О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2004 года N 846
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 августа 2004 года N 846
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 марта 1993 года N 201 "Об утверждении Правил возмещения организациями всех форм собственности ущерба, причиненного рабочим и служащим увечьем либо иным повреждением здоровья, связанным с исполнением ими трудовых обязанностей" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 8, ст. 97).
2. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 декабря 1994 года N 1417 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 марта 1993 года N 201" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 48, ст. 531).
3. Пункт 11 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам налогообложения, утвержденных постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 августа 1995 года N 1069 "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан по вопросам налогообложения" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 27, ст. 320).
4. Постановление  Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1997 года N 1878 "О внесении изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 марта 1993 года N 201" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 57, ст. 523).
5. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением  Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2002 года N 703 "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 20, ст. 214).

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 12 тамыздағы N 846 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
мiндетiн атқарушы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 12 тамыздағы
N 846 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күші
жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Жұмысшылар мен қызметшiлерге еңбек мiндетiн атқаруына байланысты мертiгiп қалған жағдайда немесе денсаулығына басқаша зақым келгенде олардың шеккен зиянын меншiктiң барлық нысанындағы ұйымдардың өтеуi жөнiндегi ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 17 наурыздағы N 201  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 8, 97-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 17 наурыздағы N 201 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 16 желтоқсандағы N 1417 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 48, 531-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң салық салу мәселелерi жөнiндегi кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу және кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 2 тамыздағы N 1069 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне салық салу мәселелерi бойынша енгiзiлетiн өзгерiстердiң 11-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 27, 320-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 17 наурыздағы N 201 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 31 желтоқсандағы N 1878  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 57, 523-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу және кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 28 маусымдағы N 703  қаулысымен  бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстердiң 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 20, 214-құжат).