О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2002 года N 713
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2004 года N 913
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2002 года N 713 "Об утверждении Программы развития Национальной межбанковской системы платежных карточек на основе микропроцессорных карточек" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 21, ст. 222) следующие изменения:
пункт 4 исключить;
в Программе развития Национальной межбанковской системы платежных карточек на основе микропроцессорных карточек, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 8 "План мероприятий по реализации Программы развития Национальной межбанковской системы платежных карточек на основе микропроцессорных карточек":
строку, порядковый номер 7, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 2 шiлдедегi N 713 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 тамыздағы N 913 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Микропроцессорлық карточкалар негiзiнде Төлем карточкаларының ұлттық банкаралық жүйесiн дамыту бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 2 шiлдедегі N 713  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 21, 222-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
4-тармақ алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Микропроцессорлық карточкалар негізiнде Төлем карточкаларының ұлттық банкаралық жүйесiн дамыту бағдарламасында:
"Микропроцессорлық карточкалар негізiнде Төлем карточкаларының ұлттық банкаралық жүйесiн дамыту бағдарламасын iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары" деген 8-бөлiмде:
реттiк нөмiрi 7-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі