О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2004 года N 262
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2004 года N 1057
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2004 года N 262 "О некоторых вопросах товарищества с ограниченной ответственностью "Енбекши".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2004 жылғы 3 наурыздағы N 262 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 қазандағы N 1057 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметі қаулы етеді:
1. "Еңбекшi" жауапкершілiгi шектеулi серiктестігінiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 3 наурыздағы N 262  қаулысының күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі