О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2003 года N 903
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2004 года N 789. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31 марта 2006 года N 222 (P060222)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2003 года N 903 "О Плане мероприятий по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2003-2006 годы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 36, ст. 365) следующие дополнения и изменения:
в Плане мероприятий по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2003-2006 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "1. Региональная политика":
подраздел "1.2. Жилищно-коммунальная сфера":
дополнить строкой, порядковый номер 1.2.3., следующего содержания:
"1.2.3. Разработать          Проект         МИТ, акимы      IV
Программу развития   постановления  областей,       квартал
жилищно-             Правительства  гг. Астаны и    2004
коммунальной сферы в Республики     Алматы          года
Республике Казахстан Казахстан
на 2005-2007 годы                                              ";
в разделе "2. Индустриально-инновационная политика":
в подразделе "2.4. Строительство":
в строке, порядковый номер 2.4.1.:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"Разработать Государственную программу развития жилищного
строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы";
графу 3 изложить в следующей редакции:
"проект Указа Президента Республики Казахстан";
графу 4 изложить в следующей редакции:
"МИТ, МЭБП, МФ, Нацбанк (по согласованию)";
дополнить строкой, порядковый номер 2.4.3., следующего содержания:
"2.4.3. Разработать          Проект         МИТ             IV квартал
Программу развития   постановления                  2004 года
промышленности       Правительства
строительных         Республики
материалов,          Казахстан
изделий и
конструкций в
Республике
Казахстан на
2005-2014 годы                                                 ";
подраздел "2.5. Малый и средний бизнес":
дополнить строками, порядковые номера 2.5.4. и 2.5.5., следующего
содержания:
"2.5.4. Разработать          Проект Указа   МИТ, МЭБП,      IV квартал
Государственную      Президента     МСХ, Нацбанк    2004 года;
программу            Республики     (по согласо-
развития микро-      Казахстан      ванию), МФ
кредитования
Республики
Казахстан
на 2005-
2010 годы

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 5 қыркүйектегi N 903 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 23 шілдедегі N 789 қаулысы. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.03.31. N 222 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003-2006 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 5 қыркүйектегi N 903  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 36, 365-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгізілсiн:
көрсетілген қаулымен бекiтілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003-2006 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспарында:
"1. Өңiрлiк саясат" деген бөлiмде:
"1.2. Тұрғын үй-коммуналдық сала" деген кiшi бөлiм:
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 1.2.3-жолмен толықтырылсын:
"1.2.3.  Қазақстан         Қазақстан        ИСМ,          2004 жылғы
Республикасында   Республикасының  облыстардың,  IV тоқсан
тұрғын-үй         Үкiметi          Астана және
коммуналдық       қаулысының       Алматы
саланы дамытудың  жобасы           қалаларының
2005-2007                          әкiмдерi
жылдарға
арналған
бағдарламасын
әзiрлеу                                                  ";
"2. Индустриялық-инновациялық саясат" деген бөлiмде:
"2.4. Құрылыс" деген кiшi бөлiмде:
реттік нөмiрi 2.4.1-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын әзiрлеу";
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы";
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИСМ, ЭБЖМ, Қаржыминi, Ұлттық Банк (келiсiм бойынша)";
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 2.4.3-жолмен толықтырылсын:
"2.4.3   Қазақстан        Қазақстан         ИСМ           2004
Республикасында  Республикасының                 жылғы
Құрылыс          Үкiметi                         IV тоқсан
материалдары,    қаулысының
бұйымдары мен    жобасы
конструкция.
ларының
өнеркәсібiн
дамытудың
2005-2014
жылдарға
арналған
бағдарламасын
әзiрлеу                                                  ";
"2.5. Шағын және орта бизнес" деген кiшi бөлiмде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрлерi 2.5.4 және 2.5.5-жолдармен толықтырылсын:
"2.5.4.  Қазақстан         Қазақстан        ИСМ, ЭБЖМ,    2004 жылғы
Республикасында   Республикасының  АШМ,          IV тоқсан;
шағын кредит      Президентi       Ұлттық Банк
берудi дамытудың  Жарлығының       (келiсiм
2005-2010         жобасы           бойынша),
жылдарға                           Қаржымині
арналған
мемлекеттiк
бағдарламасын
әзiрлеу

2.5.5.  Разработать проект   Проект Закона  МИТ             II
Закона Республики    Республики                     квартал
Казахстан "О         Казахстан                      2005 года;
предпринимательстве"                                           ";
подраздел "2.6. Научно-технологическая и инновационная политика":
дополнить строками, порядковые номера 2.6.11., 2.6.12., 2.6.13.,
следующего содержания:
"2.6.11. Разработать         Проект Указа   МИТ, МОН,       IV квартал
Государственную     Президента     МЭМР,           2004 года;
программу           Республики     заинтересован-
формирования        Казахстан      ные государст-
и развития                         венные органы
национальной
инновационной
системы
2.6.12.  Разработать         Проект Закона  МИТ, МЭБП,      II квартал
в новой редакции    Республики     МОН, МЭМР,      2005 года;
проект Закона       Казахстан      заинтересован-
Республики                         ные государст-
Казахстан "Об                      венные органы
инновационной
деятельности"
2.6.13.  Разработать         Проект         МИТ, МЭБП,      III квартал
Концепцию           постановления  МФ, Банк        2004 года
деятельности        Правительства  Развития
АО "Банк Развития   Республики     Казахстана,
Казахстана" на      Казахстан      Нацбанк (по
рынках ближнего                    согласованию),
зарубежья                          АРНФРФО (по
согласованию)               ";
в разделе "3. Аграрная политика":
в строке, порядковый номер 3.9., в графе 5 слова "III квартал 2004 года"
заменить словами "III квартал 2006 года";
раздел "4. Инфраструктурная политика":
дополнить строкой, порядковый номер 4.15., следующего содержания:
"4.15. Разработать Программу  Проект        АИС             IV квартал
развития почтово-      постановления                 2004 года
сберегательной         Правительства
системы Республики     Республики
Казахстан              Казахстан
на 2005-2010 годы                                              ";
в разделе "5. Торговая политика":
в подразделе "5.1. Внешняя торговля":
в строке, порядковый номер 5.1.3., графу 5 изложить в следующей
редакции:
"I квартал 2006 года";
в строке, порядковый номер 5.1.4., графу 5 изложить в следующей редакции:
"постоянно";
в строке, порядковый номер 5.1.5., в графе 2 слово "комплексный" исключить;
в подразделе "5.2. Внутренняя торговля":
строку, порядковый номер 5.2.3., изложить в следующей редакции:
"5.2.3. Разработать Правила  Проект         МИТ, АИС,       III квартал
осуществления        нормативного   МТК, МФ         2004 года
электронной торговли правового акта                           ";
в разделе "6. Социальная политика":
в подразделе "6.1. Образование":

2.5.5.   "Кәсiпкерлiк     Қазақстан         ИСМ           2005 жылғы
туралы"          Республикасы                    II тоқсан
Қазақстан        Заңының жобасы
Республикасы
Заңының жобасын
әзiрлеу                                                  ";
"2.6. Ғылыми-технологиялық және инновациялық саясат" деген кiшi бөлiм:
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 2.6.11., 2.6.12. және 2.6.13-жолдармен толықтырылсын:
"2.6.11. Ұлттық           Қазақстан         ИСМ, БҒМ,     2004 жылғы
инновациялық     Республикасының   ЭМРМ,         IV тоқсан;
жүйенi           Президентi        мүдделi
қалыптастыру     Жарлығының        мемлекеттiк
мен дамытудың    жобасы            органдар
мемлекеттік
бағдарламасын
әзiрлеу
2.6.12.  Жаңа             Қазақстан         ИСМ, ЭБЖМ,    2005 жылғы
редакциядағы     Республикасы      БҒМ, ЭМРМ     II тоқсан;
"Инновациялық    Заңының жобасы    мүдделі
қызмет туралы"                     мемлекеттiк
Қазақстан                          органдар
Республикасы
Заңының
жобасын әзiрлеу
2.6.13.  "Қазақстанның    Қазақстан         ИСМ, ЭБЖМ,    2004 жылғы
Даму Банкi" АҚ-  Республикасының   Қаржыминi,    III тоқсан
ның жақын шетел  Үкiметi           Қазақстанның
рыноктарындағы   қаулысының        Даму Банкi,
қызметiнiң       жобасы            Ұлттық Банк
тұжырымдамасын                     (келiсiм
әзiрлеу                            бойынша),
ҚНРА (келiсiм
бойынша)              ";
"3. Аграрлық саясат" деген бөлiмде:
реттік нөмiрi 3.9-жолда, 5-бағанда "2004 жылғы III тоқсан" деген сөздер "2006 жылғы III тоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын";
"4. Инфрақұрылым саясаты" деген бөлiм:
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрi 4.15-жолмен толықтырылсын:
"4.15.   Қазақстан        Қазақстан         АБА           2004 жылғы
Республикасының  Республикасының                 IV тоқсан
почта-жинақ      Үкiметi
жүйесiн          қаулысының
дамытудың        жобасы
2005-2010
жылдарға
арналған
бағдарламасын
әзiрлеу                                                  ";
"5. Сауда саясаты" деген бөлiмде:
"5.1. Сыртқы сауда" деген кiшi бөлiмде:
реттiк нөмiрi 5.1.3-жолда 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2006 жылғы I тоқсан";
реттiк нөмiрi 5.1.4-жолда 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"тұрақты";
реттік нөмiрi 5.1.5-жолда, 2-бағанда "кешендi" деген сөз алынып тасталсын;
"5.2. Iшкi сауда" деген кiшi бөлiмде:
реттік нөмiрi 5.2.3-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"5.2.3.  Электрондық      Нормативтiк       ИСМ, АБА,     2004 жылғы
сауданы жүзеге   құқықтық акт      KKM,          III тоқсан
асыру ережесiн   жобасы            Қаржыминi
әзiрлеу                                                  ";
"6. Әлеуметтiк саясат" деген бөлiмде:
"6.1. Бiлiм беру" деген кiшi бөлiмде:

строки, порядковые номера 6.1.1. и 6.1.6., исключить;
в строке, порядковый номер 6.1.3.:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"Разработать Государственную программу развития образования на 2005-2010 годы";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2004 года";
в строке, порядковый номер 6.1.4.:
в графе 2 слово "Разработать" заменить словом "Внедрить";
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Информация Правительству Республики Казахстан";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2005 года";
в подразделе "6.2. Здравоохранение":
строку, порядковый номер 6.2.9., исключить;
строку, порядковый номер 6.2.10., изложить в следующей редакции:
"6.2.10. Разработать         Проект         МЗ              IV квартал
Государственную     Указа                          2004 года
программу           Президента
реформирования и    Республики
развития            Казахстан
здравоохранения
Республики Казахстан
на 2005-2010 годы                                            ";
подраздел "6.4. Социальная защита населения":
дополнить строкой, порядковый номер 6.4.8., следующего содержания:
"6.4.8.  Разработать         Проект         МТСЗ            IV квартал
Программу           постановления                  2004 года
дальнейшего         Правительства
углубления          Республики
социальных реформ   Казахстан
в Республике
Казахстан
на 2005-2007 годы                                           ";
в подразделе "6.5. Культура":
строку, порядковый номер 6.5.4., исключить;
строку, порядковый номер 6.5.10., изложить в следующей редакции:
"6.5.10. Разработать         Проект Указа   Минкультуры,     IV квартал
Государственную     Президента     АМД, МИД         2004 года
программу поддержки Республики
соотечественников,  Казахстан
проживающих за
рубежом, на
2005-2007 годы                                               ";
в подразделе "6.6. Спорт и туризм":
в строке, порядковый номер 6.6.3.:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"Провести 1-ые Молодежные спортивные игры Республики Казахстан 2005 года";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"III квартал 2004 года";
в строке, порядковый номер 6.6.4.:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Отчет Правительству Республики Казахстан";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2004 года";
в строке, порядковый номер 6.6.6.:
в графе 2 слова "2005 года" заменить словами "2007 года";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2006 года";
в подразделе "6.7. Демография и миграция":
в строке, порядковый номер 6.7.1., в графе 2 слова "на 2004-2010 годы" заменить словами "на 2005-2010 годы";
в разделе "7. Государственное регулирование":
в подразделе "7.1. Профессиональное Правительство":

реттiк нөмiрлерi 6.1.1. және 6.1.6-жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 6.1.3-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Білім берудi дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын әзiрлеу";
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жылғы IV тоқсан";
реттiк нөмiрi 6.1.4-жолда:
2-бағанда "әзiрлеу" деген сөз "енгізу" деген сөзбен ауыстырылсын;
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Үкiметiне ақпарат";
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2005 жылғы IV тоқсан";
"6.2. Денсаулық сақтау" деген кiшi бөлiмде:
реттік нөмiрi 6.2.9-жол алынып тасталсын;
peттiк нөмiрi 6.2.10-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"6.2.10. Қазақстан        Қазақстан         ДСМ           2004 жылғы
Республикасында  Республикасының                 IV тоқсан
Денсаулық        Президентi
сақтауды         Жарлығының
реформалау мен   жобасы
дамытудың
2005-2010
жылдарға
арналған
мемлекеттiк
бағдарламасын
әзiрлеу                                                  ";
"6.4. Халықты әлеуметтiк қорғау" деген кiшi бөлiм:
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 6.4.8-жолмен толықтырылсын:
"6.4.8. Қазақстан         Қазақстан         Еңбекминi     2004 жылғы
Республикасында   Республикасының                 IV тоқсан
әлеуметтік        Yкiметi
реформаларды      қаулысының
одан әрi          жобасы
тереңдетудің
2005-2007
жылдарға
арналған
бағдарламасын
әзiрлеу                                                   ";
"6.5. Мәдениет" деген кiшi бөлiмде:
реттік нөмiрi 6.5.4-жол алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 6.5.10-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"6.5.10. Шетелде тұратын  Қазақстан         Мәдениетминi, 2004 жылғы
отандастарды     Республикасы      КДА, СIМ      IV тоқсан
қолдаудың        Президентi
2005-2007        Жарлығының
жылдарға         жобасы
арналған
мемлекеттік
бағдарламасын
әзiрлеу                                                  ";
"6.6. Спорт және туризм" деген кiшi бөлiмде:
реттiк нөмiрi 6.6.3-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2005 жылы Қазақстан Республикасының 1-шi Жастар спорт ойындарын өткiзу";
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жылғы III тоқсан";
реттік нөмiрi 6.6.4-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Үкiметiне есеп";
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жылғы IV тоқсан";
реттiк нөмiрi 6.6.6-жолда:
2-бағандағы "2005 жылы" деген сөздер "2007 жылы" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2006 жылғы IV тоқсан";
"6.7. Демография және көші-қон" деген кiшi бөлiмде:
реттiк нөмірі 6.7.1-жолда 2-бағанда "2004-2010 жылдарға арналған" деген сөздер "2005-2010 жылдарға арналған" деген сөздермен ауыстырылсын";
"7. Мемлекеттiк реттеу" деген бөлiмде:
"7.1. Кәсiби Үкімет" деген кiшi бөлiмде:

в строках, порядковые номера 7.1.1. и 7.1.13., графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2004 года";
в подразделе "7.3. Управление государственными активами":
в строке, порядковый номер 7.3.1., графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2005 года";
в строке, порядковый номер 7.3.2., графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2004 года";
в подразделе "7.4. Ценовая и тарифная политика":
в строке, порядковый номер 7.4.3.:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Проекты нормативных правовых актов";
в графе 4 слова "Нацбанк (по согласованию)" исключить;
графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2004 года";
в подразделе "7.5. Охрана окружающей среды и природопользование":
в строке, порядковый номер 7.5.3., графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2004 года";
в строке, порядковый номер 7.5.10., графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2005 года";
в разделе "9. Финансовая и налогово-бюджетная политика":
подраздел "9.1. Денежно-кредитная политика":
дополнить строками, порядковые номера 9.1.4., 9.1.5. и 9.1.6., следующего содержания:
"9.1.4. Разработать          Проект         Нацбанк         II квартал
Программу            постановления  (по согла-      2004 года;
либерализации        Правительства  сованию)
валютного режима в   Республики
Республике           Казахстан
Казахстан на
2005-2007 годы
9.1.5.  Разработать          Проект         АРНФРФО         III
Программу развития   постановления  (по согла-      квартал
страхового рынка     Правительства  сованию)        2004 года;
Республики           Республики
Казахстан на         Казахстан
2004-2006 годы
9.1.6.  Разработать          Проект         МЭБП,           IV квартал
Программу об         постановления  заинтересо-     2004 года
основных             Правительства  ванные
направлениях         Республики     государст-
экономической        Казахстан      венные
политики и                          органы
организационных
мер по сокращению
размеров теневой
экономики в
Республике
Казахстан на
2005-2010 годы                                                ";
в подразделе "9.2. Налоговая политика":
строку, порядковый номер 9.2.9., изложить в следующей редакции:
"9.2.9. Разработать проект   Проект Закона  МЭБП, МФ        III квартал
Закона Республики    Республики                     2004 года
Казахстан            Казахстан
"О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые законо-
дательные акты
Республики
Казахстан по
вопросам налого-
обложения"                                                    ";
в подразделе "9.3. Бюджетная политика":

реттік нөмiрлерi 7.1.1 және 7.1.13-жолдарда 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жылғы IV тоқсан";
"7.3. Мемлекеттiк активтердi басқару" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 7.3.1-жолда 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2005 жылғы IV тоқсан";
реттiк нөмiрi 7.3.2-жолда 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жылғы IV тоқсан";
"7.4. Баға мен тариф саясаты" деген кiшi бөлiмде:
реттік нөмiрi 7.4.3-жолда 3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Нормативтiк құқықтық актілердiң жобалары";
4-бағандағы "Ұлттық банк (келiсiм бойынша)" деген сөздер алынып тасталсын;
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жылғы IV тоқсан";
"7.5. Қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану" деген кiшi бөлiмде:
реттік нөмiрi 7.5.3-жолда 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жылғы IV тоқсан";
реттiк нөмiрi 7.5.10-жолда 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2005 жылғы IV тоқсан";
"9. Қаржы және салық-бюджет саясаты" деген бөлiмде:
"9.1. Ақша-кредит саясаты" деген кiшi бөлiмде:
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 9.1.4., 9.1.5 және 9.1.6-жолдармен толықтырылсын:
"9.1.4.  Қазақстан        Қазақстан         Ұлттық Банк   2004 жылғы
Республикасында  Республикасының   (келiсiм      II тоқсан;
валюталық        Үкiметi           бойынша)
режимдi          қаулысының
ырықтандырудың   жобасы
2005-2007
жылдарға
арналған
бағдарламасын
әзiрлеу
9.1.5.   Қазақстан        Қазақстан         ҚНРА         2004 жылғы
Республикасының  Республикасының   (келiсiм     ІІІ тоқсан;
сақтандыру       Үкіметі           бойынша)
рыногын          қаулысының
дамытудың        жобасы
2004-2006
жылдарға
арналған
бағдарламасын
әзiрлеу
9.1.6.   Қазақстан        Қазақстан         ЭБЖМ,         2004 жылғы
Республикасында  Республикасының   мүдделi       IV тоқсан
көлеңкелi        Үкiметi           мемлекеттік
экономиканың     қаулысының        органдар
мөлшерiн         жобасы
қысқарту
жөнiндегi
экономикалық
саясаттың және
ұйымдастыру
шараларының
негiзгi
бағыттары туралы
2005-2010
жылдарға
арналған
бағдарламасын
әзiрлеу                                                 ";
"9.2. Салық саясаты" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 9.2.9-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"9.2.9.  "Қазақстан       Қазақстан         ЭБЖМ,         2004 жылғы
Республикасының  Республикасы      Қаржыминi     III тоқсан
кейбiр заң       Заңының жобасы
актiлерiне
салық салу
мәселелерi
бойынша
өзгерiстер мен
толықтырулар
енгiзу туралы"
Қазақстан
Республикасы
Заңының жобасын
әзiрлеу                                                ";
"9.3. Бюджет саясаты" деген кiшi бөлiмде:

в строке, порядковый номер 9.3.1.:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"Обеспечить ежегодную разработку Среднесрочного плана социально-экономического
развития Республики Казахстан на среднесрочный период";
в строке, порядковый номер 9.3.3.:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"Разработать проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам аудиторской деятельности";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"I квартал 2005 года";
дополнить строкой, порядковый номер 9.3.10., следующего содержания:
"9.3.10. Разработать         Проект         АГЗ             IV квартал
Программу           постановления                  2004 года
развития системы    Правительства
государственных     Республики
закупок Республики  Казахстан
Казахстан на 2005-
2007 годы                                                     ";
раздел "10. Обеспечение безопасности государства, укрепление правопорядка и борьба с преступностью":
дополнить строкой, порядковый номер 10.18., следующего содержания:
"10.18. Разработать          Проект Указа   АЧС             IV квартал
Государственную      Президента                     2004 года
программу по         Республики
предупреждению и     Казахстан
ликвидации
чрезвычайных
ситуаций природного
и техногенного
характера на
2005-2010 годы                                                ".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

реттiк нөмiрi 9.3.1-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының орта мерзiмдi кезеңге арналған әлеуметтiк-экономикалық дамуының орта мерзiмдi жоспарын жыл сайын әзiрлеудi қамтамасыз ету";
реттiк нөмiрi 9.3.3-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне аудиторлық қызмет бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлеу";
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2005 жылғы I тоқсан";
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрi 9.3.10-жолмен толықтырылсын:
"9.3.10. Қазақстан        Қазақстан         МСА           2004 жылғы
Республикасының  Республикасының                 IV тоқсан
мемлекеттiк      Үкiметi
сатып алу        қаулысының
жүйесін          жобасы
дамытудың
2005-2007
жылдарға
арналған
бағдарламасын
әзiрлеу                                                  ";
"10. Мемлекеттiң қауiпсiздiгін қамтамасыз ету, құқықтық тәртiптi нығайту және қылмысқа қарсы күрес" деген бөлiм:
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 10.18-жолмен толықтырылсын:
"10.18   Табиғи және      Қазақстан         ТЖА           2004 жылғы
техногендік      Республикасының                 IV тоқсан
сипаттағы        Президенті
төтенше жағдай.  Жарлығының
лардың алдын     жобасы
алу және оларды
жою жөнiндегі
2005-2010
жылдарға
арналған
мемлекеттiк
бағдарламаны
әзірлеу                                                  ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі