О приватизации некоторых государственных предприятий Министерства обороны Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2004 года N 957
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу закона, от 23 декабря 1995 года N 2721 "О приватизации" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2003 года N 118 "Об утверждении Отраслевой программы повышения эффективности управления государственным имуществом и приватизации на 2003-2005 годы", Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Министерства обороны Республики Казахстан о приватизации следующих республиканских государственных предприятий как имущественных комплексов:
1) Республиканское государственное предприятие "Казвоенторгснабсбыт" Министерства обороны Республики Казахстан с дочерними предприятиями;
2) Республиканское государственное предприятие "Солтустiк аскери курылыс" Министерства обороны Республики Казахстан;
3) Республиканское государственное предприятие "Онтустiк аскери курылыс" Министерства обороны Республики Казахстан;
4) Республиканское государственное казенное предприятие "Военный санаторий "Боровое" Министерства обороны Республики Казахстан;
5) Республиканское государственное предприятие "Казвоенпроект" Министерства обороны Республики Казахстан.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) осуществить продажу имущественного комплекса республиканских государственных предприятий, указанных в пункте 1 настоящего постановления;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң кейбiр мемлекеттiк кәсiпорындарын жекешелендiру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 қыркүйектегі N 957 қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Жекешелендiру туралы" 1995 жылғы 23 желтоқсандағы N 2721 заң күшi бар  Жарлығына және "Мемлекеттік мүлiктi басқарудың және жекешелендiрудiң тиiмділiгiн арттырудың 2003-2005 жылдарға арналған салалық бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 3 ақпандағы N 118  қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң мынадай республикалық мемлекеттiк кәсiпорындарды мүлiктiк кешендер ретiнде жекешелендiру туралы ұсынысы қабылдансын:
1) Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң "Қазәскерсаудажабдықөткiзу" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны еншiлес кәсiпорындарымен бiрге;
2) Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң "Солтүстiк әскери құрылыс" республикалық мемлекеттік кәсiпорны;
3) Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң "Оңтүстiк әскери құрылыс" республикалық мемлекеттік кәсiпорны;
4) Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң "Бурабай" әскери санаторийi" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсiпорны;
5) Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң "Қазәскерижоба" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік мүлiк және жекешелендiру комитетi заңнамада белгіленген тәртiппен:
1) осы қаулының 1-тармағында көрсетілген республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың мүлiктiк кешенiн сатуды жүзеге асырсын;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі