О создании дочерних государственных предприятий Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения по управлению воздушным движением, технической эксплуатации наземных средств радиотехнического обеспечения полетов и электросвязи "Казаэронавигация" Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2004 года N 1071
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 19 июня 1995 года "О государственном предприятии" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Разрешить Республиканскому государственному предприятию на праве хозяйственного ведения по управлению воздушным движением, технической эксплуатации наземных средств радиотехнического обеспечения полетов и электросвязи "Казаэронавигация" Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан создание дочерних государственных предприятий в установленном законодательством порядке согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 октября 2004 года N 1071
Перечень дочерних государственных предприятий
Республиканского государственного предприятия на праве
хозяйственного ведения по управлению воздушным движением,
технической эксплуатации наземных средств радиотехнического
обеспечения полетов и электросвязи "Казаэронавигация"
Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
1. Дочернее государственное предприятие "Медицинский центр гражданской авиации".
2. Дочернее государственное предприятие "Аэронавигационный учебный центр".

Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң "Казаэронавигация" әуе жүрісін басқару және ұшуды радиотехникалық қамтамасыз етудiң жер үстiндегi құралдары мен электр байланысын техникалық пайдалану жөнiндегi шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының еншiлес мемлекеттік кәсiпорындарын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 18 қазандағы N 1071 Қаулысы
"Мемлекеттiк кәсiпорын туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 19 маусымдағы  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлігінiң "Казаэронавигация" әуе жүрiсiн басқару және ұшуды радиотехникалық қамтамасыз етудiң жер үстiндегi құралдары мен электр байланысын техникалық пайдалану жөнiндегі шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсіпорнына қосымшаға сәйкес заңнамада белгiленген тәртiппен еншiлес мемлекеттiк кәсiпорындар құруға рұқсат берiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 18 қазандағы
N 1071 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар
министрлiгi "Казаэронавигация" әуе жүрiсiн басқару
және ұшуды радиотехникалық қамтамасыз етудiң жер
үстiндегі құралдары мен электр байланысын техникалық
пайдалану жөнiндегi шаруашылық жүргізу құқығындағы
республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының еншiлес
мемлекеттiк кәсiпорындарының тiзбесi
1. "Азаматтық авиация медициналық орталығы" еншiлес мемлекеттік кәсiпорны.
2. "Аэронавигациялық оқу орталығы" еншiлес мемлекеттiк кәсiпорны.