бюджетом
по кредитам, выданным по результатам проведения
внутриреспубликанского зачета взаимных долгов
на основании постановления Президента Республики Казахстан
от 4 февраля 1994 года N 1542 "О зачете взаимных долгов"
____________________________________________________________________
N ! Наименование предприятия-!    Сумма задолженности, тенге
п/п! заемщика                 !-----------------------------------
!                          !  всего    ! основной  ! вознаграж-
!                          !           !   долг    ! дение
--------------------------------------------------------------------
1 !           2              !     3     !     4     !     5
--------------------------------------------------------------------
г. Астана
1  АО Акмолинский прядильно-
трикотажный комбинат
"Атрико"                  3 604 500,00  744 000,00  2 860 500,00
Акмолинская область
1  АО "Ерейментауское ХПП"  18 934 300,00 4 164 800,00 14 769 500,00
Актюбинская область
1  АО "Балхашмыс"
(АО "Коктау")            10 363 000,00 2 898 000,00  7 465 000,00
г. Алматы
1  АО "Алматинская
чаеразвесочная фабрика"  76 608 400,00 13934600,00   62673800,00
Алматинская область
1  АООТ "Мантра"             11974 000,00 2375 000,00  9 599 000,00
2  АО "Аттау"                 3827 500,00  973 600,00  2 853 900,00
3  ПК "Болашак"               1381 000,00  312 000,00  1 069 000,00
АО "Баканас")
Восточно-Казахстанская
область

7   "Семеновское" АҚ             91 990,00   91 990,00         0,00
8   "Балапан" АҚ                178 784,00  178 784,00         0,00
9   "Канонерское" АҚ             86 750,00   86 750,00         0,00
10  "Бөкенші" ӨК                 56 280,00   56 280,00         0,00
Жамбыл облысы
1   "Байқадам" өндірістік
кооперативі                 201 396,00  122 058,00    79 338,00
Қостанай облысы
1   "Тобольское" АҮАҚ           64 200,00   37 000,00    27 200,00
2   "Балалар әлемі"
мемлекеттік шаруашылық
есептегі кәсіпорын
(Қалаөндсауда)               2 600,00    2 600,00         0,00
Павлодар облысы
1   "Экибастұзэнергоқұрылыс"
АҚ                          604 100,00  604 100,00         0,00
____________________________________________________________________
Жиыны                   20 543 133,00  9 548 195,00  10 994 938,00
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2004 жылғы 20 шілдедегі
N 770 қаулысына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Өзара қарыздарды есепке алу туралы" 1994 жылғы 4 ақпандағы N 1542  қаулысының негiзiнде өзара борыштарды республикаiшiлiк есепке алуды жүргізу нәтижелерi бойынша берiлген кредиттер бойынша республикалық бюджет алдында берешегi бар, Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес 2004 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша таратылған ұйымдардың тізбесі
____________________________________________________________________
p/c| Қарыз алушы кәсіпорынның |     Берешек сомасы, теңге
N |        атауы             |___________________________________
|                          | барлығы  |  негізгі  |  сыйақы
|                          |          |   борыш   |
____________________________________________________________________
1 |          2               |    3     |      4    |     5
____________________________________________________________________
Астана қаласы
1   "Атрико" Ақмола жiп
иiру-тоқыма комбинаты АҚ  3 604 500,00  744 000,00  2 860 500,00
Ақмола облысы
1   "Ерейментау НПК" АҚ     18 934 300,00  4 164 800,00 14 769500,00
Ақтөбе облысы
1   "Балқашмыс" АҚ
("Көктау" АҚ)            10363 000,00  2898 000,00   7465 000,00
Алматы қаласы
1   "Алматы шай өлшеу
фабрикасы" АҚ            76608 400,00   13934600,00  62673800,00
Алматы облысы
1   "Мантра" АYАҚ            11974 000,00   2375 000,00  9599 000,00
2   "Аттау" АҚ                3827 500,00    973600,00   2853 900,00
3   "Болашақ" ӨК
("Бақанас" АҚ)            1381000,00     312000,00   1069 000,00
Шығыс Қазақстан облысы

1  АО "Сары-май"               310 800,00  53 900,00   256 900,00
2  ТОО "Акдарья"              1237 940,00             1237 940,00
3  АО "Айтуар"               15536 660,00
3491 960,00
12 044 700,00
4  АО "Усть-Каменогорский
цементный завод"            984 000,00  215 000,00  769 000,00
5  АО "Фирма "Обувь"          6741 000,00 1386 000,00 5355 000,00
6  ОАО "Серебрянский
завод неорганических
производств"              13089 000,00 2937 000,00
10152 000,00
7  АО "Иртышский
полиметаллический
комбинат"                 44828 000,00
20919 000,00
23 909 000,00
8  Производственный
акционерный концерн
"Саулет"                   7951 900,00 1828 400,00  6123 500,00
Карагандинская область
1  АООТ "Плодоовощ"          52356 000,00
12748 000,00
39608 000,00
2  ТОО "ШСУ-6"                9511 000,00
2155 000,00  7356 000,00
3  ОАО "Карагандацемент"     62670 000,00
15710 000,00
46960 000,00
4  Дочернее АООТ
"Шахтостроительное
управление
"Шахтостоймеханизация"
основного АО
"Карагандашахтастрой"     5079 000,00   982 000,00  4097 000,00
5  ОАО "Шахтостроительное
управление N 6"          12513 000,00  2868 000,00  9645 000,00
6  ОАООТ
"Карагандашахтострой"    61503 000,00 14086 000,00 47417 000,00
7  АООТ "Актасский
кирпичный завод"          4556 000,00  1108 000,00  3448 000,00
Кызылординская область
1  ЗАО "Умит"
(Жанакорганский
райпромкомбинат "Умит")    317 000,00    85 200,00   231 800,00
2  Тас-Бугетское
многофункциональное
предприятие
коммунального
хозяйства (МП "Талапкер") 2596 000,00         0,00  2596 000,00
Костанайская область
1  ОАО "Костанайдизель"     78011 000,00
17006 000,00
61005 000,00
2  АО "Казасбестстрой"      44192 000,00
9545 000,00
34647 000,00
3  АООТ "Сымбат"             2266 000,00   454 000,00
1812 000,00
4  Государственное
хозрасчетное предприятие
"Детский мир"
(Горпромторг)             6881 000,00  1654 000,00  5227 000,00
5  ТОО "Село курылысы"       2684 000,00   635 000,00  2049 000,00
6  Федоровское
пассажирское
автотранспортное
предприятие                427 000,00      0,00      427 000,00
7  АООТ "Управление
механизированных работ"    143 000,00    67 000,00    76 000,00
Павлодарская область
1  АО "Рождественский
элеватор"                19025 940,00  4212 000,00  14813 940,00
2  АООТ "Мынкульский
элеватор"                 2311 540,00   501 000,00   1810 540,00
3  МП "Керамзит"             3031 680,00   696 060,00   2335 620,00
Южно-Казахстанская область
1  АООТ "Фосфор"           222858 200,00  48657 100,00
174201 100,00
2  ОАО "Табыс"               6000 600,00   1229 400,00
4771 200,00
--------------------------------------------------------------------
Итого                  816304 960,00  190632 020,00
625672 940,00
____________________________________________________________________
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 июля 2004 года N 770
Перечень организаций,

1   "Сары-май" АҚ             310 800,00     53 900,00    256 900,00
2   "Ақдария" ЖШС           1 237 940,00                1 237 940,00
3   "Айтуар" АҚ            15 536 660,00   3491 960,00 12 044 700,00
4   "Өскемен цемент
зауыты" АҚ                984 000,00     215 000,00   769 000,00
5   "Аяқ-киiм" фирмасы "АҚ  6 741 000,00   1 386 000,00  5355 000,00
6   "Серебрянск органикалық
емес өндiрiстер
зауыты" AAҚ             13089 000,00   2 937 000,00  10152000,00
7   "Ертiс полиметалл
комбинаты" АҚ          44 828 000,00  20 919 000,00  23909000,00
8   "Сәулет" өндiрiстiк
акционерлiк концернi    7 951 900,00   1 828 400,00  6 123500,00
Қарағанды облысы
1   "Жемiс-жидек" АYАҚ     52 356 000,00  12 748 000,00  39608000,00
2   "ШСУ-6" ЖШС             9 511 000,00   2 155 000,00  7 356000,00
3   "Қарағандыцемент" ААҚ  62 670 000,00  15 710 000,00  46960000,00
4   Негiзгi "Қарағанды.
шахтақұрылыс" АҚ-ның
"Шахтақұрылысбасқарма.
сының "Шахтқұрылыс.
механизация" еншiлес
АYАҚ                    5 079 000,00    982 000,00  4 097 000,00
5   "N 6 шахтақұрылыс
басқармасы" ААҚ        12 513 000,00   2 868 000,00  9 645000,00
6   "Қарағандышахта.
құрылыс" АҮААҚ         61 503 000,00  14 086 000,00  47417000,00
7   "Ақтас кiрпiш
зауыты" АҮАҚ            4 556 000,00   1 108 000,00  3 448000,00
Қызылорда облысы
1   "Үмiт" ЖАҚ ("Үмiт"
Жаңақорған
аудөндкомбинаты)         317 000,00       85 200,00   231 800,00
2   Тас-Бөгет көп
функционалдық
коммуналдық шаруашы.
лығы кәсiпорны
("Талапкер" ШК)        2 596 000,00           0,00  2 596 000,00
Қостанай облысы
1   "Қостанайдизель" ААҚ    78 011000,00   17006000,00   61005000,00
2   "Қазасбестқұрылыс" АҚ   44 192 000,00  9 545000,00  34 647000,00
3   "Сымбат" АҮАҚ            2 266 000,00   454 000,00  1 812 000,00
4   "Балалар әлемi"
мемлекеттiк шаруашылық
есептегi кәсiпорын
(Қалаөндсауда)          6 881 000,00  1 654 000,00  5 227 000,00
5   "Ауыл құрылысы" ЖШС     2 684 000,00    635 000,00  2 049 000,00
6   Федоров жолаушылар
автокөлiктiк кәсiпорны    427 000,00          0,00    427 000,00
7   "Механикаландырылған
жұмыстар басқармасы"
АҮАҚ                      143 000,00    67 000,00     76 000,00
Павлодар облысы
1   "Рождественск
элеваторы" АҚ          19 025 940,00  4 212 000,00 14 813 940,00
2   "Мыңкөл элеваторы"
АҮАҚ                    2 311 540,00    501 000,00  1 810 540,00
3   "Керамзит" ШК           3 031 680,00    696 060,00  2 335 620,00
Оңтүстік Қазақстан облысы
1   "Фосфор" АYАҚ         222858 200,00  48657 100,00  174201 100,00
2   "Табыс" ААҚ            6000 600,00    1229 400,00    4771 200,00
____________________________________________________________________
Жиыны:                816304960,00   190632020,00   625672940,00
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2004 жылғы 20 шілдедегі
N 770 қаулысына
5-қосымша

ликвидированных по состоянию на 1 января 2004 года
в соответствии с законодательством Республики Казахстан,
имеющих задолженность перед республиканским бюджетом
по кредитам, выданным за счет средств
Фонда преобразования экономики
____________________________________________________________________
N !   Наименование   !    Сумма задолженности, тенге
п/п!   предприятия-   !
!   заемщика       !---------------------------------------------
!                  !  всего    ! основной  ! вознаграж- ! штрафы
!                  !           !   долг    ! дение      !
--------------------------------------------------------------------
1 !           2      !     3     !     4     !     5      !    6
--------------------------------------------------------------------
Алматинская область
1  НААК "Казахстан
aye жолы"         140764 934,68
110559516,12  30205 418,56  0,00
2  ПК "Гулистан"        213 977,00
147 500,00     66 477,00  0,00
Жамбылская область
3 ОАО "Каратау"        5081851,74 3932 137,53    1149714,21  0,00
4 ОАО "Химпром"        5705721,48 5199 999,00     505722,48  0,00
5 ПК "имени
Т.Примкулова"
(ПК "Жасоркен")       54 008,33   50 000,00      4 008,33  0,00
Акмолинская область
6 АО "Ерейментауское
ХПП"                  218372,01  164 000,00     54 372,01  0,00
7 ТОО "Жана-жол"
(животноводческий
комплекс по
производству молока
в совхозе 60 лет     2497 901,46
ВЛКСМ)                          1700 000,00    797 901,46  0,00
Восточно-Казахстанская область
8 АО "Сары-Арка"
(Урджарская
хладобойня)          403 288,97   90 482,76     21 369,47
291 436,74
9 ОАО "Усть-
Каменогорский       5556 829,00  265 200,00     291 629,00
молкомбинат"                                        5000 000,00
10 ОАО "Нефтегазмаш"
(ПО                 6111 407,09
"Казтехпромарматура)             4643 463,00   1 467 944,09  0,00
Костанайская область
11  АОЗТ "Костанайдизель 6801461,51
4 301 019,64   2 500 441,87  0,00
____________________________________________________________________
Итого            173 409 753,27
131 053 318,05  37 064 998,48
5 291 436,74
____________________________________________________________________
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 июля 2004 года N 770
Перечень организаций,
ликвидированных по состоянию на 1 января 2004 года
в соответствии с законодательством Республики Казахстан,
имеющих задолженность перед республиканским бюджетом
по кредитам, выданным в рамках инвестиционной программы
Республики Казахстан 1995-1997 годов
____________________________________________________________________
N !   Наименование   !    Сумма задолженности, тенге*
п/п!   предприятия-   !
!   заемщика       !---------------------------------------------
!                  !  всего    ! основной  ! вознаграж- ! штрафы
!                  !           !   долг    ! дение      !
--------------------------------------------------------------------

Экономиканы қайта құру қоры қаражатының есебiнен берiлген кредиттер бойынша республикалық бюджет алдында берешегі бар, Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес 2004 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша таратылған ұйымдардың тізбесі
____________________________________________________________________
p/c|  Қарыз алушы   |            Берешек сомасы, теңге
N |  кәсіпорынның  |_______________________________________________
|     атауы      | барлығы    |  негізгі   |   сыйақы   |айыппұл
|                |            |   борыш    |            |
____________________________________________________________________
1 |       2        |     3      |      4     |      5     |     6
____________________________________________________________________
Алматы облысы
1   "Қазақстан әуе
жолы" ҰАӘК     140764 934,68  110559516,12  30205 418,56    0,00
2   "Гүлістан" ӨК     213 977,00    147 500,00   66 477,00      0,00
Жамбыл облысы
3   "Қаратау" ААҚ    5081851,74    3932 137,53   1149714,21     0,00
4   "Химөнеркәсіп"
ААҚ              5705721,48    5199 999,00   505 722,48     0,00
5   "Т.Пiрiмқұлов
атындағы" ӨК
("Жасөркен" ӨК)   54 008,33      50 000,00    4 008,33      0,00
Ақмола облысы
6   "Ерейментау
НПК" АҚ           218372,01     164 000,00   54 372,01      0,00
7   "Жаңа жол" ЖШС
(ВЛКСМ-ның 60-
жылдығы кеңшарында
сүт өндіру жөнін.
дегі мал кешені) 2497 901,46   1700 000,00  797 901,46     0,00
Шығыс Қазақстан облысы
8   "Сары-Арқа" АҚ
(Үржар тоңазыту
қасапханасы)      403 288,97   90 482,76    21 369,47  291436,74
9   "Өскемен сүт.
комбинаты" ААҚ    5556 829,00  265 200,00  291629,00  5000000,00
10  "Мұнайгазмаш" ААҚ
("Казтехөнерк.
арматура" ӨБ)     6111 407,09  4643 463,00  1467944,09      00,0
Қостанай облысы
11  "Қостанайдизель"
ЖҮАҚ               6801461,51  4 301 019,64   2500441,87    0,00
____________________________________________________________________
Жиыны            173409753,27
131053318,05  37064998,48
5291436,74
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2004 жылғы 20 шілдедегі
N 770 қаулысына
6-қосымша
Қазақстан Республикасының 1995-1997 жылдардағы инвестициялық бағдарламаларының шеңберінде берілген кредиттер бойынша республикалық бюджет алдында берешегі бар, Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес 2004 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша таратылған ұйымдардың тізбесі
____________________________________________________________________
p/c|  Қарыз алушы   |            Берешек сомасы, теңге*
N |  кәсіпорынның  |_______________________________________________
|     атауы      | барлығы    |  негізгі   |   сыйақы   |айыппұл.
|                |            |   борыш    |            |  дар
____________________________________________________________________

ликвидированных по состоянию на 1 января 2004 года
в соответствии с законодательством Республики Казахстан,
имеющих задолженность перед республиканским бюджетом
по гарантированным государством займам
____________________________________________________________________
N !  Наименование предприятия-   ! Остаток задолженности по
п/п!  заемщика                    ! состоянию на 01.01.2004,
!                              ! тыс. тенге
-------------------------------------------------------------------
Акмолинская область
1  CПK "Армавирский"                     296 868,75
2  ОАО "Игилик"                          682 875,72
г. Алматы
3  АООТ "Акционерная компания
"Легпром"                           2 244 535,77
4  ТОО "Торговый дом "Ынтымак"           542 494,04
5  Акционерная компания
сельскохозяйственного
машиностроения "Сельхозмаш"         1 181 148,08
Алматинская область
6  АО "Акционерная компания
"Даулет Холдинг"                      298 198,98
Актюбинская область
7  АО "Максат"                           238 234,37
--------------------------------------------------------------------
Итого:                              5 484 355,71
____________________________________________________________________
Приложение 8
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 июля 2004 года N 770
Перечень организаций,
ликвидированных по состоянию на 1 января 2004 года
в соответствии с законодательством Республики Казахстан,
имеющих задолженность перед республиканским бюджетом
по кредитам, выданным в рамках программного займа
Азиатского Банка Развития для сельскохозяйственного сектора
____________________________________________________________________
N !  Наименование предприятия-   ! Остаток задолженности по
п/п!  заемщика                    ! состоянию на 01.01.2004,
!                              ! тыс. тенге
-------------------------------------------------------------------
Алматинская область
1  ТОО "Туран"                             768 412,9
2  ТОО "Алкон-Нан"                         107 505,2
3  ТОО "Фирма Жаса"                         54 793,0
Кызылординская область
4  ОАО "Бесарыкастык"                       78 376,3
Северо-Казахстанская область
5  ЗАО "Агрос-Ясная Поляна"                163 625,0
--------------------------------------------------------------------
Итого:                                1 172 712,4
____________________________________________________________________

Мемлекет кепiлдiк берген қарыздар бойынша республикалық бюджет алдында берешегі бар, Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес 2004 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша таратылған ұйымдардың тiзбесi
____________________________________________________________________
Р/с|      Қарыз алушы              |  01.01.2004 жағдай бойынша
N |  кәсіпорынның атауы           | берешектің қалдығы, мың теңге
____________________________________________________________________
Ақмола облысы
1   "Армавирский" АӨК                        296 868,75
2   "Игiлiк" ААҚ                             682 875,72
Алматы қаласы
3   "Жеңiлөнеркәсiп" акционерлiк
компаниясы" АҮАҚ                         2244 535,77
4   "Ынтымақ" Сауда үйi" ЖШС                  542 494,04
5   "Ауылшармаш" ауыл шаруашылығы
машина жасау акционерлiк компаниясы     1 181 148,08
Алматы облысы
6   "Дәулет Холдинг" акционерлік
компаниясы" АҚ                            298 198,98
Ақтөбе облысы
7   "Мақсат" АҚ                               238 234,37
____________________________________________________________________
Жиыны:                                  5 484 355,71
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2004 жылғы 20 шілдедегі
N 770 қаулысына
8-қосымша
Ауыл шаруашылығы секторы үшiн Азия Даму Банкiнiң бағдарламалық қарызы шеңберiнде берiлген кредиттер бойынша республикалық бюджет алдында берешегi бар, Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес 2004 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша таратылған ұйымдардың тiзбесi
____________________________________________________________________
Р/с | Қарыз алушы кәсiпорынның     |  01.01.2004 арналған жағдай
N  |         атауы                |  бойынша берешектiң қалдығы,
|                              |            мың теңге
____________________________________________________________________
Алматы облысы
1    "Тұран" ЖШС                               768 412,9
2    "Алкон-Нан" ЖШС                           107 505,2
3    "Жаса Фирмасы" ЖШС                         54 793,0
Қызылорда облысы
4    "Бесарықастық" ААҚ                         78 376,3
Солтүстiк Қазақстан облысы
5    "Агрос-Ясная Поляна" ЖАҚ                  163 625,0
____________________________________________________________________
Жиыны:                                  1 172 712,4
____________________________________________________________________