О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2004 года N 73
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2004 года N 1047
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2004 года N 73 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2004 год" следующие изменения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2004 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 38-1, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 39-1, следующего содержания:
"39-1 О внесении изменений МЭБП     октябрь октябрь ноябрь Султанов Б.Т.
и дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по вопросам
мобилизационной
подготовки и
мобилизации                                                        ".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 23 қаңтардағы N 73 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 қазандағы N 1047 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі заң жобалау жұмыстарының 2004 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 23 қаңтардағы N 73  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Үкіметі заң жобалау жұмыстарының 2004 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 38-1-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 39-1-жолмен толықтырылсын:
"39-1 Қазақстан Республикасының  ЭБЖМ  қазан  қазан  қараша Б.Т.
кейбір заң актілеріне                                 Сұлтанов
жұмылдыру даярлығы және
жұмылдыру мәселелері
бойынша өзгерістер мен
толықтырулар енгізу
туралы                                                     ";
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі