Об утверждении Плана ребалансирования тарифов и тарифов на универсальные услуги телекоммуникаций
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2004 года N 884. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года N 1369.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.12.2007  N 1369 (вводится в действие с 1 июля 2008 года).
В соответствии с  Законом Республики Казахстан от 5 июля 2004 года "О связи" и  постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2003 года N 168 "Об утверждении Программы развития отрасли телекоммуникаций Республики Казахстан на 2003-2005 годы" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
1) План ребалансирования тарифов на универсальные услуги телекоммуникаций в Республике Казахстан;
2)  (исключен постановлением Правительства РК от 29 октября 2007 г. N  1001 ).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Мынбаева С.М.
3. Настоящее постановление вступает в силу с 1 октября 2004 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 августа 2004 года N 884
План ребалансирования тарифов на универсальные услуги
телекоммуникаций в Республике Казахстан
тенге, с НДС
____________________________________________________________________
|   Наименование    |Действую-|2004 (1 этап) |2005 (2 этап)**
|универсальных услуг|щие      |______________|________________
|                   |тарифы*  |пре-  |измене-|пре-  |измене-
|                   |         |дель- |ние    |дель- |ние
|                   |         |ный   |в % к  |ный   |в % к
|                   |         |уро-  |преды- |уро-  |преды-
|                   |         |вень  |дущему |вень  |дущему
|                   |         |тари- |       |тари- |
|                   |         |фа    |       |фа    |
____________________________________________________________________
1   |        2          |    3    |   4  |   5   |   6  |   7
____________________________________________________________________
1      Услуги фиксирован-
ной местной
телефонной связи с
абонентского
терминала

Телекоммуникациялардың әмбебап қызметтерiне арналған тарифтердi қайта теңдестiру жоспарын және олардың әмбебап қызметтерiне арналған тарифтердi бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 тамыздағы N 884 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007.12.29. N 1369 (2008 жылғы 1 шілдеде қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007.12.29 N 1369 (2008 жылғы 1 шілдеде қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Байланыс туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 5 шiлдедегi Заңына және "Қазақстан Республикасының телекоммуникациялар саласын дамытудың 2003-2005 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 18 ақпандағы N 168 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған:
1) Қазақстан Республикасындағы телекоммуникациялардың әмбебап қызметтерiне арналған тарифтердi қайта теңдестiру жоспары;
2)  (алынып тасталды - 2007.10.28. N 1001)
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.10.29. N 1001 Қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары С.М. Мыңбаевқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы 2004 жылғы 1 қазаннан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 21 тамыздағы
N 884 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасындағы телекоммуникациялардың әмбебап қызметтерiне арналған тарифтерді қайта теңдестiру жоспары
теңге, ҚҚС-пен
____________________________________________________________________
|     Әмбебап     |Қолда.|   2004    |    2005   | 2006-2008
|  қызметтердің   |ныста.| (1-кезең) | (2-кезең) | (кейінгі
|     атауы       |ғы та.|           |    **     |кезеңдер)**
|                 |риф.  |___________|___________|____________
|                 |тер*  |та. |алдың.|та. |алдың.|та. | алдың.
|                 |      |риф.|ғының |риф.|ғының |риф.| ғының
|                 |      |тің |%-не  |тің |%-не  |тің | %-не
|                 |      |шек.|өзге. |шек.|өзге. |шек.| өзге.
|                 |      |ті  | руі  |ті  | руі  |ті. |  руі
|                 |      |дең.|      |дең.|      |дең.|
|                 |      |гейі|      |гейі|      |гейі|
____________________________________________________________________
1  |        2        |   3  |  4 |  5   |  6 |   7  |  8 |   9
____________________________________________________________________
1.     Жеке пайдаланудағы
абоненттiк терми.
налдан тiркелген
жергілікті телефон
байланысының
қызметтepi: