Об Абдрасилове Б.С.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2004 года N 1151
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Назначить Абдрасилова Болатбека Серикбаевича председателем Комитета по надзору и аттестации в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Б.С.Әбдiрәсiлов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 4 қарашадағы N 1151 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
Болатбек Серiкбайұлы Әбдiрәсiлов Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлігі Бiлiм және ғылым саласындағы қадағалау және аттестаттау комитетiнiң төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi