О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 2004 года N 837
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) (Подпункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 31 мая 2005 г. N 539 )
2) (Подпункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 24 января 2005 г. N 47  (вступает в силу с 1 января 2005 г.)
3) в постановлении  Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2004 год":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Затраты":
в функциональной группе 03 "Общественный порядок и безопасность":
по администратору 618 "Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция):
в программе 001 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа по борьбе с экономической и коррупционной преступностью":
в подпрограмме 001 "Аппарат центрального органа" цифры "247775" заменить цифрами "329152";
в подпрограмме 002 "Аппараты территориальных органов" цифры "2546433" заменить цифрами "2465056";
4) в постановлении  Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год":
в приложении 401  к указанному постановлению:
в пункте 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5 "Мероприятия по реализации программы (подпрограмм)":
в подпрограмме 001 "Аппарат центрального органа":
цифры "204" заменить цифрами "338";
в подпрограмме 002 "Аппараты территориальных органов":
цифры "3581" заменить цифрами "3447".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 11 тамыздағы N 837 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) <*>
2) <*>
Ескерту. 2)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.01.24.   N 47  (2005 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi), 1)-тармақшаның күші жойылды - 2005.05.31. N  539  қаулыларымен.
3) "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
IV "Шығындар" деген бөлiмде:
03 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк" деген функционалдық топта:
618 "Қазақстан Республикасының Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi агенттiгi (қаржы полициясы)" әкiмшiсi бойынша:
001 "Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi уәкілетті органның қызметiн қамтамасыз ету" деген бағдарламада:
001 "Орталық органның аппараты" деген кiшi бағдарламада "247775" деген сандар "329152" деген сандармен ауыстырылсын;
002 "Аумақтық органдардың аппараты" деген кiшi бағдарламада "2546433" деген сандар "2465056" деген сандармен ауыстырылсын;
4) "2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға  401-қосымшада :
6-тармақта "Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарында":
"Бағдарламаны (кiшi бағдарламаларды) iске асыру жөнiндегi iс-шаралар" деген 5-бағанда:
001 "Орталық органның аппараты" деген кiшi бағдарламада:
"204" деген сандар "338" деген сандармен ауыстырылсын;
002 "Аумақтық органдардың аппараттары" деген кiшi бағдарламада:
"3581" деген сандар "3447" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы