О досрочном погашении гарантированного государством займа, привлеченного открытым акционерным обществом "Батыс"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2004 года N 1048
В соответствии со статьей 25 Закона Республики Казахстан от 2 августа 1999 года "О государственном и гарантированном государством заимствовании и долге" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Осуществить досрочное погашение гарантированного государством займа, привлеченного открытым акционерным обществом "Батыс", признанным банкротом, путем исполнения государственной гарантии Республики Казахстан от 19 ноября 1996 года N 0000019 в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2004 год по программе 011 "Выполнение обязательств по государственным гарантиям".
2. Министерству финансов Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из пункта 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Батыс" ашық акционерлік қоғамы тартқан мемлекет кепілдік берген қарызды мерзімінен бұрын өтеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 қазандағы N 1048 Қаулысы
"Мемлекеттік және мемлекет кепілдік берген қарыз алу мен борыш туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 2 тамыздағы Заңының  25-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Банкрот деп танылған "Батыс" ашық акционерлік қоғамы тартқан мемлекет кепілдік берген қарызды 2004 жылға арналған республикалық бюджетте 011 "Мемлекеттік кепілдіктер бойынша міндеттемелерді орындау" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат шегінде Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 19 қарашадағы N 0000019 мемлекеттік кепілдігін орындау жолымен мерзімінен бұрын өтеу жүзеге асырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі осы қаулының 1-тармағынан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі