О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2004 года N 849
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1408 "Об утверждении Правил использования средств резерва Правительства Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству юстиции Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2004 год на погашение обязательств Правительства Республики Казахстан, центральных государственных органов и их территориальных подразделений по решениям судов, 20164812,41 (двадцать миллионов сто шестьдесят четыре тысячи восемьсот двенадцать тенге сорок один тиын) для исполнения судебных решений согласно приложению.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 августа 2004 года N 849
Перечень судебных решений по гражданским делам,
подлежащих исполнению
____________________________________________________________________
N | Наименование  | Ф.И.О. истца |Сумма за вычетом  |Госпошлина
п/п|  судебного    |              |госпошлины (тенге)| (тенге)
| органа и дата |              |                  |
|  решения      |              |                  |
___|_______________|______________|__________________|______________
1 |     2         |     3        |        4         |    5
___|_______________|______________|__________________|______________
1   Решение
Костанайского
городского суда
от 9.02.2003 г.   Жерихов А.Н.       31812                -
2   Решение
Костанайского
городского
суда N 2
от 5.09.2003 г.,
постановление
коллегии по
гражданским
делам
Костанайского
областного суда
от 6.10.2003 г.   Обласова Л.И.      45868                -
3   Решение суда
N 2 г. Костаная
от 17.03.2003 г.,
постановление
коллегии по
гражданским
делам
Костанайского
областного суда
от 28.04.2003 г.  Попков Г.А.        448377               -
4   Решение суда
N 2 г. Уральска
от 13.11.2003 г.  Бисенов С.Т.       50436                -
5   Решение суда
г.Уральска
от 12.12.2003г.   Хасангалиев М.К.   88000                -
6   Решение суда
Кызылжарского
района Северо-
Казахстанской
области

Қазақстан Республикасы Үкiметінiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 12 тамыздағы N 849 қаулысы
"2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңына , "Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражатын пайдаланудың тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 18 қыркүйектегi N 1408  қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне сот шешімдерiн орындау үшiн 2004 жылға арналған республикалық бюджетте сот шешiмдерi бойынша Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң, орталық мемлекеттiк органдардың және олардың аумақтық бөлiмшелерінің мiндеттемелерiн өтеуге көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметінің резервiнен 20164812,41 (жиырма миллион бiр жүз алпыс төрт мың сегiз жүз он екi теңге қырық бiр тиын) бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2004 жылғы 12 тамыздағы
N 849 қаулысына қосымша
Азаматтық істер бойынша орындалуға тиісті сот шешімдерінің тізбесі
__________________________________________________________________
Р/с|  Сот органының атауы  | Талапкердің |Мемлекеттік |Мемлекеттік
N |  мен шешімнің шыққан  |  аты-жөні   |бажды шегер.|баж (теңге)
|          күні         |             |гендегі сома|
|                       |             |  (теңге)   |
__________________________________________________________________
1             2                  3             4          5
__________________________________________________________________
1   Қостанай қалалық
сотының 2003 ж. 9.02.
шешімi                  А.Н.Жерихов     31812          -
2   Қостанай қалалық
N 2 сотының 2003 ж.
5.09. шешiмi,
Қостанай облыстық соты
азаматтық iстер
жөнiндегi алқасының
2003 ж. 6.10. қаулысы   Л.И.Обласова    45868          -
3   Қостанай қаласы
N 2 сотының 2003 ж.
17.03. шешiмi,
Қостанай облыстық соты
азаматтық iстер
жөнiндегi алқасының
2003 ж. 28.04. қаулысы  Г.А.Попков      448377         -
4   Орал қаласы N 2
сотының 2003 ж.
13.11. шешімі           С.Т.Бисенов     50436          -
5   Орал қаласы сотының
2003 ж. 12.12. шешімі   М.К.Хасанғалиев 88000          -
6   Солтүстік Қазақстан
облысының Қызылжар
ауданы сотының

от 2.07.2003 г.,
постановление
коллегии по
гражданским
делам Северо-
Казахстанского
областного суда
от 13.08.2003 г.  Жилин В.Е.         426849               -
7   Решение
Петропавловского
городского суда
Северо-
Казахстанской
области
от 19.05.2003 г.  Тажибаев К.М.      250000               -
8   Постановление
Северо-
Казахстанского
областного суда
от 16.01.2004 г.  Иванова Г.Г.       106200               -
9   Решение
Курчумского
районного суда
Восточно-
Казахстанской
области
от 19.09.2002 г.  Закарьянов К.      102431               -
10  Решение
Кызылординского
городского суда
от 13.01.2003г.,
постановление
коллегии по
гражданским
делам
Кызылординского
областного суда
от 12.02.2003 г.  Абдраманова К.     50000                -
11  Решение
Кызылординского
городского суда
от 01.08.2002 г.  Новрузов А.Х.      300000               -
12  Решение
Кызылординского
городского суда
от 07.03.2003 г.,
постановление
коллегии по
гражданским
делам
Кызылординского
областного суда
от 16.04.2003 г.  Алтаев Р.          50000                -
13  Решение
Шымкентского
городского суда
от 12.05.2003 г.  Токсейтов Е.Б.     380464               -
14  Решение
Шымкентского
городского суда
от 30.12.2003 г.,
постановление
коллегии по
гражданским
делам Южно-
Казахстанского
областного суда
от 11.02.2004 г.  Курбанкулов М.Ш.   120000               -
Кулибаев С.К.      175000               -
15  Решение
Медеуского
районного суда
г.Алматы
от 15.04.2003 г.,
постановление
коллегии по
гражданским
делам
Алматинского
городского суда
от 17.07.2003 г.  Чайковская С.Т.    145000               -
16  Определение
Алмалинского
районного суда
г.Алматы
от 9.09.2003 г.   Мусабеков К.       203600               -
17  Решение
Алмалинского
районного суда
г.Алматы
от 19.03.2002 г.,
постановление
Алматинского
городского суда
от 30.05.2002 г.  Мулкибай O.K.      82300                -
18  Решение
Медеуского
районного суда
г.Алматы
от 18.09.2002 г.  Куроедов В.А.      10000                -
19  Определение
районного
суда N 2
Бостандыкского
района г.Алматы
от 17.09.2003 г.  Куроедов В.А.      6261                 -
20  Решение
Алмалинского
районного суда
г.Алматы
от 14.08.2003 г.  Каримханов А.Т.    2184278              -
21  Решение
Павлодарского
городского суда
от 11.07.2002 г.,
постановление
коллегии по
гражданским
делам
Павлодарского
областного суда
от 27.08.2002 г.  Мукатаева К.       82300                -
22  Решение
Таразского
городского суда
от 11.02.2003 г.,
постановление
коллегии по
гражданским
делам
Жамбылского
областного
суда
от 09.04.2003 г.  Манаев Л.К.        214142,24            -
23  Решение
Семипалатинского
городского суда
от 19.12.2003 г.,
постановление
коллегии по
гражданским
делам Восточно-
Казахстанского
областного суда

2003 ж. 2.07. шешімі,
Солтүстік Қазақстан
облыстық соты азаматтық
істер жөніндегі
алқасының 2003 ж.
13.08. қаулысы          В.Е.Жилин       426849         -
7   Солтүстік Қазақстан
облысы Петропавл
қалалық сотының
2003 ж. 19.05. шешімi   К.М.Тәжібаев    250000         -
8   Солтүстік Қазақстан
облыстық сотының
2004 ж. 16.01. қаулысы  Г.Г.Иванова     106200         -
9   Шығыс Қазақстан
облысы Күршім аудандық
сотының 2002 ж.
19.09. шешімі           К.Закарьянов    102431         -
10  Қызылорда қалалық
сотының 2003 ж.
13.01. шешімi,
Қызылорда облыстық
соты азаматтық iстер
жөнiндегi алқасының
2003 ж. 12.02. қаулысы  К.Абдраманова   50000          -
11  Қызылорда қалалық
сотының 2002 ж.
1.08. шешімi            А.Х.Новрузов    300000          -
12  Қызылорда қалалық
сотының 2003 ж. 07.03.
шешімi, Қызылорда
облыстық соты азаматтық
iстер жөнiндегi алқасының
2003 ж.16.04. қаулысы   Р.Алтаев        50000          -
13  Шымкент қалалық
сотының 2003 ж.
12.05. шешімі,          Е.Б.Тоқсейітов  380464         -
14  Шымкент қалалық
сотының 2003 ж.
30.12. шешімі,
Оңтүстік Қазақстан
облыстық соты
азаматтық істер
жөніндегі алқасының     М.Ш.Құрбанқұлов 120000         -
2004 ж. 11.02. қаулысы  С.К.Күлібаев    175000         -
15  Алматы қаласы Медеу
аудандық сотының
2003 ж. 15.04. шешімі,
Алматы қалалық соты
азаматтық істер
жөніндегі алқасының
2003 ж. 17.07. қаулысы  С.Т.Чайковская  145000         -
16  Алматы қаласы
Алмалы аудандық
сотының 2003 ж. 9.09
ұйғарымы                К. Мұсабеков    203600         -
17  Алматы қаласы
Алмалы аудандық
сотының 2002 ж. 19.03.
шешімi,
Алматы қалалық
сотының
2002 ж. 30.05. қаулысы  О.К.Мүлкібай    82300          -
18  Алматы қаласы Медеу
аудандық сотының
2002 ж. 18.09. шешiмi   В.А.Куроедов    10000          -
19  Алматы қаласының
Бостандық ауданы N 2
аудандық сотының
2003 ж. 17.09.          В.А.Куроедов    6261           -
ұйғарымы
20  Алматы қаласы
Алмалы аудандық
сотының 2003 ж.
14.08. шешімi           А.Т.Кәрiмханов  2184278        -
21  Павлодар қалалық
сотының 2002 ж.
11.07. шешімi,
Павлодар облыстық
соты азаматтық iстер
жөнiндегi алқасының
2002 ж. 27.08. қаулысы  К.Мұқатаева     82300          -
22  Тараз қалалық сотының
2003 ж. 11.02. шешімi,
Жамбыл облыстық соты
азаматтық істер
жөнiндегi алқасының
2003 ж. 9.04.қаулысы    Л.К.Манаев      214142,24      -
23  Семей қалалық
2003 ж. 19.12. шешімi,
Шығыс Қазақстан
облыстық соты
азаматтық істер
жөнiндегi алқасының

от 11.02.2004 г.  Скаков Р.А.        92000               436
24  Решение
Жамбылского
областного суда
от 11.02.1998 г.,
определение
Жамбылского
областного суда
от 29.11.1999 г.,
определение
Жамбылского
областного суда
от 28.04.2003 г.,
определение
Жамбылского
областного суда
от 07.04.2004 г.  ТОО "Сулутор"      11083203             -
25  Решение
Таразского
городского
суда
от 01.08.2002 г.,
постановление
надзорной
коллегии
Жамбылского
областного суда
от 15.01.2004 г.,
постановление
коллегии по
гражданским
делам Верховного
Суда Республики
Казахстан
от 25.03.2004 г.  Абилкаиров К.Б.    1500412              -
26  Решение
Актауского
городского
суда N 2
Мангистауской
области
от 06.05.2003 г.  Уразалиев Б.В.     100000               -
27  Заочное
решение
Таразского
городского суда
от 28.09.2000 г.,
определение
Таразского
городского суда
от 13.07.2001 г.,
определение
суда N 2 г.Тараз
от 14.10.2003 г.  Севьюк А.Д.        77212,17             -
28  Решение
Семипалатинского
городского суда
Восточно-
Казахстанской
области
от 16.09.2003 г.  Мустафинов Е.А.    70000               436
29  Решение суда
г.Кызылорды
от 9.12.2003 г.   Оспанова С.          -                 116717
30  Решение
Сарыаркинского
районного
суда г. Астаны
от 19.05.1999 г.,
определение
Сарыаркинского
районного
суда г. Астаны
от 23.11.99 г.,
определение
Сарыаркинского
районного суда
г. Астаны
от 15.10.2001 г.  Кудайбергенов Г.К. 587504
31  Решение
Актауского
городского
суда N 2
Мангистауской
области
от 18.09.2003 г.  Сатханов Т.С.      404333               -
Елтеш А.А.       461671               -
32  Решение
Байзакского
районного суда
Жамбылской
области
от 04.05.2001 г.,
определение
Таразского
городского суда
от 21.03.2002 г.  Байбулатов Б.И.    30370                -
33  Решение
Алматинского
районного суда
города Астаны
от 03.02.2003 г.,
постановление
коллегии по
гражданским
делам суда
города Астаны
от 26.06.2003 г.  Ахметжан Т.Х.      87200                -
Итого                                    20047223,41         117589
Общая сумма                                     20164812,41
____________________________________________________________________

2004 ж. 11.02. қаулысы  Р.А.Скаков      92000          436
24  Жамбыл облыстық
сотының 1998 ж.
11.02 шешімi,
Жамбыл облыстық
сотының 1999 ж.
29.11 ұйғарымы,
Жамбыл облыстық
сотының 2003 ж.
28.04 ұйғарымы,
Жамбыл облыстық
сотының 2004 ж.
07.04 ұйғарымы          "Сұлутөр" ЖШС   11083203       -
25  Тараз қалалық сотының
2002 ж. 01.08 шешімi,
Жамбыл облыстық соты
қадағалау алқасының
2004 ж. 15.01 қаулысы,
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Соты азаматтық
iстер жөніндегi
алқасының 2004 ж.
25.03 қаулысы           К.Б.Әбiлқайыров 1500412        -
26  Маңғыстау облысы
Ақтау қалалық
N 2 сотының 2003 ж.
6.05 шешімi             Б.В.Оразалиев   100000         -
27  Тараз қалалық сотының
2000 ж. 28.09 сырттай
шешiмi, Тараз қалалық
сотының 2001 ж. 13.07
ұйғарымы, Тараз қаласы
N 2 сотының 2003 ж.
14.10 ұйғарымы          А.Д.Севьюк      77212,17       -
28  Шығыс Қазақстан облысы
Семей қалалық сотының
2003 ж. 16.09 шешімi    Е.А.Мұстафинов  70000          436
29  Қызылорда қаласы
сотының 2003 ж.
9.12 шешімi             С.Оспанова       -            116717
30  Астана қаласы
Сарыарқа аудандық
сотының 1999 ж.
19.05 шешімі,
Астана қаласы
Сарыарқа аудандық
сотының 1999 ж.
23.11 ұйғарымы,
Астана қаласы
Сарыарқа аудандық
сотының 2001 ж.
15.10. ұйғарымы       Г.К.Құдайбергенов 587504         -
31  Маңғыстау облысы
Ақтау қалалық N 2
сотының 2003 ж.         Т.С.Сатханов    404333         -
18.09 шешімі            А.А.Елтеш       461671         -
32  Жамбыл облысы
Байзақ аудандық
сотының 2001 ж.
4.05 шешімi,
Тараз қалалық
сотының 2002 ж.
21.03 ұйғарымы          Б.И.Байболатов  30370          -
33  Астана қаласы
Алматы аудандық
сотының 2003 ж.
3.02 шешімi,
Астана қаласы сотының
азаматтық iстер
жөнiндегi алқасының
2003 ж. 26.06 қаулысы   Т.Х.Ахметжан    87200          -
Жиыны                                 20047223,41    117589
Жалпы сомасы                              20164812,41
__________________________________________________________________